Şimdi Ara

Amerikalılar MoH'da 'Taliban' Olmak İstemiyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
7.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

Temmuz ayı sonunda PS3 ve PC için sona eren (Xbox 360 Beta'sı 9 Ağustos'da sona eriyor) Medal of Honor Beta'sını oynayanların da bileceği üzere Amerikalı askerler ile Taliban askerleri kontrol ederek multiplayer mücadeleleri veriliyordu. Fakat son zamanlarda Amerikalı oyuncular bu durum ile ilgili memnuniyetsizliklerini dile getirdiler, onlar Taliban askeri olarak kendi Amerikan vatandaşlarını öldürmek istemiyorlarmış...

EA ve DICE da bu konuyla ilgili bir açıklama yapma ihtiyacı hissetti. Yöneticilerden Patrick Liu;

"Bazı hisleri karıştırıyoruz, bu savaş ile ilgili değil, askerler ile ilgili... Bu bir oyun, o yüzden kimseyi zorlamıyor veya provoke etmiyoruz." 

Anlaşılan EA ve DICE şikayetlere aldırış göstermiyor. Bunun satışlara etki edip etmeyeceği de bilinmiyor ancak bazı oyuncularının Taliban olmak istemediği açıkça belli. Sonuçları oyun Ekim ayında çıkınca göreceğiz.

Bu arada pardon ama, bu bir oyun değil mi? Neden sadece oyunun tadına bakmıyor ve politik vurgulara kaçıyorsunuz sayın Amerika vatandaşları? Şimdiye kadar çıkarılan çoğu oyunda Amerika'nın zaferlerini bizlere mecburiyetten oynatıp izlettirdiğinizde biz neden şikayet etmiyorduk?...

• Klasikleşmiş amerikan düşüncesi. Kendi istediğini yap-yaptır, istemediğini yapma-yaptırma. Diğerleri sana uymak zorunda.
  • Bu Amerikalılar kadar milliyetçi ve ırkçı bir millet yok. Ama hepsini suçlamıyorum bir çoğu böyle.
  • Ah bu amerikalılar varya nasılda bir birleşmiş millet onu anlayamıyorumm,

ispanyolu meksikalısı fransızı almanı ingilizi kızılderelisi türkü çinlisi japonu ne ararsan olan milleti ama tek bayrak tek dil..peeh hepside amerikalı gibi düşünüyorlar nasıl iştir anlamıyorum
  • Oh be rahatladım :D
  • synan_synan şikayet edildin
  • bende cod multi oynarken amerikalı olmuyom :))))
  • bu amerikalılar acayip egoist bencil insanlar. dünyayı kendi topraklarından ibaret sanıyorlar.yeterki onların istedikleri ihtiyaçları karşılansın diğerlerinin zerre önemi yok. dünyaya saldıkları sera gazları bütün avrupadan ortadoğudan kafkaslardan afrikadan bunların toplamından fazla.
  • Bırakın artık şunlara sayın demeyi.Bunlar gibi bir millet yok...Demokrasiyi başkalarına öğreticeklerine kendilerine öğretsinler...
  • synan_synan arkadayım cok haklısın
  • Amerika çok millyetçi bir toplum peki bu yanlış mı?bence değil bizde pkk yı oynamak istemezdik normal bir tepki bence
  • bir oyundan bile ne kadar bencil olduklarını anlamak kolay bazı oyunlarda alırım oyun açarım kurarım bakarım müslüman öldürlüyor silerim oyunu bu amerikarılar hiçbirşey beğenmiyorlar hep kendi dediği olacak meğer.
  • bu arada Rus vatandasi degilim ama bazi oyunlardada hep Amerika Rusyayi yeniyo yada Rusya kötu taraf oluyo buda deginilmesi gereken bi konu
  • aslında ben o kdr da sert karşılamadm bu durumu doğal bence bzm d kontrol etmek istemiceğimz bazı örgütler elbet ki var aslnda çok da haksz deiller ama yıllardr biz amerikan askeri olurken hiç sesimiz çıkmadı onlar da bu kez uyum sağlamalı sorun çıkarmamalılıar isteyen oynamaz..
  • amerikan ülkü ocaklarına kayıt olcam beyler yardımcı olun
  • Ben oyun oynarken kim amerikalı kim rus kim taliban hiçte takılmam sonuçta politika yapmıyoruz oyun oynuyoruz eğlenmeme bakarım bence abartılması saçma.
  • olmak istemiyorsan oynamassın kardeşim allah allah şimdi oyun amerikada yasaklanırsa şaşırmam bu arada taliban kim yahu ? hiç anlamam bu olaylardan ama cod mw 2 de rusları öldürürken bir sorun yoktu
  • Kimse Cod MD 2 de'de Makarov'la gerçekleştirdiğimiz aksiyonuda kabul etmiyordu o zaman.. gerçi hoş bölüm başında gerekli uyarıyı koymaları çok akıllıca olmuş yoksa Activision mahkemelik olabilirdi..
    ...
  • şuraya bak adamlar ne derse çiddiye alınıyor.
  • beyler adamlar pkk yı konu alsa ve multiplayerda tsk vs pkk şeklinde bir şey olsa , pkk militanı olmak istermiydiniz ? ben oyunda olsa pkk militanı olmak istemezdim açıkcası ... bence haklılar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.