Şimdi Ara

Elektrikli ocak tavsiyeleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yeni taşınacağımız eve ocak alınacak. Bağımsız bir model istiyorum, aklımda hem şık görünümleri hem de fazla parça içermemeleri nedeniyle kolay temizlenebilir oldukları için, elektrikli ocaklar var. Şu iki model arasında kaldım, sizce Türk malı mı yoksa biraz daha para verip en iyisi mi?

Miele KM 5600, 1700 TL

http://www.miele.com.tr/tr/ev_aletleri/ueruenler/Kochfelder_Geraete_30800.htm

ICF 2794 446 HVC604, 900 TL

http://www.ankastreurunler.com/ICF-2794-446-HVC604-ANKASTRE-OCAK_u_r_n_211.htm

Bir de bu ocakların elektrik tüketimi nasıldır, elektrik faturasına çok aşırı yansır mı, ısınınca geç soğuma gibi sorunları var mıdır? Yardımlar için teşekkürler.

• sadece ekonomik olmayacağı kanısındayım, bu nedenlede görüş belirtmiyorum.
  • subtitle, çevrenizde kullanan var mı
  • Daha önce bu tarz bir ürün kullanmadım ancak anladığım kadarıyla yardımcı olayım.İnternetten cihazınızın kullanım kılavuzuna baktım.Anladığım kadarıyla 3 veya 1 fazlı tesisata bağlanabilir.Eğer evinizin tesisatı bir fazlı ise ürünü kullanırken çektiği yüksek akım nedeniye(Bir fazdan) problem yaşayacağınızı belirtmek isterim.Bu söylediklerim miele için geçerli diğer ürünün kullanma kılavuzunu bulamadım.İyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerosen -- 8 Ağustos 2010; 0:13:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

subtitle, çevrenizde kullanan var mı

evdede vardı ama doğal gazı tercih ettik ,,iş yerimdeki mutfakta var , personele yemek yapılıyor,çay vs, buradada doğal gazı düşünüyoruz,(alpernbugra ) arkadaşımızın açıkladığı gibi sorunlarıda yaşamıştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 8 Ağustos 2010; 11:57:41 >
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    Şimdilerde aynı düşünce ve sorunu biz yaşamaktayız. Siz neye karar verdiniz? Elektirikli ocak kullanıyorsanız memnuniyetiniz konusunda biraz bilgi verir misiniz?
  • Dr. Hamuş kullanıcısına yanıt
    Selam
    Yok hocam, gazli ocaktan devam ettik o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.