Şimdi Ara

Şınav Çekmenin Faydaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
1
Favori
25.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 yaşındayım sabah 60 akşam 60 tane çekiyorum, bu hareketi yapanlar varsa bilgilerini vs. aktabilirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

30 yaşındayım sabah 60 akşam 60 tane çekiyorum, bu hareketi yapanlar varsa bilgilerini vs. aktabilirmi?

Kesinlikle nizami bir şekilde çekmelisin aksi takdirde hiçbir işine yaramaz sadece kendini yorarsın...Vucudun komple hareket etmeli sadece belini indirip kaldırmamalısın..İstiyorsan mekik de çekebilirsin..Karın kaslarını çalıştırmay göbeği eritmeye birebirdir...85 kilodan 74 kiloya düştüm..Mekik fazla çekmeyi dene...
  • quote:

sabah 60 akşam 60 tane

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Sync]

quote:

sabah 60 akşam 60 tane

/>

aynen 60 akşam 60 sabah ne yaptın sen usta

• quote:

Orijinalden alıntı: frrozen

quote:

quote:

sabah 60 akşam 60 tane

/>

Tamam da ben fitnessı bıraktığımdan beri formdan yavaş yavaş düşeyim diye sabah 90 akşam 90 nizami çekiyorum?

• quote:

quote:

sabah 60 akşam 60 tane

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut

quote:

Orijinalden alıntı: frrozen

quote:

quote:

sabah 60 akşam 60 tane

/>

Tamam da ben fitnessı bıraktığımdan beri formdan yavaş yavaş düşeyim diye sabah 90 akşam 90 nizami çekiyorum?

Sen otur şöyle ergen, bu konu seni aşar Dayım bir oturuşta 60 çekiyor sanırsam. nizami şekilde günde 400 bile çekersin

• Ne dediğini sanıyorsun sen? Düzgün konuş. Küçük dünyandaki başarısızlıklarınla kendini dış dünyayla kıyaslama. Çok dalga geçersin, dalga geçildiğini farketmeden.

30x3 bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meshhead -- 5 Ağustos 2010; 23:31:18 >
  • Mesajım bulunsun
  • Lan ben az diyordum bunlar dalga geçer benle 60 ne ki derler diyordum :S
    hedefim 100
    Yani sadece kıçımı aşağı indirip kaldırmıyorum, bacaklarımı sıkı tutuyorum kırmıyorum, ama kollarımı nasıl yere koyacağım hakkında bilgim yok çok yanamı açıyım az yanamı açayım yoksa direk düm düz başımın hizasına mı koyayım bilmiyorum?
    Düm düz durmuyorum bacaklarım biraz aşağıda giderek yükseliyor vaziyette duruyorum(bacaktan-başıma doğru) doğrumudur?
  • quote:

Lan ben az diyordum bunlar dalga geçer benle 60 ne ki derler diyordum :S
    hedefim 100
    Yani sadece kıçımı aşağı indirip kaldırmıyorum, bacaklarımı sıkı tutuyorum kırmıyorum, ama kollarımı nasıl yere koyacağım hakkında bilgim yok çok yanamı açıyım az yanamı açayım yoksa direk düm düz başımın hizasına mı koyayım bilmiyorum?
    Düm düz durmuyorum bacaklarım biraz aşağıda giderek yükseliyor vaziyette duruyorum(bacaktan-başıma doğru) doğrumudur?

Omuz genişliğinden en fazla iki santim falan dışarıda eller.

• Yani 60 tane bir yatışta bitmez, böyle düşünüyorsanız yanlış, 15 tane çekiyorum 1 dk yatıyorum öyle...
  • quote:

quote:

Lan ben az diyordum bunlar dalga geçer benle 60 ne ki derler diyordum :S
    hedefim 100

Omuz genişliğinden en fazla iki santim falan dışarıda eller.

Ben onu nasıl ayarlayayım yav

• pusat şınavı çek abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

pusat şınavı çek abi

o nasıl oluyor len
  • 36. saniyedeki gibi popo vücuttan yukarda olsn daha cok gelisir
  • ip atla mekik çek ters barfiks çek amuda kalkıp sınav çek koşarak hvada 2 takla at sırayla dene ama
  • ip atlayamam ters barfiks rahat çekerim havada adulket atamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nP4BlacK0uT

şınav diyip geçmeyin vücut geliştirmenin en temel hareketlerinden biridir.

+ Barfiks hatta bana göre barfiks daha yararlı ve komplike bir harekettir.
  • quote:

Ne dediğini sanıyorsun sen? Düzgün konuş. Küçük dünyandaki başarısızlıklarınla kendini dış dünyayla kıyaslama. Çok dalga geçersin, dalga geçildiğini farketmeden.

30x3 bu arada.

Aman küçüğüm ne diyosun sen? Sakinleş şaka yaptım abim 400 şınav gözlerinin önünde çekerim istersen nizâmlı bir şekilde, ama çektikten sonrada ağzına ağzına vurarım anlaştık mı abisi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.