Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

quote:

1.6 benzinli otomatik egea.kırmızı renk ile birlikte 61 bin tl.
    Metalik renk farkı 750 tl.

Ayak üstü,hiç pazarlıksız alınan fiyattır.

urban mı lounge mi. urbansa kötü. lounge ise harika fiyat

Urban hocam.belirtmeyi unutmuşum.ama listeyi alıp 1-2 bayi gezip "bu bayi bana bu fiyatı verdi" deyip daha da indirim yaptırılabilir.en azından 60 bine kesin düşerler.

Zamdan önce 58.5 a kadar indirmiştir. Ama.lounge aldim

Hayırlı olsun.ne zaman kaça aldınız?

13 nisanda aldım 62250 izmirde

• Arkadaşlar kararsız kaldım. Sport tourer dynamic dizel otomatik sunroof ve gelişmiş park pilot paketli 91000 e kadar fiyat aldım. 
    Bugün citroen den aradılar 2015 model c4 picasso dizel otomatik cam tavan teknoloji paketli 99000 olur dediler 40000 20 ay sıfır faiz kampanyasıyla. Kararsız kaldım ne yapmalıyım. C4 picasso ya bir kere binmiştim. Bayıldım arabaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonyadams -- 10 Mayıs 2016; 15:23:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seat leon 1,6 tdi sw style paket cam tavan deri koltuk 17 inc lastik 84600 e alındı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonyadams

Arkadaşlar kararsız kaldım. Sport tourer dynamic dizel otomatik sunroof ve gelişmiş park pilot paketli 91000 e kadar fiyat aldım. 
    Bugün citroen den aradılar 2015 model c4 picasso dizel otomatik cam tavan teknoloji paketli 99000 olur dediler 40000 20 ay sıfır faiz kampanyasıyla. Kararsız kaldım ne yapmalıyım. C4 picasso ya bir kere binmiştim. Bayıldım arabaya 

Picasso kadar geniş bir araca ihtiyacınız yoksa astra daha mantıklı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonyadams

Arkadaşlar kararsız kaldım. Sport tourer dynamic dizel otomatik sunroof ve gelişmiş park pilot paketli 91000 e kadar fiyat aldım. 

Eğer kredi kullanacaksanız 40.000.TL için yaklaşık 6.000- 6500tl faiz ödeyecekseniz arabanın fiyatını ona göre hesaplayın derim. Citroen 6000.TL daha ucuz gibi düşünün.
    Picasso çok değişik bir araç ben olsam heralde Picasso derdim. ama herkes sevmez
  • zonguldak ford bayii. focus 1.6 benzinli 125ps hatchback trendx 58.500 nasıl fiyat arkadaşlar?
  • Seat Leon 1.2 TSI Manuel + Advanced paket. Liste fiyatı 65.700 TL. Aldığım fiyatlar:

Kayadibi 64.400
    Altur 63.700
    Doğuş Maslak 63.700

Araç ellerinde yok 2 ay sonra geliyor, fiyat kesin değil artabilirmiş.

• blackeagle067 kullanıcısına yanıt
    Otonatikmi

• gokselelkn kullanıcısına yanıt
    beyaz renk, manuel. park sensörü hediye
  • Opel Corsa 1.2 benzinli enjoy led gündüz farlı model otv indirimi ile 31.600 tlye alındı. Park sensoru kartel koruma bagaj havuzu ve ilk bakimda yuzde 25 indirim hediye edildi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt
    FR paket almak daha iyi olur gibi.
  • ÖfKeLiKaLaBaLıK kullanıcısına yanıt
    Onu ben de düşündüm yalnız ekstra sunroof'u var birkaç donanımı eksik Advanced pakete göre ve fiyat da 67 bin civarına indiler en son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

şirket aracı olarak astra j sport tourer yani SW kullanıyorum. 1.6 136 beygir dizel. daha önce de SW focus 2 kullandım.
    SW araçların arka taraftan ses alma olayı daha fazla. lastik sesi veya yankı gibi. yük taşıma amaçlı oldukları için sedan veya hb lere göre daha sertler.
    eşya yükleme kolaylığı ve sıradanlıktan uzak oluşları sebebiyle tercih edilebilir. yol tutuşlarında bir sorun görmedim.
    bagajdaki eşyaları düzenli tutmak gerek, ses yapabiliyor.

araç, ihtiyacınız olanı karşılamalı. ülkemizde mpv ler maalesef sedanlar gibi tutulmuyor. mpv yada sw araçlar ihtiyacınız olduğunda sizi yarı yolda brakmayacak araçlar.

sedan alanlar bagaj sebebiyle tercih ettiğini söylüyor ama mpv yada sw nin esnekliğini sağlayamazlar.

hb, genç hatta bekar için olabilir. yada bayan için. ailede 2. araç gibi yada.

suv'lar hadi gösteriş. mpv ve sw aile ve eşya açısından avantajlı.

sedanın avantajı nedir? satışı kolay, başka bir avantajını göremiyorum.

şirket aracım sw ve ailedeki 2. araç hb. değiştirip suv almayu düşünüyoruz. tek araç olsaydı kesinlikle mpv alırdım.

merhaba göksel, suv düşünüyorum demişsin. renault kadjar'ı inceledin mi? sen belki test sürüşü yapmış veya incelemişsindir.. test sürüşü vs. yapmadım ama benim 1.2 turbo 130 bg.lik modeli hoşuma gidiyor. hatta ilk çıktığında dizeli ile benzinli modeli arasında 5000 lira fiyat farkı vardı. o zaman dizeli çok mantıklı gelmişti bana. ama şimdi baktım, 8000 liraya çıkmış farkı. 2015 sonunda muson paket falan 70'bine alınabiliyordu.. bir de 2016'nın son çeyreğinde Seat Ateca geliyormuş. o da güzele benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 13 Mayıs 2016; 0:25:51 >

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    Şimdi siz söyleyince resimlerine baktım da bu Seat Ateca dediğiniz araç yeni Tiguen nin hemen hemen aynısı gibi..
  • Opel astra j 2016 edition plus fiyatlari ne durumda?

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

şirket aracı olarak astra j sport tourer yani SW kullanıyorum. 1.6 136 beygir dizel. daha önce de SW focus 2 kullandım.
    SW araçların arka taraftan ses alma olayı daha fazla. lastik sesi veya yankı gibi. yük taşıma amaçlı oldukları için sedan veya hb lere göre daha sertler.
    eşya yükleme kolaylığı ve sıradanlıktan uzak oluşları sebebiyle tercih edilebilir. yol tutuşlarında bir sorun görmedim.
    bagajdaki eşyaları düzenli tutmak gerek, ses yapabiliyor.

araç, ihtiyacınız olanı karşılamalı. ülkemizde mpv ler maalesef sedanlar gibi tutulmuyor. mpv yada sw araçlar ihtiyacınız olduğunda sizi yarı yolda brakmayacak araçlar.

sedan alanlar bagaj sebebiyle tercih ettiğini söylüyor ama mpv yada sw nin esnekliğini sağlayamazlar.

hb, genç hatta bekar için olabilir. yada bayan için. ailede 2. araç gibi yada.

suv'lar hadi gösteriş. mpv ve sw aile ve eşya açısından avantajlı.

sedanın avantajı nedir? satışı kolay, başka bir avantajını göremiyorum.

şirket aracım sw ve ailedeki 2. araç hb. değiştirip suv almayu düşünüyoruz. tek araç olsaydı kesinlikle mpv alırdım.

merhaba göksel, suv düşünüyorum demişsin. renault kadjar'ı inceledin mi? sen belki test sürüşü yapmış veya incelemişsindir.. test sürüşü vs. yapmadım ama benim 1.2 turbo 130 bg.lik modeli hoşuma gidiyor. hatta ilk çıktığında dizeli ile benzinli modeli arasında 5000 lira fiyat farkı vardı. o zaman dizeli çok mantıklı gelmişti bana. ama şimdi baktım, 8000 liraya çıkmış farkı. 2015 sonunda muson paket falan 70'bine alınabiliyordu.. bir de 2016'nın son çeyreğinde Seat Ateca geliyormuş. o da güzele benziyor

Eranyum merhaba. Kadjari ilk ciktiginda bayide inceledim. Hatta birkac kez gittim. Kafamda netlestirmedigim icinde test surusu yapmadim. Capturu test ettim, hosuma gitmedi. Otomatik dusunuyoruz, cift kavramali son secenegim. Sifir araclarinda 6 ay gecmeden birkac kez sanziman degistiren arkadaslarim oldu. Bu arada Kadjarin face grubundayim.

Damdan kapidan olacak ama 3008 veya sportage (eski ve yeni kasa) tam otomatik. Ilk baktiklarim bunlar. Olmadi 308. Gecen ceed e baktim ama cift kavrama.

Bunlar olmazsa mercedes A veya B serisi yada cla.

Bulundugum sehirde mazda bayisi ve servisi yok. Mazda 3'e de bakabilirdim.

C4 kasa degistirecek sanirim. Ayni motor ve sanzimana gore 308 e gore pazarlikli haliyle 8-10 bin tl daha ucuz. Aklimi celmiyor degil.

Mokka dar, Subaru xv hantal. Bunlara da baktim.

Bakmak almaktan daha zevkli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 13 Mayıs 2016; 1:39:08 >

• skoda fabia 1.2 tsi 110 bg DSG Style almayı düşünüyorum. metalik renk ve panoromik cam tavanlı. liste fiyatı 61 bin lira (57300+900+2750). Yakın zamanda bu araç için teklif alan oldu mu acaba? Kafamda 58 bin gibi rakam var bu fiyata alınır mı sizce mantıklı mı?

forumda skodanın dsg şanzımana 5 yıl garanti verildiğini dair bişeyler okudum acaa doğruluk payı var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tramp.life -- 13 Mayıs 2016; 14:10:36 >

• 2015 model c4 1.6 bluehdi 120hp eat6 confort+tekno paket 72.000 tl, confort+tekno plus paket 77.000 tl. Birazcık daha pazarlık payı var.
    2016 model c4 cactus 1.6 e-hdi 92 hp etg6 shıne donanım+metalik renk ve cam tavan 74.900

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 14 Mayıs 2016; 14:33:37 >
  • Oyak kampanyasından epeyce kişi aldıkları aracı 0km satıyorlar.Baktım fiyatlara.Örneğin 2016 fluence 1.5 dci edc icon bayide 94 bin tl, malum sitede ise 80 bin tl civarı satılıyor.Satan kişiler ise 71400 tl den alıyorlar.Kredi faizini bilemem.Geçenlerde de burada bir arkadaş 77bin tlye 0 km fiyatı aldığını yazmıştı.Mesela kişi oyaktan peşin 71400 alıp 80 e satsa 8 bin tl temiz kar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tramp.life

skoda fabia 1.2 tsi 110 bg DSG Style almayı düşünüyorum. metalik renk ve panoromik cam tavanlı. liste fiyatı 61 bin lira (57300+900+2750). Yakın zamanda bu araç için teklif alan oldu mu acaba? Kafamda 58 bin gibi rakam var bu fiyata alınır mı sizce mantıklı mı?

forumda skodanın dsg şanzımana 5 yıl garanti verildiğini dair bişeyler okudum acaa doğruluk payı var mıdır?

Ibiza style 1.2 tsi dsgleri 51 e birakiyolardi hocam

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.