Şimdi Ara

Internet Explorer 9, Eylül ayında Beta sürecine girecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft'un operasyonlardan sorumlu üst yöneticisi Kevin Turner, yıllık olağan finansal analist görüşmesinde, Internet Explorer 9'un Eylül ayında beta sürecine gireceğini açıkladı. Beta sürümünün geliştiricilere özel mi olacağı yoksa genel kullanıma mı açılacağı henüz bilinmeyen yeni internet tarayıcısı ile Microsoft, bir süredir kaybetmekte olduğu pazar payını (şu an %60.3) geri almayı hedefliyor. Final sürümünün ne zaman kullanıma sunulacağı açıklanmayan Internet Explorer 9'un 2011 Sonbaharından önce çıkması beklenmiyor.

Windows Vista ve üzeri işletim sistemleriyle çalışacak olan (%68'lik pazar payı ile en popüler işletim sistemi olan Windows XP desteklenmeyecek) Internet Explorer 9, GPU tabanlı grafik hızlandırma, gelişmiş HTML5 desteği gibi çok sayıda önemli özellik ve güncellemeyi bünyesinde barındıracak.

• xp'desteklenmemesi kadar saçma bir şey varmı ya gerçi çaresi bulunur :)
    onuda geçtim hala explorer kullanan varmış buda ilginç :D
  • Neresi ilginç arkadaşım herkes senin benim gibi pc yazılım konusunda bilgili değil, en azından browser konusunda, saçma bir yorum yapmışsın k.bakma.xP için ise elbet bir yol bulunur...
  • Xp'den desteğini çekeceğini zaten bir süre önce açıkladı Microsoft.Win 7 ile iyi bir ivme yakaladı ve büyük beğeni topladı hantal vistadan sonra doğal olarak diğer kullanıcıları da Win 7!ye çekmenin peşinde.Böyle şeyler sergilemesi normal artık.Ayrıca HTML5 destekli olması ve platformlar arasında rahat ve hızlı geçiş sağlaması dikkat çeken yanları olacak bence.Her ne kadar ileri düzey donanım bilgisine sahip arkadaşlar explorer kullanmasa da yenilikleri itibariyle diğer tarayıcılara da öncü olacağı kanaatindeyim.
    Saygılarımla.
  • hala bunu kullanan var mı :) firefox ve operayı tek geçerim,özellikle opera
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery
    hala bunu kullanan var mı :) firefox ve operayı tek geçerim,özellikle opera

Neden explorer kullanan insanları küçük görüyorsunuz anlamıyorum.Herkes benim yada sizin gibi yazılım bilgisine sahip olmak zorunda mı acaba?
  • işime gelirse ie de kullanırım betası cıktıgında deneyecegım bakalım gpu hızlandırma ne işimize yaracak. ne kadar çok gpu kullanımı o kadar elektrık faturası onu da unutmamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery
    hala bunu kullanan var mı :) firefox ve operayı tek geçerim,özellikle opera

Neden explorer kullanan insanları küçük görüyorsunuz anlamıyorum.Herkes benim yada sizin gibi yazılım bilgisine sahip olmak zorunda mı acaba?

yok hocam küçür görme değil benimkisi ,haddimde değil .sonuçta bilmemek ayıp değil dimi herkes istediğini kullanır :)
  • operadan kolay kolay vazgececegimi sanmıyorum
  • benim babam hala ie kullanıyor.çünkü meb gitmiş microsoft la anlaşmış.e okul sadece ie de çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedman

benim babam hala ie kullanıyor.çünkü meb gitmiş microsoft la anlaşmış.e okul sadece ie de çalışıyor

Firefox ie sekmesi eklentisi var. sadece ie'de düzgün görüntülenebilecek şekilde yazılmış böyle sayfalar için... Bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa boş ie. Bi kere firefox deneyen insan tenezzül etmez...
  • Abicim allah aşkına stabil sağlam bişi yapın hızlı olmasada doğru düzgün çalışsın core i7 920 işlemci 6 gb ram 4-5 sekme açık iken bazen takılma yapıyor ne saçma iştir yaa en ağır programları kullanıyorum 3ds max, Autocad, Photoshop tık yok ie de 4 sekmeden sonra sapıtıyor sizin yapacağınız işin...
  • " Internet Explorer 9'un 2011 Sonbaharından önce çıkması beklenmiyor." çok geç bir tarih
  • nefret ediyorum ya bu lanet program olmadan msn çalışmıyo sistem dosyası gibi bişey oldu xp sp3 te
  • IE8 hale kullanıyorum, FireFoX ve Opera'dan daha güvenli oldugunu düşünüyorum
  • bunlar daha betayı çıkaramamış
    ah micisoft sen adam olacan da biz görecez
  • Şahsen Internet Explorer tercih ettiğim tarayıcı değil.Firefox kullanıyorum,mutluyum.
  • şahsen şuanda Internet Explorer 9 gayet başarılı diyerlerinden en buyuk avantajı 3D olarak gördum ve hızı gayet iyi bide bu arda tabi bunu windows 7 ve 3D ekranda deneyen arkadaşlar varsa anlıcaklardır ..
  • Arkadaşlar ben internet explorer 9 kullanıyorum windows 7 çok güzel bir tarayıcı fakat videolarda çok takılıyor. Bilgisayar takılmıyor sadece görüntü takılıyor yoksa çok güzel bi tarayıcı
  • Microsoft, bir süredir kaybetmekte olduğu pazar payını (şu an %60.3) geri almayı hedefliyor

Dünya üzerinde XP kullanıcısı çok yaygınken bunu nasıl başaracağını merak ediyorum.. rakiplerinin ekmegine yağ sürdü bence
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.