Şimdi Ara

QWERTY klavyeli Sony Ericsson Aspen, ağustosta yurtdışında satışa sunulabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony Ericsson'un QWERTY klavyeli ve çevre dostu modeli Aspen, semcblog cephesinden gelen gelişmelere göre ağustos ayından başlayarak iki farklı renk seçeneğiyle yurtdışındaki cep telefonu mağazalarının vitrinlerini süsleyecek.

2 Şubat 2010 tarihinde tanıtılan, üzerinde geri dönüşümlü materyallere yer verilen Aspen, Sony Ericsson'un GreenHearth ailesinden ve

Windows Mobile 6.5.3 Professional alt yapısını kullanıyor. GSM ve hızlı internet bağlantısı olanağı tanıyan HSDPA şebekesi desteğiyle gelen telefonda, 2.4 inç 320x240 piksel dokunmatik TFT ekran ve dilediğiniz kulaklıkla müzik dinleyebilmeniz için 3.5 mm jak girişi bulunuyor. Dijital kamerasıyla 3.2 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraf; 640x480 çözünürlüğünde saniyede 15 karde video çekebilen ve WI-FI 802.11 b/g - GPS - Bluetooth üçlüsünü bünyesinde barındıran Aspen'in göze çarpan diğer detayları arasında 256 MB RAM / 256 MB ROM, 100 MB dahili bellek, microSD kart desteği, microUSB portu, RDS'li FM radyo mevcut.

Tanıtım videosu

• resimdeki telefonun tasarımı ve görünüşü guzel
  • Aspen Fiyatı Almanya da sözleşmesiz 279 euro.
    Link:http://www.sonyericsson-shop.de/epages/Store.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/Ignition/Categories/Telefone
  • Kamerasının flaşı yok gerçi Türkiye ye gelemeyecek sony ericsson modelleri arasında görebiliriz kendisini. Neden ülkemizde üst seviye s.e. leri göremiyoruz.
  • hımm tipi güzel olmuşş..sonyercsson sonuçta benim için bir ekol..
  • quote:

Orijinalden alıntı: colins547

Kamerasının flaşı yok gerçi Türkiye ye gelemeyecek sony ericsson modelleri arasında görebiliriz kendisini. Neden ülkemizde üst seviye s.e. leri göremiyoruz.

Paralel ithalat yoluylada olsa bir çok üst model geldi.
  • acaba e72 mi bu mu daha kullanışlı olur kamera dışında?
  • Önde kamerası yok mu ?
    ayrıca bu devirde Flaşsız kamera ?
    ve @15fps kamera

Ama sonuçta business telefonu , olmaması normal karşılanır gibi
  • bugün doğubankın karşısındaki altın handa bir dükkanda paralel ithalat olarak gördüm garantili.fiyatı 558 TL falandı.bir sürü vardı.
  • arkadaşlar alan ve kullanan birileri var mı? Şu an motorola E8 kullanmaktayım fakat wifi li bir telefon istiyorum aspende hem kalvyeli hemde dokunmatik olamsı baya hoşuma gitti
  • bilgi hatası pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 9 Kasım 2010; 22:00:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.