Şimdi Ara

ZAGG'den iPhone 4'ün sinyal kaybı sorununa özel koruyucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Akıllı telefonlar için ürettiği ekran ve kasa koruyucu sistemleriyle tanınan ZAGG, Invisible Shield serisi ürünlerine iPhone 4 modellerini de ekledi. iPhone 4'ün piyasaya sunulmasından bu yana gündemden düşmeyen sinyal kaybı sorununu temel alan firma, cihazın sadece anten kısımlarında kullanılmak üzere ürettiği koruyucu ürününü satışa sundu. 9,99$'lık fiyat etiketiyle satışa sunulan ürünün anten ile cilt arasındaki teması keserek sinyal kaybı sorununu çözeceği iddia ediliyor.

Üretici firması tarafından 9.99$'a satılan bu ürün Best Buy tarafından iPhone 4 ile hediye edilecek. Best Buy, kendilerinden iPhone 4 satın alan müşterilere bu ürünü iPhone 4'e yapıştırıp gönderiyor. iPhone 4'ün sinyal kaybı için hazırlanan alternatif ürünlerin arasında, görünmez denilebilecek yapısı ve dayanıklılığı ile invisible shield, en mantıklı çözüm olarak görünüyor.

• Güzel
  • Bakalim iPhone 5 de tasarim degisecek mi?
  • Resime bakılırsa özellikle ses açma kapama tarafındaki çok sayıda ve ufak parça invisible shieldda olduğu gibi, yine kullanıcıların sabrını zorlayacak.
  • Süper oldu bu .. Dış görünümü değişmiyor deme cihazın ..?
  • Başından beri anlatmak isteiğim işte buydu. Hem metaller çizilmemiş olur, hem de sinyal sorunu (her ne kadar bi kişide bile görememiş olsak da) çözülmüş olur.

Sanki sinyal sorunu olmasa böyle bişey çıkmayacak mıydı? Metal kısımlar çizilmesin diye dolu ürün çıkacaktı yine ve iyi bir şekilde satılacaktı...

Ortalığı karıştırmayı çok seviyorlar...
  • Iyi pazarliyor adamlar sinyal sorunundan bile ekmek yiyrn firms cok
  • Guzel kilif olmus
  • ben aldım bile isteyen varsa satabilirim. full koruma 70TL
  • Ya ben anlamadim simdi. Iphone 4 deki sinyal sorunu bu kadar ciddi mi? turkiye de kullanan arkadaslar sorunsuz diye ozellikle belirtiyorlar. Heryerden de boyle haberler geliyor. Bir de bukadar probleme ragmen nasil olur da hala tum dunya genelinde olaganustu ragbet gorur? Milyonlarca satiyor, ingiltereden direkt alamadik haftalar sonraya randevu veriyorlar. Hayret dogrusu. Ben siparis ettim 2 hafta once hala mail gelmedi. Gelin alin diye . Saygilar.
  • Benim dükkanımda da full koruma olanı var ilgilenen arkadaşlar bakabilir Uygulamakta zor değil, ben alışık olduğum için kolay yaptım ve çok çok iyi oluyor. Sinyal sorunu yaşamadığım için ona katkısını söyleyemem
  • bodyguardz alternatifi var bu arada...
  • iki anten arasındaki boşluk toz dolar zamanla
  • Allah bilir sinyal dedikodusunuda bu firma çıkarmıştır
  • Arkadaşlar bu arada Zagg ve Bodyguardz'ın kullandığı film'ler kapasatif ekranlar için iletken özellikte. En azından ben bodyguardz aldım onunkisi öyle (yan bantlar da). Yani sinyalle ilgili bir değişim olmaz. Zaten gerek de yok..

Yalnız bu filmler telefonun o klas havasını alıp götürüyor ona göre.
  • Güzelmiş sorun çözüldü işte :D
  • Sorun Çözüldü Ne Güzel.
  • Guzel olmus
  • hahaha kesın cozum takacaksan antenı oalcak bıtecek
  • akıllıca
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.