Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2806. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28042805280628072808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Jagdpanzer4 en sevdiğim tank killer tierine göre. 9 kill aldığım oyunum var. Taktiği şu full kaamuflaj. Binokular. Çalılıklara pusup uzaktan görünmeden şişleyeceksin. Düşük silüet olduğu için seni kolay bulamazlar.

Ama yol yakınken su serisini öneririm. O düşük silüet jag panzerle beraber ortadan kayboluyor. Tier 8 ferdinandın stok hali adamı çıldırtıyor. İki kere ferdinandı satmanın eşiğinden dönmüştüm.
    Tier9 jagtiger iyidir ama rakibi objektif 704 çok daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parsbey P kullanıcısına yanıt
    ben zaten o seriye de gidiyorum
  • DarKSide58 D kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam
  • NDS kullanıcısına yanıt
    Benim 85 düşüyor ondan dediydim.

• pre merminin gözünü seveyim
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabakdolması -- 5 Temmuz 2015; 23:50:33 >
  • Uzuun zamandır tank ası alamıyordum. Çok iyi oyun çıkardım bu sefer

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • Benim sesi degildi oynayan baskasiydi neyin kafasini yasiyorsa artik. Yeni hesapta tiger kasiyorum ben ses kaydi dinletmis

• quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

Benim sesi degildi oynayan baskasiydi neyin kafasini yasiyorsa artik. Yeni hesapta tiger kasiyorum ben ses kaydi dinletmis

yabancı adamdan adresmi istedin sen oyunda
  • son zamanlarda en fazla keyif alarak oynadığım tank bi de mürettebat iyileşse nasıl olcak acaba herkese şiddetle tavsiye edilir

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • EU da top of tier:
    1-5 arasi %50 indirim
    6-10 arasi %30 indirim
    Bu araclar ile %30 fazladan personel deneyimi

NA da top of tier
    1-5 arasi %50 indirim
    6-10 arasi %30 indirim

Bu araclar ile 25k deneyim kazanana;
    •x2 Small First Aid Kit
    •x2 Large First Aid Kit
    •x2 Small Repair Kit
    •x2 Large Repair Kit
    •x2 Manual Fire Extinguisher
    •x2 Automatic Fire Extinguisher

Bu gorevi 4 kez yapana yani 100k exp
    •Large-Caliber Gun Rammer

Bu gorevi 8 kez yapana yani 200k exp
    •Improved Ventilation Class 3

Bu gorevi 10 kez yapana yani 250k exp
    •Excelsior(T5 premium HT) + Garage Slot

Bazen dusunuyorumda EU resmen uvey evlat muamelesi goruyor
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • o kadar uğraşıyorum, tier 9 maçında 4k hasar 2.5k spot yapıyorum, 1770 saf deneyim alıyorum, son saniyede oyunu kazanıyorum, oyun sonu ekranı gelmeden oyun hata verip kapanıyor

yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

http://wotreplays.com/site/2002046#self

neyseki replayi kaydediyor ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    ben oyuna geri döndüğümde ciddi bi şekilde bu farklar yüzünden na da oyniim diodum ama ping izin vermedi :P
  • Oyuna 2-3 ay önce başladım çok hata yaptıgımdan yeni acc açıp kasıyorum şuanda 1 hafta oldu kv1'i yeni açtım güzel tank abi bu kıçından bile sektiriyor

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

İstatisklerim

IS-7 Yolunda emin adımlarla gidiyoruz bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HollowFlea -- 6 Temmuz 2015; 18:50:33 >
  • Eylülde tekrar oyanmaya başladım, o zamandan bu yana gördüklerim senin dediklerin ile örtüşüyor...Özellikle RU ve Na serverlarına herşey bol kepçeden dağıtılıyor...Bize adamların eli titriyor verirken...1 gün premium almak için 50 kill istiyorlar...Hadi rus bölümü kolay, alman bölümünde iki katı maç yaptım rusa göre...Bu tür etkinlikler oyundan daha çok soğutuyor...Kill alabilmek için gereksiz gereksiz şeyler yapılıyor maç içinde...Adamla karşı karşıya bakışıyoruz...Canı azalsında son atışı ben yapayım diye...

Aşağıda Matildanın WN8 perfomansı mevcut...

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • http://wotreplays.com/site/2002612#karelia-edge2015-object_140

obj 140 kim demiş e100 ile kafa kafaya veremez diye

e100 sürenin bittiğini hesaba katmamış
  • oyunda takım yapack tecrubeli arkadsalar var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

o kadar uğraşıyorum, tier 9 maçında 4k hasar 2.5k spot yapıyorum, 1770 saf deneyim alıyorum, son saniyede oyunu kazanıyorum, oyun sonu ekranı gelmeden oyun hata verip kapanıyor

yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

http://wotreplays.com/site/2002046#self

neyseki replayi kaydediyor ..

sende replaylerini izletmek için bahane uyduruyormuşşun gibi geliyor bana..bize ne kapanıyorsa oyun
  • AşıkGenç kullanıcısına yanıt
    obbowwww....olaylar olaylar, kaç kaç kaç...
  • 
Sayfa: önceki 28042805280628072808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.