Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2371. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23692370237123722373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fury gelmedimi daha...Dün bi maçta denk geldi bizim takımdaydı...
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    Yarin acilacak satislari hocam
  • Fury filmini izledim. Tiger ile Shermanların kapışması ve genel olarak çatışmalar, gayet güzel olmuş. (Tiger'in, sonlardaki davranışını tam çözemedim gerçi. Neyse)

Ancak filmin son kısımları yüzünden, çok puan kırdım. Hollywood, Hollywood'luğunu yapmış gene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 27 Ekim 2014; 3:34:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Yarin acilacak satislari hocam

Dünkü eleman bi yerden aşırmış o zaman :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Fury filmini izledim. Tiger ile Shermanların kapışması ve genel olarak çatışmalar, gayet güzel olmuş. (Tiger'in, sonlardaki davranışını tam çözemedim gerçi. Neyse)

Ancak son kısımları yüzünden, puan kırdım. Hollywood, Hollywood'luğunu yapmış gene

WW2 de hem amerikalılar hemde ruslar savaşın sonuna doğru kazandıkları tank savaşlarını sayı üstünlüğü ile kazandılar...Misal 1 Tigerı 7-8 Sherman ancak indirebiliyordu...Filmi izlemedim ama yine "en büyük biziz" üstüne kurulmuştur diye tahmin ediyorum...
  • tog ıı çok eğlenceliymiş de haberim yokmuş

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Fury filmini izledim. Tiger ile Shermanların kapışması ve genel olarak çatışmalar, gayet güzel olmuş. (Tiger'in, sonlardaki davranışını tam çözemedim gerçi. Neyse)

Ancak son kısımları yüzünden, puan kırdım. Hollywood, Hollywood'luğunu yapmış gene

WW2 de hem amerikalılar hemde ruslar savaşın sonuna doğru kazandıkları tank savaşlarını sayı üstünlüğü ile kazandılar...Misal 1 Tigerı 7-8 Sherman ancak indirebiliyordu...Filmi izlemedim ama yine "en büyük biziz" üstüne kurulmuştur diye tahmin ediyorum...

"En büyük biziz" muhabbetine fazla girmemişler (1945 Nisan olunca, gerek kalmamış), tank savaşında da haklarını yememişler; ancak son kısımlar abartılı olmuş. Filmin geri kalanına göre, sırıtmış.

Bu arada, Tiger - Sherman çatışmasıyla ilgili (hafif spoiler. Beyaz renkle yazdım):

Fury ve yanılmıyorsam bir Sherman daha, uzun namlulu M4A3E8 modeliydi. Tiger'i, yakın mesafede önden de delebilirlerdi; ancak filmde, çok sayıda atış yapmalarına rağmen delemediler.
    Önemli olan, Sherman'ların acziyetini göstermeleri tabii. Detaya fazla takılmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 26 Ekim 2014; 23:42:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

dicker max

Bende var.İhtiyacım olduğundan değil de zevkine oynayacağım bir tank arıyorum.
  • Hadi mm yi anladık x3 ü bile vermiyor. Ulan adam 2 kayayı delerek soktu vay arkadaş ne mermiymiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kapışma efsanevi zaten...Belgesellere bile konu oldu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spoiler kaybolmuş, o nedenle; "Tiger'ın Sherman'ın tüm yan zırhı önündeyken gidip de ön zırhına ateş ettiği ve merminin sektiği sahneden sonrasını seyretmedim" demem lazımdı normalde ama sonuna kadar seyrettim, keşke orada bıraksaymışım da

""Malkoçoğlu 2. dünya savaşında" tarzı o final bölümünü izlemek zorunda kalmasaydım."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Father Torque -- 27 Ekim 2014; 8:09:05 >
  • bu is-3 beni yine sasirtti :)
    15 ap, 5 apcr ve 5 he mermi ile maca girdim.
    son 2 he kalinca maci kazandik :)
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • bir guzel oyun daha :)
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • 9.4 güncellemesinin geliş tarihiyle ilgili bir fikri olan var mı ?
  • Fury dizayn arka plan çok güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caesar_ -- 27 Ekim 2014; 14:48:32 >
  • Arkadaşlar yeni TS3 sponsorumuz belli oldu, hayırlı olsun

Sunucu : ses44.zartnet.com
    Oda : DHWOT (kalıcı)
    Şifre : 1980abc
  • e50m ile amx 1390 a sıkarken bana olan şey;

http://www.youtube.com/watch?v=-OGvZoIrXpg#t=82
  • premium tanklarda dönem dönem indirim oluyor, ben hep indirimlerde aldım. Mesela bu hafta sonu ağır premiumlarda indirim vardı.
    Su 100y'yi bende indirimden aldım ama çoğu oyuncuya önermem. Sadece iyi topu olan bir tank. Benim zevkime pek uymadı ama arada oynuyorum, personel eğitimi için.
    Ben E-25 aldım , beğendim, oynuyorum ve oynayanda var, ama daha pahalı.
    Dicker max önerilmiş fiyatı uyar düşünebilirsin.
    Chi Nu Kai önerebilirim, Japon Sniper Medium, topu iyi, getirisi seviyesine göre iyi diyorlar.
    Şahsi önerim önce o sınıfın normal tanklarını bir dene sonra al, acele etme. Beğendiğin ağaçtaki personelini eğitmekte kullanabilme avantajında olur.
  • Heavysiz takım zor oluyor
  • T54 ve tank ası;
    heat ap karışık sıktım zarar etmedi.

oyundaki en sevdiğim tank her yola gelir, açı ver ve paletli kısmı binaya yada taşa daya sonra izle bak nasıl sektiriyor. satmak istemiyorum ama mecburum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 27 Ekim 2014; 21:36:19 >
  • 
Sayfa: önceki 23692370237123722373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.