- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
silindi
363 Cevap21256 Görüntüleme9 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     1 [3] 5 6      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1081 Mesaj
8 Ağustos 2010; 4:37:38 

Gayette olur arkadaşlar. Eğer nefsinize, iradenize hakim olabiliyosanız çok çok rahat olur. 2 yıldır sevgilimden öteyim onunla. Uyurken beraber yatarız (tabi mesaj, hâyal ürünü) her gece seviyorum seni der vs. Ama hiç bir zaman için ben ona birşey hissetmedim. O da öyle. Onun sevgilisi olduğunda ilk ben destek oldum, benim olduğunda haberi yoktu ama ayrıldığımda bir ton kızdı niye ayrıldın diye...

Kısacası iki taraf da iradesine hakim olursa, imkansız değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanb3 -- 9 Ağustos 2010; 3:05:29 >

2552 Mesaj
8 Ağustos 2010; 4:42:12 

abaza-ül hayvan değilseniz olur

XBOX 360 GT: madman1436//// Besiktas manyagi///// Romanya ve Amerikayla sormak istedikleriniz konusunda yardimci olabilirim.

2 Mesaj
8 Ağustos 2010; 6:07:04 

quote:

Orijinalden alıntı: mico82

http://www.vidivodo.com...rite-acimasiz-gercekler

bu video gayet güzel açıklıyor

bnmde vardı bitane kardeşim çok güzel geçinirdik hep birbirimizi kıskanırdık şimdi öyle bi arkadaşım yok

süper video

see you later

1584 Mesaj
8 Ağustos 2010; 12:10:13 

Evt bencede olur benm 4 senedir kız arkadaşım var kanka deilde kardeş gibiyiz. İnanılmazbirşey herşeyimiz aynı bi soru sorulduğunda onnla benim vereceğim cevaplar aynı oluyor. aynı tür müzik dnlioruz aynı tüğr şyleri seviyoruz kısaca bazen onnla konşurklen kendi kendime konuşuyor gibi oluyorum bz birbirimize tatlm bitanm ... gbi laflar kullanıyorum ama kim ailesindeki birine böle sölemez ama :D bzde aynn öle yapıyoruz bizim bömle konuşmamız yüznden bizi her gören çıkıoruz filan zannetti çnkü bn kardeşmle(kız arkadaşm) sürekli beraber dolaşırdık ama geçen sene il deiştirdiler ve ancak msjla idare edioruz tatillerde geldiğinde ilk benle buluşur filan . bu yakınlık anlamında burda bir sürü kişinn dediği gbi olmaz diyenler oldu sz aşıksınz diyen oldu biz bunlarla çok mücadele verdik ve artık okulda herkesin bize inanmasını sağladık. ama çok uğraştık. Buna ailelerimizde alıştı bizzat arkadaşımkın ailesi. onlarda birbirimizin aynısı gibi olmamıza şaşırdılar ama onlarda alıştılar mesela hediye filan alıncaksa eğer bna alınıyorsa ona sorarlar neden hoşlanır diye çnkü zevklerimizde aynı. bütün herşeyimizi birbirimize anlatırız annesigile sölemediği şelkeri bile bna anlatır. Birde onn saytesnde bi sevgilim oldu ve halada duruyor :D onnda vardı ama il deiştirince ayrıldılar bz sürekli msjlaşıyoruz filan yani bal gibi oluyormuş bu durum. İllaki bi aşk cinsellik dışında kızlarela ilgilenilmez diye birşey yok :D

13' Retina Macbook Pro

iPhone 4s White

309 Mesaj
8 Ağustos 2010; 12:14:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard

sen birde durumu bilsen gülmekden gidersin . Ikiside sevmedikleri kişilerle çıkıyor hatta kız olmayan kişilerle çıkıyor felan yaw :)

abi aynısı var çevremde ya ama kabullenmek istemiyorlar ya da isteseler de çok zor yani, halbüki çıktıklarından çok daha fazla seviyorlar birbirlerini yani biriyle çıkmasalar eksiklik hissettirmez ikiside birbirine:)

2129 Mesaj
8 Ağustos 2010; 12:37:42 

3 sayfada verilen cevaplara baktığımda çoğu görüş olmaz diyor haklı çıktığıma sevindim valla

Katılım zamanı: 17 Şubat 2007

We are not English! We are scouse!

796 Mesaj
8 Ağustos 2010; 12:39:02 

böyle bi durumda her 10 erkekten 9 u kıza aşık olur,

kıza aşık olan her 10 erkekten 9 u kıza durumu açıklar, (niyeti bozdum, çıkalım)

kıza durumu açıklayan her 10 erkekten 9 u reddedilir ( ben seni kanka bildim arkadaş bildim o gözle bakamam falan filan)

ama o kıza durumu açıklayan 10 erkekten 1 i aşırı mutlu olur (çünkü önce arkadaş olan insanların duygusal bişeyler yaşadığı durumlarda mutlluğun maksimum düzeylerde olduğunu düşünüyorum)

buna göre karşı cinsten kankası olan her 100 erkekten 1 i çok mutlu olur

156 Mesaj
8 Ağustos 2010; 12:49:18 

quote:

Orijinalden alıntı: mcardle

kıza aşık olan her 10 erkekten 9 u kıza durumu açıklar, (niyeti bozdum, çıkalım)

kıza durumu açıklayan her 10 erkekten 9 u reddedilir ( ben seni kanka bildim arkadaş bildim o gözle bakamam falan filan)

ama o kıza durumu açıklayan 10 erkekten 1 i aşırı mutlu olur (çünkü önce arkadaş olan insanların duygusal bişeyler yaşadığı durumlarda mutlluğun maksimum düzeylerde olduğunu düşünüyorum)

Abi keşke küsüratlı sayı verseydin... :P

Büyük oranda doğru bi tesbite ne denebilir ki :)

309 Mesaj
8 Ağustos 2010; 14:27:18 

quote:

Orijinalden alıntı: mcardle

%1 hadi baalım yiyosa deneyin !

168 Mesaj
8 Ağustos 2010; 14:59:58 

Ooooo benim 2 tane 3 senelik kız kankam var.Hiç birşey olmadı aramızda.Tabi birini saymaz isek.

Eski Nick lanetlispyder

32 Mesaj
8 Ağustos 2010; 15:08:04 

Lan oğlum bırakın bu işleri yaaa...

Eski kullanıcı adım: Mehmet YILDIRIM

1214 Mesaj
8 Ağustos 2010; 15:12:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Spoon!

5 yıllık bir kız arkadasım var, kanka degil, kardeş gibiyiz, oluyor, hemde bal gibi

hormon testine git. kontrolden geçmelisin

bir erkekle bir kız (!) kanka olamaz.
bknz: Sprite acımasız gerçekler

İkinci kez dönüp baktığım her şey ilgi alanımdır.

36 Mesaj
8 Ağustos 2010; 15:36:14 

arkadaşım bir birlerini beğenmeseler bazı yönlerden zaten kanka olmazlar,şimdi burda ufak ufak çaktırmadan nefis işe gidiyor,istediğin kadar sen,içim temiz,bilmem ne de he he he he ninende öyle diyordu,erkekle kıza 3. eş olan kişi şeytandır. Nefsine o kadar güvenen birisi zaten peygamber olurdu arkadaş,o yüzden herkeze güvenin ama içindeki şeytana güvenmeyin,kimse nefsinden kurtulamaz sufiyse o ayrı tabi

Eğer yanıtlarım seni korkutuyorsa, o zaman korkutucu sorular sormaktan vazgeçmelisin.

32 Mesaj
8 Ağustos 2010; 15:46:59 

quote:

Orijinalden alıntı: okanb3

Gayette olur arkadaşlar. Eğer nefsinize, iradenize hakim olabiliyosanız çok çok rahat olur. 2 yıldır sevgilimden öteyim onunla. Uyurken beraber yatarız (tabi mesaj, hâyal ürünü) her gece seviyorum seni der vs. Ama hiç bir zaman için ben ona birşey hissetmedim. O da öyle. Onun sevgilisi olduğunda ilk ben destek oldum, benim olduğunda haberi yoktu ama ayrıldığımda bir ton kızdı niye ayrıldın diye...

Kısacası iki taraf da iradesine hakim olursa, imkansız değil.

Hunharca kurulmuş bir cümle.

Eski kullanıcı adım: Mehmet YILDIRIM

698 Mesaj
8 Ağustos 2010; 15:51:03 

Ateşle Barut yan yana durabilirse Kadınla Erkekte neden kanka olamasın?

intel i5 4670k with CM hyper 212 evo, Asus maximus formula vi, powered by Kingston HperX SSD, GSkill 8GB 2400, Asus HD7950 DC2 TOP, CM Silenco

2004 Üyesi..( buralar eskiden hep dutluktu )

3724 Mesaj
8 Ağustos 2010; 15:52:10 

olmaz başıma geldi sevgilimden soguttu beni :D bende çocugun burununu kırmak zorunda kaldım

SweetDreamzZ
E ∞ V
Knight Online HD Video Channel

332 Mesaj
8 Ağustos 2010; 17:54:44 

Beslenme şekli yaşam tarzınız kullandığınız ilaç parfüm deo ya da giydiğiniz bir elbise cep telefonunuz vs vs artık herhangi bir şey testesteron hormonunu düşürüyorsa ve östrojen hormonu varsa vücutta zamanla düşünce şekliniz değişir sonra bir osmanlı erkeği görünce onun adı "ayı" olabilir. Aslında erkek odur çünkü testesteron'u tam östrojen seviyesi sıfıra yakındır. Annem vardır bacım vardır eşim kızım halam teyzem vardır ondan gayrısına selam verir geçerim...

1007 Mesaj
8 Ağustos 2010; 17:56:22 

kanka ayağı höt ayağı

aksini söyleyenin hormonlarında problem ararım.

2418 Mesaj
8 Ağustos 2010; 18:06:27 

olamaz

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Ağustos 2010; 18:20:25 

evet neden olmasin, benimde birsuru kankam var

Uzaklaştırılmış
8 Ağustos 2010; 18:20:27 

quote:

Orijinalden alıntı: myret

Evt bencede olur benm 4 senedir kız arkadaşım var kanka deilde kardeş gibiyiz. İnanılmazbirşey herşeyimiz aynı bi soru sorulduğunda onnla benim vereceğim cevaplar aynı oluyor. aynı tür müzik dnlioruz aynı tüğr şyleri seviyoruz kısaca bazen onnla konşurklen kendi kendime konuşuyor gibi oluyorum bz birbirimize tatlm bitanm ... gbi laflar kullanıyorum ama kim ailesindeki birine böle sölemez ama :D bzde aynn öle yapıyoruz bizim bömle konuşmamız yüznden bizi her gören çıkıoruz filan zannetti çnkü bn kardeşmle(kız arkadaşm) sürekli beraber dolaşırdık ama geçen sene il deiştirdiler ve ancak msjla idare edioruz tatillerde geldiğinde ilk benle buluşur filan . bu yakınlık anlamında burda bir sürü kişinn dediği gbi olmaz diyenler oldu sz aşıksınz diyen oldu biz bunlarla çok mücadele verdik ve artık okulda herkesin bize inanmasını sağladık. ama çok uğraştık. Buna ailelerimizde alıştı bizzat arkadaşımkın ailesi. onlarda birbirimizin aynısı gibi olmamıza şaşırdılar ama onlarda alıştılar mesela hediye filan alıncaksa eğer bna alınıyorsa ona sorarlar neden hoşlanır diye çnkü zevklerimizde aynı. bütün herşeyimizi birbirimize anlatırız annesigile sölemediği şelkeri bile bna anlatır. Birde onn saytesnde bi sevgilim oldu ve halada duruyor :D onnda vardı ama il deiştirince ayrıldılar bz sürekli msjlaşıyoruz filan yani bal gibi oluyormuş bu durum. İllaki bi aşk cinsellik dışında kızlarela ilgilenilmez diye birşey yok :D

Özet geç

Uzaklaştırılmış
8 Ağustos 2010; 18:22:26 

Olabilirde olmayabilirde... Bu kişinin bakış açısına göre değişir aslında... Ama bende pek olmuyo(birde yalnızsan ister istemez çekim oluyo). Saygılar.

9397 Mesaj
8 Ağustos 2010; 19:00:25 

benımde 4-5 yıllık bi kankam vardi herseyi paylaşiyorduk genelde o biraz dertliydi hep erkek arkadaş problemi vardi.
tabii 2 farkli cinsin olaya bakışı önemli. bazen insanlar duygusal bunalima girince en yakınındaki kankam veya kardeşim dedigi insana aşık olabiliyor veya bi an öyle hissediyor , ama ondan sonra %90 arkadaşlık kankalik biter.

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

796 Mesaj
8 Ağustos 2010; 19:17:20 

kanka kelimesini de hiç sevmem zaten

6884 Mesaj
8 Ağustos 2010; 19:33:45 

Olmaz olamaz....

| Beşiktaş JK |
| Fifa 14 | iPhone 4S / 7.0.4 Jailbreak | 337. Kısa Dönem |
| Bilgi İşlem & IT Uzmanı |
| @ExpendabLes_BJK |

36 Mesaj
8 Ağustos 2010; 22:37:27 

quote:

Orijinalden alıntı: lanetlispyder98

Ooooo benim 2 tane 3 senelik kız kankam var.Hiç birşey olmadı aramızda.Tabi birini saymaz isek.

+1905 tanesini saymazsak demi

Eğer yanıtlarım seni korkutuyorsa, o zaman korkutucu sorular sormaktan vazgeçmelisin.

1081 Mesaj
8 Ağustos 2010; 22:43:19 

quote:

Orijinalden alıntı: adlem

süper video

Oha çok süpermiş video. Ama itirazım var arkadaş!

2946 Mesaj
8 Ağustos 2010; 23:56:44 

sıradan bir kız arkadaş elbette olur ama iş kibarca asılmaya gelince ganka muhabbeti başlar

Jason Becker

305 Mesaj
9 Ağustos 2010; 0:05:57 

Buradan anladığımız kadarıyla çoğu arkadaşın beyni boxerının içinde bulunuyor.

1 Mesaj
9 Ağustos 2010; 0:31:39 

kızın gideri varsa , erkeğin hormonları normalse bal gibi olmaz arkadaşım

Uzaklaştırılmış
9 Ağustos 2010; 0:37:59 

quote:

Orijinalden alıntı: strong.

tabı kı de olabılır ıkı tarafda bırbırınden o sekılde bır elektrık almıyorsa tabı kı kanka olabılır

Tabiki de olabilir. Ancak şu şartlarda: Kız çok güzel değilse yada sen yakışıklı değilsen. O zaman olabilir elbette. Saygılar.

727 Mesaj
9 Ağustos 2010; 0:38:30 

Olamaz.

220 Mesaj
9 Ağustos 2010; 0:42:35 

Gayet de olur.

577 Mesaj
9 Ağustos 2010; 0:49:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

Bir gün elbet kazık yersiniz.

Uzaklaştırılmış
9 Ağustos 2010; 0:56:44 

quote:

Orijinalden alıntı: _TimmA_

Gayet de olur.

Birçok ortak yönünün bulunduğu, çok iyi anlaştığın, senin dertlerini dinleyen, dertlerini dinlediğin, devamlı yakınında bulunan güzel bir kıza yakınlık duymaman için bi gerekçe gösterir misin bana?? Nasıl olacakta hiçbir şey hissetmiceksin? Yada hissedeksin salağa yatıp, hissettiklerini kalbine gömeceksin. Birini seç.

23 Mesaj
9 Ağustos 2010; 1:02:58 

Yani yıllardır tartışılır.Kızla erkekten kanka olur mu olmaz mı?Yüzyıllardır tartışılıyo tartışlıcak
Ben hangi kıza sorduysam olur dedi.Ama gelelim bize bizde bizde durum farklı cinsellikten etkinlenmemiz kızlardan 9 kat daha fazlaymış erkekler 8 saniyede bir seksi düşünüyomuş birsürü şey var.Yani sonuçta kankamız olan kızın seksi olmaması lazım yoksa aşk olmasa bile araya cinsellik girer üzgünüm
Ben bu konuda çok düşündüm güvenin bana (Bu arada benimde kız bi kankam var ve seksi diil )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cucucucu44 -- 9 Ağustos 2010; 1:04:24 >

1478 Mesaj
9 Ağustos 2010; 1:29:47 

Olmaz kardeşim. Olamaz. Doğamız gereği zaten yok böyle bi şey. Eğer erkeksen ve bi kıza "en iyi arkadaşım" diyorsan, külliyen yalandır. Ha tabii ki kız arkadaşların olur. Bunlar kızlar için de geçerli. Ama şu "kanka" diye nitelendirdiğiniz ilişki olmaz.

Sevgili nedir abi?
Sevgili; derdini dinleyen, derdini dinlediğin, birlikte vakit geçirmekten zevk aldığın, bir çok ortak yönün bulunan, çok iyi anlaştığın biridir.

Peki karşı cinste bi insana kanka demek için hangi özellikler gerekir?
Derdini dinlemelil, derdini paylaşmalı, birlikte vakit geçirilmeli, bir çok ortak yön bulunmalı, çok iyi anlaşılmalı.

Eğer bu maddelerden birisi eksikse, birbirinize "kanka" demezsiniz zaten. Eğer bu maddelerin hepsi tamsa, birbirinize "sevgilim" demekten korkan iki ahmaktan başka bir şey değilsinizdir.

Ben bu hataya düştüm abi. Erkeğe kızdan, kıza erkekten dost olmaz. Bunu bilir, bunu söylerim.

Sevgiliyle kankanın farkını cinsellik sanan aptallara sesleniyorum. Bi insanla cinsel ilişki kurmak için ona "sevgilim" demeyin. Sevgilim kelimesinin anlamı ardına saklanıp insanlarla ilişki kurmayın. Bi kızı istiyorsan abi "sevgili olalımda, gerisi kolay" düşüncesini çıkar aklından. "Sevgilim" kelimesi ardında yatan derin anlamı ayağa düşürmekten vazgeçin.

Dipnot1: Kanka kelimesinden nefret ediyorum. "Dost" demek daha mantıklı geliyor. Bu yüzden genelde kanka kelimesi tırnak içerisinde.
Dipnot2: Sevgili kelimesiyle bi derdim yok. Tırnak içine alma amacım vurgu yapmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Maiden -- 9 Ağustos 2010; 1:42:40 >

Gözünüzü dört açın artık, Matrix diye bir şey yok,
Superman öldü, SperMan var artık moruk,
Batman’i kankası Ronin’le gömdük.
Amerika kökenli kahramanlar, cümleten yalan lan,
Gerçek kahraman Anıtkabir’de, Ankara’da yatan lan !

Uzaklaştırılmış
9 Ağustos 2010; 1:46:40 

Sonra ''biz kanka değil miydik ? ''

2999 Mesaj
9 Ağustos 2010; 1:50:51 

Kanka ayağı döt ayağı

1023 Mesaj
9 Ağustos 2010; 1:55:11 

Zor.

575 Mesaj
9 Ağustos 2010; 2:11:07 

4 yıldır kız kankam var, beni kıskanır, sevdiğini söyler.Birtanem falan filan der. Aynı sekilde bende. Herseyimi paylaşırım. Oda aynen. Bazen elimi tutar canım sıkkın olunca, sarılır üzülme der. Çok iyi gelir bana. Sevgilim onun 8 yıllık arkadasiydi. Ayrılınca bana bir saat sarıldı tabii ben ağlıyorum. Bir saat boyunca ağladıktan sonra hayatımda boyle biri var, yalnız değilim dedim. O andan beri dahada yakiniz. Ask aslında boyle birsey. hiçbir şey beklememek. Onu bir sevgili olarak görmüyorum. Cikmiyoruzda. O anlamda asık da değilim fakat çok sevdiğim bir kardesim. Ömür boyu yanımda olur inşallah. Yani kısacası kızdan kardes olur. Hemse öyle bir olur ki, tek kardesim olsun o olsun dersin. Ama boyle bir sağlam kız ve kardeşlik kurmak çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Fusion -- 9 Ağustos 2010; 2:17:39 >

1971 Mesaj
9 Ağustos 2010; 2:18:23 

Kanka ayağı g.t ayağı demişler

bunu bilir bunu söylerim

Digital Ocean SSD VPS Disk Yazma ve Hız Testleri - saat bazında ücretlendirilen ucuz VPS

Uzaklaştırılmış
9 Ağustos 2010; 2:24:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Iron Maiden

Olmaz kardeşim. Olamaz. Doğamız gereği zaten yok böyle bi şey. Eğer erkeksen ve bi kıza "en iyi arkadaşım" diyorsan, külliyen yalandır. Ha tabii ki kız arkadaşların olur. Bunlar kızlar için de geçerli. Ama şu "kanka" diye nitelendirdiğiniz ilişki olmaz.

Sevgili nedir abi?
Sevgili; derdini dinleyen, derdini dinlediğin, birlikte vakit geçirmekten zevk aldığın, bir çok ortak yönün bulunan, çok iyi anlaştığın biridir.

Derdini dinlemelil, derdini paylaşmalı, birlikte vakit geçirilmeli, bir çok ortak yön bulunmalı, çok iyi anlaşılmalı.

Eğer bu maddelerden birisi eksikse, birbirinize "kanka" demezsiniz zaten. Eğer bu maddelerin hepsi tamsa, birbirinize "sevgilim" demekten korkan iki ahmaktan başka bir şey değilsinizdir.

Ben bu hataya düştüm abi. Erkeğe kızdan, kıza erkekten dost olmaz. Bunu bilir, bunu söylerim.

Sevgiliyle kankanın farkını cinsellik sanan aptallara sesleniyorum. Bi insanla cinsel ilişki kurmak için ona "sevgilim" demeyin. Sevgilim kelimesinin anlamı ardına saklanıp insanlarla ilişki kurmayın. Bi kızı istiyorsan abi "sevgili olalımda, gerisi kolay" düşüncesini çıkar aklından. "Sevgilim" kelimesi ardında yatan derin anlamı ayağa düşürmekten vazgeçin.

Dipnot1: Kanka kelimesinden nefret ediyorum. "Dost" demek daha mantıklı geliyor. Bu yüzden genelde kanka kelimesi tırnak içerisinde.
Dipnot2: Sevgili kelimesiyle bi derdim yok. Tırnak içine alma amacım vurgu yapmak.

Güzel yazmışsın birader. Dipnotlara gerek yoktu anlayan anlamıştır heralde. Saygılar.

Uzaklaştırılmış
9 Ağustos 2010; 2:35:21 

quote:

Orijinalden alıntı: The Fusion

4 yıldır kız kankam var, beni kıskanır, sevdiğini söyler.Birtanem falan filan der. Aynı sekilde bende. Herseyimi paylaşırım. Oda aynen. Bazen elimi tutar canım sıkkın olunca, sarılır üzülme der. Çok iyi gelir bana. Sevgilim onun 8 yıllık arkadasiydi. Ayrılınca bana bir saat sarıldı tabii ben ağlıyorum. Bir saat boyunca ağladıktan sonra hayatımda boyle biri var, yalnız değilim dedim. O andan beri dahada yakiniz. Ask aslında boyle birsey. hiçbir şey beklememek. Onu bir sevgili olarak görmüyorum. Cikmiyoruzda. O anlamda asık da değilim fakat çok sevdiğim bir kardesim. Ömür boyu yanımda olur inşallah. Yani kısacası kızdan kardes olur. Hemse öyle bir olur ki, tek kardesim olsun o olsun dersin. Ama boyle bir sağlam kız ve kardeşlik kurmak çok zor.

Ee o zaman niye sevgili değilsiniz be kardeşim yaa:( Sizinki kankalık değil gibi geliyor bana Biz aslında sevgiliyiz ama birbirimize söyleyemiyoruz gibi bi durum. Ne kadar tiksinç Sevgili gibi davranıp ta neden sevgili olmak istenilmez bi türlü anlamam. Bu aynı şeye benziyor: Spor bi araba alıp, ben aslında hızlı gitmeyi hiç sevmem demek gibi yada pahalı bi cep telefonu alıp ben bu tür şeylere önem vermem demek gibi bişey. Saygılar.

1081 Mesaj
9 Ağustos 2010; 2:42:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Iron Maiden

Sevgili nedir abi?

Yazdıkların gerçekten güzel ve önemli noktalar. Fakat eksiğin var. Benim bahsettiğim kız arkadaşım, ki ben de kanka kelimesinden nefret ederim dost derim aynı şekilde, bana bazen sevdiğim sevgilim vs. der. Çünkü ona sevgilisinden yakınım. Ama böyle demesi demek olmuyor ki, bana karşı başka şeyler hissediyor, benimle olmak istiyor... Zaten ne zaman istese görüşüyoruz, msnden vs. çıkarken seviyorum seni vs. diyor. Zaten sevgililik gibi bu. Bir kızla erkeğin dostluğu böyle olur, sevgili gibi. Kız dostunuz size çok güzel görünür. Onun için de aynısı geçerlidir. Hatta bir keresinde kuzenim mesajlarımı görmüş çıktığım kız sandı. Gözünün önünde mesaj attım sen benim sevgilim misin? diye. Evet sevgilinim dedi. Ama tam olarak sevgili olmazsınız. Sevgili olsaydınız ikinizden biri başka biriyle çıktığında üzülürdü diğer taraf.

Forumdaki çoğu arkadaş maalesef böyle birşeyi tadamamış. O yüzden olmaz diyorlar. Biz kız dostumla bu 23 kasımda 3.senemizi doldurucaz. Onunla tanıştığım günü, saati, ne yazdığımı herşeyi hatırlıyorum.

Tabi benim bir avantaşım var. Bahsettiğim kişi İstanbulda ben Ankara'da. Ama yine de bana ailemden yakındır. Doğum günlerinde vs. kargoyla hediye yollar, yollarım. Msn, cam, 3g ve telefonla sürekli konuşuyoruz. Nasip olursa İstanbul'a gitmeyi bile planlıyorum o ve bi arkadaşım için daha.

Özet geç diyecekler okumasınlar. Zaten şu kadarcık yazıyı okumakta bile tembellik edenler, başka bir insanla tanışmakta da tembellik ederler. Hiç uğraşmasınlar.

Uzaklaştırılmış
9 Ağustos 2010; 3:18:53 

İlk mesajımda dediğim gibi olabiliyorda olmayabiliyorda. Kişi duruma nasıl bakıyorsa, nasıl algılıyorsa. Tamamen kişiye bağlı. Fakat sen ne güzel demişsin avantajım var die. Biriniz İstanbul diğeriniz Ankara'da. Senin(sen diyorum problem yoktur umarım) yakınında olsaydı eger bu kız arkadaşın, sık sık beraber vakit geçerilseydi, yani belli oranda tensel temas falan olsaydı eğer ben yakınlaşmanın olabileceği görüşündeyim hala. Saygılar.

NOT:Bu tensel temas olayını kimse abazalık vs. olarak algılamasın sakın ben sadece el tutma,sarılma vs. yakınlaşma anlamında vurgulamak amaçlı yazdım.

1081 Mesaj
9 Ağustos 2010; 3:42:28 

quote:

Orijinalden alıntı: kptsedat

İlk mesajımda dediğim gibi olabiliyorda olmayabiliyorda. Kişi duruma nasıl bakıyorsa, nasıl algılıyorsa. Tamamen kişiye bağlı. Fakat sen ne güzel demişsin avantajım var die. Biriniz İstanbul diğeriniz Ankara'da. Senin(sen diyorum problem yoktur umarım) yakınında olsaydı eger bu kız arkadaşın, sık sık beraber vakit geçerilseydi, yani belli oranda tensel temas falan olsaydı eğer ben yakınlaşmanın olabileceği görüşündeyim hala. Saygılar.

NOT:Bu tensel temas olayını kimse abazalık vs. olarak algılamasın sakın ben sadece el tutma,sarılma vs. yakınlaşma anlamında vurgulamak amaçlı yazdım.

Dediğini gayet iyi anladım yalnız, okulda da kız olan ve dostum diye tabir edebileceğim birisi var. Tamam İstanbul'daki kadar yakın değilim onunla ama ne zaman ben gel dışarı çıkalım, işte hediye alıcam yardım et vs. gibi durumlarda eğer imkanı varsa gelir. Ve onunla bahsettiğiniz tensel temas fazlasıyla oluyor. Omzumda ağladığı, yada sarıldığımız, ayrılırken yanak yanağa öpüştüğümüz vs. çok oldu.

Bu kızla erkek arasındaki kankalık yada adı her ne ise iki tarafın da duruma nasıl baktığıyla alakalı. Siz asosyal birini bir kızla yakın derecede arkadaş yaparsanız, erkek tabii ki duygularına iradesine hakim olamayacaktır. Benim, neden bilmiyorum ama, çok fazla kız arkadaşım oldu. 2-3 tane erkek arkadaşım varken 8-9 tane kız arkadaşım vardı. Bu sonradan aşık olma olayını bir kez yaşadım ben de. Daha sonra kızın bana aşık olduğu oldu birkaç kez... Tamamen iki tarafın bakışıyla alakalı...

1 Mesaj
9 Ağustos 2010; 4:33:07 

Bnce olmz bn kız knkama aşığm ama bilmio

<-__.-||Shark On The Deep-||-.__->
(The Best Of Bicycle İn The Perfects)

1749 Mesaj
9 Ağustos 2010; 6:31:06 

Ben inanmıyorum olabileceğine. Kanka dediğimiz şey, hayatında bir tane olan, zamanının çoğunu onunla geçirdiğin, herşeyi konuşabildiğin (bunu bir kızla yapamazsınız belli sınırları vardır), onu kardeşin olarak görebildiğin kişi değil midir? Bunun karşı cinsle olması bence olanaksız. İnsanlar her yakın arkadaşını kanka diye nitelendirir o yüzden anlam karışıklığı olabilir. Karşı cinsten de yakın arkadaşın olur. Çoğumuzun vardır. Ama çoğu zamanınızı onunla geçirip, bütün dertlerini onunla paylaşıp, her türlü şeyi onunla birlikte yapıp da hala kanka diyorsanız ortada bir sorun var demektir bana göre. Böyle durumlarda mutlaka bir taraftan platonik bir şeyler olur ama genelde platonik olan kişi durumun olanaksızlığını kabullendiğinden kendi kendini kandırarak "o benim kankam" diye söylemeye başlar. Onu tamamen kaybetmektense "kanka" ismi altında oldukça yakın olmak çok daha avantajlıdır doğal olarak. Tabi bu bir yere kadar gider böyle bu da insandan insana değişir. Ben şahsen fazla uzun sürdüremem bu durumu. Ya açılırım aramı bozarım ya da bir şey demeden uzaklaşırım yavaştan. Hoşlandığın kızla özellikle kankacılığı oynamak gerçekten zordur. Ondan hoşlandığın halde kanka muamelesi görmek ve kanka rolü yapmak yıpratır insanı.

Samimi olduğu karşı cinsi hemen kankam, en iyi arkadaşım diye algılayan insanlar oluyor. Her erkekte olabilir gerekirse canını verebileceği bir kız arkadaşı. Bu ona değer verdiğini gösterir ama kankası yapmaz. Kanka olayı ap ayrı bir boyuttur bana göre ve bunu da ilk cümlelerimde açıklamaya çalıştım.

Ayrıca şu nefsinize, iradenize hakim olabiliyorsanız olayı nedir ya? Bir insandan hoşlanmanın nefisle, iradeyle ne alakası var? Onu cinsel açıdan istiyorsanız; evet bu nefistir ve iradeniz kuvvetliyse bir şekilde engel olursunuz ama hoşlanmak kendi kendine gelişen bir şeydir ve eğer kanka dediğiniz kızı özlüyorsanız, her gün onu görmek, onunla konuşmak istiyorsanız, onu düşündüğünüzde heyecanlanıyorsanız zaten hoşlanıyorsunuzdur ve özlemek, heyecanlanmak gibi şeylerin nefisle alakası yoktur. Onu gördüğünüzde kalbinizin hızlanan atışlarını iradeyle durduramazsınız.

Uzaklaştırılmış
9 Ağustos 2010; 9:34:35 

bugün bacın yarın ihtiyacın

125 Mesaj
9 Ağustos 2010; 10:28:05 

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

kanka ayağı .... .....

amateur scientist & electroacoustics
python programmer

3769 Mesaj
9 Ağustos 2010; 10:30:41 

quote:

Orijinalden alıntı: kptsedat

Güzel yazmışsın birader. Dipnotlara gerek yoktu anlayan anlamıştır heralde. Saygılar.

işte budur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

624 Mesaj
9 Ağustos 2010; 10:42:06 

Olur tabiki..Ama bir yerden sonra çok iyi anlaşılırsa duygusal anlamda birşeyler hissedilebilir.Bu durumda kanka kalmak istenirse bir tarafın kendini geri çekmesi gerekir.Gerçi bu durumda kız kendini geri çekerse 'Kaçan kovalanır' hesabı erkeğin avcı içgüdüleri meydana çıkar ve.....
Çok kız dostum var hiçbirine karşı hiçbirşey hissetmiyorum ama arkadaşlarının yeri başka tabii

Gigabyte 990XA-UD3//Aerocool vs-9 Windowed Case//Amd 955 Black Edition 3.2Ghz//ASUS EAH6850 DirectCU V2//Geil 2x4GB 1333Mhz Value Plus//INTEL X25-M 120GB SSD//Seagate Barracuda 500GB Sata3//Xilence XP750 750W Modular PSU//Cooler Master Hyper 101 Cpu Cooler//Asus Dvd-Rw 24B3ST Sata//Akasa Trio 90W Fan Controller//Logitech M705 Laser Mouse//A4 Tech X7 Gaming Keyboard//Grundig 22’’ HD 100HZ Lcd

110 Mesaj
9 Ağustos 2010; 13:23:06 

Bence de olmaz. Hani düşününce hakkaten abazaysan olamazsın gibi geliyor. Bilinçaltı hormonlar rahat durmaz.
Ama abaza olmasanda sanmıyorum durum çok değişsin istisnalar dışında. Arada her zaman bi mesafe ve seviye kalmalı , arkadaşlığın sürdürülebilmesi için. Dizilerden falanda görüyoruz neticede kültürün yansıması how i met your motherda falan adamlarda da var aynı durum. Netice itibariyle ben olunamaz diyorum.

DH
Eski Üyelerin Mekanı...
2005 Üyesi.

1081 Mesaj
9 Ağustos 2010; 13:27:02 

quote:

Orijinalden alıntı: ZaLiii

Ben inanmıyorum olabileceğine. Kanka dediğimiz şey, hayatında bir tane olan, zamanının çoğunu onunla geçirdiğin, herşeyi konuşabildiğin (bunu bir kızla yapamazsınız belli sınırları vardır), onu kardeşin olarak görebildiğin kişi değil midir? Bunun karşı cinsle olması bence olanaksız. İnsanlar her yakın arkadaşını kanka diye nitelendirir o yüzden anlam karışıklığı olabilir. Karşı cinsten de yakın arkadaşın olur. Çoğumuzun vardır. Ama çoğu zamanınızı onunla geçirip, bütün dertlerini onunla paylaşıp, her türlü şeyi onunla birlikte yapıp da hala kanka diyorsanız ortada bir sorun var demektir bana göre. Böyle durumlarda mutlaka bir taraftan platonik bir şeyler olur ama genelde platonik olan kişi durumun olanaksızlığını kabullendiğinden kendi kendini kandırarak "o benim kankam" diye söylemeye başlar. Onu tamamen kaybetmektense "kanka" ismi altında oldukça yakın olmak çok daha avantajlıdır doğal olarak. Tabi bu bir yere kadar gider böyle bu da insandan insana değişir. Ben şahsen fazla uzun sürdüremem bu durumu. Ya açılırım aramı bozarım ya da bir şey demeden uzaklaşırım yavaştan. Hoşlandığın kızla özellikle kankacılığı oynamak gerçekten zordur. Ondan hoşlandığın halde kanka muamelesi görmek ve kanka rolü yapmak yıpratır insanı.

Samimi olduğu karşı cinsi hemen kankam, en iyi arkadaşım diye algılayan insanlar oluyor. Her erkekte olabilir gerekirse canını verebileceği bir kız arkadaşı. Bu ona değer verdiğini gösterir ama kankası yapmaz. Kanka olayı ap ayrı bir boyuttur bana göre ve bunu da ilk cümlelerimde açıklamaya çalıştım.

Ayrıca şu nefsinize, iradenize hakim olabiliyorsanız olayı nedir ya? Bir insandan hoşlanmanın nefisle, iradeyle ne alakası var? Onu cinsel açıdan istiyorsanız; evet bu nefistir ve iradeniz kuvvetliyse bir şekilde engel olursunuz ama hoşlanmak kendi kendine gelişen bir şeydir ve eğer kanka dediğiniz kızı özlüyorsanız, her gün onu görmek, onunla konuşmak istiyorsanız, onu düşündüğünüzde heyecanlanıyorsanız zaten hoşlanıyorsunuzdur ve özlemek, heyecanlanmak gibi şeylerin nefisle alakası yoktur. Onu gördüğünüzde kalbinizin hızlanan atışlarını iradeyle durduramazsınız.

Senin sorunun ne dostum ha? Adam sırf bu mesajı yazmak için üye olmuş ya salih. Biz aramızda da hep tartışırdık bunu burda da tartışırım. Sorarım sana ey Salih efendi. Bir kızla konuşamayacağın konu nedir?