Şimdi Ara

Behzat Ç. | Blu Tv (Efsane Geri Geliyor) (697. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.648
Cevap
59
Favori
483.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün aklıma geldi. Youtube'dan buldum açtım, izliyorum özlemişim muhabbetleri... Şimdiki diziler ne kadar yapaymış onu farkettim.
  • Kimse 15 Temmuzdan sonra pek yazmamış halbuki herşey açığa çıkınca dizideki göndermeleri Behzat Ç seven arkadaşlar yazar diye beklerdim .

• çok özledik be
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

çok özledik be

Bu bölüm kraldır.
  • Ah be amirim özledik be..Keşke söylenen iddialar doğru çıksada devam etse efsane dizi...

Rak Koy Laa
  • Senin gibisi gelmedi be behzat amirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocakta internet dizisi olarak gelicek diye br sey duydum ne kadar dogru bilrmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ister internetle, isterse TV ile gelsin, ama gelsin.

Haberini duymak bile güzel. Senaryosu zaten hazırdı.

Emrah Serbes... bi yönetmen, ekip, yapımcı, prodüksiyon... eski tadında ayarlayın işte bişeyler la..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

-
    -

ÖNCELİKLE ALLAH AŞKINA, LÜTFEN, YALVARIRIM SPOİLER VERMEYİN...

Dizinin tekrar başlayacağı açıklanınca bende eskisine başlayayım da güncele yetişeyim diye başlamıştım iki-üç hafta önce.

Az önce 1. sezon finalini izledim. Ulan ağlayacaktım be Bi de insanda empati yeteneğinin yüksek olması da bu gibi durumlarda çok çok üzüyor. Sürekli kendimi Behzatın yerine koyuyorum, günde 20 kere intiharı düşünürdüm büyük ihtimalle. Hele ki 1. sezon finalinde
    Behzat'ın yaptığı gibi kesin kafama sıkmaya çalışırdım

Hocam sansursuz halini bulabildiniz mi?Su diziyi sansurle izlemek istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamora

quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

-
    -

ÖNCELİKLE ALLAH AŞKINA, LÜTFEN, YALVARIRIM SPOİLER VERMEYİN...

Dizinin tekrar başlayacağı açıklanınca bende eskisine başlayayım da güncele yetişeyim diye başlamıştım iki-üç hafta önce.

Az önce 1. sezon finalini izledim. Ulan ağlayacaktım be Bi de insanda empati yeteneğinin yüksek olması da bu gibi durumlarda çok çok üzüyor. Sürekli kendimi Behzatın yerine koyuyorum, günde 20 kere intiharı düşünürdüm büyük ihtimalle. Hele ki 1. sezon finalinde
    Behzat'ın yaptığı gibi kesin kafama sıkmaya çalışırdım

Hocam sansursuz halini bulabildiniz mi?Su diziyi sansurle izlemek istemiyorum

Son sezonda sansürsüz bölümleri yayınlanmaya başlamış, daha öncesi yok maalesef. Onlar da youtubede var Behzat Ç kanalında

• Şimdi gördüğüm habere göre Behzat Ç. ATV'de yayınlanacakmış. Bu kadar saçmasapan, aptalca bir hamle görmedim. Ulan bu adamlar birahaneye de gidemez ki artık. Ne anlamı kaldı o zaman cinayet büronun, alkol sofrası muhabbetlerinin?

İçine edecekler efsanenin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

Şimdi gördüğüm habere göre Behzat Ç. ATV'de yayınlanacakmış. Bu kadar saçmasapan, aptalca bir hamle görmedim. Ulan bu adamlar birahaneye de gidemez ki artık. Ne anlamı kaldı o zaman cinayet büronun, alkol sofrası muhabbetlerinin?

Olmaz öyle yönetmeni, oyuncuları kabul etmez. Belki taviz verilmiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

Orijinalden alıntı: 1881

Şimdi gördüğüm habere göre Behzat Ç. ATV'de yayınlanacakmış. Bu kadar saçmasapan, aptalca bir hamle görmedim. Ulan bu adamlar birahaneye de gidemez ki artık. Ne anlamı kaldı o zaman cinayet büronun, alkol sofrası muhabbetlerinin?

Olmaz öyle yönetmeni, oyuncuları kabul etmez. Belki taviz verilmiş olabilir.

Hiç sanmıyorum taviz olacağını.
    Tahminim ve korkum vıcık vıcık, yalama bir dizi olacak bu kez. Dediğim gibi mis gibi dizinin ırzına geçecekler.
  • Yaklaşık 2 ay önce akbaba instagramda behzat ç fotoğrafını paylaşıp ''var bir şeyler'' gibi bir şey yazmıştı.İmamların Öcü gelecek bence.Amirim halay çeksin onu bile izlerim

Ayrıca Behzat Ç.'yi 2 defa bitirdim kimle tanışsam biraz muhabbeti kurduktan sonra Behzat Ç.'yi izledin mi diye soruyorum.Evet diyenler genellikle kafa dengi adamlar çıkıyor zaten.İnsan turnusolu resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Yaklaşık 2 ay önce akbaba instagramda behzat ç fotoğrafını paylaşıp ''var bir şeyler'' gibi bir şey yazmıştı.İmamların Öcü gelecek bence.Amirim halay çeksin onu bile izlerim

Ayrıca Behzat Ç.'yi 2 defa bitirdim kimle tanışsam biraz muhabbeti kurduktan sonra Behzat Ç.'yi izledin mi diye soruyorum.Evet diyenler genellikle kafa dengi adamlar çıkıyor zaten.İnsan turnusolu resmen

Komik diziydi, samimiydi bizim gibi bir diziydi ama Ankaralı olmasam belki bu kadar sevemezdim Aynı ekip 46 diye bir dizi çekmiş, Barda'yı da henüz izlemedim... Beni bir süre daha idare eder bunlar

• quote:

quote:

Yaklaşık 2 ay önce akbaba instagramda behzat ç fotoğrafını paylaşıp ''var bir şeyler'' gibi bir şey yazmıştı.İmamların Öcü gelecek bence.Amirim halay çeksin onu bile izlerim

Komik diziydi, samimiydi bizim gibi bir diziydi ama Ankaralı olmasam belki bu kadar sevemezdim Aynı ekip 46 diye bir dizi çekmiş, Barda'yı da henüz izlemedim... Beni bir süre daha idare eder bunlar

Amirimin Behzat Ç. ve sonraki bütün dizilerini izledim. 46 biraz daha bilimkurguya kaçıyor.Malum bizim millete o tarz değilde kim kimi düdüklüyor tarzı diziler lazım.Güzel diziydi bitirdiler.

• quote:

quote:

quote:

Amirimin Behzat Ç. ve sonraki bütün dizilerini izledim. 46 biraz daha bilimkurguya kaçıyor.Malum bizim millete o tarz değilde kim kimi düdüklüyor tarzı diziler lazım.Güzel diziydi bitirdiler.

46'yı bitirdiler mi yoksa yarım mı bıraktılar?

• Bitirdiler hocam.
  • -
    -
    -
    Biz de özlüyoruz be amirim. Dönün artık

• Amirim özledik..... Bu dizideki samimiyeti hiç bir dizide bulamadım. Sevdiğim izlediğim tek türk dizisiydi :( 3 saatlik bölüm çıkarsalar sıkılmadan izlerim. Her dakikası kaliteliydi.. Yeniden başladım 4. kez izliyorum. Ezberledim artık bütün replikleri.
  • 
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.