Şimdi Ara

Charım Çalındı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdaşlar buraya konu açmıştım.Tkaslık için takas edcektik çocukla dedi bu siteden edelimhttp://feoyun.tr.gg tamam dedim bende char gitti öyle.Savcılıga gitmeyi düşünüyorum işe yararmı sizce acil cevap adamın tc kimlik nosu elimde

• Tam bir bilgim yok ama masrafları cok olur diye biliryourm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bardan Adam -- 4 Ağustos 2010; 11:57:20 >
  • tr.gg ücretsiz site ya yapmayın böyle şeyler
  • Elinde bir tc no ile ne yapabilrsinki(Kime ait olduğu belli değil yada doğru olup olmadığı), o kimlik numarası ile neyi ispat edeceksin, sen çaldırmamış kendi ellerinle vermişsin şifreni, sizinki hırsızlıkdan ziyade ticari anlaşmazlığa girmiş. Senden kimse illegal yollarla şifreni almamış sen ellerinle vermiş karşılığını alamamışsın.

+ İlave edeyim oyunda char alım satımı yasak. Bu tür durumlara düşmemek için elden yapman gerekirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _aNaToLia_ -- 4 Ağustos 2010; 12:43:29 >
  • Of ya gitti 103 lwl bow

@ _aNaToLia_

Tc kimlik nosu dogru olduguna eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ARTiZ_ -- 4 Ağustos 2010; 12:49:16 >
  • soyle bir sey yapabilirsin...tc nosundan adresini ogrenip gidip dovebilirisin

olmadi bu forumdaki nicki neyse o nickin ip adresini DH adminleri verirse ogrenebilirisin..ip adresini alip turktelekomdan adresini ogrene bilirsin...

tabi bunlarin hepsi icin yasal izin alman lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

Of ya gitti 103 lwl bow

@ _aNaToLia_

Kendi TC'sini verdiğini nerden biliyorsun? Konuştuğum kişi bu tc yi söyledi deyip savcılığa onu verdiğinde savcı o kişinin senden çaldığını ispat etmeni isteyecek, elindeki görüşme kayıtları var ise kişinin ip adresi, telefon numarası gibi bilgiler ile savcılığa dilekçeni ver adamı bulabilirlerse ceza yedirirsin, ama bulunabileceğini de sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _aNaToLia_ -- 4 Ağustos 2010; 12:52:11 >
  • evet elimde konusmalarin kaydi varmi ?

yada olmasa bile ip senin ip adresinden geriye donuk konusmalari inceleye biliriler..

msn uzerinden gorustuyseniz...microsolfta mail atip konusmalarin hangi ip adresi uzerinden yapildigini ogrene bilirsin..

tabi bunlarin hepsi icin yasal izin alman lazim..
  • gecmis olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: _aNaToLia_

quote:

Of ya gitti 103 lwl bow

@ _aNaToLia_

Kendi TC'sini verdiğini nerden biliyorsun? Konuştuğum kişi bu tc yi söyledi deyip savcılığa onu verdiğinde savcı o kişinin senden çaldığını ispat etmeni isteyecek, elindeki görüşme kayıtları var ise kişinin ip adresi, telefon numarası gibi bilgiler ile savcılığa dilekçeni ver adamı bulabilirlerse ceza yedirirsin, ama bulunabileceğini de sanmıyorum.

Hocam aracı parası yatardım makbuzda tc kimlik nosu yazıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: kittyMiE

soyle bir sey yapabilirsin...tc nosundan adresini ogrenip gidip dovebilirisin

olmadi bu forumdaki nicki neyse o nickin ip adresini DH adminleri verirse ogrenebilirisin..ip adresini alip turktelekomdan adresini ogrene bilirsin...

tabi bunlarin hepsi icin yasal izin alman lazim

Hocam ist arkadaşlar var ayarladım hepsini 4 5 gün sonra gidicem dövmeye büyük ihtimal çok koydu bana bu kazıklanma ama kalmıcak böyle
  • Dostum sen soğuk su iç artık.Hukuki yollardan elinde hiçbir şey yok şuan.
  • quote:

Hocam ist arkadaşlar var ayarladım hepsini 4 5 gün sonra gidicem dövmeye büyük ihtimal çok koydu bana bu kazıklanma ama kalmıcak böyle

Onu yumruğunla öldür dostum
  • Yasal Olarak Alamazsan Yasal Olmayan Yollarla Alırsın.Yavaş Ve Acılı Bir Şekilde. Nihahahahahahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRKeRRR

Dostum sen soğuk su iç artık.Hukuki yollardan elinde hiçbir şey yok şuan.

bncede soğuk bi su iç hararetini alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie-Walker

Yasal Olarak Alamazsan Yasal Olmayan Yollarla Alırsın.Yavaş Ve Acılı Bir Şekilde. Nihahahahahahahaha

Yerini biliom zaten
  • Çalınan çarın yenisi gelir ama çalan kişiyi dövmek pahabiliçilemez
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie-Walker

Yasal Olarak Alamazsan Yasal Olmayan Yollarla Alırsın.Yavaş Ve Acılı Bir Şekilde. Nihahahahahahahaha

Yerini biliom zaten

yerini biliyorsan cok sansilin demektir..

git evini bas pcsine el koy..bi guzelde dov ustune charinida al..

ama bunlari o kisinin el halki evinde yokkken yap..ev halki eve geldiginde durumu ogullarina sorucak ogluda seni suclu olucak sekilde anlaticak sonra karakola gidicekler..ve kendi kendini ele vermis olucak

cok guzel kurgu yaparim

• quote:

Arkdaşlar buraya konu açmıştım.Tkaslık için takas edcektik çocukla dedi bu siteden edelimhttp://feoyun.tr.gg tamam dedim bende char gitti öyle.Savcılıga gitmeyi düşünüyorum işe yararmı sizce acil cevap adamın tc kimlik nosu elimde

Eğer uğraşmak istemiyorsan,direk söyle ona Tc Kimlik No var,elbet başın derde girer,er veya geç,ben seni şikayet etmiyeyim,sence charı geri ver de

• quote:

Orijinalden alıntı: Sultan Galiyev

quote:

Arkdaşlar buraya konu açmıştım.Tkaslık için takas edcektik çocukla dedi bu siteden edelimhttp://feoyun.tr.gg tamam dedim bende char gitti öyle.Savcılıga gitmeyi düşünüyorum işe yararmı sizce acil cevap adamın tc kimlik nosu elimde

Eğer uğraşmak istemiyorsan,direk söyle ona Tc Kimlik No var,elbet başın derde girer,er veya geç,ben seni şikayet etmiyeyim,sence charı geri ver de

evet katılıyorum. eğer bundan anlamazsa zaten dayağı haketmiş. Sakın geri adım atma bence. sen onu dövsen karakola düşsen bile orda o suçlu çıkıcak. bu arada birini dövdü karakola düşen görmedim. genelde dayak atıldıktan sonra olay mahallinden hızlıca kaçılır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.