Şimdi Ara

HTC DESİRE kullanıcıları yorumları (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.534
Cevap
3
Favori
201.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheSanitarium

Hadi bakalım, güle güle kullan :) Markette latest'a bakarken f/c olabiliyor, trackpad'i kullanırsan sorun olmuyor.

supernova'da yaşadığım sorunları denedim, kamerada sorun çıkarmadı, whatsapp sorunsuz açıldı,supernovada ekran açıp kapatırken açılmadığı oluyordu özellikle peşpeşe denersem, ama leedroid canavar maşallah o konuda da :) türkçe kısımlar daha fazla. leedroid bu işi biliyor ya :) adama bağış yapmam lazım :)

ama trackpad ekranı açmıyor eski versiyonlarda olduğu gibi. halbuki özelliklerde yazıyor ama anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halbarad -- 6 Mayıs 2011; 16:26:52 >
  • Gingerbread de trackpad ile acmayi henuz yapamadilar.
  • quote:

Gingerbread de trackpad ile acmayi henuz yapamadilar.

what you get kısmında şöyle yazıyordu da:
    "Track pad to unlock"

ben o nedenle şaşırdım neden olmuyor diye
  • 2 asama var, ekrani acmak sonra kilidi acmak. Trackpad kilidi aciyor ama ekrani acamiyor...
  • quote:

2 asama var, ekrani acmak sonra kilidi acmak. Trackpad kilidi aciyor ama ekrani acamiyor...

supernova da tam tersiydi :) ekrani açıyor kilidi açmıyordu. leedroid şu ana kadar sorunsuz gidiyor. bana yükleyip yüklemedigimi soran arkadaşlar olmuştu leedroid gingerbread olanıni. okuyorlarsa deneyebilirler bunu :)
  • leedroid v3.0.5
    dün akşam 5te şarjdan çıkarmıştım %95 falanken. bugün akşam 5 oldu %45te şarj
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Orijinalden alıntı: celalsungur

Markette Aura diye bir navigasyon programı var. İndirip kullanan var mı?

evet indirip kullanan var.
    hiç denemeyin bile.

ndrive'ı kurun süper ötesi

Markette NDrive 10 diye bir şey var, o mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Markette Aura diye bir navigasyon programı var. İndirip kullanan var mı?

evet indirip kullanan var.
    hiç denemeyin bile.

ndrive'ı kurun süper ötesi

Markette NDrive 10 diye bir şey var, o mu?

burda bir arkadaş linkleri ve nasıl kurulacağıni ve türkiye haritası linkini yazmıştı. washare gibi bişeydi nicki yanlış hatırlamıyorsam :) ordan kurmuştum ben. ama eğer marketteki ndrive güncellemesini yaparsam onun üstüne, harita gidiyordu harita satın almamı istiyordu yanlış hatırlamıyorsam. o yüzden şahsi tavsiyem önceki sayfalarda o arkadaşın iletisini bulup ordan yüklemen iyi olur hocam

• android 2.3 vodafone rom lu htc desireye ne zaman gelecek bir tarih var mi? vodafone mail attim ama geri donus yapilmadi
  • lyldz tam da benim yazacaklarımı aktarmışsın

evet vodafone rom'lara 2.3 versionu ne zaman gelecek??? bilgisi olan var mı
  • 2.3 (gingerbread) versiyonunu HTC henüz resmi olarak yayınlamadı. Bu ay veya önümüzdeki ay bekleniyor. HTC bu versiyonu yayınladığında Vodafone bunu alacak ve kendine uyarlayarak kullanıcılarına sunacak. Bu ne kadar sürer bilemiyorum açıkçası.
  • kisaca "bekliycez" yani :D
  • selamlar.
    hızlı stabil çalışan htc desire telefonum var. ama şarjı az gidiyor. ne yaptıysam uzatamadım şarjını bıktım artık şarj etmekten. 3000 mAh batarya bile aldım yine hergün şarj ediyorum.
    şarj sorunu yüzünden siz olsanız rom yüklermiydiniz ?
    rom yükledikten sonrada stabil olarak çalışırmı acaba ?
    romla alakalı konuları okudum ama kararsız kaldım. bazı kişiler telefonunuz stabil çalışıyorsa hiç girmeyin diyor rom işine.
    yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem0537

selamlar.
    hızlı stabil çalışan htc desire telefonum var. ama şarjı az gidiyor. ne yaptıysam uzatamadım şarjını bıktım artık şarj etmekten. 3000 mAh batarya bile aldım yine hergün şarj ediyorum.
    şarj sorunu yüzünden siz olsanız rom yüklermiydiniz ?
    rom yükledikten sonrada stabil olarak çalışırmı acaba ?
    romla alakalı konuları okudum ama kararsız kaldım. bazı kişiler telefonunuz stabil çalışıyorsa hiç girmeyin diyor rom işine.
    yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...

kendi fikrim, sırf şarj yüzünden diyorsan rom yükleme uğraşma. 3000 mAh batarya bile hergün şarj etmek gerekiyorsa garip geldi. gün içinde telefonu kullanımınız ne kadar, neler yapıyorsunuz telefonla? mesela 3g'yi kapalı tutuyor musunuz?

• ''Ayarlar\Kablosuz Özelliği ve Ağlar\Mobil Şebekeler\Şebeke Modu'' Şebeke modu "GSM/WCDMA Otomatik" te ise hergün şarj etmen doğal. Onu "Yalnızca GSM" moduna alırsan sorunun düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krak3n -- 11 Mayıs 2011; 21:37:59 >
  • Telefonunmu Belirli saatlerde titreşime belirli saatlerde Zil sesine almak istiyorum. Bunu yapan bi uygulama varmı Bildiğiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyk123

Telefonunmu Belirli saatlerde titreşime belirli saatlerde Zil sesine almak istiyorum. Bunu yapan bi uygulama varmı Bildiğiniz ?

denemedim ama mesela şu?

http://www.androidzoom.com/android_applications/tools/silence-scheduler_jqlc.html

ya da markette "sound manager v2" diye bir uygulama var, o da bu görevi yapıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halbarad -- 12 Mayıs 2011; 9:18:38 >
  • Arkadaşlar Merhaba;
    şu anda istanbulda satın alabileceğim yerler arasında tavsiyelerinizi bekliyorum.

hb ve birkaçe e-ticaret sitesinde ürün gözukmemekte.

selamlar.
  • çift mesaj.. silinebilr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macropredator -- 13 Mayıs 2011; 9:00:53 >
  • Desire bildigim getirmeyi biraktilar umarim bulursunuz
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.