Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.223
Cevap
14
Favori
493.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scarface.2000

bu indirdigimdede hata veriyor. odinde altta message kısmında bu hatayı veriyor..( e - Phone activating failed)

kullandığın flash programı hangisi?
  • quote:

bu indirdigimdede hata veriyor. odinde altta message kısmında bu hatayı veriyor..( e - Phone activating failed)

bu odin flası kullan
    http://www.mediafire.com/?htze3mynzgd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkistan -- 12 Ağustos 2010; 21:05:02 >
  • arkadaşlar telefon geldi dokunmatiği kamerası çok hoşuma gitti.emealli,gprs vodafone oturum açmadan kullanamıyoz mu?egde kapatabiliyoz mu güncellemeleri wifi ile alsın.hd çekim yaptım gerçekten çok başarılı videoda fotoda normal satıcı gri olanı yollamış ne yapcaz idare edecez.iphonedan sonra bu tel süper geldi.msn bulan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkistan

quote:

bu odin flası kullan

odini kullanarak yaptım bu hatayı veriyor devamlı ....ben bu telefonu nereye götürürsem yaptırabilirm teknik servisi olabilirmi acaba.

• ben de kısmetse yarın arastırmıya gırıcem belkı ben de alabılırım ...ilgimi cekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ishan

ben de kısmetse yarın arastırmıya gırıcem belkı ben de alabılırım ...ilgimi cekti

omnia dan sonra yakışır
  • bu romları yüklerken sıraylamı yükleyeceğiz yada en son çıkan romu mu yükleyeceğiz,cihazda ne değişiyor son romlarla?
  • bu tel samsung wave e göre nasıl acaba tercih edilebilirmi
  • Slm, Türkistan kardes verdiği oyunlarin linki ölmüs

birisi tekrar upload yaparsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsary

bu romları yüklerken sıraylamı yükleyeceğiz yada en son çıkan romu mu yükleyeceğiz,cihazda ne değişiyor son romlarla?

en güncel olanı yükleyin imzamdaki romlar en son romlardır. ekran tepki hassasiyeti ve hız artıyor ayrıca çeşitli sorunlar giderilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsary

bu romları yüklerken sıraylamı yükleyeceğiz yada en son çıkan romu mu yükleyeceğiz,cihazda ne değişiyor son romlarla?

en güncel olanı yükleyin imzamdaki romlar en son romlardır. ekran tepki hassasiyeti ve hız artıyor ayrıca çeşitli sorunlar giderilmiş.

romu yükleyince telefon ayarları uçmuyor değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

bu odin flası kullan

odini kullanarak yaptım bu hatayı veriyor devamlı ....ben bu telefonu nereye götürürsem yaptırabilirm teknik servisi olabilirmi acaba.

• madem kimse ilgilenmedi ben tekrar yükledim oyunlari

Java oyunlar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bu odin flası kullan

http://netload.in/datei8ZO5IZbytc.htm birde bunu kullan

• arkadaslar bu romu yukleyınce bu vodafon 360 uygulamalarından kurtuluyomuyuz.bende email gps magaza hıcbırıne gırmıyo hattım turkcell
    ınternet ayarlarını yaptım 360 a uyede oldum sıfreyı gırıyorum aga baglanmadı dıyor.bunun ıcın ne yapmak lazım
    bırde msn yukleyebılırmıyız.
  • Arkadaşlar bu tel. sizce nasıl bunun için para biriktirmeye başlayaym mı ? Garanti sorun olur mu ? Bir de Android ile internete girebiliyor muyuz Vlive olmadan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hguler27

arkadaslar bu romu yukleyınce bu vodafon 360 uygulamalarından kurtuluyomuyuz.bende email gps magaza hıcbırıne gırmıyo hattım turkcell
    ınternet ayarlarını yaptım 360 a uyede oldum sıfreyı gırıyorum aga baglanmadı dıyor.bunun ıcın ne yapmak lazım
    bırde msn yukleyebılırmıyız.

internet hesaplarında internet movil gibi bişey varsa sil yada silinmiyorsa o hesabı aşağıdaki gibi değiştir.romu değiştirince bile mağaza ve harita kullanılamıyor ancak eposta ve messenger(sohbet) sorunsuz çalışıyor.

adı ayarla: TURKCELL INTERNET
    erişim adı: internet
    yetki türü: normal
    kullanıcı adı:
    parola:
    protokol:http
    ana web adresi: kendin belirle yada boş bırak
    proxy adresi: 0.0.0.0
    bağlantı noktası num: 80
    gecikme süresi: 90
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoli96

Arkadaşlar bu tel. sizce nasıl bunun için para biriktirmeye başlayaym mı ? Garanti sorun olur mu ? Bir de Android ile internete girebiliyor muyuz Vlive olmadan ?

cihaz parasını kuruşu kuruşuna hak ediyor ona emin ol garantiden çok sıkıntı çektim açıkcası garantisiz oluşu benim için hiç problem değil cihaz sıfır olmak koşuluyla tabi android yüklemedende verdiğim ayarlar ile sıkıntı yaşamadan 3g yada edge ile sorunsuzca interneti kullanabilirsin oturum açabilirsin(vlive olmadan)android çalışmaları halen devam ediyor full çalışır bir sürüm henüz çıkmış değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

quote:

Orijinalden alıntı: memoli96

Arkadaşlar bu tel. sizce nasıl bunun için para biriktirmeye başlayaym mı ? Garanti sorun olur mu ? Bir de Android ile internete girebiliyor muyuz Vlive olmadan ?

cihaz parasını kuruşu kuruşuna hak ediyor ona emin ol garantiden çok sıkıntı çektim açıkcası garantisiz oluşu benim için hiç problem değil cihaz sıfır olmak koşuluyla tabi android yüklemedende verdiğim ayarlar ile sıkıntı yaşamadan 3g yada edge ile sorunsuzca interneti kullanabilirsin oturum açabilirsin(vlive olmadan)android çalışmaları halen devam ediyor full çalışır bir sürüm henüz çıkmış değil.

Cevap için teşekkürler para biriktirmeye başlasam iyi olur :)

• Bir sorum daha olacaktı bu cihaz 720p videoları oynatabiliyor mu ? Bir de Divx desteği var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.