Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
49
Favori
451.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ücretsizdi sanırım. Biraz önce mobil şubeden yaptığım EFT için 3 tl ücret kesildi. Sessiz sedasız getirmişler ücreti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvo

Ücretsizdi sanırım. Biraz önce mobil şubeden yaptığım EFT için 3 tl ücret kesildi. Sessiz sedasız getirmişler ücreti.

Aynen yapıkredi mobilden eft 3 tl olmuş olacak iş değil tıkır tıkır hallediyordum. şimdi neye geçmeli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iş bankası banka kartı cep ve internet şubesi. (öğrenciyim)
  • YKB Mobil'den EFT ve Havale için 3 TL kesmeye başlamış dediğiniz gibi...

Müşteri hizmetleri sadece EFT ve Havale'den ücret alınacağını söyledi.
    Mobile özel diğer işlemlerden ücret alınmamaya devam edecekmiş.

Artık EFT için başka bir yol bulmak lazım...
  • salvo kullanıcısına yanıt
    Maaş müşterisi olduğum halde benden kesmeye devam ediyorlar. Yapacak bir şey yok dediler şubeyle görüştüğümde. Müşteri hizmetleri de topu şubeye atıyor zaten. Her ay 3 lira vermeye razı değilim. Maaş yattığı gün bankamatikten çekip hepsini Enpara'ya yatıracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

iş bankası banka kartı cep ve internet şubesi. (öğrenciyim)

bu sene durum böyle mi bilmiyorum ama geçen sene yurt ücreti dahil, kendi bankalarının hesabına yapılan eft ve havaleden gayet genişçe ücret alıyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

quote:

bu sene durum böyle mi bilmiyorum ama geçen sene yurt ücreti dahil, kendi bankalarının hesabına yapılan eft ve havaleden gayet genişçe ücret alıyorlardı.

hocam öğrenciye her sene sürekli var. daha 10 gün önce kullandım. eft ve havaleyi internet yada cep şubesinden yaparsanız ücretsiz, atm'den yaparsanız 4.50 TL kesiyor.
  • quote:

quote:

quote:

hocam öğrenciye her sene sürekli var. daha 10 gün önce kullandım. eft ve havaleyi internet yada cep şubesinden yaparsanız ücretsiz, atm'den yaparsanız 4.50 TL kesiyor.

sen ücretsiz yazdıktan sonra çifte standart mı uyguluyorlar diye işbankı arayıp bilgileri teyit ettirdim, 2.5 tl eft ve 1.1 tl havale ücreti var işcep ve işbank online'dan yapılan işlemler için. sadece öğrenci hesapları arasında yapılan transferlerde ise havale ücreti alınmıyor.

not: 4 yıllık ünv öğrenciyim

not 2: işcepte eft ücreti görünüyor

• İgaranti
    Halkbank
    Asyabank
    Tfk
    Denizbank

Bunlarin mobil subeleri ucret almamaya devam ediyor simdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: oslun

quote:

quote:

quote:

sen ücretsiz yazdıktan sonra çifte standart mı uyguluyorlar diye işbankı arayıp bilgileri teyit ettirdim, 2.5 tl eft ve 1.1 tl havale ücreti var işcep ve işbank online'dan yapılan işlemler için. sadece öğrenci hesapları arasında yapılan transferlerde ise havale ücreti alınmıyor.

not: 4 yıllık ünv öğrenciyim

not 2: işcepte eft ücreti görünüyor

nasıl ya?

• quote:

quote:

quote:

uzun süredir iş bankasından para transferi yapmıyorum ancak taa 2012 yılından kalma bir dekont buldum. o zaman da alıyormuş, şimdi de aldığından şüphem yok açıkçası. çünkü ben bu bankanın ciğerini biliyorum. yapı kredi, garanti ve iş bankası kadar kuruşuna düşkün banka yok. 1 kuruş kalsın gerekirse faizini işletir senden alır. bu tip bir bankanın hazır bulmuşken öpmemesi saçma olur haliyle. işte üniversiteli'den alınma kredi kartlarına bile senede 25 tl istiyorlar. ben vadesiz hesabımdan kestikleri hesap işletim ücretini tekrar alana kadar neler çektim. enpara'ya geçtim geçeli kafam rahat. okul işbankasını kullandırtmasa yarın gider kapatırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

uzun süredir iş bankasından para transferi yapmıyorum ancak taa 2012 yılından kalma bir dekont buldum. o zaman da alıyormuş, şimdi de aldığından şüphem yok açıkçası. çünkü ben bu bankanın ciğerini biliyorum. yapı kredi, garanti ve iş bankası kadar kuruşuna düşkün banka yok. 1 kuruş kalsın gerekirse faizini işletir senden alır. bu tip bir bankanın hazır bulmuşken öpmemesi saçma olur haliyle. işte üniversiteli'den alınma kredi kartlarına bile senede 25 tl istiyorlar. ben vadesiz hesabımdan kestikleri hesap işletim ücretini tekrar alana kadar neler çektim. enpara'ya geçtim geçeli kafam rahat. okul işbankasını kullandırtmasa yarın gider kapatırım.

+1 Benden de 2.75 kesiyor. Ben enpara'ya geçeceğim sırf bu yüzden dolayı.
    İşbankası banka hesapları arasında havaleye para kesmiyor Allah'tan; bütün arkadaşlarda işbankası var bir sıkıntı olmuyor o yüzden ama ikinci el'de ürün alırken 2.75 2.75 geçiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

YKB Mobil'den EFT ve Havale için 3 TL kesmeye başlamış dediğiniz gibi...

Müşteri hizmetleri sadece EFT ve Havale'den ücret alınacağını söyledi.
    Mobile özel diğer işlemlerden ücret alınmamaya devam edecekmiş.

Artık EFT için başka bir yol bulmak lazım...

Mobilden de girdim 3 tl masraf istiyor
  • Yk ne güzel kesmiyordu mobilden çok sinir oldum ne kçyapacam bilmiyorum güya maaş müşterisiyiz bir cacığını görmedik

• marifetli hesap eft ve havale ücreti almeyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    YKB Kartları hariç diğer kredi kartlarına ait ödemelere de 3 TL kesiyor

Gittim ATM'den yatırdım bugün, yıllar sonra...
  • enpara
    kuveyttürk
    yapıkredi - nuvo

eft, havale, hesap işletim ücreti almıyor.

O değilde emekliden eft için 1.95 alan halkbank neyin kafasını yaşıyor acaba. Millet sana 1.95 bayılana kadar bir e-devlet şifresi alır anında bankayı değiştirir.
  • Arkadaşlar Denizbank mobilde başka banka kredi kartı ödemesi ücretsizmi?

EFT ücretsiz onu biliyorumda.
  • Enpara.com'un ekmeğine yağ sürüyor hepsi.
  • denizbank, vakıf ve turkiye finans uclusunden havale eft ve hesap işletim ücreti almayan varmı? bunlardan birinden hesap açmam lazım.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.