Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31223123312431253126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Sağolasın, içerik neydi acep?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    "hediye verilen atin disi sayilmaz" sen yukle gerisine karisma :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

WOT500KYOUTUBE

Kişisel yedek bonus kodu

Teşekkür ederim. Bi de içeriği bilseydik. Hiçbi drğişiklik farketmedim ben.

• mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    https://ritastatusreport.live/2016/06/01/free-stuff/
  •  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar. Aldığımız premium hesabın süresini istediğimiz zaman başlatma gibi bir hakkımız yok değil mi? Aldığımız andan itibaren başlıyor herhalde.
  • healthypatient H kullanıcısına yanıt
    Malesef :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: healthypatient

Merhaba arkadaşlar. Aldığımız premium hesabın süresini istediğimiz zaman başlatma gibi bir hakkımız yok değil mi? Aldığımız andan itibaren başlıyor herhalde.

premium hesap değilde altın alirsan 7 günlüklerde kulana bilirsin ama oda biraz pahalıya gelir 30 pre. Hesap daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim bilgilendirmeleriniz için. 13.500 altın ve 30 gün premium hesap sunan paket var onu almayı düşünüyordum da artık premium hesabı kullanacağım zaman alırım o halde.
  • beyler stat mod kurduğumda oyun açılmıyor, şifre yazma kısmına geldiğinde ekran kararıyor...karşılaşan varmı böyle...
  • scorpion tankı hakkında bilgisi olan var mı? kullanımı rhm gibi olur diye düşünmüştüm ama görüş mesafesi 350 metreymiş. ne görüş mesafesi nede zırhı var? nasıl oynanacak bununla.

• t30 ile 200 kusur cani kalmis Hem50/Hem53 ten sektirmenin verdigi keyif, sizlerin tatmasini istemedigim bir keyiftir.
  • Homerius kullanıcısına yanıt
    Kadir gecesi dogmus olma ihtimalin var mi?
  • Akşam klanda 2 saat süreli acil emir görevi açıldı.

4000 hasar 2000 sektirme veya tam tersiydi görev.

Daha önce açılan hiçbir görevi yapamayan ben yine bir umutla yapmaya giriştim görevi.

Son 25 dakka kala da E 100 ile yaptım, hem de oyunda nefret ettiğim birkaç tanktan biri olan Jag E 100 sayesinde.

Sonuç; 1000 altın indiragandi
  • arkadaş mühimmat yemekten mürettabatın ölmesinden oyun oynayamıyorum her mermide bir taraflar gidiyor hep tank yarım kalıyor en kiritik zamanda hoop mühimmat hafif tanların her atışı tanktan birşeyler götürüyor bu nedir üst üst mühimmat yiyorum istinasız her maç
  • quote:

Orijinalden alıntı: YKB_87

arkadaş mühimmat yemekten mürettabatın ölmesinden oyun oynayamıyorum her mermide bir taraflar gidiyor hep tank yarım kalıyor en kiritik zamanda hoop mühimmat hafif tanların her atışı tanktan birşeyler götürüyor bu nedir üst üst mühimmat yiyorum istinasız her maç

Jübile yaptıydın, bakıyorum dayanamayıp dönmüşsün, yoksa o ismini kaydettiğin ukala arkadaşı mı özledin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şah Xetai

T34 ve Löwe arasında kaldım. Hangisini alayım? T34 harika bir top muazzam bir taret berbat bir zırh. KV-1 le bile deliyorum birkaç kez tier 8 e atmıştı. Löwe ise zırhı daha iyi daha hantal topun isabeti iyi diyorlar. Kararsız kaldım

Oyun tarzınıza göre seçiceksiniz. Her tankın iyi ve kötü yanları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

beyler stat mod kurduğumda oyun açılmıyor, şifre yazma kısmına geldiğinde ekran kararıyor...karşılaşan varmı böyle...

up
  • 
Sayfa: önceki 31223123312431253126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.