Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2164. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21622163216421652166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YKB_87

ilk başta çok iyiydi herşey hiç birşey yoktu sonra laglar olmaya başladı fps bir haritda 50-60 arası diğer haritada 40-50 ye düşüyor ayarları düşürdüğüm halde anlamıyorum arkadaş tüm ayarları düşürüyorum giriyotum aynı yükseltiyorum yine aynı ping de yine öyle 90 larda olmasına rağmen lag lar oluyor srekli garip youn zevkimizin içine ediyorlar arkadaş

40-50 yada 50-60 bir şey değil de benim 60 lık oyunda ki fps değeri anında 15 lere falan da düşüyor.
  • Beterin beteri vardır. Eskiden 90-110 arası fps alırdım ( 8.8-8.9 gibi ) şimdi 25-30, aksiyon sırasında 15-20.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gölge kule

Beterin beteri vardır. Eskiden 90-110 arası fps alırdım ( 8.8-8.9 gibi ) şimdi 25-30, aksiyon sırasında 15-20.

Dur bakalım daha vahim kimler var
  • Bu haftasonundan nefret ediyorum. Rakip takimin yarisini ben olduruyorum ama diger yarisini bizim takimdaki 14 kisi olduremiyor :@

• Bi arkadaşın lafı vardı domates team oldu domates kasası diye, sana gelsin.
  • ARL 44'ün 105 mm topu evlere şenlik. Kendi levellerini bile önden delemiyor bazen. Bir sonraki levele de aynı topları koymuşlar alternatif yok artık onları hiç delemem ne kadar saçma. Son topu açmadım delmesi fazla ama damagesi daha az görünüyor. Deneyen arkadaşlar varsa ne önerir acaba. 105 mm ile devam mı edeyim son topu mu açayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KojiroHyuga

ARL 44'ün 105 mm topu evlere şenlik. Kendi levellerini bile önden delemiyor bazen. Bir sonraki levele de aynı topları koymuşlar alternatif yok artık onları hiç delemem ne kadar saçma. Son topu açmadım delmesi fazla ama damagesi daha az görünüyor. Deneyen arkadaşlar varsa ne önerir acaba. 105 mm ile devam mı edeyim son topu mu açayım?

Bak ben ne dedim çile yolu

Kesinlikle son topu al zaten o topun m40 da da kullanacaksın .
    Ayrıca o topla çok iyi iiş çıkarılabiliyor. ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_371

quote:

Orijinalden alıntı: KojiroHyuga

ARL 44'ün 105 mm topu evlere şenlik. Kendi levellerini bile önden delemiyor bazen. Bir sonraki levele de aynı topları koymuşlar alternatif yok artık onları hiç delemem ne kadar saçma. Son topu açmadım delmesi fazla ama damagesi daha az görünüyor. Deneyen arkadaşlar varsa ne önerir acaba. 105 mm ile devam mı edeyim son topu mu açayım?

Bak ben ne dedim çile yolu

Kesinlikle son topu al zaten o topun m40 da da kullanacaksın .
    Ayrıca o topla çok iyi iiş çıkarılabiliyor. ..

Aynen öyle :D Bu toplara harcadığım araştırı m40'ı açmaya harcasam açmıştım şimdiden :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KojiroHyuga -- 21 Nisan 2014; 2:03:27 >
  • Arkadaşlar oyundan atıp savaş devam ederken oyuna girmeme problemi bende de var onun yüzünden bugün kazanacağım savaş berabere bitti. Ben de hiç bir mod yüklü değil. Kullanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadonanım -- 21 Nisan 2014; 2:43:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadonanım

Arkadaşlar oyundan atıp savaş devam ederken oyuna girmeme problemi bende de var onun yüzünden bugün kazanacağım savaş berabere bitti. Ben de hiç bir mod yüklü değil. Kullanmıyorum.

aynı sorun bendede var.. oynarken atıyor tekrar giriyorum tekrar atıyor. map değiştikten sonra yapmıyor komarin de yaptı bende...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AydoganKunt

Bi arkadaşın lafı vardı domates team oldu domates kasası diye, sana gelsin.

Bu takıma domates çorbası demek daha doğru olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Dragonda5Baronda15

quote:

Orijinalden alıntı: AydoganKunt

Bi arkadaşın lafı vardı domates team oldu domates kasası diye, sana gelsin.

Bu takıma domates çorbası demek daha doğru olur

İnsanı deli ediyorlar dün havanla 6 kişi vurdum, yenilseydik şuan senin psikolojinde olurdum
  • 40. maçımda WT auf E100 ile M madalyası aldım; 8 kill, 6k hasar ve çoğunu kendim spotladım.Yine bariz 1 hatam oldu onuda akşama video atarım artık. Birde maçı son saniye kazanmamız çok fantastik oldu. Tabi yine "this nerf td" yorumları :)

• quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

40. maçımda WT auf E100 ile M madalyası aldım; 8 kill, 6k hasar ve çoğunu kendim spotladım.Yine bariz 1 hatam oldu onuda akşama video atarım artık. Birde maçı son saniye kazanmamız çok fantastik oldu. Tabi yine "this nerf td" yorumları :)

Beklemekteyim, Efsane tank WTA E 100, umarım onuda yontmazlar
  • Dün Quickybaby'nin yayınında, domates takımı QB'nin takımını yendi

Domates takımında 15 kişiden 11 tanesi domatesti.

Yani domateslerin gücü
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Bendeki domatesler curuk oluyor genelde. Ona denk gelenler muhtemelen organik domatestir :D

bkz. ustetki resimler.
  • Millet şimdi deli gibi WTF kasıyor ama benim bildiğim WG 2-3 ay sonra kasmalar düşüşe geçtiği anda birkaç nerf ile WT'yi kuşa çevirecektir. Sonra gelsin başka birülkenin başka bir OP aracı ve döngü böylece devam eder...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Millet şimdi deli gibi WTF kasıyor ama benim bildiğim WG 2-3 ay sonra kasmalar düşüşe geçtiği anda birkaç nerf ile WT'yi kuşa çevirecektir. Sonra gelsin başka birülkenin başka bir OP aracı ve döngü böylece devam eder...

aynen katılıyorum

foch 155 'den ağzım yandığından iyi tahmin edebiliyorum olacakları. o yüzden hiç girmedim o ağaca ferdi olundan jpze100
  • t-62a ile madalya dolu muhtesem bir gece daha, :) seviyorum bu tanki

• quote:

Orijinalden alıntı: ceycey11

quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Millet şimdi deli gibi WTF kasıyor ama benim bildiğim WG 2-3 ay sonra kasmalar düşüşe geçtiği anda birkaç nerf ile WT'yi kuşa çevirecektir. Sonra gelsin başka birülkenin başka bir OP aracı ve döngü böylece devam eder...

aynen katılıyorum

foch 155 'den ağzım yandığından iyi tahmin edebiliyorum olacakları. o yüzden hiç girmedim o ağaca ferdi olundan jpze100

Foch 155'i harcadılar ya üzülüyorum ona kasıyordum 5 levelde bıraktım
  • 
Sayfa: önceki 21622163216421652166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.