Şimdi Ara

Gaziantep Üniversitesi''Parlayan Yıldız''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
483
Cevap
4
Favori
33.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İktisadi bilimler fakültesinde okumayı düşünüyorum tavsi edermisiniz ?bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __VaSsiLi__ -- 8 Temmuz 2011; 22:04:27 >

• Hocam Mühendislikte iyi bir üniversite.
    İktisat ve İşletmede de iyi diye biliyorum ama araştır yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnalvarez

Hocam Mühendislikte iyi bir üniversite.
    İktisat ve İşletmede de iyi diye biliyorum ama araştır yinede.

Hocam kafamı kurcalayan şey hocalar biraz rahatsızlık yaratıyomuş..öğrenciyi aşırı zorluyomuş bir de Yaz okulu olayı var onuda tam olarak bilmiyorum

• O hocalar mühendislik fakültesinde kafanı yorma.
  • quote:

O hocalar mühendislik fakültesinde kafanı yorma.

Nasıl yani hocam ben de mühendislik yazmayı düşünüyordum gaziantep üniversitesinde ???
  • antepi önermem kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ck1991

antepi önermem kardeşim

Niye önermiyorsun zor diye mi??
    Sencede zor olması mantıklı değil mi? hem de sanayi kentinde?

Kolayı herkes yapar onemli olan zor olanı yapıp iş hayatında başarılı olmak,istersen git İzmir i eskişehiri seç gez toz akşama kadar ,zorla sınıf geç ,basit basit şeyleri zorla yap sonra mezun ol iş yok güç yok de.. Karar senin
  • quote:

quote:

antepi önermem kardeşim

Niye önermiyorsun zor diye mi??
    Sencede zor olması mantıklı değil mi? hem de sanayi kentinde?

Kolayı herkes yapar onemli olan zor olanı yapıp iş hayatında başarılı olmak,istersen git İzmir i eskişehiri seç gez toz akşama kadar ,zorla sınıf geç ,basit basit şeyleri zorla yap sonra mezun ol iş yok güç yok de.. Karar senin

Tabiki bu konudaki düşüncelerinize katılıyorum..Yaz okulu durumu var birde o canımı sıkıyo

• quote:

antepi önermem kardeşim

Boş boş yorumlarla insanın kafasını karıştırmayın. Önermem deyip kesiyorsun sebebini yaz duruma göre bana uyar ya da uymaz diyelim.
  • gaziantepin sanayi şehri olmasından dolayı gaziantep üniversitesinin önemi de artmaktadır. Şehir olarak da çok güzel ve gelişmiş bi şehir
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrackerTurk

quote:

antepi önermem kardeşim

Boş boş yorumlarla insanın kafasını karıştırmayın. Önermem deyip kesiyorsun sebebini yaz duruma göre bana uyar ya da uymaz diyelim.

bak güzel kardeşim bilip bilmeden sende benim yorumuma karışma tabiki biliyorumda konuşuyorum üniversiteye antepte hazırlandım ortamı hoşuma gitmedi şehrin albenisi yok o yüzden önermem dedim bi bilgim olmasa insanların geleceğini etkileyen bir konuya karışmazdım herşeye atlayan ukala tiplemelerinide bırakın artık işinize bakın
  • sizce antep işletme nasıldır? okuyan var mı? antebi anlatmanıza gerek yok zaten antepte oturuyorum ünv.nin içinide biliyorum ama antep işletme mi ktü ekonometri mi karar veremiyorum?
  • arkadaşım antep üniv zor diyolar ama bu tüm fakülte içinmi geçerli bilmiyorumm
  • quote:

quote:

quote:

antepi önermem kardeşim

bak güzel kardeşim bilip bilmeden sende benim yorumuma karışma tabiki biliyorumda konuşuyorum üniversiteye antepte hazırlandım ortamı hoşuma gitmedi şehrin albenisi yok o yüzden önermem dedim bi bilgim olmasa insanların geleceğini etkileyen bir konuya karışmazdım herşeye atlayan ukala tiplemelerinide bırakın artık işinize bakın

Sorunlu musun nesin kardeşim zorla ceza aldıracaksın, demogoji yaparak kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun bide.
    Gaziantep'i önermem deyip bırakıyorsun ben de sana nedenini yaz niye önermiyorsun diyorum hala boş boş konuşmaya devam ediyorsun.
    "Şehrin albenisi yok o yüzden önermem" dedim diyorsun nerede dedin acaba bunu tam olarak, şimdi "Antep'i Önermem" cümlesinden bu anlam çıkıyor deme küserim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

antepi önermem kardeşim

Sorunlu musun nesin kardeşim zorla ceza aldıracaksın, demogoji yaparak kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun bide.
    Gaziantep'i önermem deyip bırakıyorsun ben de sana nedenini yaz niye önermiyorsun diyorum hala boş boş konuşmaya devam ediyorsun.
    "Şehrin albenisi yok o yüzden önermem" dedim diyorsun nerede dedin acaba bunu tam olarak, şimdi "Antep'i Önermem" cümlesinden bu anlam çıkıyor deme küserim.

haklı haksız tartışmasına niye getiriyorsun konuyu amacın haklı çıkmaksa haklısın şurada amaç yol göstermek bu 1.
    adam sorar kardeşim niye önermiyorsun bi sorun mu yaşadın falan fistan bu 2.
    seni bu olay nedenbu kadar geriyor anlamadım bu 3.
    benim görüşümü denetlemek sana mı kalmış bu 4.
    her konuda senin gibi bilirkişi gelmezse şaşarım bu 5.

• tartışmayı bırakında birileri bana cevap versin lütfen :) antep işletme yazcam ikinci ögretim dersleri kaçta başlayıp bitiyor?
  • beyler bende gaün'ü sınava gireceğim zaman tercih etmeyi düşünüyorum ama mesela üni.ler arası bi sıralama yapsak gaün nerede olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: axi___

tartışmayı bırakında birileri bana cevap versin lütfen :) antep işletme yazcam ikinci ögretim dersleri kaçta başlayıp bitiyor?

En kesin cevabı üniversite verir. Arayıp sorman daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temel Mühendis

beyler bende gaün'ü sınava gireceğim zaman tercih etmeyi düşünüyorum ama mesela üni.ler arası bi sıralama yapsak gaün nerede olur?

Mühendislik dersen:
    ODTÜ
    İTÜ
    boğaziçi,haccettepe,koç,sabancı(isimleri var eğitim olarak odtüden gerideler.)
    Gaziantep Üni.(ing) diyebiliriz bence ki puan sıralamasında da 1 ya da 2 seneye baya üstlere çıkacak,doğu tabusunu yıktı Gaziantep.
  • yukarııı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.