Şimdi Ara

Divine Divinity & Beyond Divinity

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
2
Favori
15.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.34 patchini kurmayı unutmayın...

STEAM VE GOG.COM'DA EN SON SÜRÜMÜ MEVCUTTUR. HD OLARAK.

İçimde kalmıştı sonunda açtım bir başlık.Kötü Titan'nın Sacred'ın başlıkları var benim kral oyunumun yok olacak işmi x)

İlk olarak oyundan biraz bilgi vererek başlıyorum.Oyuna başlarken saldırıya uğruyoruz, gözümüzü açtığımızda Healerların olduğu bir köydesiniz.Görevleri bü köydeki insanlar veriyor; sonradan hikayeye ısınınca kaliteli adamlardan alıyoruz görevilerimizi. 6 çeşit karakter var; 3 sınıf arasından, kadın-erkek seçenekleriyle birlikte. Bu sınıflar, savaşçı, rogue, mage Bu sınıfları seçerseniz, dayanıklılık, büyü gücü gibi özellikleriniz değişiyor.Konusu ilk başta sarmayabilir ama ilerleyince çok sıkı sarıcağından eminim.Oyunda hırsızlık yada suçlu durumunda kaldığınızda hapise atılıyorsunuz.Evlenme şansınız var, ev döşeyebilirsiniz saraydan kralların oturduğu koltukları çalabilirsiniz x), hanlarda sizi mutlu edicek kimseler var x),exp için bulaşık bile yıkayabilirsiniz.x) Ya daha aklıma gelmeyen bir sürü olay var mizah açısından gayet başarılı bir yapıt.Müzikleri zaten inanılmaz güzel.Action rpg türünün en iyileri arasına girmeyi ve oynanmayı hak eden bir oyun Diablo-Nox-Sacred karışımı benim gözümde.Oynamayan arkadaşlara şimdiden oynamaya başlamalarını emrediyorum.Çok şey kaçırırsınız.

Oynamış arkadaşlarım yorumlarını eksik etmesin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 10 Şubat 2014; 16:52:51 >

• The Witcher, NWN2 ve Drakensangdan sonra eskilere el atmaya başlayacağım. Yanlız başlık biraz kuru olmuş. Şöyle biraz ekran görüntüsü serpiştir.
  • Benim için yeri ayrı olan bir oyundur Divine Divinity. 2sini de bu oyuna benzer diye hevesle bekliyordum ama ne yazık ki bambaşka bir oyun çıktı.

Bu arada bu oyundaki alchemy özelliğini hiç bir rpg oyununda görmedim adam akıllı. Müzikleri olsun, izometrik grafikleri, dialogları hepsi birbirinden müthiş. Yalnız oynamak için ciddi sabıra ihtiyacınız var, çünkü oyun tam bir bug manyağı. Tabii bu beni bu güzel oyunu oynamaktan yıldırmadı o başka. Bir ayna bulmacası vardı hatırlar mısını su birikintilerinden ?
  • Divine Divinity çıkana kadar Diablo gibinlere hep belirli bir mesafeden yaklaşırdım. DD bana bir oyunun hem RPG derinliğine hem de Diablo tarzı hızlı oynanışa sahip olabileceğini gösterdi. Daha sonra çıkan Beyond Divinity ve Divinity 2'yi de oynayıp bitirmiş olmama rağmen hiç biri ilk oyunun verdiği tadı vermedi bana. Konuyu açtığın harika olmuş. Konumuzu destekleyelim, yüceltelim.

Ben bir bug ile karşılaşmamıştım, oyunu oynarken. Bir tek oyunda ilerleyince uzayan load ekranları vardı. Tabi ki o zaman makinem P3 650, 256 mb ram'dı. Şu an için böyle bir sorun yok tabi ki. Oyunu denemek isteyenler gog.com'dan en son patchli ve hi-res patchli halini 6 dolara gog.com'dan satın alabilir.
  • HImm. O halde benim oyunum korsan kopyası olduğundan sorunlarla karşılaştım. Gerçi benim karakterim sürekli olarak su birikintilerine takılıp kalıyordu. En son patchli halini almak lazım aslında gog.com dan. Oyunu başlarında iki iskeletin birbirleriyle biz niye yemek yemiyoruz abicim muhabbetini hatırladım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperkurt

HImm. O halde benim oyunum korsan kopyası olduğundan sorunlarla karşılaştım. Gerçi benim karakterim sürekli olarak su birikintilerine takılıp kalıyordu. En son patchli halini almak lazım aslında gog.com dan. Oyunu başlarında iki iskeletin birbirleriyle biz niye yemek yemiyoruz abicim muhabbetini hatırladım da

yok ani bug fln ya ne diyorsun.O sohbette bile gizli bişey olduğunu düşünmüştüm x)

SSlerle canlandırma konusunda çok haklısın.
  •  Divine Divinity & Beyond Divinity

• quote:

HImm. O halde benim oyunum korsan kopyası olduğundan sorunlarla karşılaştım. Gerçi benim karakterim sürekli olarak su birikintilerine takılıp kalıyordu. En son patchli halini almak lazım aslında gog.com dan. Oyunu başlarında iki iskeletin birbirleriyle biz niye yemek yemiyoruz abicim muhabbetini hatırladım da

Oyunu oynadığım sene (2002) benim sürüm de gayet kopyaydı. O muhabbet hakikaten çok komikti, Divinity 2'de de benzer bir diyalogla karşılaşıyoruz. Bir iskeleti gayet felsefik muhabbetlerimizle öldürebiliyoruz.

Güzel oyundu yaw. Dragon Age'den sonra şuna da bir el atıp Türkçeleştirsek, güzel olur bea.

• Yok artık Lebron James buna da mı Türkçe

Bu arada buglar konusunda hala ısrarcıyım. Hani bir tarafımdan uydurmuyorum. Ama patchle falan düzeltilmiş olabilir. Ya da size denk gelmemiş olabilir bilemiyorum. Bug mug, şahane oyundur arkadaşlar. Bulup oynayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

Güzel oyundu yaw. Dragon Age'den sonra şuna da bir el atıp Türkçeleştirsek, güzel olur bea.

Gerçekten yaparmısınız öyle bir iyilik bize ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

Gerçekten yaparmısınız öyle bir iyilik bize ? :)

ya çok kral olur x)
  • quote:

Yok artık Lebron James buna da mı Türkçe

Bu arada buglar konusunda hala ısrarcıyım. Hani bir tarafımdan uydurmuyorum. Ama patchle falan düzeltilmiş olabilir. Ya da size denk gelmemiş olabilir bilemiyorum. Bug mug, şahane oyundur arkadaşlar. Bulup oynayınız.

yanlış hatırlamıyorsam bugların kalmadığı bir patchi vardı 1.34 olması lazım abi.Tekrar dene bence bugsız oh mis x)
  • Hey siz daha önce hiç oynamamış olanlar halen oynamıyormusunuz?
  • Ya inanın tekrar alasım var şu oyunun gog'dan. Pöf. Sırf müzikleri için bile oynanır yani. O item sandığını düzenleme ne kadar eğlenceliydi :)
  • Hakikaten çok güzel bir oyun."Ben Diablo2 ve Baldurs Gate arası oyun istiyorum abi" diyenlerin oyunu. Oyunda tek canımı sıkan o salak çocuğun en güçlü villain olması:D Beni Dragon Age ve Baldurs Gate gibi oyunlara yaklaştıran oyunda diyebilirim. Oyunda hep Seth gibi görünmek istedim. Ama yapımcılar malesef bu görünüşü bize sunmadılar. Oyunu Diablo 2 ve Baldurs Gate hayranlarına kesinlikle önerebilirim. Diablo 2 oynayanlar için tavsiye, catacomb yani Mardenous üzerindeki laneti kaldırma görevi yapmadan şehir dışına çıkmayın. Yoksa oyunda full dolanır durursunuz aynen ilk benim başladığım gibi:)

Edit: Dragon setini tamamlaması gibisi yoktur:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MsbayramlaR -- 8 Ağustos 2010; 23:05:10 >
  • Şu aralar oynadığım gerçekten çok güzel bir oyun izometrik rpglerden hoşlanan arkadaşların mutlaka denemesi gerek.

Tapınaktaki çocuğun kutsal kaseye işediği sahneye az gülmedim. Acaip keyifli anları var bunun gibi :)

Merlinin Kazanında da tam çözümü mevcut takılan arkadaşlar için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaos7 -- 9 Ağustos 2010; 15:46:21 >
  • Hep oynamayı düşündüğüm ama bir türlü oynayamadığım oyunlar arasındadır. Şu an bilgisayarımda sorun var onu düzeltince ve Starcraft 2'nin etkisi geçince oynayayım en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Şu aralar oynadığım gerçekten çok güzel bir oyun izometrik rpglerden hoşlanan arkadaşların mutlaka denemesi gerek.

Tapınaktaki çocuğun kutsal kaseye işediği sahneye az gülmedim. Acaip keyifli anları var bunun gibi :)

Merlinin Kazanında da tam çözümü mevcut takılan arkadaşlar için...

zhuuahha nerden aklına geldi ya x=)

Benimde en çok güldüğüm olay daha oyunu yeni oynuyorum.Böyle herşeyi çözme modunda gazla ilerliyorum.Bir yerde 2 mezar şuan nerde hatırlamıyorum ama birinin başında çiçek var;gittim aldım onu ya diğer mezara koydum yada alınca bir zombi çıktı ( levelimde 2 mi ne ) tek attı x) gülmekten yerlere yatmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MsbayramlaR

Hakikaten çok güzel bir oyun."Ben Diablo2 ve Baldurs Gate arası oyun istiyorum abi" diyenlerin oyunu. Oyunda tek canımı sıkan o salak çocuğun en güçlü villain olması:D Beni Dragon Age ve Baldurs Gate gibi oyunlara yaklaştıran oyunda diyebilirim. Oyunda hep Seth gibi görünmek istedim. Ama yapımcılar malesef bu görünüşü bize sunmadılar. Oyunu Diablo 2 ve Baldurs Gate hayranlarına kesinlikle önerebilirim. Diablo 2 oynayanlar için tavsiye, catacomb yani Mardenous üzerindeki laneti kaldırma görevi yapmadan şehir dışına çıkmayın. Yoksa oyunda full dolanır durursunuz aynen ilk benim başladığım gibi:)

Edit: Dragon setini tamamlaması gibisi yoktur:)

x) x)

Hiç öyle denemedim o durumda kalsam ne hissederdim acaba x) Ne enterasan oynayanlar var; oyun kral ya

• 2009'da yeni görüntü yenilikleri eklenmiş galiba; oynayacaklar bu şekil oynayabilirler bir kaç görüntü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 13 Ağustos 2010; 20:43:38 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.