Şimdi Ara

DEiCHMANN AYAKKABI SAKIN ALMAYIN!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
24.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçenlerde bu forum istanbulda açılan deıchmann marka mağazadan spor ayakkabı alayım dedim sözde alman malıymış 50 tl spor ayakkabı aldım 5 gün sonra her ikiside sağdan soldan heryerden patladı böyle bir dandik marka görmedim hangar giymiştim daha önce onun ayakkabısı bile 8 ay gidiyordu neyse gittim değişiyim diye sadece tamir edebiliyorlarmış tadilata verdim 10 gün sonra haber geldi gelip alın diye ayakkabınızı gittim almaya birde ne görürüm bir iki yerini yapıştırmışlar gerisi duruyo hala kızdım bağırdım tekrar verdim tadilata bu sefer yine 1 hafta bekledim yine almaya gittim bu sefer sol tarafta yırtık kalmış yine sadece alttan dikiş atmışlar tekrar tadilata verdim kesinlikle değişim istiyorum diye bakalım nolucak ayakkabıyı toplsanız 1 hafta giymedim böle rezil bir firma görmedim önünde bile geçmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cutrera -- 5 Ağustos 2010; 19:33:58 >

• www.sikayetvar.com/firma/detay/deichmann yeni aldığım ayakkabı için para iadesi istedim hiç giyilmemiş ve 3 gün geçmişti bana para iadesi yerine çek önerdiler sıfır ayakkabıı değiştirmediler sakın ola uzak şubeden almayın dertleri daha fazla kredi kartına iade olamz kartla ödeme yapmayınn hepsi üçkağıtcı deneyin görün heryere yayılıyor firma bana uzak allaha yakın olsun 1 ayakkı için indirimde bir modeli bulmak için bile 3 mağaza gezdim tam no uymadı siz siz olun uzak durun ... sonrada demedi demeyin !!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.