Şimdi Ara

Unutamadığınız Kaliteli Sözler.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.671
Cevap
276
Favori
227.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kemal sunal tencere yuvarlanmisseninki benden kara
  • Beni bir kişi anladı, o da yanlış anladı. (Hegel)

Happiness only real when shared. (Into The Wild filminden)

Ben görmedim Paris'i… Paris evde yoktu… Ben rüyada gördüm Paris'i gülümsedi ve kayboldu. Neden beni aramak için buralara kadar geldin, diye sitem etti. Bakışları. (Cemil Meriç)

Çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. (Al Capone)

Nacizane kendi yazdığım bir söz. Tabi benden önce kimse yazmadıysa.

Ölüm herkesin kaldırabileceği bir yüktür, nasıl kaldırılacağını bilmezsen altında ezilirsin..

• bu da mı gol değil
  • Bunu yazan tosun
  • Allah intikam almak istediği kulunu bir başka kulu vasıtasıyla cezalandırır. Ama Allah'ın ilmini bilmeyenler bunu kulun yaptığını sanır !.. (ejder kapanı)
  • "Yaşamaya zaman ayırın, zira zaman bunun için yaratılmıştır... Düşünmeye zaman ayırın başarının bedeli budur... Sevmeye zaman ayırın, güçlü olmanın kaynağı budur... Etrafınıza bakmaya zaman ayırın, günler bencilliğinize yetmeyecek kadar kısadır... Terbiyeli olmaya zaman ayırın, insan olabilmenin sembolü budur..."
  • quote:

Orijinalden alıntı: disturbed19

Kimse beni sevmiyor çünkü ben farklıyım ben kimseyi sevmiyorum çünkü hepsi aynılar..

• mesahim bulunsun
  • Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz
  • Unutamadığım değilde unuttuğum var bikaç tane ama unuttuğum için yazamıyorum
  • " ortamdaki tek düşüncenin benin olmasından korkarım."
    " ya yol ver ya yolaç yada yoldan cekil "
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germ

mesaj bulunsun güzel sözler var
  • artiz ne arar la bazarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord__of_darkness -- 31 Temmuz 2010; 0:02:33 >
  • eteğini indirmek istediğin için hayat fahişe sana göre.
  • ""Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,
    Zaman insanları değil armutları olgunlaştırır""

Bir kadın kısık sesle konuşuyorsa bir şey istiyor demektir. Sesini yükseltiyorsa bilin ki istediğini elde edememiştir...

Mutlu İken Söz Verme.. Üzgünken Cevap Verme .. Öfkeliysen Karar Verme .....

Yalnız bana ver seni , israf etmem zerreni….
  • ben yalnız bir şey bilirim o da hiçbişey bilmediğimdir
  • ''Hizmet nimettir'' Abdulbaki EROL
  • Mesajım bulunsun
  • Seni sevdiğimi kimseye söyleme çünkü ben herkese söyledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JUSTIN -- 31 Temmuz 2010; 1:10:36 >
  • öfke gelir göz kızarır öfke gider yüz kızarır
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.