Şimdi Ara

Süper Fiyat!!! WD HD PLayer Gen1 50tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dubai den gelen WD HD Playerımı harddiskli üst model cihaz alacağım için satıyorum.

http://www.hepsiburada.com/Liste/western-digital-hd-media-player-wdbabg0000nbk-eesn/productDetails.aspx?categoryid=112123&productid=bd847300

Fiyat:50TL

Süper Fiyat!!! WD HD PLayer Gen1 50tl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DI2ACULA -- 3 Temmuz 2015; 8:29:16 >

• Bir adet P.M

Hayırlı Satışlar Dilerim...
  • Takas için pm.
  • Vay, Alacak arkadaşlara öneririm. Kumandası biraz hoş görünmesede Cihaz çok kullanışlıdır.
    Bende bunun 2.Gen (nesil) i var. Cihazın açmadığı format video, tanımadığı usb bellek,usb hdd yok. Hatta geçenlerde Klavye taktım usb sinden, Cihazda youtubeye girerken onunla video adı yazıp arıyorum.
    Cihazı alan arkadaşa önerim : Asla USB sinden cep telefonu,Mp3-mp4 player, ipod vs. şarj etmek için kullanma . Benim Sony NWZ-B135 model mp3 ümün bataryasını haşat etti. Sony garantide şu anda sonuç ne olacak bilmiyorum :):):).

Ama son olarak bu cihazı herkeze öneririm.
  • Live modelini kullanıyorum gerçekten muhteşem bir alet ama bir sorunum var bu cihaz ile alakalı ...

İlana yazdığım için kusura bakmayın belki bilen arkadaşlar olabilir diye sormak istiyorum ;

Mesela film izlerken kumanda da ki search tuşu ile filmi istediğim bir dk ya almak istiyorum ama olmuyor ! yani boşu boşuna search tuşu koymazlar diye düşünüyorum kumandaya ... Bu işlemi nasıl yaparız bilen birisi var mı acaba ? son firmware de cihaza yükledim ...

hayırlı satışlar bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technician77 -- 11 Kasım 2010; 15:27:56 >
  • Hayırlı satışlar bir sorum olacak cihazla ilgili,altyazı boyutu ayarlanabiliyormu türkçe menü desteği varmı acaba_? cevap evet ise ayın 1 inde alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abraxass34 -- 20 Kasım 2010; 11:53:36 >
  • Güzel bir cihazdır.
    Fiyatta uygun.
  • Çok pahalı bu fiyata sahibinden live olanı alınır..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılıyorum
  • bilgi almak için soruyorum, bu cihaz tam olarak ne işe yarıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murderuo

bilgi almak için soruyorum, bu cihaz tam olarak ne işe yarıyor

Bu cihazla harici harddisk veya usb belleğe attığınız filmleri televizyondan izleyebilirsiniz. Yani harici HD'yi bu cihaza bu cihazı da televizyona bağlarsınız. Cihazın optik çıkışı vardır. Ses sitemine de takarak kullanılabilir.

Bu gen1 cihazın tek sıkıntısı 1080 P desteği olmasına rağmen kronik olarak 1080p filmleri oynatırken sorun çıkartmasıdır. Bunun haricinde 720p filmlerde hiç bir sorunu yoktur.
  • Bunu benim blu-ray player da yapıyor. Bunun bir albenisi olmalı diye düşünüyorum, yanlış mıyım.
  • Cihaz güzel ama zaten harici hdd yi direk tv ye takip izliyorum. Buna gerek var mı artık?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senin için yok ama üzerinde player kabiliyeti olmayan tvler için bu cihaz oldukça başarılı ;) Raspberry pi kullandığımdan artık satıyorum...
  • Resul
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.