Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2314. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23122313231423152316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Venom[TR]

tier10 maçta 400 dmg attım ama en yüksek exp'yide ben aldım karşı takımı resmen artylere yem ettim

ben sıralama mantığını çözemedim.. benim oynadığım maçta 1.5k dmg atıyorum 0 dmg'li 5-6 kişi benden üstte ben ise sonuncuyum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxy54 -- 31 Ağustos 2014; 0:37:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxy54

quote:

Orijinalden alıntı: Venom[TR]

tier10 maçta 400 dmg attım ama en yüksek exp'yide ben aldım karşı takımı resmen artylere yem ettim

ben sıralama mantığını çözemedim.. benim oynadığım maçta 1.5k dmg atıyorum 0 dmg'li 5-6 kişi benden üstte ben ise sonuncuyum...

Mantik yok kurulu duzenek var oyun istedigine veriyor isyemedigine vermiyor

Dipnot : eger hizli tank kasiyorsan mm direk nooblarla eslestirip oyundan sogutuyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu haritayı kaldırın oyundan 15 dk millet camp yapıyor hadi td leri anlıyorumda IS ne işi var kayanın arkasında.
  • İ love this tank
  • http://www.twitch.tv/wgleu
    Izleyici 10000 e ulasirsa type 59 hediye. acin actirin bu sayiyi denkleyin beyler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

http://www.twitch.tv/wgleu
    Izleyici 10000 e ulasirsa type 59 hediye. acin actirin bu sayiyi denkleyin beyler :)

Herkese mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

http://www.twitch.tv/wgleu

Şaka yapıyorsun :) bana t28 prot un son topunu versinler t9-10 lara sektirmekten yoruldum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Şu haritayı kaldırın oyundan 15 dk millet camp yapıyor hadi td leri anlıyorumda IS ne işi var kayanın arkasında.

aynen en sıkıcı haritadır heralde
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    Bu haritada benim ne yaptigmi gormustun degil mi? :)
  • Yarin premium tank etkinlikleri basliyor, benden baska almayi deneyecek var mi? :C

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Yarin premium tank etkinlikleri basliyor, benden baska almayi deneyecek var mi? :C

Ben kısmetse type 62'yi almak istiyorum. Zaten ingiliz orta tankında cometi aldım. Eh hem FV4202'ye kasar hem de görev yaparım
  • 11. seviye tank olmadığı için.

Şaka bi yana da 8. seviyeler bana yetiyor. Ayrıca hala açtığım 10. seviye tank yok. Açmak için de uğraş göstermiyorum garajdaki bütün tanklarla oynamaya çalışıyorum bir tankla 3 maç yaptıktan sonra sıkılıyorum belki de ondandır.

@parlament01

Kardeş hala ihtiyacın varsa başlangıç koduna bir tane var elimde istersen özelden yollarım.

@Caesar76
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Herkes sen gibi degilki hocam e100 kurban

• galaxy54 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen, hatta tabloya bakılırsa kesin maç bitmeden ve tankın ölmeden oyundan çıkmışsın o yüzden böyle sonlardasın. Son bir kaç günceleme sonrasında bu durum oldu. Hani bu base ye tankını birakıp spot ve base puanı almaya çalışanlar ve ya bir taşın arkasında spot yapacak ve ölmeyecek şekilde tankını bırakıp başka oyunlara koşanlar için güncelleştirmelerde savaşı terk edersen en sona atılıyorsun bence senin durum da öyle
  • Bu ayki görev yüzünden maçlar hep med tankla dolar, arti ile hayatta oynanmaz, ağır tank desen aslanla eşşeğin hikayesi zaten, bu ay alırım td mi çekilirim köşeme valla.

• NDS kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaş vaktimiz olmuyor ki iş yerinden 5 te çıkıyouz da evli ve bir kızın olunca oyun işi zor oluyor. Akşam bir kaç saat anca oynuyoruz. örneğin 3 saatte pershing ile bitirebilir miyiz acaba bu görevleri. Aslınca çok istiyorum pre tankı t 34 ün yanında iyi olur. zaten ondan da sıkıldım. hasar verilmiyor o tankta. doldurmayı yavaş, nişan alması yavaş, birde artık iyi delmiyor ne dense. son zamanlarda acayip soğudum t 34 ten pişman oldum resmen aldığıma. Tiger P de bile kaç kez sektirdi. Onu bırak lorr. t 40 ta bile sektirdi. gözümden düştü.
  • poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    Resmen poyraz gibi gelip geçmişsin
  • garipkatip kullanıcısına yanıt
    Bende sıkıldım t34 valla ne yalan soyliyim fcm alsaydım diorum ara ara kendimi yada 112

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 1 Eylül 2014; 11:31:36 >
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    Emin ol t 32 nin o berbat topu ile bile o kadar çok hasar verdim ki. Ama bunda o hasarı veremiyorum. Tamam parası iyi ama parayı ne yapayım ben zevk almak istiyorum. biraz iyi bir maç yapıyorum 1500 dmg bu ne arkadaş. Ben bunu t1 heavy ile normal dediğim maçlarda yapıyorum birisi söylemişti fcm yi bana ama ben çoktan almıştım t34 ü
  • garipkatip kullanıcısına yanıt
    Satsam şimdi para ziyanı satmasam ayrı dert..

• 
Sayfa: önceki 23122313231423152316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.