Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31193120312131223123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sonradan parasini kesmesinler?
    bunlarin ne yapacagi hic belli olmaz :)

edit: kiralik tanklarim kaybolmus.
    gorevlerden de baktim, onlarla ilgili birsey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Homerius -- 26 Mayıs 2016; 16:21:13 >
  • Biz artilere nerf gelsin diye bekliyoruz adamlar daha beter yapmışlar artileri, 1000 metreden hareketliyken vurduğuna bakın. Yemin ediyorum az kaldı bu oyunu bırakmama.

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  •  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 26 Mayıs 2016; 17:48:54 >
  • bugün arty konusunda hakketen başarılısın :)
  • Benim başarımdan ziyade wgnin yavşaklığı, klandan falan ayrıldım zaten kesinlikle oyunu bırakıyorum. Bu yavşaklar yüzünden kendimi sinir hastası edemem, embesilin biri gelip 1000+ vuruyor, bu tamamen saçmalık. Ticket attım zaten silin hesabı diye.
  • Mod kuran var mı, taze modlar çıktı mı fırından ?
  • Grille'e dönüşen wattafakı vurmak zorlaşmış, düşük ebatı nedeniyle.
  • yeri burası değil ama mac de wot oynayan var mı ? son güncelleme ile oyuna giremiyorum ?
  • BABA klanına ne olmus yahu bir kaç kişi gelmiş eskilerin hepsi ayrılmış bugun

• MrChaplin kullanıcısına yanıt
    yeri aslinda burasi ama sanirim cogunluk Mac kullanmiyor. Resmi forumlara bakarsan belki aradigini bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

BABA klanına ne olmus yahu bir kaç kişi gelmiş eskilerin hepsi ayrılmış bugun

Beni attıkları zaman BABA ölmüştü şimdi zombi olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Homerius kullanıcısına yanıt
    Silah Deposundan erişebilirsin tanklara. Güncellemeden önce kiralık olarak garajındaysa satıp parasını alabiliyorsun galiba. Benimkinin süresi bittiği için fiyatı 0 gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barracudaaa

Biz artilere nerf gelsin diye bekliyoruz adamlar daha beter yapmışlar artileri, 1000 metreden hareketliyken vurduğuna bakın. Yemin ediyorum az kaldı bu oyunu bırakmama.

test de oynarken soylemıstım med tankları isabetı berbat olan t92 ıle vuruyordum sıfır donanım ve murettebatla değişen bişey olmamıs
  • K A N U N İ K kullanıcısına yanıt
    Bu daha baslanic :) Emin olabilirsin.
  • NDS kullanıcısına yanıt
    bu işte bi çakallık var sanki :P
  • banladım kendımı premıumsuz oynanmıyor sınırsız ban yedıgımden berıde bes kurus harcamadım oyuna daha da harcamam pre tankların gelırlerını aşırı dusurmusler cdc ıle her yenıldıgım maç eksı 2 3 bın eskıden pre hesapla sıfır damage ıle artı 15 20 bın karda oluyordum bu kadarda olmaz

kv1 ile oynuyorum tiger 1 açıyorum gelen varsa 6 tier kasalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

banladım kendımı premıumsuz oynanmıyor sınırsız ban yedıgımden berıde bes kurus harcamadım oyuna daha da harcamam pre tankların gelırlerını aşırı dusurmusler cdc ıle her yenıldıgım maç eksı 2 3 bın eskıden pre hesapla sıfır damage ıle artı 15 20 bın karda oluyordum bu kadarda olmaz

kv1 ile oynuyorum tiger 1 açıyorum gelen varsa 6 tier kasalım

Amx cdc yi test serverde denedim. Hiç eksi görmedim premiumsuz.

Deliciliği iyi olduğundan hiç Gold kullanmak gerekmiyor.

Orta ve uzak mesafede kalmak gerekiyor, Bu yüzden himmelsdorf gibi sadece şehir haritalarında oynamak zor. Dpm ile biraz kurtarıyor şehir haritalarında. Fakat çok sinsi olmalısınız yine de. Diğer haritalarda yani açık arazi olan haritalarda. oynaması çok eğlenceli.

Kv2 veya t49 varsa yakınlarda ortalama 900 hasar almamak için hemen pozisyon değiştirme gerek veya spotlanmayacak mesafeye kaçmak gerek.
    Quickybaby videosunu izleyin mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 27 Mayıs 2016; 13:25:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

Grille'e dönüşen wattafakı vurmak zorlaşmış, düşük ebatı nedeniyle.

orzanel deli gibi oynuyordu bugun 2 tank ası aldı üst üste sonraki maçlarda obj 140 yolo yaptı az canı kaldı daha maçın başı sonra arkasından behcet gelıp ramlemesınmı o efsanevi wt auf erimiş gitmiş behçet bile yanından dokunup ramlıyor orzanel bile dondu kaldı

https://www.twitch.tv/orzanel ;

ben öldüm gülmekten ama wt aufa yazık oldu o cüsseli wt auf gitmiş yerine rhmnin mutantı gelmiş. iyi ki kasmadım o wt aufu
  • quote:

Biz artilere nerf gelsin diye bekliyoruz adamlar daha beter yapmışlar artileri, 1000 metreden hareketliyken vurduğuna bakın. Yemin ediyorum az kaldı bu oyunu bırakmama.

hangi mod acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: has_başkan

quote:

hangi mod acaba?

Aslain mod hocam.

Bu arada; World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Oyun içi arkadaşlıklarımız silinmiş görünebilir, yanlış anlamayın arkadaşlar hesabı sildirdim çünkü. Sizle muhabbete gelirim ara sıra, ama wot mu bi daha tövbe.
  • 
Sayfa: önceki 31193120312131223123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.