Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (433. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMX 50 100 tier 8 tankı nerflenmeden şu hali ile kalırsa kesinlikle istatistik ve madalya kasılabilecek bir tank. Hiçbir tier 8 full canlı heavy tank 6 şarjörlü ve 232 penetrasyonlu toptan sağ kurtulamıyor. Toplamda 1800 demage vuruyor tank 232 delme gücü ile. Zırhının çok zayıf olmasına rağmen araç hızı ve palet dönüş hızı çok çok iyi. Ayrıca araç her şarjörde arka arkaya 6 attığı için doldurma süresi çok uzun sürüyor. Ortalama 33 saniye falan sanırım.. Fakat dolu bir şarjörle karşınıza çıkan herhangi bir tier 9 heavy tankı dehşet madara edebiliyorsunuz. Ya ölüyor, ya da tek atışlık canı kalıyor boşalttığınız şarjörün sonunda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack

quote:

Orijinalden alıntı: Kapitan_zur_See

7.0 patchinden sonra e-100 ile yaptığım macların hepsinden sağ ve zafer ile ayrıldım. Tank tam istediğim gibi . Önündeki eğim gercek özelliğini gösteriyor. Tank tam tarzıma göre olmuş. Ben memnunum.

zaten e100 ile acılı durdun mu delinmesi zor t30 bile sektiriyorsa e100 den 4 atıştan 3 de sekerse e100 yıkılmaz

Dün 267 delen 4 şarjörlü 50b topu ile e100'e karşı yaptığım 8 atışlık (2 şarjör) vuruşun sadece 1'i sekti. Geriye kalan 7 mermi etek altından çok feci deliyor. Açı falan da fayda etmiyor. Uber gelirse burada yorumunu yazsın, dün akşam birlikte test ettik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASEINIAI -- 23 Aralık 2011; 9:52:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MerkavaV

quote:

quote:

7.0 patchinden sonra e-100 ile yaptığım macların hepsinden sağ ve zafer ile ayrıldım. Tank tam istediğim gibi . Önündeki eğim gercek özelliğini gösteriyor. Tank tam tarzıma göre olmuş. Ben memnunum.

zaten e100 ile acılı durdun mu delinmesi zor t30 bile sektiriyorsa e100 den 4 atıştan 3 de sekerse e100 yıkılmaz

Dün 267 delen 4 şarjörlü 50b topu ile e100'e karşı yaptığım 8 atışlık (2 şarjör) vuruşun sadece 1'i sekti. Geriye kalan 7 mermi etek altından çok feci deliyor. Açı falan da fayda etmiyor. Uber gelirse burada yorumunu yazsın, dün akşam birlikte test ettik..

Benim 1 mermim ıskaladı ve hepsi 235 penet mermi idi,
    Yaptığımız iki denemde ıskaladığım mermi yüzünden ilk maçı kaybettim. 2400 healt sayesinde birebirde ölmüyorsun. fransızın 30 mm side zırh sayesinde he 1000 damage verebiliyorsun.
    Fakat Merkava unutuğu bir şey var, Bana sıktığı tüm mermiler altın mermi idi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim 1 mermim ıskaladı ve hepsi 235 penet mermi idi,
    Yaptığımız iki denemde ıskaladığım mermi yüzünden ilk maçı kaybettim. 2400 healt sayesinde birebirde ölmüyorsun. fransızın 30 mm side zırh sayesinde he 1000 damage verebiliyorsun.
    Fakat Merkava unutuğu bir şey var, Bana sıktığı tüm mermiler altın mermi idi.

Ben hiç altın kullanmadım. Normal 267 delen ap mermi kullandım. Yemin edebilirim...
  • Olmazsa bu akşam bi de altın mermili olarak deneyelim 50b'yi e100'üne karşı. Eminim hiçbiri sekmeyecektir etek altından...
  • quote:

Olmazsa bu akşam bi de altın mermili olarak deneyelim 50b'yi e100'üne karşı. Eminim hiçbiri sekmeyecektir etek altından...

Sen demedinmi altun mermi sıktım diye. Neyse, Akşam yokum Yılbaşı eğlencesine katılacam, Hafta sonu nöbetim var. :)
    Yani Cumartesi anca kapışırız.
  • quote:

quote:

Olmazsa bu akşam bi de altın mermili olarak deneyelim 50b'yi e100'üne karşı. Eminim hiçbiri sekmeyecektir etek altından...

Sen demedinmi altun mermi sıktım diye. Neyse, Akşam yokum Yılbaşı eğlencesine katılacam, Hafta sonu nöbetim var. :)

Hayır altın sıktım demedim. IS7 ile yaptığım karşılaşmada bi de altın yükleyin IS7'ye öyle deneyelim 50B'nin gövdesine karşı demiştim. Belki o dediğimi yanlış algılamış olabilirsin... Tamam Cumartesi test edelim bi daha
  • oyun kapalımı bağlanamıyorum ?
  • quote:

quote:

quote:

Hayır altın sıktım demedim. IS7 ile yaptığım karşılaşmada bi de altın yükleyin IS7'ye öyle deneyelim 50B'nin gövdesine karşı demiştim. Belki o dediğimi yanlış algılamış olabilirsin... Tamam Cumartesi test edelim bi daha

Abicim bir video cekelim e-100 vs Amx 50 b ve Maus vs amx 50b diye
    50 bin hit alırız laa.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Abicim bir video cekelim e-100 vs Amx 50 b ve Maus vs amx 50b diye
    50 bin hit alırız laa.

Vallaha
  • Arkadaşlar usa serverda oynayan arkadaşlar menü türkçe yapılabiliyor,haberiniz ola.(Ben yaptım)
  • Oyuna girilmiyor arkadaşlar sorun mu var acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faysan

Oyuna girilmiyor arkadaşlar sorun mu var acaba ?

Sorun yok ben oyundayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: antısekurıt

Arkadaşlar usa serverda oynayan arkadaşlar menü türkçe yapılabiliyor,haberiniz ola.(Ben yaptım)

gerek yok bende ha yeni başlayanlar için cok iyi olur zati alıştık iyice türkce olunca garibime gidiyor yazılar :)
  • quote:

quote:

Arkadaşlar usa serverda oynayan arkadaşlar menü türkçe yapılabiliyor,haberiniz ola.(Ben yaptım)

gerek yok bende ha yeni başlayanlar için cok iyi olur zati alıştık iyice türkce olunca garibime gidiyor yazılar :)

Hala güncelleme hatası veriyo,nasıl düzelticez bunu.
  • Merkava senle nerdeyse kafa kafaya gidiyoruz . Aero nun bulduğu compore ile bakıyorum. Benim sana attığım 3,000,000 milyon damage farkını saymaz isek nerdeyse kafa kafaya gidiyoz. 13-14 savaş fazlan var sadece.
    1000 savas yaptığım tanklar a 500 altınlık badana alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberJager -- 23 Aralık 2011; 13:35:46 >
  • quote:

quote:

quote:

Hala güncelleme hatası veriyo,nasıl düzelticez bunu.

kapat ac kapat ac 4 5 kere yap bende düzeliyor du
  • quote:

Merkava senle nerdeyse kafa kafaya gidiyoruz . Aero nun bulduğu compore ile bakıyorum. Benim sana attığım 3,000,000 milyon damage farkını saymaz isek nerdeyse kafa kafaya gidiyoz. 13-14 savaş fazlan var sadece.

Benim bu oyundaki tam 4000 maçım yoğun noob olduğum döneme rastlar :) O dönemlerde pre dahi kullanmazdım (prenin ne olduğunu bilmiyordum) ah ah sturmpanzer ve grille ile kuş bakışı aim almayı bilmediğim için çoğu kez td modunda düşman tanklarına daldığım olmuştur. Aslında bunda başarılıydım çünkü bir keresinde Fadin madalyası aldım grille ile bu şekilde td modunda oynayıp..

Bu oyundaki toplam 9300 maçımdan son 2000 maçımı ele alırsam, 3 ayda galibiyet istatistiğimi -150'den +630'a çıkardım ve bu rakam git gide yükseliyor. Sanırım her 100 maçta ortalama %60-65 arası bir galibiyet oranı yakaladım. Sürekli o tank bu tank daldan dala uçtuğum ve geçmişteki noob dönemlerim yüzünden demage istatistiğim kötüdür oynadığım maç sayısına göre... Bu arada MERKAVAV'ın ÖLÜM MAKİNELERİ LİSTESİ adı altında bir garaj hedefi oluşturdum. 1-2 Tank ve 1 arty dışında şu an hedefime ulaştım. Ayrıca aynı ırktaki tanklarıma aynı makyajı kullanarak düzenli bir garaj imaj sistemi kurdum. Soyvet tanklarıma SARMAŞIK DESENLİ 2 RENK KAMUFLAJ kullandım. Özellikle IS7 yamyam gibi gözüküyor. Amerikan tanklarına ise ŞERİTLİ YILDIRIM DESENİNİ ANDIRAN KAMUFLAJ KULLANDIM... Şimdi herşey daha zevkli...
  • Oyunun ana dizini altındaki wot.exe calıştırın
    Bakın bakalım çalışacakmı
  • quote:

quote:

Merkava senle nerdeyse kafa kafaya gidiyoruz . Aero nun bulduğu compore ile bakıyorum. Benim sana attığım 3,000,000 milyon damage farkını saymaz isek nerdeyse kafa kafaya gidiyoz. 13-14 savaş fazlan var sadece.

Benim bu oyundaki tam 4000 maçım yoğun noob olduğum döneme rastlar :) O dönemlerde pre dahi kullanmazdım (prenin ne olduğunu bilmiyordum) ah ah sturmpanzer ve grille ile kuş bakışı aim almayı bilmediğim için çoğu kez td modunda düşman tanklarına daldığım olmuştur. Aslında bunda başarılıydım çünkü bir keresinde Fadin madalyası aldım grille ile bu şekilde td modunda oynayıp..

Bu oyundaki toplam 9300 maçımdan son 2000 maçımı ele alırsam, 3 ayda galibiyet istatistiğimi -150'den +630'a çıkardım ve bu rakam git gide yükseliyor. Sanırım her 100 maçta ortalama %60-65 arası bir galibiyet oranı yakaladım. Sürekli o tank bu tank daldan dala uçtuğum ve geçmişteki noob dönemlerim yüzünden demage istatistiğim kötüdür oynadığım maç sayısına göre... Bu arada MERKAVAV'ın ÖLÜM MAKİNELERİ LİSTESİ adı altında bir garaj hedefi oluşturdum. 1-2 Tank ve 1 arty dışında şu an hedefime ulaştım. Ayrıca aynı ırktaki tanklarıma aynı makyajı kullanarak düzenli bir garaj imaj sistemi kurdum. Soyvet tanklarıma SARMAŞIK DESENLİ 2 RENK KAMUFLAJ kullandım. Özellikle IS7 yamyam gibi gözüküyor. Amerikan tanklarına ise ŞERİTLİ YILDIRIM DESENİNİ ANDIRAN KAMUFLAJ KULLANDIM... Şimdi herşey daha zevkli...

Tank kasma modundayım bende. Ayrıca para para para evresini girdim. 70 k param var onuda döner sermayede işletmeye çalışıyorum. Attığım 1600 liralk merminin değerini bildiğimden son 3 günde hit ratiomu %1 artırdım. Bana gene obj yi adam etmek için 700 k lazım. 2 günde 1 topunu aldım. Şimdik finansal sıkıntı var.
  • 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.