Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2317. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23152316231723182319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Caesar76

quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

KV-1S 9.3 geldikten sonra tier5 olacak ve yerine KV-85 isimli yeni bir tank gelecek. Dilersen yatirimini bu yonde yap. 1 aya kalmaz gelir heralde 9.3

Onu ben de duydum Kv-1s benim temel tankımdı, iyi para getiriyodu, zayıflayacaksa, boşyere elit yapmayım bari.

Mevcut KV1S i elite olanlarin otomatik olarak KV85 e gececegi soyleniyor ama belli degil. Eger oyle olursa yatirimin bosa gitmez. Bilgler hala forumlarda konusulanlarin otesine gitmedigi icinkesin birsey soylemek mumkun degil. Ben KV1S e yatirim yapmadim bu yuzden ama 9.3 den sonra kesin bir duzenleme yaparim.
  • quote:

quote:

quote:

KV-1S 9.3 geldikten sonra tier5 olacak ve yerine KV-85 isimli yeni bir tank gelecek. Dilersen yatirimini bu yonde yap. 1 aya kalmaz gelir heralde 9.3

Onu ben de duydum Kv-1s benim temel tankımdı, iyi para getiriyodu, zayıflayacaksa, boşyere elit yapmayım bari.

Mevcut KV1S i elite olanlarin otomatik olarak KV85 e gececegi soyleniyor ama belli degil. Eger oyle olursa yatirimin bosa gitmez. Bilgler hala forumlarda konusulanlarin otesine gitmedigi icinkesin birsey soylemek mumkun degil. Ben KV1S e yatirim yapmadim bu yuzden ama 9.3 den sonra kesin bir duzenleme yaparim.

elite olmasına gerek yok kv1s varsa garajda kv85 ile değişcek
  • quote:

quote:

quote:

Kv 1s ve Is 3 , benim Rus ağacında olmazsa olmazlarım.
  • http://ftr.wot-news.com/2014/09/03/9-3-tank-writeup-kv-1s-kv-85-t-34-85m/

Bu haber konu ile ilgili bos vaktinde incelersin

@Caesar76
  • bugünün görevi çok kolay oldu

• NDS kullanıcısına yanıt
    Dün iki de bir karşıma ceturion çıkıyordu, kesin sendin o değil mi?
    ayrıca akşam pershingle 9 tier concueror mu yoksa ceuntrion 1/7 mi neyse adını da bilmiyorum. onunla karşılaştık. Yanıma gelmeden bir kaç kez salladım. Sonra aldım goldu ne yapayım güm güm vurdum. Birkaç tur sektirdi Ölmedi. Tabi benim can da bitti. Ama adam kaçmaya başladı binanın orada kedinin fare kovaladığı gibi ben kovalıyorum o kaçıyor. En sonunda biri vurdu da kurtulduk bari :)
  • garipkatip kullanıcısına yanıt
    cent çıkması normal çünkü fv4202 premium olacak ya herkes onu kasma derdinde ben dahil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://ftr.wot-news.com/2014/09/03/9-3-tank-writeup-kv-1s-kv-85-t-34-85m/

Bu haber konu ile ilgili bos vaktinde incelersin

@Caesar76

peki mevcut durumda elinde kv-85 leri olanlar ne yapacaklar? zamaninda bosa mi para vermisler?
  • Onunla ilgili bir yazi vardi ama suan iste oldugum icin bulamadim. mevcut kv1s i olanlar ve kv1s elite olanlarla ilgili birkac yorum ve haber yaziyordu.

http://ftr.wot-news.com/
    siteden bakabilirsin hocam. Bolca bos yorum ve gerceklesmesi muhtemel haber iceriyor :)
  • NDS kullanıcısına yanıt
    doğruluğu nedir bu pre olmasının doğruysa bende kasayım
    ve ne zaman olacak
  • ayrıca şu lanet görev kalkasada kurtulsak şu meds taklardan ya bu anasınıs satayım her maç full med tank bıktık yaww oyundan soğuttu o derece
  • YKB_87 Y kullanıcısına yanıt
    Gorev sayesinde HT ve TD egemenligi son buldu :) 5 heavy 5 TD 3 med 1 arty 1 light oluyordu simdi ise med ve light sayisi artti.
  • Bence oyuna kalite geldi bu görevle.
    Med oynamak öyle her oyuncunun harcı değildir. (Tabi 20k oyunu olup med tanklarla td yanında camp yapanları saymazsak)
    Keşke orta ve hafif tank görevleri daha çok olsa. Örneğin her ay iki defa kmt de gelir artışı görevleri ve indirimler oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunu da şöyle koyayim şuraya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.erdgn -- 4 Eylül 2014; 12:46:05 >
  • gelen takıma bak 5 i 0 hasar allahtan tek kaldığımda açgözlülük yapıp geldiler de maçı aldık.
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Sen böyle 4 maç yap hasar görevi tamam. Ayrıca bu xvm gibi modlarda yediğin küfür sayısını da gösterseler olur. Şu anda sana küfür eden sayısı verdiğin hasardan fazladır :) furiii bu sözüm senin içinde geçerli. o m4 jumbo gibi bir tankla vurduğun 7 adamın her bir leşi sana 10 küfür etse 70 küfür eder. of be
  • Med görevlerini iptal etsinler önüne gelen med almış bu ne arkadaş kullanmayı bilen bilmeyen çer çöp herkez medci kesilmiş başımıza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.erdgn

Şunu da şöyle koyayim şuraya..

alıcam bu tankı

credi geliri örneği koyduğun için çok teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne demek bende çok memnunum hareketli iken bile çok az boşa sallıyo çok eyi ya china'nın tankları
  • 
Sayfa: önceki 23152316231723182319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.