Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2926. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29242925292629272928
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Oyuna başlarken kazanma ve oyuncu yüzdelerinin gözüktüğü modun ismi nedir? Bu arada resmi forumda 36 sayfalık auto-aim modu konusu var, şeytan diyor yükle ne kadar mod varsa, gerçi o zaman oyundan zevk alamam, rus serverinde sıkı denetim varmış oraya geçmek lazım.
  • http://www.modxvm.com/en/download-xvm/

indirip yukledikten sonra ayni siteden wg hesabinla giris yapip aktif etmen gerekiyor.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde gürcell başkan paybyme ile stok yapın diye yazmıştı...Bildiğin birşeymi var diye sormuştu ama cevap vermemişti...Demek buna delaletmiş...5500 alma niyetim vardı, yazık oldu...
  • ve bir gun ölüm kusan hans agacin en tepesine cikmis :)
  • Homerius kullanıcısına yanıt
    Battle Assistant bunu 9.10 icin aratirsan bulabilirsin. Kendi yayimcisini sitesinen indir en temizi orada vardir. Replay i izlemedim ama sanirim TD lerdeki gibi gosteren moddan bahsediyorsun.
  • Teşekürrler, Homerius.
    Bir arty olarak oynarken en sevdiğim tank.Genellikle tek atış 2000 damage temiz ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    hem artinin standart kusbakisi var, dikey gorunum, hem de tankta zoom yapmis gibi de yatay gorunum var.
    Tamam bende ondan bahsediyorum. O modu yukledikten sonra standart kusbaskisi gorursun, zoomlu hale getirmek icin G ye basman gerek. Tusu degistirebiliyorsun , mod dosyalarini anliyorsan eger. Kullanimi yasak degil ayrica 2016 da ki arty degisiminde tipki onun gibi bir hale gelecek tum artyler.
  • T28 HTC son görev hafif tank göreviydi. Beni öldüren amx 13 90'a son anda bir kez vurdum. Zaten başka da ateş etmemiştim. İyi ki son anda vurmuşum yoksa görev olmayacakmış

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • Bu oyun bence Ruslar tarafından değil Rus görünümlü Abd ajanları tarafından yapılmış, az önce yine birisi Ruslara Çinlilere Kızılllara sövüyordu, sosyalizm sempatizanıydım şimdi nefret ediyorum dedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun bu kadar rus yanlısı olunca normaldir =)
  • Arkadaşlar yunan oyuncular ile ilgili nette birşey bulamadım...oynuyorlar mı yada hangi sunucudalar...ülke bayraklarını görmedim hiç...
  • tavakspor kullanıcısına yanıt
    Oyunda kim kendi bayrağını taşıyorki zaten :) pek bende rastlamadım açıkcası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun aradan sonra paybyme kartım geldi 2 ay sürdü gelmesi, geçen hafta 250 TL yükledim ve 4 gün önceydi sanırım tümüyle altın aldım :D T 34 ü aldım kalanı da duruyor. Sanırım ilk defa iyi birşey yapmışım :) Bir anlamı kalmadıysa kartda bi işe yaramaz artık.
    Yoksa benim yüzümden mi oldu :D okadar altın alınca zarar ettiklerini gördüler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

Arkadaşlar yunan oyuncular ile ilgili nette birşey bulamadım...oynuyorlar mı yada hangi sunucudalar...ülke bayraklarını görmedim hiç...

eu da oynuyorlar hatta 1 tanede unicum clanları varda adını unuttum şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dün takım olarak girdik 2 tane IS-7 olarak ve sona biz birde karşıda tek arty kaldı BC artylerden biri.Biz IS-7 ler olarak 2şer defa oyundan düştük sırayla.Fakat internetle alakalı bir durum değil çünkü tsde herhangi bağlantı hatası yaşamadık.Karşıdaki oyuncuları oyundan atabilme gibi mod var mı? Ben hile olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMX CDC aldım o kadar para verip, a be salak herif medium oynamayı beceremeyen adamsın neden alıyorsun CDC'yi... 5-6 maç yaptım 500wn8, çöpe atmış gibi hissediyorum parayı.
  • Jag Pz E 100.

Patlatmaktan, hasar vermekten bu kadar haz aldığım başka bir tank yok oyunda, nefret ediyorum.

Ancak nasıl alt edilir, hala çözebilmiş değilim, bir üstteki minicik gözetleme kulesinden yiyor, bir de ön alttan onun dışında mümkün değil.

Siz bu lanet tankla karşılaştığınızda nasıl bir taktik uyguluyorsunuz ?

Önden yaklaşırken paleti kırıp yanına gelerek arkasına dolanayım diyorum ben gelene kadar 1000'i patlatıyor direk.
  • 
Sayfa: önceki 29242925292629272928
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.