Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.223
Cevap
14
Favori
493.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • igo şimdilik hayal biraz sabırlı olmak lazım belirli bir süre içinde elbette yazılımlar gelecek android işletim sistemi şuan için tam sürüm değil
  • turkistan verdiğin adresteki video açılmıyo? bu adres >http://v.youku.com/v_show/id_XMTk3NzkxNDI0.html
    android nasıl yüklendiğimi anlatılıyo burdA?
  • turkistan kardeş bu arada hay yaşa demek istiyorum sana *#7284#işte tüm aradığım buydu :D çok çok sağol walla.. sabahtan beri kimse derdime derman olamamıştı. sen şimdi allah bilir android kurmayıda biliyosundur? :D
  • arkadaslar bende bır turlu cıhazı bılgısayara tanıtamadım ıkı bılgısayarda denedım ıkısındede tanımlanamıyor usb kodunu gırmeme ragmen olmuyor usb modunu secın cıkıyor burda hangısını secmem lazım kablo orjınal degıl ondan olabılırmı
    pc studyo kurulu bluetooth ıle wgt yukledım fakat csc yi bu sekilde bluetooth ile yukleyebılırmıyım bilgisi olan varmı acaba
  • @hguler27 menüden pc studio yu seçiceksin csc yi bluetooth ile yüklemen mümkün değil.
  • *#7284# yaptıktan sonra usb den usb pda olanı seçiceksin, o seçiliyken sağ üstte küçük "seç" yazan biyer var oraya tıkladıktan sonra seçekenler geliyo.ordan birini seçip pc ye tanıtıyosun.
  • navigasyon için bu başlıkta anlatılan java tabanlı garmini kurabilirsem eğer işe yararmı dersiniz?
    http://forum.donanimhaber.com/m_36011868/mpage_1/key_garmin/tm.htm
  • daha önce rastlamıştım ama hiç denemedim kullanıcılarn yorumları olumu muhtemelen işe yarayacaktır
    daha sonra kurulum adımlarını ve yaptığın ayarları bizimle paylaşırsan yararlı olacaktır çorbada seninde tuzun olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

igo şimdilik hayal biraz sabırlı olmak lazım belirli bir süre içinde elbette yazılımlar gelecek android işletim sistemi şuan için tam sürüm değil

Peki android işletim sisteminin tam sürümü yüklendiğinde tüm özellikler çalışacakmı?

videolarda göründüğü kadarı ile sadece telefon özelliği çalışıyor. wifi bt gps sensörler vb. çalışmıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankaacan

quote:

igo şimdilik hayal biraz sabırlı olmak lazım belirli bir süre içinde elbette yazılımlar gelecek android işletim sistemi şuan için tam sürüm değil

Peki android işletim sisteminin tam sürümü yüklendiğinde tüm özellikler çalışacakmı?

videolarda göründüğü kadarı ile sadece telefon özelliği çalışıyor. wifi bt gps sensörler vb. çalışmıyor .

evet çalışacak
  • garmin malesef çalışmıyor.yada en azından ben beceremedim.bi klasör oluşturup içine dosyaları atın pc telefona yükleyin diyor.dosyalar 1 jar 1 jad ve birsürü klasörden oluşuyo.telefonun other files klasöründe başka bi klasör açıp onun içine kopyaladım dosyaları fakat yükleme olmadı.sanırsam konunun başlığında yazdığı gibi sadece java tabanlı telefonlarda işe yarıyo bu
  • @svideoz hocam çok saol cevapların için en kısa zamanda almayı düşünüyorum cihazdan
  • şu an için spot olsa da fiyatları gerçekten çok uygunmuş garantili olarak yurtiçine sanırım vodafone harici gelmez nede olsa özel yapılmış ama yinede toplamda 500 civarı rakamlara biraz zor gelir. android işide hallolursa f/p de bundan iyisi görünmüyor
  • eğer vodafone üzerinden garantili gelecek olursa fiyat 750'yi rahat bulur.
  • quote:

arkaşlar bu cihaz için igo gibi gps programı nerden bulacağız? google maps çok basit. İşletim sistemi içi doğru düzgün uygulama yok.
    Birde android nasıl yüklenir varmı bilgisi olan?

evet yaa şu gps programlarından biri olsa tam olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kogane

garmin malesef çalışmıyor.yada en azından ben beceremedim.bi klasör oluşturup içine dosyaları atın pc telefona yükleyin diyor.dosyalar 1 jar 1 jad ve birsürü klasörden oluşuyo.telefonun other files klasöründe başka bi klasör açıp onun içine kopyaladım dosyaları fakat yükleme olmadı.sanırsam konunun başlığında yazdığı gibi sadece java tabanlı telefonlarda işe yarıyo bu

cihaz java destekli ve diğer tüm java uygulamalarda sorunsuz çalışıyor muhtemelen senin atladığın bişeyler var ya hafıza kartına kurmadın direk telefon hafızasına atıp kurmayı denedin yada harita ile ilgili adımlarda bir hata yaptın tekrar denemeni tavsiye ederim
  • Bu telefonun işletim sisteminden hayır gelmeyecek gibi. Hiç biryerde destek yok.
    Çinlilere ait birkaç destek sitesi mevcuthttp://www.limofans.com/ baya birşey var gibi ama çince işte anlaşılmıyor.
    Eğer android veya meego işletim sistlemleri tam olarak çalışırsa süper olacak.
  • quote:

Bu telefonun işletim sisteminden hayır gelmeyecek gibi. Hiç biryerde destek yok.
    Çinlilere ait birkaç destek sitesi mevcuthttp://www.limofans.com/ baya birşey var gibi ama çince işte anlaşılmıyor.

çok acele ediyorsun
  • quote:

quote:

Bu telefonun işletim sisteminden hayır gelmeyecek gibi. Hiç biryerde destek yok.

çok acele ediyorsun

evet acele ediyorum ama elimde değil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kogane

garmin malesef çalışmıyor.yada en azından ben beceremedim.bi klasör oluşturup içine dosyaları atın pc telefona yükleyin diyor.dosyalar 1 jar 1 jad ve birsürü klasörden oluşuyo.telefonun other files klasöründe başka bi klasör açıp onun içine kopyaladım dosyaları fakat yükleme olmadı.sanırsam konunun başlığında yazdığı gibi sadece java tabanlı telefonlarda işe yarıyo bu

cihaz java destekli ve diğer tüm java uygulamalarda sorunsuz çalışıyor muhtemelen senin atladığın bişeyler var ya hafıza kartına kurmadın direk telefon hafızasına atıp kurmayı denedin yada harita ile ilgili adımlarda bir hata yaptın tekrar denemeni tavsiye ederim

evet direk telefon hafızasına atıp denedim fakat hafıza kartına atıp atmamak o kadar fark edermi acaba? hafıza kartım yok çünkü :) 16gb hafızası olunca tel in ayretten bi hafıza kartı almaya ihtiyaç duymadım :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.