- x
EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar
2131 Cevap290524 Görüntüleme33 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     6 [8] 10 11 12 13 14 15      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5246 Mesaj
18 Mayıs 2011; 20:44:57 

eftyle çok işim olmuyor ama bazen başka bankalardaki hesabıma transfer yapmam gerekiyor.iş yeri maaşı garantiye yatırdığı için mecbur orayı kullanıyorum.eftlik bir işlemim olduğunda cep şubesinden girip ücretsiz olarak yolluyordum.geçen gün iş yerimden mail geldi.

Söylenene göre saat 14 e kadar eft/havale işlemlerinden,bir adete kadar bonus carddan ve hesabın yattığı maaştan hesap işletim ücreti alınmayacakmış.garantinin iş yerime böyle bir esneklik göstermesi çok hoşuma gitti.Maaşını garantiden alan kişiler bence muhasebeleriyle bi görüşsün.mutlaka onlarada bu tür bir esneklik sağlarlar.

1735 Mesaj
18 Mayıs 2011; 23:51:39 

Arkadaşlar;

Vakıfbank'ın internet bankacılığından, Yapıkredi Bankasına ait kredi kartımın ve Finansbank'a ait kredi kartımın borçlarını ödemek istediğimde şube kodları vs. soruyor.

Aranızda Vakıfbank'ın internet bankacılığını kullananlar var ise bu işlemleri nasıl yaptıklarına ilişkin bilgi verebilirse çok sevineceğim.

3573 Mesaj
19 Mayıs 2011; 0:28:51 

şube kodu bulunduğun şehirdeki bankaya ait koddur kartını aldığın bankadan şube kodunu öğrenebilirsin

İMZA BANA YASAKMIŞ ADMİN SÖYLEDİ.

143 Mesaj
19 Mayıs 2011; 0:49:31 

quote:

Orijinalden alıntı: cimriclub
Firefox kullanarak wap şubesi üzerinden ücretsiz havale EFT yapabilmek için resimli anlatım: Siz hala EFT ücreti mi ödüyorsunuz?

Bugün bu yöntemle wap.isbank'a bağlanamadım. Başka sorun yaşayan var mı? UserAgent'i güncelledim, yine de bağlanamadı.

Güncelleme: Durum geçici bir sistem sorunuydu herhalde, biraz önce bağlanıp işimi hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sokrat68 -- 19 Mayıs 2011; 3:19:29 >

Tek birşey biliyorum, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Sokrat

1 Mesaj
19 Mayıs 2011; 2:54:02 

ANKET DOLDURACAK ELEMAN ARANIYOR!!!!!!

30 dakikanızı ayırarak dolduracağınız bir anket başına 5$-75$ arası ödeme yapan firmalar olduğunu biliyor musunuz? Büyük firmalar anketlerine katılacak yeni insanlar arıyor. Bu anketlere katılmak için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? GÜVENİLİR BİR SİSTEMDİR!!!
Anket Listesi sizin için bu firmaların en güvenilir olanlarını topladı ve tüm bu sitelerin adreslerini bir arada sunuyor.

http://tinyurl.com/gercek-is

1735 Mesaj
19 Mayıs 2011; 13:15:41 

quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

şube kodu bulunduğun şehirdeki bankaya ait koddur kartını aldığın bankadan şube kodunu öğrenebilirsin

Şöyle bir husus var:

Benim kredi kartımı aldığım şube diyelim ki X şehri olsun,şuanda bulunduğum şehirde B şehri olsun, ben o kredi kartını aldığım şube olan yere mi ödeme yapacağım?

Daha önce Akbank'ın internet bankacılığını kullanırken şehir kodu vs. sormuyordu, şehir kodu sormasının özelliği ne ki ?

2580 Mesaj
19 Mayıs 2011; 14:34:11 

Vakıfbankın saçma uygulamasi hakkında yazacaktim
vezneden 2000lira çekmeye 25lira para kesiyorlar.bunun mantikli bi açıklamasi olabilir mi?işbankasından 10bin çektiğim oluyor.para da kesmiyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

479 Mesaj
19 Mayıs 2011; 15:01:57 

listeden il olarak istanbulu seç
orda kredi kartları merkezi var, ona yollarsan, senin şubene yönlendirilir para

quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

Arkadaşlar;

Vakıfbank'ın internet bankacılığından, Yapıkredi Bankasına ait kredi kartımın ve Finansbank'a ait kredi kartımın borçlarını ödemek istediğimde şube kodları vs. soruyor.

Aranızda Vakıfbank'ın internet bankacılığını kullananlar var ise bu işlemleri nasıl yaptıklarına ilişkin bilgi verebilirse çok sevineceğim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1735 Mesaj
19 Mayıs 2011; 18:51:50 

quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

listeden il olarak istanbulu seç
orda kredi kartları merkezi var, ona yollarsan, senin şubene yönlendirilir para

öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum.

Bu bahsettiğiniz husustan eminsiniz değil mi ?

En azından 0.10 kuruş deneme yaparım daha sonra finansbank'ın internet şubesinden işleme geçmiş mi geçmemiş mi bakarım :) eğer geçmiş ise daha sonra kredi kartı borcumun ödemesini bahsettiğiniz şekilde yaparım:)

479 Mesaj
19 Mayıs 2011; 20:18:39 

rica ederim
emin olun, oluyor
çok yaptım dediğim gibi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3573 Mesaj
20 Mayıs 2011; 1:22:34 

quote:

Şöyle bir husus var:
Benim kredi kartımı aldığım şube diyelim ki X şehri olsun,şuanda bulunduğum şehirde B şehri olsun, ben o kredi kartını aldığım şube olan yere mi ödeme yapacağım?
Daha önce Akbank'ın internet bankacılığını kullanırken şehir kodu vs. sormuyordu, şehir kodu sormasının özelliği ne ki ?

şimdi şöyle açıklayayım siz şube kodu istiyor deyince kart hangi şubeden alındıysa onun şube kodunu sorar ve kodu yazıncada para o bankadaki hesaba geçer yani kartınızın olduğu hesaba. ben iş bankası net şubeden başka bir hesaba para yollarken önce bu hesabı tanımlıyorum tanımlarkende şube kodu istiyor girince de kabul edip listeme ekleniyor bu hesap yaani bidaki para aktarmalarımda bu hesap listemde kayıtlı oluyor onu seçip kolayca parayı aktarıyorum. örnek antalyada iş bank (lara şubesi) hes no ve şube kodu vardır, tabi bu iş bankın kullanış şekli vakıf bank farklı olabilir. mesela benim net şubede ek kendi adıma kart hesabım varsa bunuda ekleyebiliyorsun ayrı isimde bankada olsa. ama eklerkende yine o bankaya ait şube kodunun girilmesi gerekiyor bunları yapınca diğer bankalardaki hesabınızada rahatça para yollayabiliyorsunuz. bu vakıf banktada varmı bilemem. neyse kullanan arkadaş yol göstermiş umarım işiniz hallolmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Mayıs 2011; 1:27:16 >

İMZA BANA YASAKMIŞ ADMİN SÖYLEDİ.

17 Mesaj
20 Mayıs 2011; 12:24:55 

GATANTİ BANKASINDAN
2 RFT işlemi yapıcaktım
her ay yaptığım işlemler
Bİr baktım iyice abartmış
EFT başı 2,75TL almış geçen ay
YUh arkadaş artık
10 TANEDE otomatik ödeme talimadı var
5 yıldır kullanıyorum nerdeyse
HALK BANKASINDADA HEsabım vardı fakar
Hızlı EFT kayıtlı Olmadığı için
ondan yapmamıştım
Hemen Halk Bank internet iğbesinden
EFT işlemimi yaptım
BEDAVA Yolladığım yere 2 dk Sonra baktım Gitmiş

GARANTİDEN uzak Durun derim Reklamlara kanmayın
Garanti Hesabını ilk açtığımda EKo mudur nedir Bir Sigarta yapmışlardı
Kafalarına göre sizin haberiniz olmadan
90TL Yada 120TL indiregandi yapıyorlar
Bunu fark edenler iptal ediyor etmeyene kol gibi giriyor
Diyelim Fark ettin Bu seferde
Parayı tam olarak vermiyorlar
Yok Kırtasiye yok pul yok kalem masrafı diyip
yarısını yolluyolar

Sen yadeller dünyasında ne arıyorsun yabancı, Hangi hasta gönüllüyü kasdediyorsun etme !
Çalma bizi bizden bizi gitme o ellere doğru, Çalınmış başkalarına nazar ediyorsun etme !
Ey ay felek harab olmuş alt üst olmuş senin için, Bizi öyle harab öyle alt üst ediyorsun etme !
Şekerliğinin içinde zehir zarar vermez bize, O zehiri o şekerle sen bir ediyorsun etme !
İsyan et ey arkadaşım söz söyleyecek an değil, Aşkın baygınlığıyla ne meşk ediyorsun etme !
Mevlana Celaleddin Rumi

1735 Mesaj
21 Mayıs 2011; 18:37:30 

hafta sonu olduğu için bugün deneme imkanım yok;ama hafta için bahsettiğiniz bu hususu deneyeceğim.

Umarım bir sorun olmaz.

Kredi kartında ili istanbul, şubeyi kart merkezleri seçeceğim...)

316 Mesaj
21 Mayıs 2011; 18:51:21 

quote:

Orijinalden alıntı: dibonX

GARANTİDEN uzak Durun derim Reklamlara kanmayın
Garanti Hesabını ilk açtığımda EKo mudur nedir Bir Sigarta yapmışlardı
Kafalarına göre sizin haberiniz olmadan
90TL Yada 120TL indiregandi yapıyorlar
Bunu fark edenler iptal ediyor etmeyene kol gibi giriyor
Diyelim Fark ettin Bu seferde
Parayı tam olarak vermiyorlar
Yok Kırtasiye yok pul yok kalem masrafı diyip
yarısını yolluyolar

ulan ne sereffsiz banka ya

45 Mesaj
22 Mayıs 2011; 0:36:50 

quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

ulan ne sereffsiz banka ya

ben kurtuldum sizede tavsiye ederim....

1735 Mesaj
22 Mayıs 2011; 10:35:28 

yapılan yorumlardan okuduğum kadarıyla garanti bankasının değil kredi kartını kullanmak yanına bile varmamak gerekir şeklinde bir kanı hasıl oldu:)

2259 Mesaj
23 Mayıs 2011; 14:13:42 

ATM'den havale ücreti almayan banka var mı acaba ?

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
Emeğimiz deniz, ekmeğimiz deniz, yükümüz hasret, rotamız sevgi, varış limanımız hayallerimizdir..
#occupygezi #occupyturkey

1735 Mesaj
24 Mayıs 2011; 16:58:04 

evet arkadaşlar dediğiniz husus oldu.

479 Mesaj
24 Mayıs 2011; 20:10:51 

olmasına sevindim
hayırlı olsun

quote:

evet arkadaşlar dediğiniz husus oldu.

90 Mesaj
24 Mayıs 2011; 20:21:04 

bizim şirkete garantiden geçen bir arkadaşım var.
dio ki "hedeflerimizi, hareket olmayan hesaplardan sigorta adı altında keserek tutturuoduk"
bu söz herşeyi açıklıyor sanırım.
hedef baskısı sonucu bu yapılanlar.çalışanların kabahati yok.

http://forum.donanimhaber.com/dukkan.asp?mem=752875

1735 Mesaj
26 Mayıs 2011; 23:55:40 

quote:

olmasına sevindim
hayırlı olsun

teşekkür ederim.

21 Mesaj
27 Mayıs 2011; 18:29:23 

Ziraat bankasının görüntülü işlem merkezleri hiçbir işlem için ücret almıyor

1292 Mesaj
27 Mayıs 2011; 20:54:02 

kartsız ücretsiz havale yapılan atmler hangi bankalarda var ? bilgi verirseniz sevinirim.

2580 Mesaj
27 Mayıs 2011; 22:20:25 

quote:

Orijinalden alıntı: İnsectboy

kartsız ücretsiz havale yapılan atmler hangi bankalarda var ? bilgi verirseniz sevinirim.

benım bıldıgım yok,işbankası kullanan tanıdığınız varsa,internet şubesi üzerinden aldıgı interaktif şifresini kullanarak hesabına para yatırabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 27 Mayıs 2011; 22:21:50 >

162 Mesaj
28 Mayıs 2011; 0:27:53 

Beyler Şuan Hesap İşletim Ücreti En Az Alan Banka Hangisidir Acaba ?

Origin ID : Eren23Genc

₪ HTC One™ ₪

Merak Ettiğiniz Herşey Nasıl Yapılır? NasılYapılır.Net'de

1735 Mesaj
29 Mayıs 2011; 20:46:05 

quote:

Orijinalden alıntı: kurt_eren_1993

Beyler Şuan Hesap İşletim Ücreti En Az Alan Banka Hangisidir Acaba ?

Bankaların hesap işletim ücreti adı altında aldığı ücret yasal değildir, eğer sizden bu şekilde bir ücret talep eden banka var ise veya hesap işletim ücreti almış ise yasal haklarınızı aramanızı tavsiye ederim, zira bu konuda bir çok yargı kararları vardır.

316 Mesaj
29 Mayıs 2011; 20:54:58 

• İş Bankası ve Vakıfbank, belli kriterlere uyan hesaplardan işletim ücreti almıyor.
    http://www.isbank.com.t...Uygulamasi-740-269.aspx
    http://www.vakifbank.co...ca-sorulan-sorular.aspx
  • Kuveyttürk, hiçbir hesaptan işletim ücreti almıyor.

• _____________________________

1735 Mesaj
    30 Mayıs 2011; 22:35:08 

Arkadaşlar, konu bankaların hesap işletim ücreti alıp almayacağı değil, sorun bankaların yasal dayanağı olmayan bir ücret talep etmesi, bu konuda lütfen hakkınızı arayınız.

1517 Mesaj
    31 Mayıs 2011; 0:29:31 

garanti eft yi 5 tl yapmışş cok uyuz oluyorum artık garantiye gidyom 5 tl yol parası verıyom bankamatiktre yoluyom ama 5 tl garantıye kalmasın

4122 Mesaj
    31 Mayıs 2011; 11:40:49 

quote:

Orijinalden alıntı: catik

garanti eft yi 5 tl yapmışş cok uyuz oluyorum artık garantiye gidyom 5 tl yol parası verıyom bankamatiktre yoluyom ama 5 tl garantıye kalmasın

internet şubesinden eft yimi 5 tl yapmış ne zaman denediniz,doğruysa oha diyorum garanti sana artık

Allah seni ıslah eylesin garanti..

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

17 Mesaj
    1 Haziran 2011; 18:47:01 

[font="Times New Roman"]BEN 5 YILDIR GARANTİ BANKASIYLA
    ÇALIŞIYORDUM EFT PARASI HAVALE PARASI
    BIKTIM ARTIK BEDAVA BU HİZMETİ VEREN
    BANKALARIN OLDUGUNDAN HABERİM YOKTU

2 AYDIR HALKBANKASININ İNTERNET ŞÜBESİNİ
    KULLANMAYA BAŞLADIM ÇOK GÜZEL
    EFT HAVALE BEDAVA
    ONLINE FATURALAR ÇOK RAHAT ÖDENİYOR
    GEÇMİŞ TARİHLERİ BİLE ALIYOR

HALKBANKASINI DENEDİM KULLANIYORUM
    TAVSİYE EDEBİLİRİM

Sen yadeller dünyasında ne arıyorsun yabancı, Hangi hasta gönüllüyü kasdediyorsun etme !
    Çalma bizi bizden bizi gitme o ellere doğru, Çalınmış başkalarına nazar ediyorsun etme !
    Ey ay felek harab olmuş alt üst olmuş senin için, Bizi öyle harab öyle alt üst ediyorsun etme !
    Şekerliğinin içinde zehir zarar vermez bize, O zehiri o şekerle sen bir ediyorsun etme !
    İsyan et ey arkadaşım söz söyleyecek an değil, Aşkın baygınlığıyla ne meşk ediyorsun etme !
    Mevlana Celaleddin Rumi

0 Mesaj
    4 Haziran 2011; 2:33:38 

HALKBAK TA İNTERNET ŞUBESİNDE HAVALE VE EFT ÜCRETİ YOK.HESABINIZIN BAKİYESİ 150 TL ÜZERİNDEYSE HESAP İŞLETİM ÜCRETİ YOK.YADA HESABA EN AZ BİR FATURA ÖDEME TALİMATI VERİRSENİZ YİNE HESAP İŞLETİM ÜCRETİ ALMIYOR.BEN İNTERNET ŞUBESİNDEN ÇOK MEMNUNUM ŞİMDİYE KADAR BİR PROBLEMLE KARŞILAŞMADIM HEMDE BENCE EN BAŞARILI İNTERNET ŞUBESİNE SAHİP BANKALARDAN BİRİ.HATTA BİREYSEL EMEKLİLİĞİMİ İPTAL ETTİRİP BİRİKTİREN HESAP AÇTIRDIM HER AY DÜZENLİ OLARAK PARA BİRİKTİRİYORUM.

12567 Mesaj
    4 Haziran 2011; 4:42:26 

quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

ATM'den havale ücreti almayan banka var mı acaba ?

Ziraat Bankası.

Kiramı her ay havale şeklinde öderim.

306 Mesaj
    4 Haziran 2011; 6:06:58 

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Ziraat Bankası.

Kiramı her ay havale şeklinde öderim.

+ vakıfbank. kartta gerektirmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forever&Young -- 4 Haziran 2011; 6:08:36 >

3984 Mesaj
    4 Haziran 2011; 7:46:52 

İş Bankası İşCep uygulamasıyla telefonunuzdan yaptığınız işlemlerden ücret kesmiyor. Ayrıca isterseniz 3G ile de bağlanabilirsiniz. İnternet kullanım ücreti de almıyor. Sanırım tüm operatörlerle anlaşması var.

2580 Mesaj
    4 Haziran 2011; 18:14:23 

merkez bankasından açıklama geldi zannedersem,dünki hiç bir eft işlemi gerçekleşmedi,hepsi pazartesiye kaldı,
    tam da bize denk geldi 6.500 liralık eft em beklemede şu anda...

323 Mesaj
    4 Haziran 2011; 21:22:30 

quote:

Arkadaşlar;

tek çözümü ilgili kartınızın müşteri hizmetleri ile telefonla görüşüp şube kodunu 1 defaya mahsus almak ve yaptığınız ödeme işlemini kendi işlemlerim menüsüne kayıt etmek

1735 Mesaj
    5 Haziran 2011; 9:40:43 

quote:

Orijinalden alıntı: deepndark

tek çözümü ilgili kartınızın müşteri hizmetleri ile telefonla görüşüp şube kodunu 1 defaya mahsus almak ve yaptığınız ödeme işlemini kendi işlemlerim menüsüne kayıt etmek

ilginiz için teşekkür ederim;ama ben Finansbank'a ait kredi kartı borcumun ödemesini yaptım yani deneme yaptım 1 TL'lik bir EFT yaptım daha sonra Finansbank'ın internet bankacılığını kullandım ve Vakıfbank'tan yaptığım EFT geçmiş mi diye daha sonra geçmişti.

Yukarıda bu konuyua çıklayan arkadaşım sağolsun onun sayesinde Finansbank borcumu bu şekilde ödeyeceğim.

793 Mesaj
    5 Haziran 2011; 10:28:56 

quote:

İlginiz için teşekkür ederim;ama ben Finansbank'a ait kredi kartı borcumun ödemesini yaptım yani deneme yaptım 1 TL'lik bir EFT yaptım daha sonra Finansbank'ın internet bankacılığını kullandım ve Vakıfbank'tan yaptığım EFT geçmiş mi diye daha sonra geçmişti.

Yukarıda bu konuyua çıklayan arkadaşım sağolsun onun sayesinde Finansbank borcumu bu şekilde ödeyeceğim.

aşağıdaki adreslerden bankanızın şube kodlarını öğrenebilirsiniz.

http://www.yapikredi.co...kb/subekodlariMain.aspx
    http://www.finansbank.c...eler/kod-bilgileri.aspx

Yavaş giden amacına ulaşır, hızlı gidenin eteği ayağına dolaşır.
    Mitsubishi Colt - 2007 invite
    ASUS Memo Pad HD 7
    Moto G by Motorola

793 Mesaj
    5 Haziran 2011; 10:33:33 

quote:

Orijinalden alıntı: faruk

İş Bankası İşCep uygulamasıyla telefonunuzdan yaptığınız işlemlerden ücret kesmiyor. Ayrıca isterseniz 3G ile de bağlanabilirsiniz. İnternet kullanım ücreti de almıyor. Sanırım tüm operatörlerle anlaşması var.

evet anlaşması var ve ayrıca cep anahtar uygulamasını da kullanırsanız, havale/eft hesabı eklemek içinde ayrıca internet şubesine girmeye veya şubeye gitmeye yahutta müşteri hizmetlerini aramaya gerek kalmaz. yüksek güvenlik önlemi almış olursunuz.

ASUS Memo Pad HD 7
    Moto G by Motorola

793 Mesaj
    5 Haziran 2011; 10:37:23 

quote:

Orijinalden alıntı: catik

Allahtan hesaplarımı sorgusuz sualsiz silmişler de kurtuldum para batağından, 50 küsür liramı yediler haram olsun hepsi.

ASUS Memo Pad HD 7
    Moto G by Motorola

111 Mesaj
    5 Haziran 2011; 19:48:05 

Arkadaşlar yaklaşık yıldır 1 KUVEYT TÜRK le çalışıyorum int şb.sinden hiç bir şekilde EFT ücreti v.s ALINMIYOR.Ayrıca unutulan bi nokta var hesap işletim ücreti buda 2 yıl önce GARANTİ de 30 küsür tl y di şimdi kaç para bilmiyorum.KUVEYT TÜRK de buda yok.hesap işletim ücretini kim icat ettiyse.....( Hem benim paramı kullanıyorlar hemde benden ücret alıyorlar ) Neyse ben size KUVEYT TÜRK'bankasını öneririm.
    + HESAP İŞLETİM ÜCRETİ YOK
    + EFT ÜCRETSİZ(BEDAVA)

- FİRMALAR ARASI ÇOK TERCİH EDİLMEDİĞİ İÇİN (en azından benim çalıştığım firmalar) SADECE TL HAREKETLERİ YAPILABİLMESİ(döviz eft yapılamıyor)
    - SIK ARIZALANAN İNTERNET ŞUBESİ (1 yılda 4-5 kez başıma geldi)

464 Mesaj
    5 Haziran 2011; 19:54:43 

quote:

Orijinalden alıntı: cdci hobi
    Arkadaşlar yaklaşık yıldır 1 KUVEYT TÜRK le çalışıyorum int şb.sinden hiç bir şekilde EFT ücreti v.s ALINMIYOR.Ayrıca unutulan bi nokta var hesap işletim ücreti buda 2 yıl önce GARANTİ de 30 küsür tl y di şimdi kaç para bilmiyorum.KUVEYT TÜRK de buda yok.hesap işletim ücretini kim icat ettiyse.....( Hem benim paramı kullanıyorlar hemde benden ücret alıyorlar ) Neyse ben size KUVEYT TÜRK'bankasını öneririm.
    + EFT ÜCRETSİZ(BEDAVA)

- FİRMALAR ARASI ÇOK TERCİH EDİLMEDİĞİ İÇİN (en azından benim çalıştığım firmalar) SADECE TL HAREKETLERİ YAPILABİLMESİ(döviz eft yapılamıyor)

bende 10 gun once garanti hesabımı kapattırdım kuveytturkde hesap actırdım internet hesabı subeden acılıyor hesap acılmasıyla int subesinin acılması bir oldu

1735 Mesaj
    9 Haziran 2011; 8:37:07 

quote:

olmasına sevindim
    hayırlı olsun

Teşekkür ederim,sayenizde.

1735 Mesaj
    9 Haziran 2011; 8:39:26 

quote:

Orijinalden alıntı: cdci hobi

+ EFT ÜCRETSİZ(BEDAVA)

Üstat kuveyttürk'de mi internet şubesinde arızalar meydana geldi ?

Konuyu biraz daha açarmısınız?

Ayrıca bu hesap işletim ücreti adı altında alınan ücretler yasal değildir lütfen T.H.H Başvurunuz.

580 Mesaj
    12 Haziran 2011; 22:05:42 

Arkadaşlar iş bankası hesabım var. 30000tl civarında para yatacak. Gönderecek kişinin Ziraat Bankası hesabı var. Kesintisiz olarak nasıl olur bu işlem?

1735 Mesaj
    14 Haziran 2011; 13:05:44 

quote:

Orijinalden alıntı: dewre

Arkadaşlar iş bankası hesabım var. 30000tl civarında para yatacak. Gönderecek kişinin Ziraat Bankası hesabı var. Kesintisiz olarak nasıl olur bu işlem?

şöyle olabilir.

Güvendiğiniz bir maaşlı müşteri var ise, onlar büyük ihtimalle anlaşmalı bankalardan maaşlarını alırlardır. Onların almış oldukları banka aracılığı ile sizin istediğiniz bankaya farklı banka ise eft yaptırabilirsiniz kuruş masrafda yapmamış olursunuz.

2580 Mesaj
    14 Haziran 2011; 13:14:16 

quote:

İşbankası bir kerede 6 7binden fazla vermez.5farklı bankadan 6bin çekersiniz.onun dışında bankaya 1gün önceden bildirim yapmanız gerekir 30bin almak için,ki onda da ücret kesebilirler

580 Mesaj
    14 Haziran 2011; 21:21:22 

quote:

Dostum dediğin gibi yaptık. Teşekkür ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

İşbankası bir kerede 6 7binden fazla vermez.5farklı bankadan 6bin çekersiniz.onun dışında bankaya 1gün önceden bildirim yapmanız gerekir 30bin almak için,ki onda da ücret kesebilirler

Valla bu bildirim meselesini bilmiyordum. 1 bankamatik 1 visa bir master kard var. 1,5 bin tl'den 4,5 bin tl çekerim. Geri kalanı da bir çırpıda çekemeyecek miyim? ilk defa duydum. Müşteri hizmetlerini arayayım bari.

361 Mesaj
    14 Haziran 2011; 23:26:20 

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

internet şubesinden eft yimi 5 tl yapmış ne zaman denediniz,doğruysa oha diyorum garanti sana artık

Allah seni ıslah eylesin garanti..

bir hafta önce garantiden bir eft yapma mecburetinde kaldım 5 tl eft üçreti ödedim gözlerim fal taşı gibi açıldı ama hemen yapmam gerekti yapacak başka bir şeyde yoktu

945 Mesaj
    14 Haziran 2011; 23:35:01 

burada bilgi paylaşımı aslında ilk mesajda toplansa mesela, zor ama herkesin kullandığı bankalar var

garanti havaleye 1 tl alıyor mesela bunu öğrendim keşke almasaydı ama eft 5 tl miş buna da şukur

3007 Mesaj
    14 Haziran 2011; 23:58:54 

ziraat 1 tl alıyor havaleye eftde sanırım 15krş

UK Psn : Oppsional
    TR Psn : Opsiyonel

410 Mesaj
    15 Haziran 2011; 0:51:57 

Ziraat bankası, bankamatik ve internet üzerinden havale ücretsiz. internet üzerinden Eft ise 1 TL

1039 Mesaj
    16 Haziran 2011; 23:25:51 

quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

bende 10 gun once garanti hesabımı kapattırdım, kuveytturkde hesap actırdım internet hesabı subeden acılıyor hesap acılmasıyla int subesinin acılması bir oldu

Şu an ücretsiz EFT ve ücretsiz hesap işletimi yani hesap işletim ücreti almayan en avantajlı banka Kuveyt Türk galiba,bir de yanında Katlayan Altın Hesabı açtırırsan çok avantajlı.

Diğer bankalarda da ücretsiz EFT var ama binbir dereden su getiriyorlar,yok cepten internete gireceksin yok bilmem otomatik ödeme talimatın olacak,yok ayda en az 4 kere eft yapacaksın gibi zarar ettirici şartlar var.

Bana deseler ki Garanti de eft bedava,deselerki İş Bankasında yada Akbank da EFT bedava,hiç ilgilenmem,mutlaka bir bit yeniği ararım,bu bankalar Vip bankalar,zenginlerden kazanıyorlar,garibanla zaman kaybetmezler.Asla ve asla EFT gibi işlemleri bedavaya yaptırmazlar,mutlaka bir yerlere bağış yapmanı şart koşarlar.

Kuveyt Türk gibi Türkiye Finans gibi bankalar müşteri kazanabilmek için kendilerine zararı olsa bile bedava eft ve hesap işletimi hizmeti verebiliyorlar.Bank Asya da bu yıla kadar bedavaydı ama onlarda aştılar müşteri potansiyelini,onlarda da ücretli oldu.

Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.

2975 Mesaj
    19 Haziran 2011; 7:36:15 

Halkbank sanal kart kullanımı için uygunmudur ve nasıl açtırırız, teşekkürler.

51 Mesaj
    19 Haziran 2011; 14:04:57 

Kuveyttürk katılım bankasında sıra da yok, hesap işletim ücreti de yok, yanlışlıkla alınsa bile (ki olmaz) iadesi garanti, internet şubesinden havale-eft ücreti de yok ve hiçbir şarta bağlı değil.
    Tavsiye ederim, ben kullanıyorum.
    SAĞLAM BANKACILIK

Tek Aşkım BeşiktAŞK

1039 Mesaj
    20 Haziran 2011; 23:31:17 

quote:

Orijinalden alıntı: whitebaby

Kuveyttürk katılım bankasında sıra da yok, hesap işletim ücreti de yok, yanlışlıkla alınsa bile (ki olmaz) iadesi garanti, internet şubesinden havale-eft ücreti de yok ve hiçbir şarta bağlı değil.
    Tavsiye ederim, ben kullanıyorum.
    SAĞLAM BANKACILIK

Ayrıca,Kuveyt Türk her geçen gün kendini geliştiriyor,bunu gözlemliyorum.İnternet sitesi önceden daha kötüydü,şimdi harika denemez ama arada çok fark var.Her gerçen gün Kuveyt Türk gelişiyor,sanırım çok güçlü bir yabancı yatırımcı Kuveyt Türke ortaklık teklifi yapmış,ve çok yüksek bir rakammış.Bu demektir ki Kuveyt Türk çok daha harika çalışmalar yapacak gelecekte.Tek sıkıntı bayi-şube az bulunma sıkıntısı,sanırım ensesi kalın bir ortak yatırım yaparsa KuveytTürk şube ve Atm sayılarını da arttırır.

Akıllı olman yetmez,bilgili de olmalısın. (Uzun süren ayrılıktan sonra çok sevdiğim Donanımhaber Forum sitesinde yazılarıma yakında başlayacağım.Soranlara çok teşekkür,sağlık sorunum olmadı,sadece iş yoğunluğu sebebiyle zamanım öğrenmeye ve paylaşmaya yetmedi.

60 Mesaj
    6 Temmuz 2011; 20:25:53 

Bankasya hesap açarken atmadıkları takla kalmıyor. Sonra bir EFT emri verdim. Yapılmamış. Karşı tarafada mahcup oldum. Arabaya atladım bankaya gittim, parkyeri buldum. Neden EFT min yapılmadığını sorduğumda hesap işletim ücreti nedeniyle önce parayı çekmiş aonrada bakiye yetersiz diye EFT yapmamış. Hesap açtırırkende ısrarla alınmadını söylemelerine ragmen yeni almaya başladık dediler. Anında kapatırsın hesabını lanet okursun bir daha kapısından geçmem. Madem öyle haber verin artık hesapişletim ücreti alacaz diye bence fazla da dayanmaz bu gidişle batar....

1670 Mesaj
    6 Temmuz 2011; 21:38:42