- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
MECİDİYEKÖY'DE UYGUN FİYATLI SPOR SALONU...?
18 Cevap12831 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4729 Mesaj
1 Ağustos 2010; 13:10:21 

mecidiyeköyde uygun fiyatlı spor salonu nerde bulabilirim, profilonun içindeki salona baktım fakat fiyatı çok yüksek geldi bana, daha uygun bir salon arıyorum, çokta cafcaflı olmasına gerek yok amaç sadece spor yapmak...

Sales Of Citroën / Samsung Galaxy Note 3

613 Mesaj
27 Aralık 2010; 23:34:17 

valla bulursan banada söyle.

Death is certain, Life is not...

183 Mesaj
27 Aralık 2010; 23:49:55 

gülbağa giderken dia'nın hemen yanındaki ayakkabıcının altında bi yer var. epey uygun diye hatırlıyorum

889 Mesaj
28 Eylül 2011; 18:28:41 

konuyu hortlatayım bende uygun bir spor salonu bakıyorum mecidiyeköy dereboyundayım. üyeliğini devretmek isteyenlerden de mantıklı bir fiyat olursa alabilirim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2367 Mesaj
3 Eylül 2012; 5:38:17 

ben de bi hortlatıp şansımı deneyim gerçi saat geç olmuş ama

3836 Mesaj
3 Eylül 2012; 5:43:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Goldstein

ben de bi hortlatıp şansımı deneyim gerçi saat geç olmuş ama

Trump towers yeni açıldığında Pure Fitness reklam yapıyordu seneliği 60 liradan başlayıp hemen hemen her gün git gide fiyatları yükseltiyorlardı. En son seneliği 120 lira olmuştu sanırsam. Ancak biraz ayrım yapıyorlar, sadece spor salonu olarak -erkeklerin gözünde ağırlık çalışmak- düşünülüyorsa problem yok ancak yüzme vs düşünülüyorsa biraz daha uçuk bir fiyat vermeniz gerekebiliyor. Telefondan görüşüp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz sanırım hem diğer spor salonları(Elit Sports International) gibi telefon numaranızı kaptıktan sonra sizi binlerce defa arayıp "gelin sizi üyemiz yapalım" demiyorlar.

Gece gece umarım yeterince bu konu hakkında yardımcı olabilmişimdir.

2367 Mesaj
3 Eylül 2012; 5:47:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Trump towers yeni açıldığında Pure Fitness reklam yapıyordu seneliği 60 liradan başlayıp hemen hemen her gün git gide fiyatları yükseltiyorlardı. En son seneliği 120 lira olmuştu sanırsam. Ancak biraz ayrım yapıyorlar, sadece spor salonu olarak -erkeklerin gözünde ağırlık çalışmak- düşünülüyorsa problem yok ancak yüzme vs düşünülüyorsa biraz daha uçuk bir fiyat vermeniz gerekebiliyor. Telefondan görüşüp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz sanırım hem diğer spor salonları(Elit Sports International) gibi telefon numaranızı kaptıktan sonra sizi binlerce defa arayıp "gelin sizi üyemiz yapalım" demiyorlar.

Gece gece umarım yeterince bu konu hakkında yardımcı olabilmişimdir.

trump towers ile görüştüm. aylık 92x12 1 yıllığına(sadece fitness salonu) anlaştık ancak kredi kartı çıkarmak istemiyorum sırf bunun için. elit sports international ' ın fiyatını ve yerini söylerseniz, hatta ek olarak aklınıza geldikçe, öğrendikçe buraya yazarsanız çok sevinirim.

çünkü internet pek yardımcı değil bu konuda. çıkıp dolaşıp bulmak gerek illa.

teşekkürler

3836 Mesaj
3 Eylül 2012; 5:56:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Goldstein

trump towers ile görüştüm. aylık 92x12 1 yıllığına(sadece fitness salonu) anlaştık ancak kredi kartı çıkarmak istemiyorum sırf bunun için. elit sports international ' ın fiyatını ve yerini söylerseniz, hatta ek olarak aklınıza geldikçe, öğrendikçe buraya yazarsanız çok sevinirim.

çünkü internet pek yardımcı değil bu konuda. çıkıp dolaşıp bulmak gerek illa.

teşekkürler

Elit Sports International, Cevahir AVM'nin yanında daha doğrusu sağ tarafındaki yuvarlak bina fakat buraya bakmanızı önermem. Tamam güzel yer, lüks ve aradığınız herşeyi barındırıyor ancak artık çok fazla üye olduğundan pahalı olan üyeliklerini biraz daha pahalıya çekip millete fahiş fiyatlara yedirtmeye başladılar. Burası nakitte alıyor bir sıkıntı yok ancak yine de önermeyeceğim bir spor salonu. 5 Senelik aileden üyelik olduğundan dolayı oradaki işlerin nasıl gittiğini az çok biliyorum.

Şahsen 92x12 süper bir fiyatmış ben 120 civarı oldu zannediyordum çünkü en son 100'e kadar çekmişlerdi. Yerinde olsam bu konu hakkında bulup buluşturup buraya girmek için çaba sarf ederdim. Benim başka bildiğim bir yer yok, bu nedenle burası şimdilik en makul yer olarak gözüküyor.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Eylül 2012; 6:00:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Elit Sports International, Cevahir AVM'nin yanında daha doğrusu sağ tarafındaki yuvarlak bina fakat buraya bakmanızı önermem. Tamam güzel yer, lüks ve aradığınız herşeyi barındırıyor ancak artık çok fazla üye olduğundan pahalı olan üyeliklerini biraz daha pahalıya çekip millete fahiş fiyatlara yedirtmeye başladılar. Burası nakitte alıyor bir sıkıntı yok ancak yine de önermeyeceğim bir spor salonu. 5 Senelik aileden üyelik olduğundan dolayı oradaki işlerin nasıl gittiğini az çok biliyorum.

Şahsen 92x12 süper bir fiyatmış ben 120 civarı oldu zannediyordum çünkü en son 100'e kadar çekmişlerdi. Yerinde olsam bu konu hakkında bulup buluşturup buraya girmek için çaba sarf ederdim. Benim başka bildiğim bir yer yok, bu nedenle burası şimdilik en makul yer olarak gözüküyor.

Adam rehber.

3836 Mesaj
3 Eylül 2012; 14:22:12 

@Goldstein, Eğer Elit ile ilgileniyorsanız sizin için bir ara gittiğimde fiyatları sorarım, öğrenci içinde var ama dediğim gibi üyelikler fahiş fiyata satılmakta bilginiz olsun.

694 Mesaj
18 Ekim 2012; 14:55:30 

Bana da lazim arkadaslar var mi bildiginiz yer 70-80 liraya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

371 Mesaj
18 Ekim 2012; 15:04:36 

trump towerstaki yer havuzlumu arkadaşlar ben fitness+havuz istiyorum başka yerde önerebilirsiniz 150 lirayı geçmesin anadolu yakasıda olabilir

293 Mesaj
21 Mayıs 2013; 23:31:53 

Güneş Spor Salonu Aylık 70TL

http://gunessporkulubu.com/

53 Mesaj
22 Mayıs 2013; 5:17:34 

quote:

Orijinalden alıntı: BrockLyn

trump towerstaki yer havuzlumu arkadaşlar ben fitness+havuz istiyorum başka yerde önerebilirsiniz 150 lirayı geçmesin anadolu yakasıda olabilir

havuzu yok diye biliyorum

http://pureturkiye.com/club/hf/trump/?p=gallery

olsa galeriyede koyarlardı büyük ihtimalle.

60 Mesaj
22 Mayıs 2013; 8:50:24 

Öğrenciysen aylık 60 tlye bir yer biliyorum.Profilonun orda kabataş cad. diye bir yer var.Sağa dön Dia nın oralar.

JetSiki

2704 Mesaj
22 Mayıs 2013; 8:57:49 

Cemal kamacı nasıl acaba ?

293 Mesaj
23 Mayıs 2013; 19:30:08 

quote:

Orijinalden alıntı: gkn_1903

Öğrenciysen aylık 60 tlye bir yer biliyorum.Profilonun orda kabataş cad. diye bir yer var.Sağa dön Dia nın oralar.

Benim bahsettiğim yer işte Güneş Spor salonu

654 Mesaj
30 Ekim 2013; 14:03:34 

quote:

Orijinalden alıntı: RsnBrg

Benim bahsettiğim yer işte Güneş Spor salonu

hangi dia bu?

Istanbul Technical University
Department of Control and Automation Engineering

212 Mesaj
27 Şubat 2014; 20:19:33 

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superbowl -- 30 Mart 2014; 13:45:10 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » MECİDİYEKÖY'DE UYGUN FİYATLI SPOR SALONU...?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.656