Şimdi Ara

MECİDİYEKÖY'DE UYGUN FİYATLI SPOR SALONU...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
24.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mecidiyeköyde uygun fiyatlı spor salonu nerde bulabilirim, profilonun içindeki salona baktım fakat fiyatı çok yüksek geldi bana, daha uygun bir salon arıyorum, çokta cafcaflı olmasına gerek yok amaç sadece spor yapmak...

• valla bulursan banada söyle.
  • gülbağa giderken dia'nın hemen yanındaki ayakkabıcının altında bi yer var. epey uygun diye hatırlıyorum
  • konuyu hortlatayım bende uygun bir spor salonu bakıyorum mecidiyeköy dereboyundayım. üyeliğini devretmek isteyenlerden de mantıklı bir fiyat olursa alabilirim.
  • ben de bi hortlatıp şansımı deneyim gerçi saat geç olmuş ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goldstein

ben de bi hortlatıp şansımı deneyim gerçi saat geç olmuş ama

Trump towers yeni açıldığında Pure Fitness reklam yapıyordu seneliği 60 liradan başlayıp hemen hemen her gün git gide fiyatları yükseltiyorlardı. En son seneliği 120 lira olmuştu sanırsam. Ancak biraz ayrım yapıyorlar, sadece spor salonu olarak -erkeklerin gözünde ağırlık çalışmak- düşünülüyorsa problem yok ancak yüzme vs düşünülüyorsa biraz daha uçuk bir fiyat vermeniz gerekebiliyor. Telefondan görüşüp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz sanırım hem diğer spor salonları(Elit Sports International) gibi telefon numaranızı kaptıktan sonra sizi binlerce defa arayıp "gelin sizi üyemiz yapalım" demiyorlar.

Gece gece umarım yeterince bu konu hakkında yardımcı olabilmişimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

Trump towers yeni açıldığında Pure Fitness reklam yapıyordu seneliği 60 liradan başlayıp hemen hemen her gün git gide fiyatları yükseltiyorlardı. En son seneliği 120 lira olmuştu sanırsam. Ancak biraz ayrım yapıyorlar, sadece spor salonu olarak -erkeklerin gözünde ağırlık çalışmak- düşünülüyorsa problem yok ancak yüzme vs düşünülüyorsa biraz daha uçuk bir fiyat vermeniz gerekebiliyor. Telefondan görüşüp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz sanırım hem diğer spor salonları(Elit Sports International) gibi telefon numaranızı kaptıktan sonra sizi binlerce defa arayıp "gelin sizi üyemiz yapalım" demiyorlar.

trump towers ile görüştüm. aylık 92x12 1 yıllığına(sadece fitness salonu) anlaştık ancak kredi kartı çıkarmak istemiyorum sırf bunun için. elit sports international ' ın fiyatını ve yerini söylerseniz, hatta ek olarak aklınıza geldikçe, öğrendikçe buraya yazarsanız çok sevinirim.

çünkü internet pek yardımcı değil bu konuda. çıkıp dolaşıp bulmak gerek illa.

teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

trump towers ile görüştüm. aylık 92x12 1 yıllığına(sadece fitness salonu) anlaştık ancak kredi kartı çıkarmak istemiyorum sırf bunun için. elit sports international ' ın fiyatını ve yerini söylerseniz, hatta ek olarak aklınıza geldikçe, öğrendikçe buraya yazarsanız çok sevinirim.

teşekkürler

Elit Sports International, Cevahir AVM'nin yanında daha doğrusu sağ tarafındaki yuvarlak bina fakat buraya bakmanızı önermem. Tamam güzel yer, lüks ve aradığınız herşeyi barındırıyor ancak artık çok fazla üye olduğundan pahalı olan üyeliklerini biraz daha pahalıya çekip millete fahiş fiyatlara yedirtmeye başladılar. Burası nakitte alıyor bir sıkıntı yok ancak yine de önermeyeceğim bir spor salonu. 5 Senelik aileden üyelik olduğundan dolayı oradaki işlerin nasıl gittiğini az çok biliyorum.

Şahsen 92x12 süper bir fiyatmış ben 120 civarı oldu zannediyordum çünkü en son 100'e kadar çekmişlerdi. Yerinde olsam bu konu hakkında bulup buluşturup buraya girmek için çaba sarf ederdim. Benim başka bildiğim bir yer yok, bu nedenle burası şimdilik en makul yer olarak gözüküyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler

Elit Sports International, Cevahir AVM'nin yanında daha doğrusu sağ tarafındaki yuvarlak bina fakat buraya bakmanızı önermem. Tamam güzel yer, lüks ve aradığınız herşeyi barındırıyor ancak artık çok fazla üye olduğundan pahalı olan üyeliklerini biraz daha pahalıya çekip millete fahiş fiyatlara yedirtmeye başladılar. Burası nakitte alıyor bir sıkıntı yok ancak yine de önermeyeceğim bir spor salonu. 5 Senelik aileden üyelik olduğundan dolayı oradaki işlerin nasıl gittiğini az çok biliyorum.

Şahsen 92x12 süper bir fiyatmış ben 120 civarı oldu zannediyordum çünkü en son 100'e kadar çekmişlerdi. Yerinde olsam bu konu hakkında bulup buluşturup buraya girmek için çaba sarf ederdim. Benim başka bildiğim bir yer yok, bu nedenle burası şimdilik en makul yer olarak gözüküyor.

Adam rehber.

• @Goldstein, Eğer Elit ile ilgileniyorsanız sizin için bir ara gittiğimde fiyatları sorarım, öğrenci içinde var ama dediğim gibi üyelikler fahiş fiyata satılmakta bilginiz olsun.
  • Bana da lazim arkadaslar var mi bildiginiz yer 70-80 liraya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trump towerstaki yer havuzlumu arkadaşlar ben fitness+havuz istiyorum başka yerde önerebilirsiniz 150 lirayı geçmesin anadolu yakasıda olabilir
  • Güneş Spor Salonu Aylık 70TL

http://gunessporkulubu.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrockLyn

trump towerstaki yer havuzlumu arkadaşlar ben fitness+havuz istiyorum başka yerde önerebilirsiniz 150 lirayı geçmesin anadolu yakasıda olabilir

havuzu yok diye biliyorum

http://pureturkiye.com/club/hf/trump/?p=gallery

olsa galeriyede koyarlardı büyük ihtimalle.
  • Öğrenciysen aylık 60 tlye bir yer biliyorum.Profilonun orda kabataş cad. diye bir yer var.Sağa dön Dia nın oralar.
  • Cemal kamacı nasıl acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkn_1903

Öğrenciysen aylık 60 tlye bir yer biliyorum.Profilonun orda kabataş cad. diye bir yer var.Sağa dön Dia nın oralar.

Benim bahsettiğim yer işte Güneş Spor salonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: RsnBrg

quote:

Orijinalden alıntı: gkn_1903

Öğrenciysen aylık 60 tlye bir yer biliyorum.Profilonun orda kabataş cad. diye bir yer var.Sağa dön Dia nın oralar.

Benim bahsettiğim yer işte Güneş Spor salonu

hangi dia bu?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superbowl -- 30 Mart 2014; 13:45:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.