Şimdi Ara

Tigra almayı düşünüyorum, görüşleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
15.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1998 yada 2000 model tigra almayı düşünüyorum, hakkında olumlu olumsuz bir çok eleştri okudum. Ciddi yorumlarınız benim için önemli. Yalnız bilmeden kulaktan dolma fikirlere yada ferrari f900000 den başka araba tanımam gibi yorumlar için kendinizi yormayın.
    İkinci seçeneğim ise Peugeot 106
    ne dersiniz?

• Tigra güzel araç yanlız bir lakabı var Travesti arabası diye...

Yeni Tigralar harika onlardan alsan aslında onlar mükemmel hastayım...

AL spor bi araba ve gayet karizma siyah alırsan filan ...
  • valla benim taksim ve civarında gördüğüm travestiler genelde tofaş/fiat tipi arabalarda geziyorlardı ama neyse, en son gördüğüm dördü 3.20 BMW daydı
    yorumun için sağol
  • Corsa platformunda tek farkı daha alçak olması olan bir araç.1998 corsam vardı, aynı model Tigra'ya bindim ve sanki takla atıp tavanı çökmüş bir Corsaya biniyormuşum gibi hissettim.
  • arkasi cok dar ve alcak, parcasi problem olabilir, ikinci eli yok gibi bisey!
    benim bildigim olumsuz özellikleri bunlar, cok karizma bi araba bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Tigra güzel araç yanlız bir lakabı var Travesti arabası diye...

Yeni Tigralar harika onlardan alsan aslında onlar mükemmel hastayım...

AL spor bi araba ve gayet karizma siyah alırsan filan ...

kesinlikle travesti arabası diye adı çıktı bu arabanın

ama sen bilirsin yani ben bi araba beğensem travestiyi mıravestiyi sallamam
  • quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty
    ben bi araba beğensem travestiyi mıravestiyi sallamam

Saygı duyarız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: irvine

quote:

Orjinalden alıntı: fulmonty
    ben bi araba beğensem travestiyi mıravestiyi sallamam

Saygı duyarız...

yorumlar için saolun arkadaşlar
    birde arabayı kullanmış birileri yorum yapsa tadından yenmeyecek
    arabaya %99 oranında eşim ve ben bineceğiz dolayısıyla arkanın dar olması sorun değil bizim için
  • bizim burada kuaförleri war bunların. Modifiyeli egzozlu megzozlu tigralarla akıyolar walla
  • namı diğer TOPARABASI

eski patronumun vardı , güzel araç , çizgileri bence hala eskimedi, ayrıca donanımlarıda oldukça iyi , sarı renklilerin adı çıktı maalesef , sen beyaz gümüş mavi bakabilirsin, uygun fiyata bu donanım kalited ve spor araç başka zor bulunur ...
  • Bizde 98 model vardı. SARI :) Lakabından dolayı dayanamadık.......Görünüm olarak ii,motor idare eder,temiz olursa çok ii araba bence......Ön konsol az modern hali yeni tigra.....Dışı deil tabiiii.....

Salla yaa unutuldu artık tigra lakabı. alabilirsin, Artık Getz var.... O... arabası diolar ant. da.......
    Güzel araba ama Siyah falan bul....
  • sarı megane coupe ve kırmızı opel tigra gay ve travesti arabası olarak gösteriliyo ondan trafikte paso selektör yersin boşver böyle arabaları, en iyisi peugeot 106 gtı al şekil yap delikanlı arabasıdır hem
  • beyler yapmayın allah askına .Araba arabadır.Tigrayı kullanmış biri olarak.Kullanımı cok zevkli bi araba diyebilirim.Yakıtta biraz sıkıntı cekersin cok ekonomk degil.Ayrıca arabaya modif yaptırırsan iyi de bi performans almış olursun.
    TiGra
  • quote:

Orjinalden alıntı: ba2khan

sarı megane coupe ve kırmızı opel tigra gay ve travesti arabası olarak gösteriliyo ondan trafikte paso selektör yersin boşver böyle arabaları, en iyisi peugeot 106 gtı al şekil yap delikanlı arabasıdır hem

106 kısmı hariç katılıyorum
  • yeni çıkanlar ii
    sen ondan en iyisi
  • ABİ TİGRA GÜZEL HOŞ PRATİK BİR ARAÇ PARK PROBLEMİN OLMAZ
    BEĞENİYORSANDA AL TABİ İÇİN O ARAÇTA KALDIKTAN SONRA EVO DA ALSAN FARKETMEZ.
  • yaygın bir söylenti TRAVESTi arabası kimi görsem duyarım...başarılı bir araba travestiler ağzının tadını biliyor

güzel bir araba sen bu arabayı alıp delikanlı arabasına çevirebilirsin ....

bazı şeyleri yaparken kulak tıkamakta faide var...
  • ya tigra parça sorunu filan yaşamayacağın başarılı bir spor araçtır aslında ,çünkü Corsa platformu ve bir Opel
  • walla arabaya lakap takıldığını ilk defa okudum bu forumda...yalnış bi şi bence...insan zewklerini başka şeylere göre belirlememeli...tigra güzel araba...bizim komşunun wardı...otobanda manyaq gidio...küçük olması o kadar da etkilemio...kontrol her zaman sürücüde...
  • tüm yorumlar için saolun arkadaşlar
    ne yapalım bizde önüne şöyle vileda dan bıyık falan yapar öyle kullanırız.
    renk olarak mavi düşünüyordum zaten
    antiochos parça sorunu yaşamassın demiş, birçok parçası corsayla aynı galiba
    tek sorun 2. ellerin çoğu 120 bin kilometrenin üstünde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.