Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (424. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız E100'e de yapılan haksızlık yani. Sen adama orjinal tarihteki 150 kalibre top tasarımını 7.0'da iade ediyorsun fakat iş penetrasyona gelince tier9 seviyesinde bırakıyorsun. Şimdi soruyorum T30'un 150'liği ile E100'ün 150'liği gerçek tarihte farklı farklı penetrasyonlara mı sahip olacak? E100 daha çok zırhlı diye topundan penetrasyon kemirmiş olmaları doğru değil bence. Maus da eski itibarına yeniden kavuşacak gibi gözüküyor yeni zırh sistemi ve hasar etkisi azaltılan he mermi ile..
  • E100 mahvolmuş ıs7 ye mausa penetrasyon yapamıyorum,önceden attığım yerlerine artık girmiyor bu tankların .
  • overtargetmaker in orjinal ini paylasabilirmisiniz ben yukledim artik hic bisi gozukmuyo tanklarin ustunde cok kotu bende calismadi

neyse halletim arkadaslar sagolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhuL -- 20 Aralık 2011; 11:13:55 >
  • 7.0 update sayesinde nefret ettim wot tan hala oyuna giremedim...
  • e 100 e giderken yapilcak seymi bu buff lasinlar e 100
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapitan_zur_See

Ben overtarget marker v7 için olanını yükledim. Sorunsuz çalıştı.

Sendeki dolum süresi sn şeklinde mi gösteriyor peki? 1 sayfa önce arkadaşın paylaştığı resimdeki gibi?

Eğer öyleyse Flash klasörünü komple upload yapabilirmisin, saçmasapan şeyler yüklemişim komple değiştirip yanlışlıkla beğenmedim çoğunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkandcold

over target marker 7.0 http://www.koreanrandom.com/forum/files/download/4-overtargetmarkers/
    C:\Program Files\World_of_Tanks\res\gui\flash

teşekkürler
  • ruslar kendilerine çalışıyolar rus tankları her zaman torpilli en basiti kv hiçadam vurmadan yenilsem bile kar ediyo tank şimdi e100üde harcadılar işimiz zor
  • illaki bizede is 7 e kastircaklar
  • Mutlaka yüksek tier'ı bir rus tankı olsun elinizde, güncellemeler ile canavar olabilir :)
  • Bir oyuna başlarken hangi ülkenin oyunu geliştirdiğini araştırın. Hemen hemen her yapımcı wottaki gibi kendi ülkesini bufflar. Ben mesele rusların yaptığını görünce rus tanklarını sevmesemde kasdım. Şimdi oyunun kralı rus tankları..
  • Oyundaki siren sesini duyduğunda tövbe estağfurullah deyip camdan dışarıya bakan başka kimler var?

@e100 delemiyor diyen arkadaşlar. Yamadan sonra delemediğiniz tankları öncesinde rahat delebiliyor muydunuz? ben yama öncesinde de tier9-10 tankların çoğunu delmekte zorlanıyordum. boyalı halleriyle görüp vurduğum halde
    İşin diğer kötü kısmı yükleme süresinin uzunluğu. Sektirdiğin her mermide 15 saniye boyunca ilgi çeken bir hedef olarak poz veriyorsun. Artiler seni gördüğünde oyuncak bulmuş çocuk gibi seviniyorlar. Kısacası tank güzel ama düşmanı çok. ve delme gücünün zayıflığı da illallah dedirtecek cinsten.
  • güncellemeden sonra oyuna hep geç girer oldum acep nedendir önceden gayet normal süreyi bekliyodum şimdi ben girdigimde ya başlamış oluyo yada son saniyede girmiş oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALkeNDoS -- 20 Aralık 2011; 13:49:43 >
  • Wot ana sayfasında yapılan ankette bildiğiiniz üzere E100 en güçlü tank seçilmişti. Şimdi tabi bu dengeyi ayarlamaya çalışacaklar. Ama önce bozmak gerekiyor. Panzer 4 ü de az oynayalım dediler tank sağa sola dönmez olmuştu. 20yle 30la giderken dönemeyip ağaca duvara tosluyordunuz. Yani ellerinin ayarı yok.

2. top düzelene kadar maus topu ile devam edeceksiniz ya da garajda beklemeye alacaksınız ve diğer tankları kasacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhuL

e 100 e giderken yapilcak seymi bu buff lasinlar e 100

Bende E-100 niyetlisiydim ama hala E-50 dönme şansım var iyi ki VK3601'e geçmemişim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

quote:

Orijinalden alıntı: PhuL

e 100 e giderken yapilcak seymi bu buff lasinlar e 100

Bende E-100 niyetlisiydim ama hala E-50 dönme şansım var iyi ki VK3601'e geçmemişim.

benim donusum zor tiger2 fulledim e 75 arastirmasina basladiydim
  • oo güzel test server gelmiş birazda onla oyalanırız.
  • E75 te kalalim o zaman e-100 alttan daha cok tiyor hem de topuyla oynamislarsa hic cekilmez.
    Is-7 kasalim artik tank sektirme manyagi olmus.
  • Yaw beyler bu altınlı paralı EXTERIOR KAMUFLAJLARININ işe yaradığını test eden birileri var mı? Boşu boşuna altın veya para yatırmak istemiyorum..
  • Abo bu IS-7'ye ne olmuş öyle, t95 falan tak tuk tak tuk 15 kez sektirdi neredeyse t30 aynı şekilde
    Nefret ediyordum patch gelene kadar ama böyle iyi olmuş sanki.
  • 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.