Şimdi Ara

Kingston, DataTraveler G3 serisi yeni USB belleklerini Avrupa'da satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
9.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın en büyük bellek üreticilerinden Kingston, DataTraverler G3 (Generation 3) serisi USB belleklerini Avrupa'da satışa sunuyor.  65.68 x 10.66 x 22.37 mm boyutlarında olan ve plastik kasa kullanılan bellekler, 16MB/saniye okuma ile 5MB/saniye yazma hızlarını destekliyorlar. 2GB (Turuncu), 4GB (Gri), 8GB (Sarı), 16GB (Mavi) ve 32GB (Kırmızı) olmak üzere 5 farklı kapasite seçeneğine sahip olan yeni bellek serisi için Kingston, kullanıcılarına 5 yıllık garanti süresi sunuyor.

Kingston DataTraveler G3 serisi yeni bellekleri, kapasitesine 5.85 Avro ile 52.10 Avro arasında değişen fiyatlarla kullanıma sunuluyorlar.

• 5mb yazma hızı nedir ya boşuna çıkarmışlar. 32gb a 5mb la yazarsan 2 saatte anca yazıyor. 32000/5 = 6400/60 ~= 100 dakika
  • 2gb falan gereksiz bence 4ten başlasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerista

5mb yazma hızı nedir ya boşuna çıkarmışlar. 32gb a 5mb la yazarsan 2 saatte anca yazıyor. 32000/5 = 6400/60 ~= 100 dakika
  • class 4 sd kartlar bile 10 mb yazma hızına sahipken 5mb/s yazma hızı olan usb ler baya bi sinir bozucu oluyor artık
  • o da sabit 5mb ile yazarsa ki o da İMKANSIZ... :D
  • zaten ilk çıkardığı modellerinde yazma hızı 5 mb idi sadece okuma hızını biraz geliştirmişler hiç değilse yazma hızı 10 mb olsaydı...
  • arkadaşlar 5 mb yazma hızı diyor ama ben 11.4 le dosya yazdım biraz önce win 7 kullanıyorum pc ye taktığında redayboost seçeneğini seçtim ve 11.4 mb ile veri yazdım
  • Class 3 SD kartlar min. 4 MB/sn yazma hızına sahiptir. 99hellboy'un yazdığını düzelteyim.
  • 5 mb yazma hızı kötü, daha iyi bir yazma hızı beklerdim.
  • 4 gb lik aldım.bu dinine yandığımının şeyinde yazma koruması ne cehennemde ya allah aşkına !!!
  • bende 2 gb kullanıyorum inanılması güç ama bir ara flasa veri OKURKEN 50 mb hıza ulaştı.ŞAKA YAPMIYORUM GERÇEKTEN 50 MB HIZI GÖRDÜ FLASH HATTA OKULDA ARKADAŞLAR FALAN İNANAMADILAR YANİ OKULDA ONLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE 50 MB VERİ ATMASI HERKESİ ŞAŞIRTI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bende 2 gb kullanıyorum inanılması güç ama bir ara flasa veri OKURKEN 50 mb hıza ulaştı.ŞAKA YAPMIYORUM GERÇEKTEN 50 MB HIZI GÖRDÜ FLASH HATTA OKULDA ARKADAŞLAR FALAN İNANAMADILAR YANİ OKULDA ONLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE 50 MB VERİ ATMASI HERKESİ ŞAŞIRTI.

yığılma olmuştur bi anlık 50 mb görünmüştür heycan yapma o biraz zor :)
  • Arkadaşlar bendede bu serinin 16gb lik bir modeli var ilk birkaç ay 16 gb olarak kullandım fakat sonra nedense bilgisayardan baktıgımda 705 mb olarak gözükmeye başladı vede görüntüyle kalmadı bu iş 705 in üstüne +1 atmaya kalksam almıyor yani 706 mb yi almıyor malesef sizce sorun nedir ve ne yapmalıyım bana bir yol gösterin
  • ya ben 4 gb lık aldım ama ismini değiştiremiyorum ve de biçimlendirilmiyo bi yardım edebilirmisiniz
  • kartal.24 diske formatmı attın?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.