Şimdi Ara

[ACİL SATILIK] HIS ICOOLER V HD5850 (SON FİYAT 420 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar,

Vatan Bilgisayar'dan 16.04.2010 tarihinde alınmış, kutulu, garantili; kısacası muhteviyatı tam olan HIS ICooler V HD5850 kartımı, Nvidia'ya dönmek istediğim için satmaktayım. Kart hiç kullanılmamıştır denebilir iş/tatil olayları nedeniyle, toz bile bulunmamakta. İstanbul, Anadolu Yakası'nda ikâmet eden arkadaşlar için elden teslim olabilir veyahut isteğe göre kargo da edilebilir. Satış için birkaç günlüğüne İstanbul'da bulunacağım için, ciddi olarak düşünen arkadaşlar öncelikli davranırsa müteşekkir olacağım.

Fiyat: 420 TL.

Ürünün son fiyatıdır. Lütfen, "ne koparırsam kârdır", "kargoyu da satıcıya bindireyim" mantalitesi ile hareket etmeyelim arkadaşlar. Yapılan alışverişlerin genelinde kargo alıcıya aittir ve bu ilanda da o şekildedir. Takas düşünülmemektedir.

Teşekkürlerimi iletiyor, mesajlarınızı bekliyorum.

EK: Fiyat revize edildi. Son fiyattır arkadaşlar, 420'ye düşürdüm artık. :)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackworms -- 8 Ağustos 2010; 16:49:14 >

• pm atıldı
  • icooler ve pcs+ ilk tercihimdi aslında

ama dün başka bir arkadaşla sözleştiğimiz için sadece alıcısına güle güle kullanmasını temenni edebiliyorum

gerçekten güzel bir kart ve fiyatıda uygun, hayırlı satışlar dilerim
  • İyi dilekleriniz için teşekkürler @the enemy.

Özel Mesaj cevaplandı. Satışa devam ediyoruz.
  • Çok Güzel bi ürün. ilgili bir satıcı fiyat çok uygun.
    hayırlısı.

• Teşekkürler arkadaşlar. Ürün günceldir, mesajları beklemekteyim. Zira, acil satılıktır.
  • Fiyat güzel. Hayırlı satışlar. Elimdeki 4850 yi satmış olsaydım almak isterdim.
  • Teşekkürler @ilkbir. Herkes krizde sanırım bu aralar, taliplisi bulunmuyor kartın. Bekliyorum öyle işte.
  • çok iyi fiyat aslında ama bu aralar gtx 460 lara gösterdikleri f/p oranından sonra merak saldım sanırım sende bu yüzden nvidia lara geçmek istiyorsun
  • Teşekkür ederim. Çok daha önceden geçmeyi planlıyordum ama bu döneme denk geldi işte. Fiyatı çekebildiğim kadar uygun seviyeye çektim artık, bakalım.
  • iyi satışlar
  • uygun fiyat güzel kart... istediğin kart içinde pm atdım dostum
  • pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.