- x
Samsung Tvler İçin .SCM Uzantılı Kanal Listesinin Bilgisayarda Düzenlenmesi
160 Cevap109946 Görüntüleme9 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

28 Mesaj
29 Temmuz 2010; 14:12:38 

Samsung 46c6820 Uydu kanal listesini usb ye atıyor .scm uzantılı olarak.
Bu listeyi bilgisayarda editleyebileceğimiz bir program var mı?
Yani kanal listesi tv üzerinde hazırlamak çok vakit alıyor.
Bu listeyi sıralamayı bilgisayarda nasıl kolay yapılabilir bir fikriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURNAZKRAL -- 28 Aralık 2011; 13:03:13 >

59 Mesaj
30 Ekim 2010; 17:30:28 

quote:

Orijinalden alıntı: KURNAZKRAL

Samsung 46c6820 Uydu kanal listesini usb ye atıyor .scm uzantılı olarak.
Bu listeyi bilgisayarda editleyebileceğimiz bir program var mı?
Yani kanal listesi tv üzerinde hazırlamak çok vakit alıyor.
Bu listeyi sıralamayı bilgisayarda nasıl kolay yapılabilir bir fikriniz var mı?

40c650 kullanıcıları arttı. hortlatayım konuyu? edit için bir yol var mı?

78 Mesaj
4 Kasım 2010; 20:00:06 

bilgisayardan kanal listesi hazırlama yolu varsa harika olur

Pentax K7
DA* 16-50

2487 Mesaj
3 Aralık 2010; 22:48:03 

Hala bir cevap yok mu? SamyGo Chanel List editor diye bir program buldum ama yine açmadım.

Nasıl halledeceğiz bu işi???

Katılım Zamanı: 2 Eylül 2004

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer,Sular çekilince de karıncalar balıkları...
Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir! Çünkü, kimin kimi yiyeceğine "SUYUN AKIŞI" karar verir...

3236 Mesaj
3 Aralık 2010; 22:56:04 

Samsungun orijinal kalan editörüne denk gelmiştim ve aşağıdaki sayfaya yükledim. Tüm samsung başlıklarında linkini verdim ,burası çok eski tarihli olduğu için kalmış.

http://www.2shared.com/...el_List_Editor_072.html

Yüklemek için " Save file to your PC: click here" yazan yere tıklamanız gerekiyor.

Arkadaşlar,yazdığım mesajlarda sizi üzen veya kıran ifadeler varsa özel mesaj atın, hemen düzelteyim veya sileyim. Aynı saygı ve özeni sizlerden de bekliyorum.
Ben tv konusunda uzman değilim , bu yüzden "hangi model tvyi almalıyım?" şeklindeki sorularınıza cevap veremediğim için lütfen alınmayın. Yine de soracağınız birşey olursa lütfen sadece PM ile sorun , lütfen mail atmayın, çünkü forumdan gelen mailler hotmailde spam olarak işaretleniyor.
Tv konusu , ticari bir konu olduğu için forumda ve internette bilgi vermekten ziyade çoğu yerde yönlendirme ve ticari kandırmaca yapanlar kişiler ve websiteleri var. Sadece kullanıcı yorumlara bakarak tv seçin ve dikkatli olun.

Bir kişinin mesaj sayısının yüksek olması, o kişinin çok bilgili olduğunun ve hep doğru şeyleri yazdığının değil , sadece foruma çok mesaj attığının göstergesidir.

8 Mesaj
12 Ocak 2011; 14:14:20 

ender123
"http://www.2shared.com/file/gRJUIvBy/Samsung_Chanel_List_Editor_072.html"
linkinden dosyayı indiremiyorum, acaba başka bi siteden paylaşabilir misiniz.

258 Mesaj
30 Ocak 2011; 11:41:31 

Selam,

Dosyayı buradan da çekebilirsiniz...

http:// *file.com/ dl/100557652/b06df48/Samsung_Chanel_List_Editor_0.72.zip.html

*-> hot

62 Mesaj
6 Şubat 2011; 16:03:14 

bende açılmadı hocam sağlam link varsa özelden atar mısınız?
quote:

Orijinalden alıntı: sinmu

Selam,

Dosyayı buradan da çekebilirsiniz...

http:// *file.com/ dl/100557652/b06df48/Samsung_Chanel_List_Editor_0.72.zip.html

*-> hot

3236 Mesaj
6 Şubat 2011; 23:54:30 

Link çalışıyor ama bazen de indirme kotası doldu diye hata veriyor. Ücretsiz ve abonelik gerektirmeyen ayrıca yüklemeyi aylarca silinmeyen başka adres varsa oraya yükleyebilirim veya paralı üyeliği olan arkadaşımız varsa oraya yüklesin.

0

0

Arkadaşlar,yazdığım mesajlarda sizi üzen veya kıran ifadeler varsa özel mesaj atın, hemen düzelteyim veya sileyim. Aynı saygı ve özeni sizlerden de bekliyorum.
Ben tv konusunda uzman değilim , bu yüzden "hangi model tvyi almalıyım?" şeklindeki sorularınıza cevap veremediğim için lütfen alınmayın. Yine de soracağınız birşey olursa lütfen sadece PM ile sorun , lütfen mail atmayın, çünkü forumdan gelen mailler hotmailde spam olarak işaretleniyor.
Tv konusu , ticari bir konu olduğu için forumda ve internette bilgi vermekten ziyade çoğu yerde yönlendirme ve ticari kandırmaca yapanlar kişiler ve websiteleri var. Sadece kullanıcı yorumlara bakarak tv seçin ve dikkatli olun.

Bir kişinin mesaj sayısının yüksek olması, o kişinin çok bilgili olduğunun ve hep doğru şeyleri yazdığının değil , sadece foruma çok mesaj attığının göstergesidir.

718 Mesaj
15 Temmuz 2011; 14:32:11 

takip

Tırtılın kaderi kelebek olmak ve güzel ölmektir

718 Mesaj
16 Temmuz 2011; 22:36:34 

46d6510'dan export ettiğim .scm uzantılı file'a invalid format dedi :( yok mudur bilen?

Tırtılın kaderi kelebek olmak ve güzel ölmektir

15 Mesaj
17 Temmuz 2011; 12:26:59 

Bende 40d8000 var. Aşağıdaki linkteki program çalıştı. Kanalları düzenleyebiliyorsunuz.

http://sourceforge.net/...0.6-net2.0.zip/download

23 Mesaj
22 Eylül 2011; 15:31:41 

Çok teşekkür ederim arkadaş. evet bu program ile listeyi açabildim.

2 Mesaj
22 Eylül 2011; 20:03:48 

slm arkadaşlar ben 40d6500 aldım kanalları ayarlamaya çalışıyorum ama uydularda show tv ve ntv gibi biçok kanal yok. eğer bu kanallar sizde varsa kanal programını burraya atarsanız sevinirim.en kısa zamanda cvp bekliyorm.

2010 focus titanium 4k

1634 Mesaj
14 Ekim 2011; 21:19:49 

quote:

Orijinalden alıntı: ender123

Link çalışıyor ama bazen de indirme kotası doldu diye hata veriyor. Ücretsiz ve abonelik gerektirmeyen ayrıca yüklemeyi aylarca silinmeyen başka adres varsa oraya yükleyebilirim veya paralı üyeliği olan arkadaşımız varsa oraya yüklesin.

0

0

teşekkürler çalışıyor

Hayat da masal gibidir; ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar iyi olduğu önemlidir.

3236 Mesaj
15 Ekim 2011; 19:21:37 

Sanırım forumda "Samsung Kanal Editörü" diye arama yapınca bu başlık çıkıyor. Burada 2shared sitesine yüklediğim Samsung kanal editörü sadece C (2010) serisi için.

D (2011) serisi tv sahiplerine faydalı olacak olan yine Samsung yazılımını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

chlpced-1.01-release.zip , dosya boyutu 6.26 mb ,

Aşağıdaki linklerden herhangi birini kullanabilirsiniz.

http://pvi.samsung.de/g...-47f4-b3c9-55f7475f81f6

http://pvi.samsung.de/g...-4179-b43f-77354ef8983a

http://pvi.samsung.de/g...-4123-be56-f5a840736236

http://pvi.samsung.de/g...-4683-b4ea-6f381ed93a44

-----------------------------------------------------------

Yukardaki linkler belki zaman içinde iptal olabilir , o zaman :

http://www.samsung.de/d...3691a09b68f&dl=firmware

Beschreibung.....................Sprache.......................Datei
Software (PC Editor).............Deutsch........................Zip

yazan yere tıklayıp indirebilirsiniz. Programın dili İngilizcedir ama zaten kanal kaydırması yapacağınız için kullanımı kolay olacaktır. Üstteki linkin olduğu sayfa D8000 modeline ait . Denemek için 7000 , 6500 gibi modellerin sayfasından indirdirdim ve dosyaların CRC32 - MD5 değerleri kontrol ettim , kısaca hepsi yüzde yüz aynı dosya. Dosya boyutu 6.26 mb ve tüm D serilerine uyacaktır.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender123 -- 10 Aralık 2011; 15:31:14 >

5585 Mesaj
25 Ekim 2011; 12:09:15 

Bunu okuduğum iyi oldu, dün gece kanal listesini düzenlemeye uğraşırken sıkılıp bırakmıştım

Bilgi için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meke -- 25 Ekim 2011; 12:10:20 >

440 Mesaj
5 Kasım 2011; 19:59:54 

quote:

Sanırım forumda "Samsung Kanal Editörü" diye arama yapınca bu başlık çıkıyor. Burada 2shared sitesine yüklediğim Samsung kanal editörü sadece C (2010) serisi için.

D (2011) serisi tv sahiplerine faydalı olacak olan yine Samsung yazılımını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

chlpced-1.01-release.zip , dosya boyutu 6.26 mb ,

Aşağıdaki linklerden herhangi birini kullanabilirsiniz.

http://pvi.samsung.de/g...-47f4-b3c9-55f7475f81f6

http://pvi.samsung.de/g...-4179-b43f-77354ef8983a

http://pvi.samsung.de/g...-4123-be56-f5a840736236

http://pvi.samsung.de/g...-4683-b4ea-6f381ed93a44

-----------------------------------------------------------

Yukardaki linkler belki zaman içinde iptal olabilir , o zaman :

http://www.samsung.de/d...3691a09b68f&dl=firmware

Beschreibung.....................Sprache.......................Datei
Software (PC Editor).............Deutsch........................Zip

yazan yere tıklayıp indirebilirsiniz. Programın dili İngilizcedir ama zaten kanal kaydırması yapacağınız için kullanımı kolay olacaktır. Üstteki linkin olduğu sayfa D8000 modeline ait . Denemek için 7000 , 6500 gibi modellerin sayfasından indirdirdim ve dosyaların CRC32 - MD5 değerleri kontrol ettim , kısaca hepsi yüzde yüz aynı dosya. Dosya boyutu 6.26 mb ve tüm D serilerine uyacaktır.

Yine donanımhaber imdadımıza yetişti ender123 arkadaşım eline sağlık. Ben de kolay editlemek için birkaç program bulmuştum. Ama yukarıdaki linklerin haricindeki programlar analog kablolu yayını ayarlamaya müsade etmiyor. Bu program D serisi ile uyumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKBLUE82 -- 5 Kasım 2011; 20:03:54 >

3236 Mesaj
6 Kasım 2011; 22:54:43 

Arkadaşlar ,

Eğer ilk uydu taramasında elde ettiğiniz düzenlenmemiş dosyaları ve sonrasında düzenlediğiniz dosyaları

www.2shared.com sitesine yüklerseniz diğer arkadaşlarımıza da faydalı olacaktır. Bu site ücretsizdir ve üyelik gerektirmeden dosya yüklemesine izin veriyor.

Eğer sizin düzenlediğiniz kanal sıralamasını beğenmeyen arkadaşlarımız olursa en azından ilk tarama sonrası oluşan ham listeyi kendi zevklerine göre sıralarlar. Ayrıca bazı arkadaşlarımızın merkezi uydu sistemi veya kendi çanak anten sistemleri bazı kanalları bulmakta sorun çıkartıyor. Sizin full listeniz ile kendi taramalarında çıkmayan kanalları izleyebilirler.

1 Mesaj
30 Kasım 2011; 14:19:44 

arkadaşlar merhaba, elinde samsung d6500 televizyonun hazır kanal liste scm si olan varmı paylaşabilirmi ?

42 Mesaj
9 Aralık 2011; 21:14:20 

YAW BİR ALLAH KULU BİR KANAL LİSTESİ GÖNDERSEDE BİZDE BUNDAN FAYDALANSAK ÇOGU KANAL ÇIKMIYOR BENDE C6820 VAR NAPARIM BİLEMEDİM BİR TÜRLÜ 3009 SOFTWARE YÜKLÜ BİR YARDIM EDİN LÜTFEN

ALBAY1947 SAMSUNG 40F8000 SONY 40HX850 DENON HOME CİNEMA SONY ALFA 77 FOTO-SONY R1 SAMSUNG GALAXY S2 NOKİA E6 İ7 2600-ASUS P6DELUX V2-ASUS 6970-12 GB OCZ 1600

440 Mesaj
9 Aralık 2011; 21:30:47 

Bende D-6000 in kablolu yayın listesi var. Tv nin dahili uyducalıcısı olmadığı için uydu listesi yok. İstey4en olursa upload edebilirim.

286 Mesaj
12 Aralık 2011; 20:16:19 

kanal listesini nasıl usb ye alıyoruz ya da usbden tvye yukluyoruz...

http://www.yemekyapiyorum.net

286 Mesaj
12 Aralık 2011; 22:32:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Q_mes

kanal listesini nasıl usb ye alıyoruz ya da usbden tvye yukluyoruz...

kolaymış :9 usb bellek takınca cıkıyomus..

http://www.yemekyapiyorum.net

4 Mesaj
13 Aralık 2011; 23:45:46 

S.A samsung channel list editor macbook için olan versiyonu yok mudur?

7 Mesaj
14 Aralık 2011; 10:15:10 

Mrb.Arkadaşlar benim elimde 40d7000 e ait nacizane hazırlanmış scm. uzantılı bir kanal listesi var ama buraya nasıl ekleyeceğimi bilemedim. Nasıl olacağını anlatırsanız arkadaşlarla paylaşabilirim.

35 Mesaj
27 Aralık 2011; 16:26:02 

Çok teşekkürler. Program güzelmiş. Sürükle - bırak metodu ile kanal yerleri değiştirilebiliyor. Ayrıca , kanal numaralarını değiştirebiliyor. Ayrıca , yer değişimide yapıyor. selamlar...

aydın dengider
balıkesir

3236 Mesaj
28 Aralık 2011; 0:15:16 

Arkadaşlar ,

Kanal listelerinizi ilk tarama sonrası sıralanmamış halini ve düzenlenmiş halini

www.2shared.com

adlı siteye yükler misiniz? Bu site üyelik gerektirmiyor ve linkleri silinmiyor. Aşağıda bu siteye nasıl yükleme yapılacağının gösteren resimleri ekledim.

Lütfen eklediğiniz kanal listesinde :

1 .Tüm ulusal kanallar
2. Şifreli Kanallar
3. HD Kanallar

VAR/YOK gibi bilgileri de yazın. Bazı arkadaşlarımız TRT HD, ATV HD, AHaber HD gibi HD kanalları veya bazı ulusal kanalları kendi sistemlerinde taratınca çıkartmamıyorlar. En azından sizlerin sayesinde , listeyi yükleyerek bu kanallara ulaşabilirler.

0
0
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender123 -- 30 Aralık 2011; 22:45:06 >

2 Mesaj
29 Aralık 2011; 13:07:35 

40d6500 aldım. iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum ama ben de burdaki bir kaç arkadaş gibi kanal bulma sorunu yaşıyorum. Tarama sonucunda kanallar eksik çıkıyor. zayıf sinyalli kanalları kabul etmiyormuş. Sorunu çözmek için ne yapmak lazım.

104 Mesaj
31 Aralık 2011; 1:31:19 

Dün satın aldım (40d6500) ama kanal düzenleme dahil bi çok özelliğini çözemedim ısrarla tecrübelerinizi n takipçisiym.kablosuz bağlantı da sorun yaşıyorum zannedersem modem şifrelemesi ile alakalı. emeği geçenlere teşekkürler.

1634 Mesaj
31 Aralık 2011; 10:51:09 

bu tvlerde uydumu var?? yok bilinen analog yayın değilmi. analoğ antenle alınan kanallar zaten her il ve semte göre farklı olup kimsenin işine yaramaycaktır hazır kanal listesi.

Hayat da masal gibidir; ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar iyi olduğu önemlidir.

104 Mesaj
31 Aralık 2011; 12:27:22 

Evet cihaz üzerine gömülü HD uydu alıcısı var ama kanal düzenleyemedim daha uğraşıyorum.

9 Mesaj
4 Ocak 2012; 13:46:50 

arkadaşlar bende 40d6500 aldım. ama bir türlü kanal tarama yapamıyorum. otomatik taramada birçok kanal çıkmıyor. manuelde tp girme yerini bulamadım. yardımcı olursanız çok sevinecem. hazır kanal listesi paylaşabilecek varsa harika olur. sadece türksat işimi görecek.

17 Mesaj
5 Ocak 2012; 9:29:23 

Bendede aynı sorun vardı, aynı hatta normal tv bağladığımda çalışıyordu. 46D800 aldım çoğu kanallar çıkmıyordu.
Bir uydu servisi çağırdım.
Kablodaki iletişim % 70 civarındaydı. LNB leri yeniden ayarladılar %96'ya çıktı. Tüm sorunlar ortadan kalktı.

2 Mesaj
8 Ocak 2012; 1:09:43 

Samsung C serisi cihazlar için DSmartlı kanal listesi

HD yayınlar önceliklidir.

http://www.megaupload.com/?d=NUD0WTS5

programı çalıştırın (java yüklü olması gerekir)
SamyGoChanEdit-Serie-C

File > SCM Open yapıp televizyondaki kanal listesini veya zipin içindeki kanal listesini açın

çıkan ekranda MapSateD yi açın

liste karşınızda

işiniz bitince SCM Save yapın.

kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zisa -- 8 Ocak 2012; 1:22:50 >

76 Mesaj
9 Ocak 2012; 11:13:05 

quote:

Arkadaşlar ,

Kanal listelerinizi ilk tarama sonrası sıralanmamış halini ve düzenlenmiş halini

www.2shared.com

adlı siteye yükler misiniz? Bu site üyelik gerektirmiyor ve linkleri silinmiyor. Aşağıda bu siteye nasıl yükleme yapılacağının gösteren resimleri ekledim.

Lütfen eklediğiniz kanal listesinde :

1 .Tüm ulusal kanallar
2. Şifreli Kanallar
3. HD Kanallar

VAR/YOK gibi bilgileri de yazın. Bazı arkadaşlarımız TRT HD, ATV HD, AHaber HD gibi HD kanalları veya bazı ulusal kanalları kendi sistemlerinde taratınca çıkartmamıyorlar. En azından sizlerin sayesinde , listeyi yükleyerek bu kanallara ulaşabilirler.

0
0
0

ender123 dostum tam benim sorunuma deyinmişsin. türksat 42e den otomatik tarama yapıyorum 300 küsür kanal çıkıyor ama TRT HD, ATV HD, A HABER HD gibi ücretsiz HD kanalları bulanıyorum ve kanallarım çok karışık kanal listesi düzenlemesini de bilmiyorum. verdiğiniz linkleri bilgisayara yüklüyorum programlar çalışıyor boş liste çıkıyor bu çıkan boş listelerle ne yapmam gerekiyor tv de çıkan ham kanal listesini nasıl düzenleyebilirim lütfen yardım edin.

4 Mesaj
11 Ocak 2012; 15:16:23 

istanbul ümraniyede oturuyorum.
samsung 40D 6500'üm var.
İlk kurulumu yaptığımda ücretsiz HD kanallarını göstermiyordu. Zaten şimdilik üç tane ücretsiz HD kanalı var: TRT HD, ATV HD ve A HABER HD.
Geçen gün uyducu getirttim. Önce lnb'leri yeniledik. Çekim yüzdelerini artırdı.
Sonra kanal ayarlarını otomatik kur yaptı. Yine ücretsiz HD yayınlar gelmedi. Otomatik ayarlardan 11844 frekansını bulmadığını fark etti. Manuel ayarlardan girerek 11843 üzerinden tarattırınca ücretsiz kanallar geldi. Ne kadar doğru bilmiyorum ama samsungun bu modellerinin Digiturk ile anlaşmalı olduğunu ve digiturkun engellediğini söyledi. bu yüzden 11844 frekansına en yakın frekanstan işlem yaptığını ve kanalları yakaladığını söyledi.

mutlu kalın.

76 Mesaj
12 Ocak 2012; 11:10:17 

verdiği bilgi için teşekkürler mutlu akşama maunel ayarlardan girip 11844 frekansından taratıcam umarım hd yayınları bulurum.

3236 Mesaj
12 Ocak 2012; 20:41:11 

Sayın Accountant1507,

Kanal düzenleme programını açtıktan ve kanal listesini yükledikten sonra Sattelite yazan kısma basıp ALL seçeneğinde uyduları ve kanalları görebilirsiniz.

Tvden değil ama harici uydu alıcısından kanal taraması yaptırmakta ben de 11844 frekansını kullandım. 1 ocakta tüm kanallar çıktı. Tvde de aynısı olacaktır. Sizler 300 küsür kanal bulduğunuza göre Network-Şebeke taraması açık-aktif olarak tarama işlemini zaten yapıyorsunuz. Sorun yaşayan ve çok az kanal bulan arkadaşlarımız Network Scan -Şebeke taraması seçeneğini aktif yaptıklarından emin olsunlar.

0
0

76 Mesaj
13 Ocak 2012; 10:58:03 

Teşekkürler sayın ender123 ben şuan tv den internete bağlanamıyorum evimde kablosuz modem yok eternet koblosu ile de bağlanmayı denemedim başka bir forumda D6210 için yapılan bir kanal listesi buldum ve sizin fotoğraflarını eklediğiniz kanal düzenleme programında düzenledim. Ancak düzenlediğim listeyi henüz tv atamadım tv yüklediğimde umarım olur ayrıca bir sorum daha olucak eternet kablosu ile tv den internete girebilirmiyim? TV nin kullanma kulavuzunda kablolu modem ile bağlanmak için internet hızının en az 10 megabit olması gerektiğini okumuştum benim internetim 8 megabit.

629 Mesaj
14 Ocak 2012; 0:06:36 

32c530 tv kablolu yayın için de benzer işlemler yapılabilir mi?

76 Mesaj
15 Ocak 2012; 18:28:25 

arkadaşlar bütün ücretsiz hd yayınları buldum ancak ntvspor şifreli bir türlü şifresiz bulamıyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.

86 Mesaj
15 Ocak 2012; 20:24:05 

arkadaşlar bende bugün d7000 aldım kanal listesi sorununu buradaki açıklamalar ışığında çözdüm çok şükür yalnız trt hd kanal adı var fakat sinyal yok diyor bu bendeki lnb ve kablo vs ile ilgili bir sorun mu

76 Mesaj
16 Ocak 2012; 12:00:35 

arkadaşlar D6500 için kanal listemi hazırladım ve benim gibi kanal listesi sıkıntısı çeken arkadaşlar için alttaki linkte paylaştım umarım beyenirsiniz herkese iyi seyirler.

http://www.2shared.com/...D6500_KANAL_LSTES.html?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accountant1507 -- 16 Ocak 2012; 12:03:14 >

4 Mesaj
23 Ocak 2012; 23:22:32 

accountant1507
Değerli Arkadaşım Uzun Uğraşlar Sonunda sizin yayımlamış olduğunuz Kanal Listesini Yükledim. Geçen Gün Ancak Teşekkür etme Fırsatım Oldu. İStediğim gibi Sıralı ve Düzenli Olmuş Emek ve Zahmetlerin için Çok Çok Teşekkür Ederim.

Gülümsemenin Bittiği Andır Herşey. Yada Hiçbirşey, Oysa Gülümseme ile Başlar sevmek Ve Sevmekle Başlar Herşey. Ve Hayat Herşeyin Bittiği Yerde Yeniden Başlayabilmektir...
made by zengin

33 Mesaj
24 Ocak 2012; 11:59:54 

Arkadaşlar merhaba, bende 55d6500 modelini aldım ve çok memnun kaldım. Tabi herkes gibi bendede aynı sorun var. Klasik yıllardan beri alışık olduğumuz tv kanal sıralaması olunca farklı ve değişik sıralamalara alışmak zor. Yukarıda ki arkadaşımızın verdiği linkten samsung sayfasından ChannelListPCEditor indirdim fakat mevcutta ki scm uzantılı dosyayı açmak istediğimde kanallistesi.scm: Invalid file contents (5). diye bir hata veriyor. Sanki program scm uzantısını desteklemiyor gibi.
Acaba daha basit ve kullanışlı bir program tavsiye edecek arkadaşlar varmı?

Tek gerçek ölüm.

2 Mesaj
25 Ocak 2012; 15:06:38 

quote:

Orijinalden alıntı: accountant1507

arkadaşlar D6500 için kanal listemi hazırladım ve benim gibi kanal listesi sıkıntısı çeken arkadaşlar için alttaki linkte paylaştım umarım beyenirsiniz herkese iyi seyirler.

http://www.2shared.com/...D6500_KANAL_LSTES.html?

Çok Teşekkür ederim; bende 40d6380 var 6500'ün yan ithalatı, uzun zaman oldu alalı, trt hd,atv hd falan yoktu şuandaki bu listeyle çalışırmı acaba ?

6 Mesaj
27 Ocak 2012; 9:14:20 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetzengin

accountant1507
Değerli Arkadaşım Uzun Uğraşlar Sonunda sizin yayımlamış olduğunuz Kanal Listesini Yükledim. Geçen Gün Ancak Teşekkür etme Fırsatım Oldu. İStediğim gibi Sıralı ve Düzenli Olmuş Emek ve Zahmetlerin için Çok Çok Teşekkür Ederim.

Merhaba,

Gönderdiğiniz listeyi televizyona aktardım fakat trt, trt hd ve birkaç kanalda zayıf sinyal hatası veriyor.11844 frekansını da denedim sinyal gücü sıfır göründüğü için kanal bulamadım.listenizin son halini tekrar gönderebilir misiniz.
teşekkürler

503 Mesaj
31 Ocak 2012; 11:13:40 

Bu editör kanal isimlerini değiştirdiğimizde , tr karekterlerde sorun cikartiyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Republic Of Fenerbahce

44 Mesaj
6 Şubat 2012; 22:40:14 

Arkadaşlar bu dogan TV denilen provider D-Smart mı oluyor?

76 Mesaj
7 Şubat 2012; 11:51:39 

Merhaba arkadaşlar kanal listesine yeni kanallarda ekledim ama bir türlü forma giremedim ve yeni listeyi sizlerle paylaşamadım. Kısmetse hafta sonu yeni listeyi paylaşırım mevcut listede olmayan akllı tv, türsat 3d kanalları, fb tv gibi kanallar yeni listede var. Ayrıca ücretsiz HD kanalların listeyi tv ye yüklediğinizde açılması gerekiyor eğer açılmıyorsa çanakla ilgili bir sorun olabilir.

38 Mesaj
8 Şubat 2012; 20:29:09 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetzengin

accountant1507

Kanal Listesi için teşekkür ederim.

MSI GE70 8gb 1tb

38 Mesaj
8 Şubat 2012; 20:30:44 

quote:

Orijinalden alıntı: zalbarcan

Çok Teşekkür ederim; bende 40d6380 var 6500'ün yan ithalatı, uzun zaman oldu alalı, trt hd,atv hd falan yoktu şuandaki bu listeyle çalışırmı acaba ?

Bende de 55d6500 var. Arkadasın verdiği kanal listesi sorunsuz onu yükle

MSI GE70 8gb 1tb

38 Mesaj
8 Şubat 2012; 20:33:59 

quote:

Orijinalden alıntı: alperxf

Kanal Listesi için teşekkür ederim.

Yeni Kanal listesini bekliyorum. Mümkünse şifreli kanallar sonda olsun Bendeki listede malum cocuk var ilk 4 çizgi film değişikliği yapıcam. Teşekkürler

MSI GE70 8gb 1tb

76 Mesaj
10 Şubat 2012; 10:59:37 

merhaba dostlar yeni kanal listesi hazır 302 TV kanalı 136 radyo kanalı ile toplam 438 kanal ve ilk yaptığım listeye göre daha kullanışlı bir kanal listesi. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz iyi seyirler.

http://www.2shared.com/...nrm4-Fv_/UE40D6500.html

5 Mesaj
11 Şubat 2012; 3:05:54 

Arkadaslar bende 46d8000 var kanal duzenlemeyi becerdim tv den ayarlaniyor istedigin gibi siraliyorsun .smart tv aciyorsun kanal bolumune geliyon ok yapiyon kumandanin tols tusuna basip cikan seceneklerden siralama yapiliyor .Benin sikintim web de bazi sitelerde flash proplemi bunu gideren varsa yardimci olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1 Mesaj
11 Şubat 2012; 14:06:48 

inşaat mühendisi

2 Mesaj
11 Şubat 2012; 17:15:17 

Teşekkür ederim arkadaşım eline sağlık bende 40D6380 var çalışıyor atv de donma var nedenini bilmiorum ama, yinede iş görür

38 Mesaj