Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
49
Favori
451.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şu an eft ücreti,havale ücreti almayan en sağlam banka hangisi acaba? ziraat maaşlı müşterisiyim ama yinede eft ücreti kesiyor maaşı çekip başkaya yatıracağım yardımlarınızı bekliyorum. önceliği sağlam olması eft,havale ücreti almaması(1 ay sonra almasın) ve bankamatiği olması para yatırabilmemiz lazım sonuçta. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonlight.03

arkadaşlar şu an eft ücreti,havale ücreti almayan en sağlam banka hangisi acaba? ziraat maaşlı müşterisiyim ama yinede eft ücreti kesiyor maaşı çekip başkaya yatıracağım yardımlarınızı bekliyorum. önceliği sağlam olması eft,havale ücreti almaması(1 ay sonra almasın) ve bankamatiği olması para yatırabilmemiz lazım sonuçta. :D

Ziraat ne kadar eft ücreti alıyor. İşlem başı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuventhh T kullanıcısına yanıt
    Hocam internetten simdi inceledim, internet bankacaligini kullanirsaniz, islem basina 2 tl aliyormus.

• Akbank emekli maasi hesabindan hicbir ucret almiyor.hersey ucretsiz.ustelik kampayasi bol.ziraatla vakit kaybetmeyin

• quote:

arkadaşlar şu an eft ücreti,havale ücreti almayan en sağlam banka hangisi acaba? ziraat maaşlı müşterisiyim ama yinede eft ücreti kesiyor maaşı çekip başkaya yatıracağım yardımlarınızı bekliyorum. önceliği sağlam olması eft,havale ücreti almaması(1 ay sonra almasın) ve bankamatiği olması para yatırabilmemiz lazım sonuçta. :D

Finansbank en para, yapı kredi nuvo , teb cepteteb hiç biri hiç bir masraf almıyor seç beğen yada hepsinde aç....

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Finansbank en para, yapı kredi nuvo , teb cepteteb hiç biri hiç bir masraf almıyor seç beğen yada hepsinde aç....

geç oldu kusura bakmayın saat 16 ya kadar 2.00 tl 16 dan sonra ise 3.00 tl eft ücreti alıyorlar.
    söylediğiniz bankalardan en uygunu ypk nuvo ile en para gibi duruyor birisine başvuracağım durum onu gösteriyor.devlet bankasında dursun diyordum hesabımız ama hep bizden alıyor özele geçelim bizde napalım.
    bir şey daha soracaktım bu nuvo da sonradan eft ücreti kesilmeye başlanıyor diyorlar doğrumudur acaba?

• moonlight.03 M kullanıcısına yanıt
    hocam enpara yı tavsıye ederım
    dierlerınde ücret alma ertelenıyor
    enparada böyle bı sıkıntıda yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

geç oldu kusura bakmayın saat 16 ya kadar 2.00 tl 16 dan sonra ise 3.00 tl eft ücreti alıyorlar.
    söylediğiniz bankalardan en uygunu ypk nuvo ile en para gibi duruyor birisine başvuracağım durum onu gösteriyor.devlet bankasında dursun diyordum hesabımız ama hep bizden alıyor özele geçelim bizde napalım.
    bir şey daha soracaktım bu nuvo da sonradan eft ücreti kesilmeye başlanıyor diyorlar doğrumudur acaba?

Çok sık kullanmuyorum nuvoyu ama hiç böyle birşeyle karşılaşmadım ha forumda da duymadım böyle bir durum...

• teşekkürler arkadaşlar enpara dan açtım hesabı ertesi gün kartı getirdiler teslim ettiler.bundan sonra ziraat bankasında ayın 15 de paramı alıp finansa atacağım. ilginiz için teşekkürler...
  • ptt bank açtırsam başkası ptt atmlerinden benim hesabıma kartsız işlem yapsa ne kadar olur ücreti ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ult55ras

ptt bank açtırsam başkası ptt atmlerinden benim hesabıma kartsız işlem yapsa ne kadar olur ücreti ?

http://www.ptt.gov.tr/sx/ptt/docs/file/tariffs/ParasalPostaHizmetiUcretleri.pdf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendim halkbank ve kuveyti kullanıyorum ikiside havale ve eftden ücret kesmiyor
  • Akbank maaş hesabımla işlem ücreti olmadan hem eft hem havale yapabiliyorum.
  • maaş hesabıyla birçok bankada ücret olmadan işlem yapılabiliyor
    bazı bankalar maaş müşterisinden bile ücret alıyorlar o yüzden bu bankalardan uzak durmanız gerekiyor
    akbank da maaş hesabından kafası eserse ücret kesebilecek potansiyelde bir bankadır bu sebeple hesapta para bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederim
  • Ziraat'in maaş müşterisiyim. İnternet şubesinden yapılan her işelm için alınan ücretten bahsederek şikayetimi ilettim. Belki sayı artar dikkate alırlar. Yoksa ben de hesaba para girdiği an işlem ücreti almayan banka hesabıma aktarıyorum parayı.
  • yapı kredi nuvo kart cıkartı eft havale hesap işlemtim ücreti yok şuna kullanıyorum
  • Kuveyttürk hiçbir işlemden masraf almıyor

• Finansbank - Enpara
    Türk Ekonomi Bankası - Cepteteb
    Yapı Kredi Bankası - Nuvo

Kuveyt Türkiye (Tüm hesaplar)

4 banka seçeneğiniz var. 3 banka sadece İnternet ve ATM üzerinden çalışan hesaplarına bu özelliği sunarken, Kuveyt Türk tüm hesaplarına sunuyor.
  • bu hafta 20-25 bin civarında bir parayı enparaya eft edip döviz hesabı açayım diyorum. malum enpara şubesiz ve bu miktarı atm den yüklemek riskli. en masrafsız nasıl yaparım bir tavsiye verin arkadaşlar ?

not: kuveyt türk ile ücretsiz hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 27 Mayıs 2015; 16:45:21 >
  • aropiko kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ykb tl card maaş müşterisiydim işten ayrıldım şuanda faal olarak kullanıyorum herhangi bir hesap işletim ücreti vs kesilmiyor şimdilik ama korkuyorum hesap işletim ücreti vs. kesme durumları olurmu diye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 11 Haziran 2015; 2:59:17 >
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.