Şimdi Ara

bmw 3.20d ? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
12.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yalnız bu durum aracı nasıl alacağınıza da bağlı.. eğer hani yok şu kdrı peşin şu kadarı kredi fln gibi daha uzun işlere giderse olay sizin açınızdan, kafasından geçen indirimi yapamıyorlar malesef.. çünkü kredinin onaylanması, sizin parayı zamanında yatırmanız vs vs ufak tefek prosedürler var..

benim dediğim indirimler nakit olarak araç alındığında geçerli...

siz emre bey ile görüşün, yanlız telefonda değil de imkanınız varsa esenboğa'ya gidin ve o şekilde görüşün.. yüzyüze konuşurak araç için en uygun donanımı daha rahat belirlersiniz, telefonda çok uzuyor iş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

yalnız bu durum aracı nasıl alacağınıza da bağlı.. eğer hani yok şu kdrı peşin şu kadarı kredi fln gibi daha uzun işlere giderse olay sizin açınızdan, kafasından geçen indirimi yapamıyorlar malesef.. çünkü kredinin onaylanması, sizin parayı zamanında yatırmanız vs vs ufak tefek prosedürler var..

benim dediğim indirimler nakit olarak araç alındığında geçerli...

siz emre bey ile görüşün, yanlız telefonda değil de imkanınız varsa esenboğa'ya gidin ve o şekilde görüşün.. yüzyüze konuşurak araç için en uygun donanımı daha rahat belirlersiniz, telefonda çok uzuyor iş..

Tabi ki peşin alıcaz hocam, siz orasını merak etmeyin ...
    BEn daha önce görüşmüştüm Emre Bey le,
    Çok fazla indirim yapmamıştı...
    Siz bana isterseniz özel mesaj la bilgi verirseniz referans konusunda,
    o zaman sizin force unuzdan faydalanabiliriz belki...
    yoksa ne anlamı kaldı sizin burda yazdığınız isimlerin değil mi ama ..

• quote:

Orijinalden alıntı: matt3627

Tabi ki peşin alıcaz hocam, siz orasını merak etmeyin ...
    BEn daha önce görüşmüştüm Emre Bey le,
    Çok fazla indirim yapmamıştı...
    Siz bana isterseniz özel mesaj la bilgi verirseniz referans konusunda,
    o zaman sizin force unuzdan faydalanabiliriz belki...
    yoksa ne anlamı kaldı sizin burda yazdığınız isimlerin değil mi ama ..

hocam ben bu forsumu sadece çevremdekiler için kullanıyorum ailem, dostlarım, çalışma arkadaşlarım vs... ve BMW alacak olanlarla beraber gittiğimde esas indirim yapılıyor.. ben size ismimi versemde emre bey kafasındakini yapar size.. birde indirim olayı illaki çok araç almakla da ilgili bir olay... birazda bnm götürdüğüm müşterilere eşim, dostum olduğu için indirim yapıyor.. bunun dışında ben zaten yardımcı olamam size..

o zaman forumda BMW alan ne kdr adam varsa kuyruğa girer.. siz isim istediniz bende size en çok indirim yapan kişiyi söyledim.. ha bu arada indirim dediğimizde 3 serisi için abartı rakamlar değildir.. bnm bahsettiğim indirimler, yeni 5, 7 ve X5 için geçerli... mesela X5'de 8000€ kadar bir indirim almıştım 2007 yılında.. ama 3 serisi için öyle abartı indirimler beklemeyin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 13 Ekim 2010; 19:08:56 >

• %3-4 arası indirim ancak olabilir şayet filo ya da öncesinde aynı bayiden 4-5 adet bmw satın almadıysanız..
  • Corail' in dediğine katılıyorum. En fazla %4 indirim alınabiliyor şu dönem 3 serisinde. Tabi çok üst düzey tanıdıklarınız yoksa. Bu arada bende Ankara Esenboğa' dan Burak Pekcanlı Beyi öneririm. Kendisi hem çok ilgili ve bilgili, ayrıca indirim limitlerini zorluyor.
  • Selam
    BMW lerde gördüğüm bir şey var,kapıları açınca yada kitleyince,
    kapı kollarında LED le aydınlatma var ve farların bir sure açık kalması,
    O özelliğin adı neridr, iç aydınlatma paketinin içinde diye duydum , doğrumudur ?
  • Anlattığınız özellik aydınlatma paketinin icinde geçiyor. On arka okuma ışıkları, diz aydınlatmaları, kapı cepleri ve kollarında aydınlatma, çıkış aydınlatması bu paketin icinde. Türkiye paketinin icinde bu paket mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drcool

Anlattığınız özellik aydınlatma paketinin icinde geçiyor. On arka okuma ışıkları, diz aydınlatmaları, kapı cepleri ve kollarında aydınlatma, çıkış aydınlatması bu paketin icinde. Türkiye paketinin icinde bu paket mevcut.

teşekkürler
    peki çıkış aydınlatması nasıl çalışıyor , yani ben uzaktan kumanda ile kapıları açtığımda yada kapadığımda farlar yanıp,
    kapı kollarındaki led ler yanıyor mu ?

Yada kapıyı kitlemeden arabadan indiğim anda devreye girmesi gerekir sanıırım değil mi ??

bu arada far sensörü de şuan standart mı acaba ?
  • Çıkış aydınlatmasının nasıl çalıştığını ben de bilmiyorum maalesef. Bilenler veya kullananlar bu konuda bizi aydinlatabilir sanırım. Far sensörü ve yağmur sensörü Turkiye paketinin icinde standart olarak var bu arada.
  • Ben de buarada yağmur sensörünü sormak istiyorum. Devre dısı birakilabiliyormu? Yurtdışında 3.20d için yapılan bir testte araç için tek sorun olarak yagmur sensörünün dengesiz (mesela bazen sileceklerin bir kaç damla yagmurla gereksiz hızlı çalıştığı bazen de yağmur çokken çalışmadığını) olduğunu belirtmişler. Böyle bir sorun var mı?
  • dikiz aynadaki ve kapı kollarının altındaki lambalar motoru durdurduktan sonra kapıyı açtığınız anda yanar.. araçtan inip kapıyı kapattıktan sonra kapıları kilitlemezseniz yaklaşık 30sn daha yanar ve söner.. ancak kapıyı kilitlerseniz bu ışıklar söner.. sadece eve kadar takip olayı için farlar 1dk daha yanmaya devam eder.. sonra kendiliğinden söner..

yağmur sensörü ile ilgili böyle bir probleme rastlamadım tek kelimeleyle mükemmel çalışıyor... belki sorunlu modeller olmuş olabilir o da basit bir yazılım güncelleştirilmesiyle düzelir diye düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 24 Ekim 2010; 19:32:57 >
  • Techzone kardeş sana bişey danışcam yeni kasa 3 ler dendiği gibi 2011 sonundamı gelecek öyleyse sıfır değilde 2. el almayı düşünüyorum da
  • yeni 3 serisine daha var.. BMW her 7 senede bir kasa değiştirir...

bu 7 sene içerisinde de araç 1, maksimum 2 kere makyaja uğrar ve son seride (üretim bandındaki son 5-6 aylık süreç) individual seçenekler konur (individual boya rengi, koltuk rengi ve seçenekleri vs vs vs bkz: güncel 6 serisi)

E90 kasa 3 serisi 2005 yılının 3. ayında çıktı... yani en erken 2012 yılının 2. çeyreğinde çıkar yenisi.. o yüzden daha beklemen gereken 1.5 sene var.. bence sıfır al satarken daha kârlı olur modelden, kmden.. 2. el alırsan 1.5 senelik kullanımıda üstüne koyduğunda çok daha ucuza gider araç, paraya yazık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 24 Ekim 2010; 19:38:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

yeni 3 serisine daha var.. BMW her 7 senede bir kasa değiştirir...

bu 7 sene içerisinde de araç 1, maksimum 2 kere makyaja uğrar ve son seride (üretim bandındaki son 5-6 aylık süreç) individual seçenekler konur (individual boya rengi, koltuk rengi ve seçenekleri vs vs vs bkz: güncel 6 serisi)

E90 kasa 3 serisi 2005 yılının 3. ayında çıktı... yani en erken 2012 yılının 2. çeyreğinde çıkar yenisi.. o yüzden daha beklemen gereken 1.5 sene var.. bence sıfır al satarken daha kârlı olur modelden, kmden.. 2. el alırsan 1.5 senelik kullanımıda üstüne koyduğunda çok daha ucuza gider araç, paraya yazık..

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: csimsek

Teşekkür ederim

reja
  • Arkadaşlar Merhaba,

2007 model 60.000 Km. de bir 3.20d buldum.
    Donanım listesi :
    Döşeme: KAB45 Bej Sensatec döşeme
    Otomatik vites/Steptronic
    Velur halı paspaslar
    Reflektör, ilk yardım çantası
    Elektrokrom iç ayna
    Ön sis farları
    Yağmur sezicisi
    İş aydınlatma paketi
    Katlanır arka koltuk başlıkları
    Akustik kemer uyarısı
    İngilizce ön panel
    Otomatik kapı kilit fonksiyonu
    Karter koruması
    Çok fonksiyonlu direksiyon
    Spor Deri Direksiyon
    HMJ/Yıldız kollu, stil 155,16"
    Elektrikli arka cam perdesi
    Ön kol dayama
    Far yıkama sistemi
    Park mesafe kontrol / arka
    BI-XENON farlar
    Otomatik klima
    Elektrikli açılır cam tavan
    Sigara donanımı
    Arka kol dayama
    Cruise control

Döşemeler filan gayet temiz.Aracın 2 parçası boyalı.tramerden bakınca 600 ve 1200 tl lik iki hasarı var.Bu araç için 26500 euro istiyorlar.Sizce fiyat nasıl?

Birde araç genel olarak çok temiz ancak direksiyodaki fonksiyonel tuşların olduğu bölümde bir yıpranma var.Üzerinde deriye benzer bir malzeme varmış ve zaman içinde soyulmuş gitmiş.
    Bu parçayı nasıl değiştirebilirim.Maliyeti nedir acaba bilgisi olan var mı?

Herkese çok teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.