Şimdi Ara

Bad Company 2. VIP Map Pack No. 5 Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Battlefield: Bad Company 2 genişlemeye devam ediyor. VIP Map Pack No. 5 ile birlikte 2 yeni haritada daha savaşabileceğiz.

Bu yeni haritalardan biri White Pass'i Rush Mode'da oynama imkanı sunarken diğeri ise Nelson Bay'i Conquest Mode'da oynama imkanı sunuyor.

VIP kodları bulunanların ücretsiz olarak edinebilecekleri bu haritaları 15 dolar karşılığında daha önce yayınlanan Map Pack'leri de kapsayacak biçimde satın alabilirsiniz.

• Ea iyice kafayı yedi artık yeni map çıkarmıyor ama milletten para alıyor yaptıgıda ne bir mapı başka bir moda açmak.Bunu görünce diyorum madem yapıcaktınız niye baştan yapmadınız? kendi soruma cevap vericem:AÇGÖZLÜLÜK! Umarım şu ea ve activision batarda oyun dünyası temizleniz.
  • Adamlar yeni map çıkartmıyor mecut olan haritaları change yapıyorlar öteki modlarla rezillik valla neyse ki ben çoktan bıraktım bu oyunu oynamayı.
  • Cidden bıktırdı EA. Önceden biz DLC'leri ücretsiz dağıtırız diyorlardı da böyle DLC olacaksa hiç dağıtmayın daha iyi. 4-5$ dan adam gibi haritalar yapın gerekirse onu da alırız. (Aman fiyatı MW2 gibi olmasın)
  • Bağırıp çağırmayın, aynı fiyata standard edition yerine limited edition alsaydınız, map pack'ler de ücretsiz olacaktı. şu ana kadar hepsi de bedava ve otomatikman indi:)
  • VIP code zaten oyunu sıfır olarak alanlarda çıkıyor para fln vermeyecek oyunu orjinal kullananlar yani büyük bir cogunluk demek oluyor bu.. Bosu bosuna laf sokmaya calisiyorsunuz gidin kendi yas grubunuzla mw2 oynayın siz çok bilmişler olarak. Onlarda sanki parasız veriyor ek paketleri ya neyse...
  • @29.07.2010 15:04:19
    Vip kodu zaten bütün paketlere veriliyor.
  • bir kere oyunu orjinal aldıysan parasız ındırıyorsun bılıp bılmeden konusma o dedigi vip cod u ise cd keyın nıye bılıp bılmeden konusuyorsun pis cod hayranı
  • ya vıp i kodu nereye yazıyoruz playstatıon networkta ayrıca bfbc 2 kötü oyun olmasada cod a hatta mw2 ye hakaret edemezsiniz tamammı bide admin Cebrail619 adlı hesap bana ait lütfen yardım edin kullandığın şifreyi kabul etmiyor en azından üye olurken verdiğim e posta adresime yeni şifre gönderin lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.