Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31343135313631373138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

birde arkadaşlar bu obj 907 - t55a felan gibi tankları nasıl alıyorlar.biraz aydınlatırsanız sevinirim.

obj 907 iyi klanlarda ıyı oyuncular alıyor

T55a hiç bir klanda olmasanda görevlerden alıyorsun stug t28 htc t55a obj 260

görevlere hiç bakmadınmı

obj 907 den sonra vk var t95e6 var 10 tier premıum para kasmayan murettebat kasan sefer tankları

is5 de 8 tier para kasan seferlerde verilen tank birde son tayfun operasyonunda aldılar klanların çoğu ıngılız 8 tier pre tankı wn8 ımız 1500 olsa bızde gırsek şu klanlara alsak ama yok ıste her şey wn8 bu oyunda

anladım hocam.fazla takip etmiyorum o işleri.rastele savaş girip çıkıyorum
  • Hetzer aldım, Derp gun eğlencesini unutmuştum
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Tek atmak ayri bir zevk, heleki side scrhedehodosu yapanlara hasar verebilmek ayri bir keyif :D:D:D
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  •  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • Acilen oyun oynamaya ara verip tatil yapmanız gerek :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.twitch.tv/rockymarlborodh saat 21:00 da 5 kısıye 1000 gold çekılıs var
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    edge2015 size bu hediyeyi gönderdi!
    1000 Gold

eyw, kardeşim, kesene sağlık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayisikent

edge2015 size bu hediyeyi gönderdi!
    1000 Gold

eyw, kardeşim, kesene sağlık :)

Aynen
  • Ulan bu T 32 kadar boktan bir tank görmedim ben ya, bi topu öne eğiliyor başka da bir numarası yok.

Artynin yanına yapışıp biraz dalga geçeyim dedim, baktım arty benden daha rahat dönüyor, en son baktım olmayacak patlattım direk.

Bi dönüş manevra hızı var ki, nerdeyse klavyenin A-D tuşları yerinden sökülecek yani o derece, doğan kullanmak gibi, döndür döndürebilirsen direksiyonu.

Garajda yatıyodu, ağacın tepesi var diye hadi e5 alayım dedim, demez olaydım, hiç zevk alamıyorum, 35 bin kaldı 103 açmaya, açar açmaz gönderecem çöp kutusuna.

İs 3 ne güzel araçmış bunun yanında ya, vallaha kendine işkence etmek isteyen oynasın bununla.

Uzun zamandır bu kadar boktan bir tank almamıştım elime.

Herkesin bayramı kutlu olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

Ulan bu T 32 kadar boktan bir tank görmedim ben ya, bi topu öne eğiliyor başka da bir numarası yok.

Artynin yanına yapışıp biraz dalga geçeyim dedim, baktım arty benden daha rahat dönüyor, en son baktım olmayacak patlattım direk.

Bi dönüş manevra hızı var ki, nerdeyse klavyenin A-D tuşları yerinden sökülecek yani o derece, doğan kullanmak gibi, döndür döndürebilirsen direksiyonu.

Garajda yatıyodu, ağacın tepesi var diye hadi e5 alayım dedim, demez olaydım, hiç zevk alamıyorum, 35 bin kaldı 103 açmaya, açar açmaz gönderecem çöp kutusuna.

İs 3 ne güzel araçmış bunun yanında ya, vallaha kendine işkence etmek isteyen oynasın bununla.

NDS o tankın profesörü 3 yıldız takmıstı 100 maçda

http://wotreplays.com/site/2360056#redshire-edge2015-t32

http://wotreplays.com/site/2360053#swamp-edge2015-t32

bunun gıbı bir sürü tank ası vardı T32 ile neyse konu dağılmasın kaçtım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

Ulan bu T 32 kadar boktan bir tank görmedim ben ya, bi topu öne eğiliyor başka da bir numarası yok.

o tank fazla iyi diye hile yapıyormuş gibi hissettiğimden kendi hesabımda randomda oynamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Sharp1903! Sizi Sandbox Sunucusundaki World of Tanks Testine katılmaya davet ediyoruz. Test Hesabınız 48 saat içerisinde aktive edilecektir. Lütfen bu Kapalı Test hakkındaki bilgileri inceleyin.

NOT : Bu teste katılmanız dolayısıyla, arkadaş listenizde yer alan " NDS " , " kayisikent " ve " Gurcell " nicklerine sahip kullanıcılardan, her ay 1000 altın, sandbox sunucusu açık kaldığı süre boyunca hesabınıza eklenecektir. İyi oyunlar ve bol kazançlar komutan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 6 Temmuz 2016; 18:10:06 >
  • Yuh. Millet sirtimdan gold kazaniyor ama bana bisey yok :( acilen sahalara donmem gerek :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yine karşı takımda yenı alınmış hesap gordum 10 k maç %63 wın rate 3200 wn8

son 300 maç 290mış wn8 %39

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 7 Temmuz 2016; 9:45:48 >
  • birisi üstüme mod atsın xvm yukluydu sadece 6. hıs sesı gelmıyor dıye sıldım forumda kı hangı modu denesem 6. his sesi gelmıyor modu sılınce 6. hıs sesi gelıyor

geçende mesajlar gorunmuyor dıye sılıp baştan ındırdım hd surumu düzeldi

yınemı ındırıcem baştan
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

yine karşı takımda yenı alınmış hesap gordum 10 k maç %63 wın rate 3200 wn8

son 300 maç 290mış wn8 %39

/>

oyunu bırakan unicumlar yüzünden ebay hesaplar çoğaldı
    birde sürekli yeni hesap açıp 5-6k maç yapıp 3,5k wn8li hesap satanlar var fabrika gibi çalışıyorlar gerçekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Test server a girebilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_371

Test server a girebilen var mı?

Yok kapalı

Edit : Güncelleme gelmiş, şimdi giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 7 Temmuz 2016; 22:21:55 >
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Benim modu kullan :)
    http://forum.donanimhaber.com/m_112095012//tm.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ya şu test serverında, oyunun başında ilk kez zoom in ve out yaparken fps düşmesi oluyor, yeni güncelleme gelmiş ama hala aynı. İnşallah bu haliyle gelmez. Zaten spotlanan tanklardan sonra nedensiz fps düşmesi yaşıyorum, bir de bunla uğraşmayalım artık ya
  • 
Sayfa: önceki 31343135313631373138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.