Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2284. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22822283228422852286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hani sana uyup kv-4 ü almıştım ya, şimdi motor taret palet açtım, topuda açayım mı gerek var mı hocam? Düşey dengeleyici ve odaklayıcı taktım yinede tam memnun değilim şu Sabri bozması Rus topundan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altay tankının zırhı Aselsan değil Roketsan tarafından milli imkanlarla geliştiriliyor. Modüler, kompozit ve reaktif bir zırh olarak tanımlanabilir.

Zırhın kalifikasyon testleri 2013 yılında tamamlandı. 2014 yılında yapılacak testler için taret ve gövde zırh üretimi devam ediyor be yine bu yıl içerisinde zırhın seri üretime hazır hale gelmesi planlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KojiroHyuga -- 1 Ağustos 2014; 23:35:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

Hani sana uyup kv-4 ü almıştım ya, şimdi motor taret palet açtım, topuda açayım mı gerek var mı hocam? Düşey dengeleyici ve odaklayıcı taktım yinede tam memnun değilim şu Sabri bozması Rus topundan.

175 pen bazenyetmiyor dolayisi ile hasardan feragat edip son topu takmanda fayda var. isabeti kotu evet ama t10lara karsi tek sansin o :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

T-54 ü fulledim sayılır fakat topa kadar veremedim, obj 140 a gideni mi açayım t-62a ya gideni mi, var mı ikisinide deneyim şudur diyen bu bir ikinciside bunların goldu apcr mi heat mı?

Heat.
  • Aslında iki topta iyi, ama 140 a giden topla çok dikkatli oynamak gerekiyor e75 i alttan bile delmiyor.
    62a nında maalesef isabeti, nişan süresi ve dolum süresi kötü.
    Kısacası,
    Eğer t54 le düşmana yakın oynamayı seviyorsan 140 a giden,değilse 62a ya giden topu kullanabilirsin.

• poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    Yazını okumadan hemen önce obj 140'a gideni araştırdım, bakayım öğreniriz şimdi bana göre mi değil mi diye.

Edit: isabeti iyi fakat dediğin gibi delmede sıkıntı çıkabiliyor bazen, çok zorlandığım yerde heat atarım onun haricinde ap den devam hem o kadarda zengin değilim zaten 6.7 saniyede bir 4.800kredi harcayacak kadar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 2 Ağustos 2014; 6:06:32 >
  • KV-2'min Muretebatin ilk yetenekler %85 oldu son top son motor son palet takili ayrica top kilitleme sistemi ile ort. Kalibre top surguside aldik cok sukur. Simdi ne alayim son 18 saat beles premiumun bitmesine

• tamir kutusu al
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandira_filazofu

KV-2'min Muretebatin ilk yetenekler %85 oldu son top son motor son palet takili ayrica top kilitleme sistemi ile ort. Kalibre top surguside aldik cok sukur. Simdi ne alayim son 18 saat beles premiumun bitmesine

vantilatör
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Yok hayir. Yardir gitsin :)

Edit:
    Varmis galiba benimki de 54 de kaldi ilerlemiyor ?
    @Homerius

gunluk sınırı 6ymis :(
  • Arkadaşlar merhaba taşındığım ve henüz internet bağlatmadığım için yaklaşık 2 aydır oyuna hiç girmedim. 1-2 hafta sonra tekrar oynamaya başlayacağım. bu 2-3 ay içinde neler değişti kısa bir özet geçecek olan var mı rica etsem? ayrıca hala geçerliliğini yitirmemiş altın kodları falan varsa onlarıda verirseniz sevinirim.
  • hep şöyle etkinlik yapsalar keşke. diğer türlü bildiğin eziyetmiş bu oyun
  • ramstayn kullanıcısına yanıt
    Etkinlik filan iyi guzel fakat haftasonu oyun resmen batiriyor. Butun hafta kastigim WR haftasonu yerle bir oluyor.
  • Koskoca wargamıng senede bır hedıye verıyor verdıklerıne bak TE-KE denen zamazıngo Dedım belkı ıyıdır bı gırdım oyuna 30 kısının 20 sı teke onun yerıne bıraz gold verselerdı helal olsun derdım neyse beles garaj slotu ve 150k parada ıyıdır.

• Son olarak KV2 Nın Son topa hangı durumlarda hangı mermı kullanılmalı ?
    bu oyuna baslarken 3 ozellik gerekiyor ilerlemek ıcın yoksa benım gıbı kalırsınız
    1-Bolca Sans (bende olmayan sey. bkz 2k dmg yaptıgım savasta yenılmemız)
    2-sabır (yıne bende olmayan sey. bkz zarzor kazandım parayı hemen ekıpmana harcamam 1 tankla oyun oynamam)
    3-€€€€€€ (Yıne bende olmayan sey. bkz hıc para vermeden oyunu oynamaya calısmak senede bır gelen pre ıle hesap kasmaya calısmak. bır haftalık paramı zamazıngo seylere harcamak parasız yasamak)

• Deniz kenarına tatile gittim ama bi dunya sey kaciriyorum.Aklim wot da kaliyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak81s

Deniz kenarına tatile gittim ama bi dunya sey kaciriyorum.Aklim wot da kaliyor :)

Nooblar bağımlılık mı yaptı
    Hiç canını sıkma nooblar oyunun içine ...
    Tatilin tadını çıkar bence

• quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Etkinlik filan iyi guzel fakat haftasonu oyun resmen batiriyor. Butun hafta kastigim WR haftasonu yerle bir oluyor.

Ard arda 10 oyun yenilen var mı? Oynamasam tankı bıraksam bile en az 2~3 oyun kazanırım ama naparsam yapim nafile. Çoğunda 1. Dakikanın sonunda 3~5 ölü oluyor. ...
    Neyse yapacak bişey yok kasmaya devam...

• poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bu tatil gelince iyice sığırlar çoğaldı, aynen bnmde başıma geldi en çok koyanda tek başıma 4 5 tank alıp diğerlerinede zarar verip ona rağmen yenilmek.
    Baktım ilk bir kaç dakikada durum boka sarıyor hiç kasmıyorum artık direk çıkıyorum oyundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak81s

Deniz kenarına tatile gittim ama bi dunya sey kaciriyorum.Aklim wot da kaliyor :)

Hain Mod On:
    Cok yanlis zamanda gitmisin. Super indirimler vardi :)
    Hain Mod Off
  • 
Sayfa: önceki 22822283228422852286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.