Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
49
Favori
451.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ben İşBank'ın yukarıda anlatıldığı gibi FireFox için iPhone eklentisi üzerinden kullanıyorum. Çatır çatır çalışıyor ücrette almıyor. Anlatana bir kez daha teşekkür etmek istedim. =)
  • Bende en sonunda dayanamayıp Kuveytturk ten hesap açtım,

Garanti ile kavga etmek biryere kadar. Havale, eft hesap ucreti vb hiçbirşey için ucret almıyorlar.

Sahsen nasıl bir banka diye tereddutlerim vardı ama butun işlemlerimi sorunsuz yapabiliyorum. Keşke daha once actırsaymışım dedim,

bankaları bosuna zengin etmeye, en kucuk işlemlerde bile para vermeye son
  • mesajları okuduğumda ziraat bankasının eft'lerde 1 TL işlem ücreti aldığını okudum. Sanırım yeni olmuş bir şey ama yinede diğer bankalara nazaran iyi olduğu düşüncesindeyim. Zaten 0,21 kuruş eft'lerde alınıyordu ama o da zorunluydu. 0,75 gibi fark eklenmiş durumda onada katlanacağız mecburen.
    Bu arada İşbank için eklenti kurarak eft ve havale yapmak güzel gibi görünüyor. Acaba bu eklentiler güvenli mi. bilen birileri açıklarsa sevinirim.
  • kuveyt turk eft hem ucretsız hem saat 17.20 ye kadar
    ve hesap ısletım ucretı yok ınternet subesı kullanıslı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qqqqqq0 -- 1 Ocak 2011; 15:55:14 >
  • keşke ilk mesaja birileri el atsada şöyle bankaların hangilerinde eft havale ücretlerinin ne olduğu nası ücretsiz olabileceği falan bir araya getirilse.çünkü çok yararlı bir konu.

geçen teb bonus cardımı garantiden ödeyeyim dedim.işlem sırasında hiç bir ücret yazmadı.1-2 saat sonra internet bankacılığında 2.5 tl ücret düşüşü gördüm.maaşımı ordan aldığım için mecbur kullandım.sinir ettiler beni.

sonra arkadaşa havale yapmam gerekti 90 kuruş para aldılar.

şans eseri wap.garantiden ücretsiz havale eft olduğunu gördüm.arkadaşa para gönderecektim.hemen iphonedan girdim siteye.eftmi yaptım işlem ücreti 0 tl yazdı.çok mutlu oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: datox

Valla ben İşBank'ın yukarıda anlatıldığı gibi FireFox için iPhone eklentisi üzerinden kullanıyorum. Çatır çatır çalışıyor ücrette almıyor. Anlatana bir kez daha teşekkür etmek istedim. =)

Arkadaşım,şunu bir daha anlatır mısın.Bizde kullanalım.
  • ben bu hafta halkbank'tan hesap açtım kendim için eft ve havale internet bankacılığında ücretsiz. Ama daha önce de belirtildiği gibi eğer aylık ortalamanız 150 tl altında kalırsa 3 ayda bir, 11 tl hesap işletim ücreti kesiliyormuş.
  • az önce mesaj geldı;

yapıkredı ınternet şubesini kullandığınız için,ocak ayı boyunca eft havale işlemleri ücretsizdir.
  • Garanti Cep Şubesi Havale ve EFT ücreti almıyor.
  • bende tv reklamında gördüm. Denizbank'ta ocak ayı boyunca havale ve eft ücretsizmiş.
  • sanırım kalmadı, eger olan bir ikitane varsa cok dikkat edin derim. bedava deyip gel gel yapıyorlar işlem yapmaya baslayınca birden bindiriyorlar masrafları amandikkat.
  • arkadaşlar ocak ayı boyunca denizbank'ta hevale ve eft ücretsiz denmiş ama, benim deniz bank hesabım yok !
    bir başkasının hesabına yada ismine deniz bank şubesinden yada atm'sinden ücretsiz havaleden yararlanabilir miyim acaba ?
  • Halkbank'ta eft ve havale halen bedava. Sırf bu yüzden hesabımı o bankadan açtım. Yamuk yaparlarsa kendilerine şunu göstereceğim :
  • maaş anlaşmalı bankanız varsa arayın söyleyin, ben bugüne kadarki maaş aldığım bankaların hiçbirinde eft ücreti ödemedim.
  • @fusem
    Teşekkürler. Muhtemelen tutarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Halkbank'ta eft ve havale halen bedava. Sırf bu yüzden hesabımı o bankadan açtım. Yamuk yaparlarsa kendilerine şunu göstereceğim :

iyi ki maaş kartımız Halk Bank eft havale sık yaparım hemen internet bankacılığına geçtim şimdi rahat rahat yapıyorum işlemlerimi.

bu arada bank asya hala ücretlimi
  • Garanti bilgisayardan bir kaç ayarla cep şubesine girebiliyorsunuz.Cep şubesindede havale/eft ücretsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: etk7

maaş anlaşmalı bankanız varsa arayın söyleyin, ben bugüne kadarki maaş aldığım bankaların hiçbirinde eft ücreti ödemedim.

bu dediğinizi hangi bankalarda yapabildiniz?
  • Garanti bankası cepbankacılıında almıor ama yıllık 2 kez olmak üzere hesap işletim ücreti alıyor. 38TLx2 benden aldılar kartı iptal ettirdim.
  • otomatik ödemen olursa hesap işletim ücreti ve kart aidatı almıolar
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.