Şimdi Ara

Ubisoft'un Kreatif Direktörü LucasArts'a Geçti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Ubisoft Montreal'de dokuz yıldır çalışan Clint Hocking kendine yeni bir yuva buldu. Ubisoft'ta çalıştığı süre içerisinde Splinter Cell ve Far Cry gibi serilerde büyük rol oynayan kreatif direktör, geçtiğimiz Mayıs ayında Ubisoft'tan ayrılmıştı.

LucasArts ise geçtiğimiz Haziran ayında başkanını değiştirerek Darrell Rodriguez'in yerine Paul Meegan'ı geçirmişti. Geçtiğimiz hafta da Force Unleashed II'nin yapımcısı Haden Blackman ayrıldığını duyurmuştu. Şimdi de Ubisoft'tan Clint Hocking'in LucasArts'a geçtiğini öğreniyoruz. LucasArts'ta bir hareketlilik var fakat umarız bunlar olumlu gelişmelerdir.

Clint Hocking'in henüz duyurulmamış bir proje üzerinde çalıştığı ve buna LucasArts'ta devam edeceği bildiriliyor.

• Hayırlı Olsun ne diyelim:)
  • Lucas Art da artık doğru dürüst bir oyun çıkartsın canım!
  • Ubisoft MONTREAL mi?
    O en sevdiğim oyunları yapan stüdyo?
    Çok üzüldüm ben :(
  • haha süper bir haber kusura bakma ubi ama bir kaç oyunun haricinde malesef benim gözümde pek değerin yok lucasarts a göre oh yeni star wars oyunlarıda yolda demek gelenler dışında
  • GencayA sana katılıyorum.Far cry 2 için ekiple beraber afrikaya giden kişilerden birisi.Yazık olmuş
  • Umarım Monkey Island serisi ile alakalı bir şeydir ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.