Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
49
Favori
451.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eftyle çok işim olmuyor ama bazen başka bankalardaki hesabıma transfer yapmam gerekiyor.iş yeri maaşı garantiye yatırdığı için mecbur orayı kullanıyorum.eftlik bir işlemim olduğunda cep şubesinden girip ücretsiz olarak yolluyordum.geçen gün iş yerimden mail geldi.

Söylenene göre saat 14 e kadar eft/havale işlemlerinden,bir adete kadar bonus carddan ve hesabın yattığı maaştan hesap işletim ücreti alınmayacakmış.garantinin iş yerime böyle bir esneklik göstermesi çok hoşuma gitti.Maaşını garantiden alan kişiler bence muhasebeleriyle bi görüşsün.mutlaka onlarada bu tür bir esneklik sağlarlar.
  • Arkadaşlar;

Vakıfbank'ın internet bankacılığından, Yapıkredi Bankasına ait kredi kartımın ve Finansbank'a ait kredi kartımın borçlarını ödemek istediğimde şube kodları vs. soruyor.

Aranızda Vakıfbank'ın internet bankacılığını kullananlar var ise bu işlemleri nasıl yaptıklarına ilişkin bilgi verebilirse çok sevineceğim.
  • şube kodu bulunduğun şehirdeki bankaya ait koddur kartını aldığın bankadan şube kodunu öğrenebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimriclub
    Firefox kullanarak wap şubesi üzerinden ücretsiz havale EFT yapabilmek için resimli anlatım: Siz hala EFT ücreti mi ödüyorsunuz?

Bugün bu yöntemle wap.isbank'a bağlanamadım. Başka sorun yaşayan var mı? UserAgent'i güncelledim, yine de bağlanamadı.

Güncelleme: Durum geçici bir sistem sorunuydu herhalde, biraz önce bağlanıp işimi hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sokrat68 -- 19 Mayıs 2011; 3:19:29 >
  • ANKET DOLDURACAK ELEMAN ARANIYOR!!!!!!

30 dakikanızı ayırarak dolduracağınız bir anket başına 5$-75$ arası ödeme yapan firmalar olduğunu biliyor musunuz? Büyük firmalar anketlerine katılacak yeni insanlar arıyor. Bu anketlere katılmak için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? GÜVENİLİR BİR SİSTEMDİR!!!
    Anket Listesi sizin için bu firmaların en güvenilir olanlarını topladı ve tüm bu sitelerin adreslerini bir arada sunuyor.

http://tinyurl.com/gercek-is
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

şube kodu bulunduğun şehirdeki bankaya ait koddur kartını aldığın bankadan şube kodunu öğrenebilirsin

Şöyle bir husus var:

Benim kredi kartımı aldığım şube diyelim ki X şehri olsun,şuanda bulunduğum şehirde B şehri olsun, ben o kredi kartını aldığım şube olan yere mi ödeme yapacağım?

Daha önce Akbank'ın internet bankacılığını kullanırken şehir kodu vs. sormuyordu, şehir kodu sormasının özelliği ne ki ?
  • Vakıfbankın saçma uygulamasi hakkında yazacaktim
    vezneden 2000lira çekmeye 25lira para kesiyorlar.bunun mantikli bi açıklamasi olabilir mi?işbankasından 10bin çektiğim oluyor.para da kesmiyorlar...
  • listeden il olarak istanbulu seç
    orda kredi kartları merkezi var, ona yollarsan, senin şubene yönlendirilir para

quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

Arkadaşlar;

Vakıfbank'ın internet bankacılığından, Yapıkredi Bankasına ait kredi kartımın ve Finansbank'a ait kredi kartımın borçlarını ödemek istediğimde şube kodları vs. soruyor.

Aranızda Vakıfbank'ın internet bankacılığını kullananlar var ise bu işlemleri nasıl yaptıklarına ilişkin bilgi verebilirse çok sevineceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

listeden il olarak istanbulu seç
    orda kredi kartları merkezi var, ona yollarsan, senin şubene yönlendirilir para

quote:

Arkadaşlar;

öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum.

Bu bahsettiğiniz husustan eminsiniz değil mi ?

En azından 0.10 kuruş deneme yaparım daha sonra finansbank'ın internet şubesinden işleme geçmiş mi geçmemiş mi bakarım :) eğer geçmiş ise daha sonra kredi kartı borcumun ödemesini bahsettiğiniz şekilde yaparım:)

• rica ederim
    emin olun, oluyor
    çok yaptım dediğim gibi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mito1172
    şube kodu bulunduğun şehirdeki bankaya ait koddur kartını aldığın bankadan şube kodunu öğrenebilirsin

Şöyle bir husus var:
    Benim kredi kartımı aldığım şube diyelim ki X şehri olsun,şuanda bulunduğum şehirde B şehri olsun, ben o kredi kartını aldığım şube olan yere mi ödeme yapacağım?
    Daha önce Akbank'ın internet bankacılığını kullanırken şehir kodu vs. sormuyordu, şehir kodu sormasının özelliği ne ki ?

şimdi şöyle açıklayayım siz şube kodu istiyor deyince kart hangi şubeden alındıysa onun şube kodunu sorar ve kodu yazıncada para o bankadaki hesaba geçer yani kartınızın olduğu hesaba. ben iş bankası net şubeden başka bir hesaba para yollarken önce bu hesabı tanımlıyorum tanımlarkende şube kodu istiyor girince de kabul edip listeme ekleniyor bu hesap yaani bidaki para aktarmalarımda bu hesap listemde kayıtlı oluyor onu seçip kolayca parayı aktarıyorum. örnek antalyada iş bank (lara şubesi) hes no ve şube kodu vardır, tabi bu iş bankın kullanış şekli vakıf bank farklı olabilir. mesela benim net şubede ek kendi adıma kart hesabım varsa bunuda ekleyebiliyorsun ayrı isimde bankada olsa. ama eklerkende yine o bankaya ait şube kodunun girilmesi gerekiyor bunları yapınca diğer bankalardaki hesabınızada rahatça para yollayabiliyorsunuz. bu vakıf banktada varmı bilemem. neyse kullanan arkadaş yol göstermiş umarım işiniz hallolmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Mayıs 2011; 1:27:16 >

• hafta sonu olduğu için bugün deneme imkanım yok;ama hafta için bahsettiğiniz bu hususu deneyeceğim.

Umarım bir sorun olmaz.

Kredi kartında ili istanbul, şubeyi kart merkezleri seçeceğim...)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dibonX

GARANTİDEN uzak Durun derim Reklamlara kanmayın
    Garanti Hesabını ilk açtığımda EKo mudur nedir Bir Sigarta yapmışlardı
    Kafalarına göre sizin haberiniz olmadan
    90TL Yada 120TL indiregandi yapıyorlar
    Bunu fark edenler iptal ediyor etmeyene kol gibi giriyor
    Diyelim Fark ettin Bu seferde
    Parayı tam olarak vermiyorlar
    Yok Kırtasiye yok pul yok kalem masrafı diyip
    yarısını yolluyolar

ulan ne sereffsiz banka ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

quote:

Orijinalden alıntı: dibonX

GARANTİDEN uzak Durun derim Reklamlara kanmayın
    Garanti Hesabını ilk açtığımda EKo mudur nedir Bir Sigarta yapmışlardı
    Kafalarına göre sizin haberiniz olmadan
    90TL Yada 120TL indiregandi yapıyorlar
    Bunu fark edenler iptal ediyor etmeyene kol gibi giriyor
    Diyelim Fark ettin Bu seferde
    Parayı tam olarak vermiyorlar
    Yok Kırtasiye yok pul yok kalem masrafı diyip
    yarısını yolluyolar

ulan ne sereffsiz banka ya

ben kurtuldum sizede tavsiye ederim....
  • yapılan yorumlardan okuduğum kadarıyla garanti bankasının değil kredi kartını kullanmak yanına bile varmamak gerekir şeklinde bir kanı hasıl oldu:)
  • ATM'den havale ücreti almayan banka var mı acaba ?
  • evet arkadaşlar dediğiniz husus oldu.
  • olmasına sevindim
    hayırlı olsun

quote:

evet arkadaşlar dediğiniz husus oldu.
  • bizim şirkete garantiden geçen bir arkadaşım var.
    dio ki "hedeflerimizi, hareket olmayan hesaplardan sigorta adı altında keserek tutturuoduk"
    bu söz herşeyi açıklıyor sanırım.
    hedef baskısı sonucu bu yapılanlar.çalışanların kabahati yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

olmasına sevindim
    hayırlı olsun

quote:

evet arkadaşlar dediğiniz husus oldu.

teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.