Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arcatera

patchın download linki varmı site açılmıyor

quote:

C:\Games\World_of_Tanks_closed_Beta\Updates

Veya oyunu nereye kurduysanız orada Updates klasörünün içinde T.orrent dosyası var.İndirebilirsiniz
  • Launcherda 1.47mb da takılıyor. %26

torrentte başlamıyor.
  • Launcher'ım şu anda %95'de Torrent olanı çektim ama setup şeklinde değil nasıl kurulacağını bilmiyorum.
    Launcher bitirmek üzere.Ama ilk başta bende de takıldı tekrar başladı launcher.Devam edin çekecektir
  • Girdim oyuna, verilenler gene JagdPanzer 4'e yetti ama son duruma göre deli gibi para ve exp avantajıyla. Topu falan tamamladım. Exp olunca JagdPanther de tamam. BT-7 gibi bir şeyle keşif mi yapsam acaba ek olarak?
    Bu arada, tankları geliştirmek içni satın aldım. Sanki başka bir yolu vardı gibi ama bulamadım.
    Crew'leri de %100 yaptım direk. Attığımı vuruyorum. Bir de uzmanlık alanları verdim tek tek ama seçim işi biraz atmasyon oldu.

Görüntü oranı ayarı da gelmiş ya da eski sürümde ben görmemiştim. 16:9 yapabildim.

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

İlk savaşımda bir sürü Tiger 2 vardı ama daha ağırları yoktu. Hatta Bison bile vardı galiba. Tek atışta uçurmak bana düştü.
    Yeni, 220-270 arası damage veren topumla düzgün pusarsam iyi iş çıkarırım.

Crew bilgileri ve geliştirme arayüzü de bayağı değişmiş. Oldukça güzel olmuş.

Bir de tanklar eskisi gibi yeşil-kırmızı çevrelenmiyor. Bu da işleri zorlaştırıyor biraz ama gerçekçi oluyor.
    Bir ayarla geri getirilebiliyor mu?

-----------

Pff deminki savaşta 5 tane IS-7 vardı.

1,5k exp ve 40k credits kazandığım savaştan sonra hiç iyi gelmedi.

Lanet IS-4, base'i bastı oyun başı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 3 Eylül 2010; 15:16:18 >
  • Torrentten indi. Fakat uzantısı farklı nereye atılacak?

Launcher sürekli hata veriyor.
  • Torrentten indirdiğiniz patchı uptades yerine atmanız gerekiyor sanırım öyle olması lazım çünkü 0kb lık bir dosya var aynısından bu seferde internet bağlantısı ile ilgili hata veriyor
    Luncherden sürekli hata veriyor bi türlü inemedi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arcatera -- 2 Eylül 2010; 23:07:23 >
  • Torrentten inen patchi update klasörüne at. Launcher açınca o kontrol ediyor ve PLAY
  • quote:

Orijinalden alıntı: F4TE

Torrentten inen patchi update klasörüne at. Launcher açınca o kontrol ediyor ve PLAY

Tamamdır patch oyunun sitesindede var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arcatera -- 2 Eylül 2010; 23:27:20 >
  • Birkaç güzel SS:

Son kalan iki kahraman, kalabalık Sovyet tanklarına karşı(Sovyet kısmı pek uymadı ama neyse):

Paletlere kalleşlik yapmadan yenemezler:

Biraz ezik mi kaldım ne?:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 2 Eylül 2010; 23:46:09 >
  • Bu platoon sistemi iyi oldu.Kerrjo ile güzel bi uyum yakaladık
    Çok zevkliydi.Özellikle son oyunlar.Başta biraz rezalettik ama son oyunlarda aldığım zevk müthişti
  • selam dün akşam server açıldıkdan sonra buradan bir kaç arkadaş ile şans eseri aynı haritaya düştük donanımhaber isimli chat bölümü açmışlardı hatta şifrede verdiler ancak ben not alamdan şifreyi kaçırdım acaba bilenler şifreyi tekrar verebilirlermi...oyunda ki nickname: DeaTHTaNK

not: sağ dan gitmek iyi fikir değildi fena harcadılar bizi orada...
  • Ya arkadaşlar sürekli bir şeyler soruyorum kusura bakmayın ama sora sora öğrenecem artık, ben tech treeden tankım için olan parçaları çıkartıyorum, ama tanka bir türlü alamıyorum nerden alacam? Store'a baktım ordanda bulamadım tankıma göre parçayı
  • garajdayken ekranın sol alt kısmında aradığın şeyler mevcut resimleri tıkladığında tanka uygun olanları bulabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night3NGEL

garajdayken ekranın sol alt kısmında aradığın şeyler mevcut resimleri tıkladığında tanka uygun olanları bulabilirsin...

Ben mesela PzKpfw için turret alıyorum, ama ms-1'da gözüküyor.
  • ekranda seçili tank alman tankı sen benim söylediğim şekilde tankına parça aldığında ms-1 da mi görünüyor... şuan işteyim oyun açık olmadığı için daha net bir şey söyleyemiyorum...
  • quote:

ekranda seçili tank alman tankı sen benim söylediğim şekilde tankına parça aldığında ms-1 da mi görünüyor... şuan işteyim oyun açık olmadığı için daha net bir şey söyleyemiyorum...

Yok, aldığım pzkpfw için aldığım şeyler ms-1'e takılıyor yani pzkpfw yi seçtiğimde görünmüyor. Ama tech tree den pzkpfw'nin üzerine tıklayıp, çıkan ekranda açmıştım her şeyi.

Oyun gitti yine "Server Busy"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 4 Eylül 2010; 11:03:01 >
  • quote:

selam dün akşam server açıldıkdan sonra buradan bir kaç arkadaş ile şans eseri aynı haritaya düştük donanımhaber isimli chat bölümü açmışlardı hatta şifrede verdiler ancak ben not alamdan şifreyi kaçırdım acaba bilenler şifreyi tekrar verebilirlermi...oyunda ki nickname: DeaTHTaNK

Şifre: yourock
  • quote:

Orijinalden alıntı: cz

quote:

selam dün akşam server açıldıkdan sonra buradan bir kaç arkadaş ile şans eseri aynı haritaya düştük donanımhaber isimli chat bölümü açmışlardı hatta şifrede verdiler ancak ben not alamdan şifreyi kaçırdım acaba bilenler şifreyi tekrar verebilirlermi...oyunda ki nickname: DeaTHTaNK

Şifre: yourock

Hacı sen Ping ile FPS'yi niye sansurledin?
  • Şifre için teşekkürler... bu Amerikan tankaları gelecek sanıryordum onunla ilgili bilgisi olan var mı?
  • quote:

Şifre için teşekkürler... bu Amerikan tankaları gelecek sanıryordum onunla ilgili bilgisi olan var mı?

Evet shermanların alman tankları karşısındaki durumunu görmeyi çok isterim
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.