Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.223
Cevap
14
Favori
493.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU!

Cihazın şuanda tr de satışı yok vodafone için samsung tarafından üretilmiş yurt dışından temin edilip spot olarak satışı var(ben bu şekilde satın aldım).Ufak bir inceleme mahiyetinde ilk izlenimlerim cihazı elinize aldığınızda ilk dikkatinizi çeken canlı renkler çok parlak 3.5 inç boyutunda ve 800x480(wvga)piksel çözünürlüğündeki kapasitif ekranı oluyor bu ekran 16 milyon renk destekliyor.Dokunmatiğin çok hassas olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim dış hoparlör sesi ortalamalarda cebinizdeyken duyma sıkıntısı yaratmıyor ancak çok kalabalık ortamlarda biraz zor duyuluyor (samasung gizli kodları ile sesi yükseltmek mümkün) konuşma sesi çok net ve yüksek kulaklık sesi ise ortalamanın üzerinde ve çok kaliteli jak girişi 3.5mm, hazır equalizer ayarları mevcut.menü geçişleri ve internet tarayıcısı(opera9.7)son derece hızlı.5mp otofokuslu ve flaşlı kamerası ile 1280x720 hd çözünürlüğünde 30 kare video çekiyor.Cihaz çok yeni olan linux mobile(limo)işletim sistemine sahip.İşlemci tarafında ise arm'nin cortex a8 600mhz cpu'sunu kullanıyor ve oldukça hızlı tepki alıyorsunuz.Şarjı wifi gprs konuşma ve müzik dinleme gibi işlemleri sık kullandığınızda 1.5 gün gidiyor kullanım durumuna göre 3 günü rahat deviriyor bataryası 1500mAH.Malzeme kalitesi ve boyası iyi kasası ses yapmıyor.Yazılım güncellemeleri mevcut şuanda 2 firmware güncellemesi yaptım yeni çıkacak yazılım, program desteğini ayrıca soru ve cevapları elimizden geldiğince bu başlık altında paylaşacağız.

Firmware arşivi ve flash programı: TIKLA *#1234# tuşlayarak versiyonu görebilirsiniz

i8320 Gizli kodları: TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 28 Ağustos 2010; 14:15:02 >

• fiyatı nedir peki... müzik ,foto video kalitesi nasıl... örnek paylaşabilirmisiniz..
  • Spotunu zaannımca 450 TLye sıfır almak mümkün gibi.

Benim merak ettiğim iphone gibi mi acaba?

Mesela fotoğraflara zomm nasıl yapılıyor?
    HTC Touch floda mesela istediğiniz yere yuvarlak olarak işaret yapıyorsunuz yakınlaştırıyor veya iphonede herkesin bildiği gibi 2 parmakla yakınlaştırma var.
    Acaba bu cihazda var mı?
    Kullanan bilen arkadaşlar bi yanıt verirse sevinirim.

Ben şu ara Touch HD ile arasında KAraszım.
    GPRS filan sorun yaratır mı?TV izlemek için program deteği var mı?Gibi şeyler kafamı karıştırıyor.
    Ayrıca griside bayağı güzel.

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU!

Bu konuyu açanın eline sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derkin -- 9 Ağustos 2010; 0:28:49 >
  • mrb acaba konumu incelermisiniz gerçekten acil yardımınız gerekli...http://forum.donanimhaber.com/m_41966282/tm.htm
  • spotunu 500tl ye satın aldım orjinal şarjı ise sonradan satın aldım bu önemli çünkü aldığınız şarj orjinal değilse batarya saatler içersinde tükeniyor orjinal şarjı mutlaka isteyin yada temin ettirin
  • @pureorganic zaten çözümü bulmuşsun cihaz kilit durumunda yada hata verip kalırsa cihaz kapalı iken ses kısma tuşu ve kamera tuşuna basılı tutup güç tuşuna birlikte basarsanız download modunda açılır ve odin sorunsuz cihazı görür.

@popeye85 cihazın özellikle resim ve video performansı mükemmel müzik kalitesi çok iyi ancak ses yüksekliği acustik yüklenmiş bir walkman serisi kadar iyi değil yinede ortalamanın üzerinde

@derkin fotoğrafları yakınlaştırmak için çift tıklayıp sağ tarafta çıkan zoom çubuğunu aşağı yukarı çekerek büyütme küçültme yapıyor bu işlem gayet hızlı !turkcell hat kullanıyorum i8510 ayarlarını netten cihaza yüklediğimde sorunsuzca nete giriyor 3g performansı çok çok iyi
  • arkadaşlar birkaç yararlı widget *#35767# tuşlayın alowed deyin ondan sonra wgt ları other files klasörüne atıp kurun

http://www.freelimo.tk/viewtopic.php?f=10&t=11

buda google maps gps sorunsuz çalışıyor

http://www.4shared.com/file/qWycS--L/GoogleMaps.html
  • cihazımızın işlemcisi(arm cortex a8)ve grafik ünitesi(powervr sgx) iphone 3gs ile aynı buarada
  • Tasarımını çok beğendim Merakım için kusura bakmayın tam bilmiyorumda bu spot mağazalarını nerden bulabiliriz.Siz nereden aldınız acaba, nitekim 500 çok iyi bir fiyat incelemek isterim.
  • Bu cihazı almak istiyorum hocam sana cihazla ilgili sorularım var.
    1.cihazın menusu türkçe yapabiliyoz mu?
    2.cihazın hd video çektiği yazıyor video çekimi nasıl?
    3.wifi çekimi nasıl laptop kadar iyi mi?
    4.Karanlık ortamda fotograf kalitesi nasıl?
    5.Android 2.2 yükleyebilirmiyiz cihaza?
    6.ekran yatay oluyor mu hangi sensorler var cihazda?
    cevaplar için teşekkürler.
  • @mehmetsary
    1.evet menüde türkçe desteği var ve sorunsuzca türkçe kullanılıyor
    2.video çekimi çok çok iyi
    3.wifi çekimi başarılı ancak elbette notebook kadar iyi olması beklenmez(boyut itibarı ile)
    4.karanlık ortamda henüz resim çekmedim
    5.evet android 2.2 yüklenebiliyor (bazı fonksiyonları devre dışı kalıyor!)
    6.cihazda hareket, ışık ve yakınlık sensörleri mevcut yatay olarak kullanılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 26 Ağustos 2010; 15:45:11 >
  • @OverD@Se ben doğubanktan satın aldım sirkecide mutlaka bulursunuz.
  • wave ile kıyaslarsak + ve - leri nelerdir acaba???
  • @denixex

wave
    1 ghz işlemci
    3.3" samoled (süper amoled)
    bada os

i8320
    600mhz işlemci
    3.5" amoled
    limo os (linux mobile)
  • android 2.2 kuruluyorda nasıl kurulur onu bilemiyorum elimde i8320 ye ait "release_root_v0.1.tar.gz" ve "i8320_android.tar" dosyaları var bunları nereye kopyalicaz yada hafıza kartına mı kurucaz dediğim gibi bilemiyorum bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olursa memnun oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 9 Ağustos 2010; 18:16:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

@denixex

wave
    1 ghz işlemci
    3.3" samoled (süper amoled)
    bada os

i8320
    600mhz işlemci
    3.5" amoled
    limo os (linux mobile)

sağol hocam. bence aralarında o kadarda fazla bir fark yok.

telpa falan ne zaman getircek türkiyeye ve fiyatı ne kadar olacak ???
  • telpa'ya geleceğini sanmıyorum ama vodafone anlaşmalı olarak belki burdada satabilir.
  • siyah rengi yoksa gri mi arkadaşlar.Bu akşam alacam cihazı giddigidyorda satılıyor 495tl daha uygun fiyata satan yer var mı?Android işini yaparsak cihaz süper olcak.
  • gitti gidiyorda 479 liraya satan biri var.
    sahibinde nakit 460 tl gibi.
    Ayrıca gg bugğn axesse 12 maximum ve garantiye 6 takst yapıyor.vade farksız.
    BEn yararlanıp aldım bir tane.( sıfır değil benim ki )
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsary

siyah rengi yoksa gri mi arkadaşlar.Bu akşam alacam cihazı giddigidyorda satılıyor 495tl daha uygun fiyata satan yer var mı?Android işini yaparsak cihaz süper olcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derkin -- 9 Ağustos 2010; 19:57:10 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.