Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2311. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23092310231123122313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Replay
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

T71 kalici mi? yoksa sadece gecis icinmi kullaniyorsun?

zevkli tankta olsa kalıcı degil t69 açılınca yollarım ayrıca alman med. e50 serisi oldukça güzel oldugu için panther alıp o yolada başladım hayırlısıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom[TR] -- 28 Ağustos 2014; 22:26:08 >
  • Venom[TR] kullanıcısına yanıt
    Bir dakika, bir dakika az önce bu mesajı yazıyordum,

"Centrion 1 düşük tier mi? Tier 8 ula? Ne yapayım domates oyuncular gibi 0 teçhizatla, %50 crew lemi oyuna gireyim? Bir önceki tanktan altınla söküp bir üstüne geçiyorum sürekli.

Benden 9000 fazla savaşın var. WinRate kasmak için mid tier oynamadığımı üst mesajda anlattım ama anlamamışsın, anlamadığın bir konu daha ben sabah akşam tier 5-6 oynamıyorum, tankı kasınca bir üstüne daha sonra bir üstüne daha geçiyorum... Şuan çok az savaşım olduğu ve 350 koldan ilerlediğim için garajım düşük tierli gözüküyor. Sen tier 9 ları açarken düşük tierleri oynamayıp free exp ile geçtiysen bilemeyeceğim. Savaş sayın seninkine yaklaştığındada 'sahte unicum' demeye devam edersin "

Fakat tam göndere basacaktım,

Aklıma seninle son 1000 savaşımızı karşılaştırmak geldi.

Ve ne gördüm biliyorm musun?
    Bunu gördüm:

SON BİN SAVAŞTA BENDEN DAHA FAZLA DÜŞÜK TİER OYNAMIŞSIN Kİ BEN YÜKSEK TİER TANKIM YOK DİYE DÜŞÜK TIER OYNAMAK ZORUNDAYKEN...

Bakmak isteyen için ahanda link:http://www.noobmeter.com/compareplayers/eu/1000/NDS/venomtr06

DAHADA SENİ CİDDİYE ALMAYACAĞIM. @Venom[TR]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venom[TR] kullanıcısına yanıt
    Bende T71 den itibaren tum seriyi garajda tutmayi dusunuyorum. 20k sonra T71 e kavusacagim :) Almanlarda da Leopard (Tier5) ustune cikmam gibi geliyor bana. Diger Medium serisinde ilgimi ceken bir tank bulamadim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Bir dakika, bir dakika az önce bu mesajı yazıyordum,

"Centrion 1 düşük tier mi? Tier 8 ula? Ne yapayım domates oyuncular gibi 0 teçhizatla, %50 crew lemi oyuna gireyim? Bir önceki tanktan altınla söküp bir üstüne geçiyorum sürekli.

Benden 9000 fazla savaşın var. WinRate kasmak için mid tier oynamadığımı üst mesajda anlattım ama anlamamışsın, anlamadığın bir konu daha ben sabah akşam tier 5-6 oynamıyorum, tankı kasınca bir üstüne daha sonra bir üstüne daha geçiyorum... Şuan çok az savaşım olduğu ve 350 koldan ilerlediğim için garajım düşük tierli gözüküyor. Sen tier 9 ları açarken düşük tierleri oynamayıp free exp ile geçtiysen bilemeyeceğim. Savaş sayın seninkine yaklaştığındada 'sahte unicum' demeye devam edersin "

Fakat tam göndere basacaktım,

Aklıma seninle son 1000 savaşımızı karşılaştırmak geldi.

Ve ne gördüm biliyorm musun?
    Bunu gördüm:

SON BİN SAVAŞTA BENDEN DAHA FAZLA DÜŞÜK TİER OYNAMIŞSIN Kİ BEN YÜKSEK TİER TANKIM YOK DİYE DÜŞÜK TIER OYNAMAK ZORUNDAYKEN...

Bakmak isteyen için ahanda link:http://www.noobmeter.com/compareplayers/eu/1000/NDS/venomtr06

DAHADA SENİ CİDDİYE ALMAYACAĞIM. @Venom[TR]

bak bakalım niye alt tierlerle oynuyormusum açtıgım ve oynadıgım tank sayısı senin 2.5 katın

ciddiye alma meselesine gelince ben seni ilk mesajdan beri ciddiye almıyorumki
    neyse sen alt tierlerinle platton atıp sahte winratelerle devam et sana bol şans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom[TR] -- 28 Ağustos 2014; 23:12:10 >
  • 4500 maça çıktın kaçtane tier9'la maçın var "0"
    " " kaçtane tier9 tankın var "0"
    " " kaçtane tier8 tankın var "2"
    bide gelmiş ben senden daha fazla üst tier maça çıktım ayagı yapıyor
    sen platoon'la tier3-4'ler ile oynarken ben tier9 kasıyordum
  • hayır yazmayayım diyorum ama NDS sen tier3-5 arasında kumda kale oynarken ben üst tier maçlarda borumu öttürüyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom[TR] -- 28 Ağustos 2014; 23:44:30 >
  • adam kapağı yiyince sinirden kudurmuş herhalde 3 tane mesaj peşpeşe yazmış

stat kasmaya çalışmış onu bile yapamamış zavallı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

adam kapağı yiyince sinirden kudurmuş herhalde 3 tane mesaj peşpeşe yazmış

stat kasmaya çalışmış onu bile yapamamış zavallı

zavallı olsa olsa senin gibi param yok premium yok üst tier tank kasamıyorum diye ağlayan çocuk olur neyse alt tierlerle devam et sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom[TR] -- 29 Ağustos 2014; 0:04:09 >
  • Ahanda yangın çıkmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya simdi getircem statlari her turlu tierde gorceniz .s .s

• ismi lazım degil bazı zavallı çoçuklar premium hesabım yok pre. tankım yok üst tier kasamıyom diye aglaşırken AMX 50 120'yide satın alarak 8'nci tier9 tankımı satın almış bulunurken aglayan zavallıyada üst tier tanklar senin neyine sen kendi seviyene uygun tierlerde takıl fazlası seni aşar diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venom[TR] -- 29 Ağustos 2014; 2:10:38 >
  • Saka maka bu kavga ise yaramadi degil yani. Gozumuz, gonlumuz garaj ve stat gordu sayelerinde. Varmi baska garajina guvenen ciksin orataya senlensin ortalik :) Yalniz rica edecegim SS leri simage olarak atin lutfen :)

@Venom[TR] @NDS
  • Madem öyle bende mütevazı garajımı sergileyeyim.( Bende para vermeyen oyunculardanım ama en uzun süreli zevk alarak oynadığım oyun bu daha çok vakit ayırabilsem Premium v.s. alırdım.)
    Belirtmek isterim ki 8 lvl leri satmıyorum. Bir çoğu açık olan 9 lvl leri indirim geldikçe almaya çalışıyorum. Win rate, win8 değerleri umurumda değil ama yerlerde gezmesini de elimden geldiğince engellemeye çalışıyorum.
    Garajda gözüktüğü üzere;
    2 adet tier 9
    11 adet tier8
    1 adet tier 7
    4 adet tier 6 ( 3 adet kalacak su152 yi açtım indirim gelecek bekliyorum para biriktiriyorum)
    2 adet tier 5
    1 adet tier 4 ( gelecek olan görev için az evvel aldım)
    1 adet tier 3
    1 adet tier 1 olmak üzere 23 adet tank mevcut

Tier 8 ler. IS-3 gözükmüyordu ekrana aldım.

Diğerleri.

Tier 9 lar.

• Stat kasmak için değil zevk aldığım için arada(9~10 tanklarla oynanamayacak anlarda) Tier4 matilda ve m5a1 stuart la oynuyorum.
    160 küsür oyunda matildayla %65 kazanma, 120 küsür oyunda da m5a1 ile %59 winrate im var.(bunları oynarken platoon yoktur).
    Burdan iki sonuç çıkıyor alt tierlarda takım oyunu daha iyi yada en azından yetenek varsa maçı çevirebilecek daha çok fırsat var.
    Ki matildayla 4~5 tier maçlarda çok maç çevirmişimdir.
    Kısaca alt tier oynamakta bir sakınca yok. Hatta o kadar eğlenceli ki bazan üst tier oynayıp strese girmeye değer mi diyorum:)

Düzeltme : İşte yukarıda demek istediklerime misal......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyraz_371 -- 29 Ağustos 2014; 14:18:05 >
  • 9.3 icin yeni tanklarin oynanis videolari. Yeni tanklar ozellikle alman ve amerikan harika gorunuyor.

Bu Patch notlari supertest den alinmadir. Degisebilir.

- New high-tier light tanks added:
    * U.S.A.: T37 (Tier VI), M41 Walker Bulldog (Tier VII), T49 (Tier VIII).
    * U.S.S.R.: LTTB (Tier VII), Ò-54 lightweight (Tier VIII).
    * Germany: Spahpanzer Ru 251 (Tier VIII).

- The M24 Chaffee, Tier V American light tank, fully rebalanced.
    - The KV-1S Soviet heavy tank fully rebalanced, its tier changed from VI to V.
    - The KV-85, a new Soviet heavy tank, added to Tier VI to replace KV-1S.
    - The T-34-85M, a new Tier VI Soviet medium tank, added for testing by the Supertest players.
    - Models of the following vehicles reworked in HD quality: ISU-152, Ò-34, IS-7, M3 Lee, M5 Stuart, Jagdpanther.

- Characteristics of the following vehicles improved: Object 430, M6A2E1, Ò92 SPG.
    - Characteristics of the following vehicles decreased: Hellcat, Ò18, FV304, T57 Heavy.
    - Enhanced Suspension module for the M46 Patton tank added.
    - Pz.Sfl.V, Tier VII German tank destroyer, renamed to Sturer Emil.
    - Suspension durability for Tier V–VIII light tanks increased.
    - Several characteristics of the M5 Stuart tank changed.

- The Murovanka map fully reworked: dimensions of the map increased from 800õ800 m to 1000õ1000 m; some features of gameplay on the map rebalanced.
    - Visual effects of explosions and burning added for the following environmental objects: cisterns, barrels with fuel, cars, canisters, ammo boxes.
    - Design of the top panel in the Garage reworked.
    - Following new features for Stronghold added: legionaries (players can now engage in Skirmishes even if they are not in a clan) and the Chancellery, which relays unique Special Instructions to clans.
    - Following effects of vehicle destruction overhauled and expanded: ammunition burning, ammunition exploding, fuel exploding, destruction by ramming and by falling, destruction of crew, vehicle drowning, and basic vehicle destruction.
    - Information about quality of connection in the server selection menu added.
    - Chat panel in the Garage reworked: new style of buttons, new mechanics of tab opening, panel scrolling, online player count and the count of players in the Contact list.
    - Interfaces of battle mode selection, Platoon creation, and the Invite players screens reworked.
    - Disciplinary penalties for the following instances of unsportsmanlike conduct added: inaction in battle, exiting the battle before vehicle is destroyed, self-destruction.
    - Awards from the Battle Heroes category can now be obtained by multiple players.
    - Set of easily-obtainable awards added: Shellproof, Battle Buddy, Spotter, Fire for Effect, Fighter, Duelist, Demolition Expert, Arsonist, Bruiser, Hand of God, Eye for an Eye!
    - Bonus to combat experience which rewards vehicle non-penetration/ricochet added, applicable only when an enemy shell hits the vehicle’s hull (original trajectory of the shell must cross the hull), but does not reduce its HP.
    - Sound filter inside the vehicle’s turret reworked.
    - Following awards for the Historical Battles mode with no progress bar removed: Guardsman and History Maker.
    - Mechanics of shell’s ricochet after it hit the vehicle reworked: now it continues to move instead of disappearing.
    - Each of values for obtaining Marks of Excellence reduced by 7 points (58% instead of 65% for obtaining one Mark of Excellence, etc.).

- Tier VIII–X vehicles with transmission in front are no longer set on fire when a shell hits the transmission. (Artik almanlar rahat bir nefes alacak :D)
    - Issue when player could not send a complaint on an ally with reason “Inaction/Bot” in battle results window fixed.
    - Some memory leaks in the battle fixed.
    - Some crashes and hang-ups of the game client fixed.
    - Performance of the game client on some PC configurations improved.
    - Playback of sound effects optimized.
    - Consumption of video memory reduced.
    - Issue when tracer ammunition was displayed on the opposite side of the vehicle after non-penetration fixed.
    - Some issues with interface in Stronghold fixed.
    - Brief rotation of the vehicle upon its spotting in some cases fixed.
    - Issue, when upon spotting a vehicle its tracks were displayed first followed by the vehicle itself, fixed.
    - Minor bugs fixed in visual models of the following vehicles: SU-100, Hellcat, Tiger I.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GurcellOnline -- 29 Ağustos 2014; 9:41:23 >
  • 9.3 yamada işlemci destegi gelmezse tam hayal kırıklığı olur fx 8350 işlemcim var 😄satırcaklarbana işlemciyi notbook da i 5 var notbook la oyuncağı oyunu yoksa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tier VIII–X vehicles with transmission in front are no longer set on fire when a shell hits the transmission.

Parti başlasın!!!
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu Türkçe meali yokmuydu :D
  • Bu arada birisi statmı dedi stat her tierdeki bütün tanklarla kasılabilir yeterki oynamayı bil ancak düşük tierlerdeki tierinin op tanklarıyla (Hellcat,T49 vs.) stat kasmak (200+ maç atma) noobhunterlıktır.

Buyrun buda benim statlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saranghapanida -- 29 Ağustos 2014; 13:36:13 >
  • 
Sayfa: önceki 23092310231123122313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.