EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar
2122 Cevap281394 Görüntüleme31 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     5 [7] 9 10 11 12 13 14      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

774 Mesaj
21 Şubat 2011; 10:33:16 

iş bankası normalde internet şubesinden eft lerde 2.5 tl alıyor ama bana 3 tl kredi kartıma puan olarak geri veriyor.

"Biz,bize gerici diyenlere 'deh' demek için gerideyiz".

248 Mesaj
21 Şubat 2011; 10:33:49 

Başka banka kredi kartının ekstre borcunu ödemek için,
diğer bankanın istanbul kredi kartları merkezi şubesini seçerek kart numarası ve ad-soyad ile gönderiyorsunuz parayı, o şekilde EFT ile halloluyor.
yahut eğer kredi kartına EFT/havale gibi bir seçenek var ise, orada şube seçmeden sadece kart no ve ad soyad ile bitiriyorsunuz işi.

M.iyigün...
...........

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

774 Mesaj
21 Şubat 2011; 10:42:46 

quote:

Orijinalden alıntı: iyigun

Başka banka kredi kartının ekstre borcunu ödemek için,
diğer bankanın istanbul kredi kartları merkezi şubesini seçerek kart numarası ve ad-soyad ile gönderiyorsunuz parayı, o şekilde EFT ile halloluyor.
yahut eğer kredi kartına EFT/havale gibi bir seçenek var ise, orada şube seçmeden sadece kart no ve ad soyad ile bitiriyorsunuz işi.

bu işlem iş bankasında kartın alındıgı banka ve o bankanın şubesi(kartı aldıgınız şube) seçilerek yapılıyor. defaatle bu şekilde ödeme yaptım.

"Biz,bize gerici diyenlere 'deh' demek için gerideyiz".

2056 Mesaj
26 Şubat 2011; 17:11:06 

Arkadaşlar İş bankası atmlerinden işbankası bankamatik kartıyla bir başka bankadaki iban hesabına eft (havale değil) yapılıyormu ,yapılıyorsa işlem ücreti ne kadar alınıyor?

410 Mesaj
26 Şubat 2011; 21:02:21 

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDelight

Arkadaşlar İş bankası atmlerinden işbankası bankamatik kartıyla bir başka bankadaki iban hesabına eft (havale değil) yapılıyormu ,yapılıyorsa işlem ücreti ne kadar alınıyor?

iş bankası bankamatik'ten eft yapılıyor aşağıdaki linkten görebilirsin ( bkz. kartı işlemler - para aktarma)
ama hiç denemedim. ve ne kadar ücret keser bilmiyorum.

bu arada ZİRAAT BANKASI'na geçen gün cep telefondan wap ile girdim ufak bir eft yaptım. 0,21 kuruş para kesti. internet bankacılığında 1 TL kesiyor bilginize. iş bankasında İşwap ile bu işlemler ücretsiz (havale-eft)

2056 Mesaj
26 Şubat 2011; 21:24:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Endimiyon

iş bankası bankamatik'ten eft yapılıyor aşağıdaki linkten görebilirsin ( bkz. kartı işlemler - para aktarma)
ama hiç denemedim. ve ne kadar ücret keser bilmiyorum.

bu arada ZİRAAT BANKASI'na geçen gün cep telefondan wap ile girdim ufak bir eft yaptım. 0,21 kuruş para kesti. internet bankacılığında 1 TL kesiyor bilginize. iş bankasında İşwap ile bu işlemler ücretsiz (havale-eft)

Bilgilendirme için teşekkür ederim

3555 Mesaj
27 Şubat 2011; 3:30:00 

iş bankası kendi şubeleri arası havaleler
bayadır ücretsizdi sadece eft lerden
2.5 alıyordu ama artık başka şehirdeki
havalere 075 alıyor ücret almadığıysa
aynı şubede olan hesaplara yapılan havale,
örnek ben ve annemin hesabı aynı şubede
ben netten annemin hesabına havale yapınca
ücret yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 27 Şubat 2011; 3:32:43 >

İMZA BANA YASAKMIŞ ADMİN SÖYLEDİ.

103 Mesaj
27 Şubat 2011; 4:14:01 

quote:

Orijinalden alıntı: halilcc
iş bankası normalde internet şubesinden eft lerde 2.5 tl alıyor ama bana 3 tl kredi kartıma puan olarak geri veriyor.

bana boyle bisey hic olmadi. Nerden yapiyorsunuz islemleri? Interaktiften mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1633 Mesaj
27 Şubat 2011; 9:58:26 

Maaş aldığımız banka ile anlaşma gereği havale,eft ücreti vermiyoruz:)

"Kitaplar, ruhun ilacıdır." Japon Atasözü

2056 Mesaj
17 Mart 2011; 18:22:48 

Ziraat bankası atmlerden yapılan havalede işlem ücreti almıyor

http://www.ziraat.com.t...orulan-sorular.aspx#s12

4092 Mesaj
17 Mart 2011; 19:54:50 

Geçen Akbank hesabımdan havale yaptım internet şubesinden, ben 1 lira ücret alıyor diye biliyordum ama almadı acaba öğrenci hesabından havale alınmıyor mu? Alınmıyorsa eft'de durum nedir?

Düzeltme: Öğrenci hesabından havale ücreti alınmıyormuş, eft bilgisi verilmemiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 17 Mart 2011; 20:00:02 >

Profilim gizli değil sadece arkadaşım olanlar görebiliyor.

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

303 Mesaj
17 Mart 2011; 20:34:16 

Arkadaslar acin Kuveyt Türk ten bir hesap,hesap isletim ucreti yok , havale ucreti yok ,eft ucreti yok ayrica eft saat 17:20 ye kadar yapilabiliyor.
Kuveyt Türk forever.....

814 Mesaj
17 Mart 2011; 21:42:47 

Ya ziraat bankası nın internet bankacılığını kullanmak içingittim bankadan parola zarfı aldım, o kadar uğraştım. Müşteri hizmetlerini aradım şifre oluşturmak için. Bana sizin internet bnk hesabınız tanımlanmamış dediler. Şubeyi aradım tekrar böyle böyle dedim. Gelin bakalım dediler.

Lan sizin gibi bankanın ben... Tabi Ziraat Bankası genelde cahil bankası olduğu için (söz meclisten dışarı) alışmış milleti ayağına getirmeye, uğraştırmaya. Benim işimi kolaylaştıracaksın kardeşim. bir telefonla yapacaksın.

Başka bankalarda internet hesabını kullanmak için böyle uyuz işler gerekmiyor. Bir telefonla şifre alıp kullanıyorsun bildiğim kadarıyla. Üni den kalma öğrenci hesabı olduğu için hesap ücreti vs almıyor. O yüzden kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirmisekizli -- 17 Mart 2011; 21:43:40 >

1303 Mesaj
17 Mart 2011; 22:19:04 

arkadaşlar sadece atm kullanımı vasıtasıyla kira yatırma/ çekme işlemini en masrafsız hangi bankalar kanalıyla yapabiliriz. masrafsız atm usulüyle yapmak istiyoruz.

316 Mesaj
17 Mart 2011; 22:21:10 

İşbankası'nda kiracı ve ev sahiplerine özel bir kampanya paketi var, onu inceleyin. Hem puan veriyor hem de hesap işletim ücreti yok diye hatırlıyorum.
Edit: Link burada: http://www.isbank.com.t...zmet_Paketi-744-13.aspx

Puan konusunu yanlış hatırlıyorum ya da puan kampanyası bitmiş olabilir. Başlıca özellikleri şunlar:

quote:

Kiracılar;

Kira ödemeleriniz için vadesiz TL hesabınıza vereceğiniz düzenli havale/EFT talimatınıza masraf ödemeyin.
Kira ödemenizi yaptığınız vadesiz TL hesabınızdan işletim masrafı alınmasın.
Kira ödemeleriniz SOS-Sınırsız Otomatik Servis talimatı kapsamına alınsın.

Gayrimenkul sahipleri;

Kira gelirinizin düzenli olarak aktarıldığı vadesiz TL hesabınız için işletim masrafı ödemeyin.
Kiranız hesabınıza geçtiğinde SMS ile bilgilendirelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hurshit -- 17 Mart 2011; 22:25:31 >

128 Mesaj
17 Mart 2011; 23:03:01 

quote:

Orijinalden alıntı: etk7

maaş anlaşmalı bankanız varsa arayın söyleyin, ben bugüne kadarki maaş aldığım bankaların hiçbirinde eft ücreti ödemedim.

maaşı işbankasına aktarmak istiyoruz.

Bunun için ayrı bir hesap mı olması gerekiyor, (maaş hesabı deyimi geçiyor)
yoksa iş bankaında hali hazırda olan bir hesabı kullanabiliyor muyuz ?

814 Mesaj
17 Mart 2011; 23:29:03 

quote:

Orijinalden alıntı: sedoman34

arkadaşlar sadece atm kullanımı vasıtasıyla kira yatırma/ çekme işlemini en masrafsız hangi bankalar kanalıyla yapabiliriz. masrafsız atm usulüyle yapmak istiyoruz.

vakıfbank ın banka önü atm lerinde ücretsiz yatırabilirsiniz. Para çekmek zaten ücretsiz.

375 Mesaj
18 Mart 2011; 0:10:54 

quote:

Ziraat bankası atmlerden yapılan havalede işlem ücreti almıyor

http://www.ziraat.com.t...orulan-sorular.aspx#s12

hocam kartsız işlemde de ücret alınmıyor mu ?

305 Mesaj
18 Mart 2011; 11:38:10 

quote:

Orijinalden alıntı: mllm
Halk Bankası da havale ve EFT'ye ücret almıyordu ama site ana sayfada o bilgi kaybolmuş.

Hala almiyorlar Halkbank'dan vazgecmem

1303 Mesaj
18 Mart 2011; 17:11:25 

cevaplar için tşk ler.

193 Mesaj
18 Mart 2011; 21:15:52 

quote:

Orijinalden alıntı: haydarz

hocam kartsız işlemde de ücret alınmıyor mu ?

Alınmıyor.

607 Mesaj
18 Mart 2011; 23:22:05 

BANK ASYA da bir garip!

Bankamatikten bırakın havaleyi EFT bile masrafsız yapılıyor.

WEB'den EFT 2 tl'den ve havale 0,75 tl'den başlıyor.

WAP işlemleri tamamen ücretsiz!

607 Mesaj
18 Mart 2011; 23:37:56 

İŞ BANKASI son haftalarda sapıttı!

Arkadaşımın hesaptan WEB bankacılık yoluyla her zaman sorunsuz olarak EFT yapardım. Geçen pazartesi 'TANIMSIZ HESABA IBAN İLE EFT' yapmak istedim. Yapamadım...

Güvenliği bahane ederek yasaklamışlar. Gelen uyarıda diyorki: 'Önceden tanımlamadığınız hesaplara EFT kaldırıldı. Bu işlemi sadece Mobil-imza, i-anahtar veya cep-şifreci programıyla yapabilirsiniz.' gibi bir şey... Bank Asya bu işi bir sms onayı daha isteyerek çözüyor halbuki!

SMS masraflarından kaçmak için güvenliği bahane edip parayla i-anahtar ya da ayda 5 TL sabit mobil-imza ücretini bize yıkıyor İŞBANK !!!

İşbankın da suyu çıktı!!!

21 Mesaj
19 Mart 2011; 18:24:25 

Ziraat bankası eskiye nazaran kendini baya yeniledi

21 Mesaj
19 Mart 2011; 18:31:43 

izmir'de görüntülü işlem merkezi bile var.Çok beğendim.Taktir ettim

410 Mesaj
19 Mart 2011; 21:11:27 

quote:

Orijinalden alıntı: ÇakırEfe

Arkadaşımın hesaptan WEB bankacılık yoluyla her zaman sorunsuz olarak EFT yapardım. Geçen pazartesi 'TANIMSIZ HESABA IBAN İLE EFT' yapmak istedim. Yapamadım...

Güvenliği bahane ederek yasaklamışlar. Gelen uyarıda diyorki: 'Önceden tanımlamadığınız hesaplara EFT kaldırıldı. Bu işlemi sadece Mobil-imza, i-anahtar veya cep-şifreci programıyla yapabilirsiniz.' gibi bir şey... Bank Asya bu işi bir sms onayı daha isteyerek çözüyor halbuki!

SMS masraflarından kaçmak için güvenliği bahane edip parayla i-anahtar ya da ayda 5 TL sabit mobil-imza ücretini bize yıkıyor İŞBANK !!!

dostum aynı hata bende de olmuştu daha sonra çağrı merkezini aradığımda bankaya gidip halledeceğim söylendi. Bende bankaya gittim bana şifremi 3 defa hatalı girdiğimi, bundan dolayı güvenlik ayarlarımın geri seviyeye indiğini söyledi. sonra bilgisayarda bir işlem yaptı dekonta imza attım eve gidince tanımsız hesaba da havale yada eft yapabildim. yani bankaya gidip sorununu anlatırsan hemen çözerler.

607 Mesaj
19 Mart 2011; 21:32:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Endimiyon

dostum aynı hata bende de olmuştu daha sonra çağrı merkezini aradığımda bankaya gidip halledeceğim söylendi. Bende bankaya gittim bana şifremi 3 defa hatalı girdiğimi, bundan dolayı güvenlik ayarlarımın geri seviyeye indiğini söyledi. sonra bilgisayarda bir işlem yaptı dekonta imza attım eve gidince tanımsız hesaba da havale yada eft yapabildim. yani bankaya gidip sorununu anlatırsan hemen çözerler.

Yanlış şifre girildiğine dair uyarı almadık. Ama dediklerinizi mutlaka deneriz. Teşekkürler.

1067 Mesaj
19 Mart 2011; 23:43:43 

quote:

Orijinalden alıntı: ÇakırEfe

Aynısı bana oldu. Her hangi bir işbankası şubesine gidip işlem kısıtlamasının kaldırılmasını istiyorsun. Bir dekont'a imza attırıyorlar ve internet şubesinden istediğin kişiye havale/eft yapabiliyorsun.

1426 Mesaj
20 Mart 2011; 0:17:40 

merhabalar,
bir soru sormak istiyorum;
İş bankasındaki hesabımdaki parayla, yapıkredinin kredi kartı borcumu ödemek istiyorum. bu işlemi işbankası internet bankacılığıyla yapmak istiyorum. işbankası internet bankacılığı hizmetini kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilir miyim? eğer böyle bir işlem oluyorsa nasıl yapabilirim? iş bankası ne kadar işlem ücreti alır?
cevap için şimdiden teşekkürler.

i want to play a game
make your choice... live or die

347 Mesaj
20 Mart 2011; 1:11:59 

Arkadaşlar bende bir soru sormak istiyorum acaba yurtdışına da ücretsiz para yollayabilme imkanımız varmı?Cevap verirseniz çok memnun olurum

3555 Mesaj
20 Mart 2011; 3:12:19 

kardeş ben net şube işbanktan havale yaptım alman bankasına geçen yıl 6 dolar aldılar
sanırım ücretsiz yapan yok ama varsada bilen arkadaş varsa umarım yazar

1587 Mesaj
20 Mart 2011; 4:17:40 

quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

merhabalar,
İş bankasındaki hesabımdaki parayla, yapıkredinin kredi kartı borcumu ödemek istiyorum. bu işlemi işbankası internet bankacılığıyla yapmak istiyorum. işbankası internet bankacılığı hizmetini kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilir miyim? eğer böyle bir işlem oluyorsa nasıl yapabilirim? iş bankası ne kadar işlem ücreti alır?

Ykb kredi kartına bağlı bir hesabınız var. O hesap numarasına işbanktan normal EFT ile para gönderin. işlem tarihi gelince Ykb parayı kartın hesabından otomatik çekecektir.

3555 Mesaj
20 Mart 2011; 4:31:11 

quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111
merhabalar,

eft ücreti 2,5 tll artı diğer size ait olan banka hesabınıda ekleyebiliyorsun iş bank net şubeye. bunu yapmak için cep telinizde cep anahtarın yüklü olması gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Mart 2011; 4:47:36 >

1633 Mesaj
20 Mart 2011; 11:46:28 

Ben Akbank'ın internet bankacılığını kullanıyorum, çok hoş bir kullanımı var gerek ara yüzü gerekse şifre ile giriş kısmı.

Vakıfbank'ın internet bankacılığı tam anlamıyla ölüm gibi...

"Kitaplar, ruhun ilacıdır." Japon Atasözü

954 Mesaj
20 Mart 2011; 14:00:29 

Wap hesaplarından almıyorlar onun dışında almayan yok sanırım.

Karşıyaka'lı...

3712 Mesaj
20 Mart 2011; 19:40:47 

quote:

Atm üzerinden kartsız havale yaptığında 3 TL kesiyor.
Kartlısını bilmiyorum.

www.aspetmanukyan.com ---> Web ve grafik tasarımı yapılır.Eğitimi verilir...

1957 Mesaj
20 Mart 2011; 19:47:58 

İNGBANK turuncu hesapta havale ve eft ucretsiz. Tavsiye ederim

68 Mesaj
22 Mart 2011; 19:45:23 

Merhaba herkese;
Ben Ziraat bankasından yapı kredİ Bankasına EFT yapmak istiyorum(internet bankacılığından).150 tl havale yapacağım.Bir de bişey soracağım havale EFT arasında ne fark var havale para almıyor eftden işte şu kadar alıyor diye yazmışlar merak ettim.

Söylesem tesiri yok;sussam gönül razı değil

410 Mesaj
22 Mart 2011; 22:34:25 

quote:

Orijinalden alıntı: jaimemiamor

Merhaba herkese;
Ben Ziraat bankasından yapı kredİ Bankasına EFT yapmak istiyorum(internet bankacılığından).150 tl havale yapacağım.Bir de bişey soracağım havale EFT arasında ne fark var havale para almıyor eftden işte şu kadar alıyor diye yazmışlar merak ettim.

öncelikle tanımları yazayım;

havale: aynı banka üzerinden başka hesap numarasına para gönderme işlemine denir. (örneğin ziraat bankası hesabından başka ziraat bankası olan bir arkadaşına para yollamak gibi)

EFT: elektronik fon transferi bankalar arasında para yollanmasıdır. ( örneğin ziraat bankası hesabından iş bankası hesabına para yollamak gibi)

ziraat bankası havale ücretsiz. EFT internet şubesinden ise 1 TL eğer wap uyumlu cep telefonun varsa wap şubesinden sanırım 0,21 kuruş kesiyorlar.

474 Mesaj
24 Mart 2011; 9:52:09 

Bilgi :

0

0 Mesaj
3 Nisan 2011; 21:20:00 

Firefox kullanarak wap şubesi üzerinden ücretsiz havale EFT yapabilmek için resimli anlatım: Siz hala EFT ücreti mi ödüyorsunuz?

Hesabını bilenler kulübü Cimri Club

1228 Mesaj
3 Nisan 2011; 22:48:53 

ben ziraat bankasını kullanıyorum 1 TL

garantiden bi kere yaptım 2,5 TL aldı.Çok paracı garanti.Benim için en güzeli ziraat.

Kadın mezarlığa girerken başını kapıyor, dışarı çıkarken açıyor. Ölüye karşı kapayıp, diriye karşı açmak akıl almaz...N.Fazıl KISAKÜREK

551 Mesaj
20 Nisan 2011; 13:25:44 

Mesela işbanktan garanti bankasına havale yapacam ücreti ne olur acaba.

Teknoloji
Tarih

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 53 dk. kadarı kaldı.
20 Nisan 2011; 13:33:49 

quote:

Orijinalden alıntı: rapstars

Mesela işbanktan garanti bankasına havale yapacam ücreti ne olur acaba.

havale=aynı bankaya ait hesaplar arası para transferi
eft=farklı bankalara ait hesaplar arası para transferi

işbankasından eft yi,cepten yaparsan ücretsiz,internet şubesinden yaparsan 1 lira alıyor zannedersem,

yukarda yazılmış,user agent switcher eklentısını fırefoxa kur,internet üzerinden sankı cepten giriormuşsun gibi görecek senı,
bu yolla ücretsiz yapabılırsın eft nı havalenı...

6228 Mesaj
20 Nisan 2011; 17:03:52 

quote:

Orijinalden alıntı: alpergndz

ben ziraat bankasını kullanıyorum 1 TL

garantiden bi kere yaptım 2,5 TL aldı.Çok paracı garanti.Benim için en güzeli ziraat.

İnternet işlemlerine erişimi herkese verseler bide.

0 Mesaj
22 Nisan 2011; 20:14:02 

arkadaşlar aranıza yeni katıldım sizlere bi sorum olacak..

Şimdi benim bankada tanımlı bir hesabım yok. HALKBANK, İŞBANK veya AKBANK atmlerini kullanarak kartsız işlem ile GARANTİ bankasından alınmış bir IBAN numarasına para gönderebilirmiyim acaba??

Ne olur yardımcı olun çok önemli benim için.

Teşekkür ederim.

3555 Mesaj
24 Nisan 2011; 7:10:51 

quote:

Orijinalden alıntı: merwik

arkadaşlar aranıza yeni katıldım sizlere bi sorum olacak..

Şimdi benim bankada tanımlı bir hesabım yok. HALKBANK, İŞBANK veya AKBANK atmlerini kullanarak kartsız işlem ile GARANTİ bankasından alınmış bir IBAN numarasına para gönderebilirmiyim acaba??

Ne olur yardımcı olun çok önemli benim için.

Teşekkür ederim.

hoşgeldin arkadaşım senin için şu bilgiyi buldum umarım işine yarar birde yanlış hatırlamıyorsam iş bankasıda yapıyordu bu işlemi ama tam hatırlamıyorum öğrenip yazarım sen alttaki bilgiye göz at

günümüzde, hiçbir bankada hesabınız olmasa bile, banka ATM'lerinden para göndermek mümkün. Hem de ücretsiz! Bu konuda çok soru aldığımız için bu başlığı açtım.

VAKIFBANK ATM KARTSIZ İŞLEM MENÜSÜ İLE PARA YATIRMA…

• ATM’de bulunan GİRİŞ tuşuna basılır.
• Kartsız İşlemler menüsünden Hesaba Nakit Para Yatırma işlemi seçilir.
• Paranın yatırılacağı Bankomat Numarası girilerek EVET seçeneği tuşlanır.
• Gelen ekrandaki bilgiler kontrol edilerek hesap numarası ve hesap sahibinin doğruluğu teyit edilir. Bilgilerde hata yoksa EVET seçeneği tuşlanır. Hatalı bilgi varsa İPTAL seçeneğine girilir.
• EVET seçeneğini tıkladıktan sonra para bölmesi açılır. Bölmeye yatırmak istediğiniz miktardaki parayı yerleştiriyorsunuz.
• ATM tarafından tanına para sisteme aktarılarak ne kadar olduğu ekranda gözüküyor. Onay vermeniz durumunda belirttiğiniz hesaba ödemeniz aktarılıyor.
• VAKIFBANK KARTSIZ HAVALE İŞLEMİ ÜCRETSİZ’DİR…

1223 Mesaj
24 Nisan 2011; 9:08:22 

quote:

Orijinalden alıntı: yirmisekizli

Ya ziraat bankası nın internet bankacılığını kullanmak içingittim bankadan parola zarfı aldım, o kadar uğraştım. Müşteri hizmetlerini aradım şifre oluşturmak için. Bana sizin internet bnk hesabınız tanımlanmamış dediler. Şubeyi aradım tekrar böyle böyle dedim. Gelin bakalım dediler.

Lan sizin gibi bankanın ben... Tabi Ziraat Bankası genelde cahil bankası olduğu için (söz meclisten dışarı) alışmış milleti ayağına getirmeye, uğraştırmaya. Benim işimi kolaylaştıracaksın kardeşim. bir telefonla yapacaksın.

Başka bankalarda internet hesabını kullanmak için böyle uyuz işler gerekmiyor. Bir telefonla şifre alıp kullanıyorsun bildiğim kadarıyla. Üni den kalma öğrenci hesabı olduğu için hesap ücreti vs almıyor. O yüzden kullanıyorum.

ben bir yatırım hesabı için 4 kez gittim geldim 3 ayda zor açtılar.

1727 Mesaj
24 Nisan 2011; 10:21:31 

quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

kardeş ben net şube işbanktan havale yaptım alman bankasına geçen yıl 6 dolar aldılar
sanırım ücretsiz yapan yok ama varsada bilen arkadaş varsa umarım yazar

ne kadar yatırmıştınız acaba ve bir de bu konuda deneyimi ve detaylı bilgisi olan başka kimse var mı acaba? Western Union'ı zengin etmekten yoruldum.

Lenovo G560
"İlaç göndermeye karar vermiştik Afrika'ya... Ancak hepsinin üzerinde
tok karnına yazıyordu ..."
Charles Bukowski

3555 Mesaj
25 Nisan 2011; 1:03:04 

quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

ne kadar yatırmıştınız acaba ve bir de bu konuda deneyimi ve detaylı bilgisi olan başka kimse var mı acaba? Western Union'ı zengin etmekten yoruldum.

gönderdiğim parayı sorduysanız 36 euro 80 tl civarıydı

1727 Mesaj
27 Nisan 2011; 22:30:19 

Anladım. Teşekkürler. Acaba bu pay pal ile para transferi konusunda bir bilginiz var mı? Sanırım yurt içi yurt dışı para transferi yapılabiliyor. Western Uninion'dan daha mı pahalı olur acaba? Bilgisi ve tecrübesi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Lenovo G560
"İlaç göndermeye karar vermiştik Afrika'ya... Ancak hepsinin üzerinde
tok karnına yazıyordu ..."
Charles Bukowski

217 Mesaj
28 Nisan 2011; 0:14:12 

Paypal hesabına yatan parayı Türkiyedeki hesabına ücretsiz çekebiliyorsun talimat verdikten sonra 5 iş günü içerisinde istediğin banka ve hesap numarasına yatıyor para.

Dğer ülkeler için o ülkede yaşayan birinin denemesi lazm ama TR de ücretsizse çoğu yerde de böyledir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istceko -- 28 Nisan 2011; 0:15:40 >

3555 Mesaj
28 Nisan 2011; 1:17:02 

@BLUESTREAM

gerçi arkadaş cevaplamış ama paypal dan hiç para yollamadım birde iş bankasının yeni bir hizmeti var hatta reklamıda çıkıyor önce netten yani bankamatik com dan hesapları tanımlıyorsun sonra bankamatikten havaleyi rahat yapıyorsun tanımlı hesaplara ama tam incelemedim istersen sitesini incele iş bankasının

398 Mesaj
28 Nisan 2011; 11:16:50 

Şekerbank internet bankacılığında tüm işlemler ücretsiz.
Üstelik EFT saat 17:15 'e kadar yapılabiliyor.

5925 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Stones Throw
28 Nisan 2011; 15:48:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Sunbred

Akbanktan maaş alıyorum,
eft yada havale ücreti ödemiyorum, yıllardan beri bu böyle

AKBANK internet şubesi benden EFT ücreti alıyor nasıl oluyor ?

Bankayı mı aramak gerek ?

http://www.akbank.com/urun-ve-hizmet-2194.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orknt -- 28 Nisan 2011; 15:56:52 >

5925 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Stones Throw
28 Nisan 2011; 15:58:08 

CitiBank internet şubesi herşey ücretsiz!

++ Bankamatik sayısı az olduğundan diğer bankalarla anlaşması var ve bütün bankamatiklerden komisyonsuz para çekebilirsiniz.

375 Mesaj
28 Nisan 2011; 17:08:30 

,Arkadaşlar şuanda Kartsız işlemle EFT ücreti almayan Banka var mı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarz -- 28 Nisan 2011; 17:23:06 >

7027 Mesaj
28 Nisan 2011; 18:52:05 

quote:

Orijinalden alıntı: orknt
CitiBank internet şubesi herşey ücretsiz!

++ Bankamatik sayısı az olduğundan diğer bankalarla anlaşması var ve bütün bankamatiklerden komisyonsuz para çekebilirsiniz.

akbankin %20 sini aldilar. citibank subelerini kapatmaya basladilar.

musteri hesaplarini akbanka devretmeleri yakindir.

2355 Mesaj
29 Nisan 2011; 0:17:40