Şimdi Ara

Mafia II İçin Yeni Video Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

GameTrailers.com'da, Mafia II'nin çıkışına bir aydan daha az bir süre kala yine muhteşem bir video yayınlandı. 

Empire Bay şehrinin o kanunsuzluk hayatını rahatça gözlemleyebildiğimiz videoda, neredeyse her türlü bir suç görüntüsüne yer verildiğini söyleyebilirim. Çıkışına haftalar kala bekleyenlerini daha da heyecanlandıracak bu videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

10 Ağustos'da demosuyla buluşacağımız Mafia II'nin 27 Ağustos'da PS3, Xbox ve PC için çıkacağını bir kez daha hatırlatalım.

• güzeel inşallah çok pahalı olmaz.
  • demo yayınlayan oyunlar kendi oyunlarına güvendiğinin bir göstergesidir.ki oyuncuyu meraklandırıp tam sürümünü satsınlar diye.
  • güzel video olmuş.
  • Mükemmel bir oyun geliyor çok zevkli saatler yaşayacağız Mafia II'de.
  • Senaryosu 10 saat sürüyormuş, neresi mükemmel.
  • Muhteşem mezar sahnesine bittimmm
  • bencede cok guzel video
  • çok güzel video teşekürler:)
  • süper :D sonu daha da süper :D
  • Mafia ilk ki çok güzeldi aksiyon filmi gibi sürükleyici seneryoya sahipdi oynu 25 kezden fazla bitirmiştim tek eksiyi bence zorluk derecesi olmamasıydıi mafia iki sürekliyici olacakmı orasını tam olarak kestiremiyorum çünkü biraz gta tarzına dönüş yapmış gibi tabi benim görüşüm umarım yanılıyorumdur . Mafia 2 sürekleyice olmasını temelli ediyorum
  • bugüne kadar hep senin hayalinle yaşadım mafia 2,senin düşlerinle hayatta kaldım :D sana kavuşmama çok az kaldı,oyun piyasasının kralı gel bana ...
  • bu oyun ps3 de oynanır umarım 1080p çözünürlük verir 1000 tl olsa bile alır oynarım ps3te Jimmy's Vendetta ek görev ve trophylerimle
  • amazing..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.