Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2419. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24172418241924202421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Komutan kim olacak? Doğaçlama olacaksa...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayisikent

Komutan kim olacak? Doğaçlama olacaksa...

Komutan olarak seni düşündük, kabul etmezsen Gürsel takar kaptanlık pazu bandını, uyar mı apricot ?
  • IS'ye 100 mm D10T'mi yoksa 122 D-25T'mi takayım ?
  • Benden olmaz birader, gurcell olabilecekse olsun. O da olmazsa yapcak bişi yok ayrıca ben gelemeyebilirim.
  • quote:

Benden olmaz birader, gurcell olabilecekse olsun. O da olmazsa yapcak bişi yok ayrıca ben gelemeyebilirim.

Takılıyorum sana, maç saati gelsin düşünürüz, önemli olan herkesin olaydan haberdar olması.
  • 6 klan başvurmuş an itibari ile! Ya batı Kamerunda ne işiniz var.

Eğer tank ası almak asıl amacınız ise kesinlikle tercih edilmeyen tanklar ile oynayın
    Ru 251 ile ancak bu kadar alınıyor
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimean -- 29 Kasım 2014; 15:45:15 >
  • kayisikent kullanıcısına yanıt
    Dogaçlama çıkmayın maça egitim atın kafanızdaki taktigi yansıtmaya çalısın maç sırasında hiç bir şey olmaz 1 dk maç biter..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    Önden eğitim , ekibin birbirine ısınması çok önemli! Ama her zaman bahsettiğim gibi ... Önemli olan ilk spota ve rakibin taktiğine ve gelişine göre dinamik davranmak ! Geri çekilmek gerekiyorsa çekilmek ..vs. haritaya göre davranmak ta önemli
  • son 15 gündür(belki 9.4 yama ile ilgili) çok sık sunucuduan kopuyorum..ama internetim sağlam ve hemen şifreyi yazıp giriyorum..internetim fiber ve değişiklik yok bilgisayarımda değişikilk yok kısacası hiç bir değişiklik yapmadım ama sürekli oyunda sunucu ile bağlantım kesiliyor..sizde de oluyor mu?öneriniz olur mu?
  • velociraptor kullanıcısına yanıt
    Forumda aynı sorunla karşılaşan çok oyuncu var bende olmadı daha bence bulundugunuz konum servis saglayıcı olabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: velociraptor

son 15 gündür(belki 9.4 yama ile ilgili) çok sık sunucuduan kopuyorum..ama internetim sağlam ve hemen şifreyi yazıp giriyorum..internetim fiber ve değişiklik yok bilgisayarımda değişikilk yok kısacası hiç bir değişiklik yapmadım ama sürekli oyunda sunucu ile bağlantım kesiliyor..sizde de oluyor mu?öneriniz olur mu?

Bendede aynisi var turkcell fiber internet ozellikle oyun baslarken

• Ferrari kullanıcısına yanıt
    Bigger is better :)
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Banada kalırsa dediğin gibi 122'lik güzel hasarı fazla ama dakikada attığı mermi az ona takıldım.
  • oyunda yeniyim arkadaşlar rus medium tanklarda hangi koldan gideyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Favoloso -- 29 Kasım 2014; 17:33:42 >
  • Ferrari kullanıcısına yanıt
    Biraz dikkatli oynayip bodoslama dalmadigin surece 12 saniyelik yuklemeye alisiyorsun. Heleki t7 de 400 civari vurmak cok gerekli olabiliyor, top tier cikamadigin maclari da dusunmek lazim.
  • Camooonnn clickers
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • Vigor ve chuvisty şu adrese oyun nickinizi belirtiniz:
    http://www.esl.eu/play/worldoftanks/europe/major/go4wot/cup-191/add_gameaccount/?type=wot_eu

Musty: Az spot yapaydın iyiymiş xdxd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 29 Kasım 2014; 20:06:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Vigor ve chuvisty şu adrese oyun nickinizi belirtiniz:
    http://www.esl.eu/play/worldoftanks/europe/major/go4wot/cup-191/add_gameaccount/?type=wot_eu

Musty: Az spot yapaydın iyiymiş xdxd

Maç saati belli oldu, 20.45, herkes oyuna ve ts'ye girsin.
  • nerde bu millet rakibimiz polish ama biz toplanamıyoruz bile
  • kayisikent kullanıcısına yanıt
    oyunun sonunda 3-2 arty kaldık :)
  • 
Sayfa: önceki 24172418241924202421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.