Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fagala

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Audi A3 dizel otomatik 86500TL. Baz paket.

Avek Oto'dan gidip alabilirisniz. Stoklarında araç da var.

A3 sedan mi hocam?

Hayır HB.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyash

quote:

Orijinalden alıntı: udmexpert

Sifir araçalanlar meslekler ne aarkadaşlar devlet memurumuusnuz

Neden sordunuz?

Yanı dışarda insanlar ac geziyor asgari ücret halen 950 TL. Su durumda merak ettim kimler alabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler arkadaşlar araba alma arifesindeyim hatta aldım bile sayilir. Bugün BMW 118i Urban Plus paket sıfır araç icin 116.000 TL fiyat aldım kaporayi bıraktım. Ama arkasından Mercedes bayisine gidip 2015 a180 amg 13.000 kilometrede araç icin 100.000 TL fiyat aldım önemli olan fiyattan çok performans gerçi ama öneriniz hangisidir hangi arabayı tercih etmeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mark_Mamzark

İyi günler arkadaşlar araba alma arifesindeyim hatta aldım bile sayilir. Bugün BMW 118i Urban Plus paket sıfır araç icin 116.000 TL fiyat aldım kaporayi bıraktım. Ama arkasından Mercedes bayisine gidip 2015 a180 amg 13.000 kilometrede araç icin 100.000 TL fiyat aldım önemli olan fiyattan çok performans gerçi ama öneriniz hangisidir hangi arabayı tercih etmeliyim

Kafani karistirma derim kararını verip kapora birakmissin. Al geç

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

quote:

İyi günler arkadaşlar araba alma arifesindeyim hatta aldım bile sayilir. Bugün BMW 118i Urban Plus paket sıfır araç icin 116.000 TL fiyat aldım kaporayi bıraktım. Ama arkasından Mercedes bayisine gidip 2015 a180 amg 13.000 kilometrede araç icin 100.000 TL fiyat aldım önemli olan fiyattan çok performans gerçi ama öneriniz hangisidir hangi arabayı tercih etmeliyim

Öyle yapıyım artık ailem biraz daha Mercedes icin bastırıyor ama BMW bana daha uyuyor sanki. Saolun bu arada iyi geceler yada sabah oldu artık iyi günler:)

• quote:

quote:

quote:

Öyle yapıyım artık ailem biraz daha Mercedes icin bastırıyor ama BMW bana daha uyuyor sanki. Saolun bu arada iyi geceler yada sabah oldu artık iyi günler:)

Sana öğüt veriyorum ama benim halim daha kötü. I20, focus ve golf arasinda kaldım :)

Iyi sabahlar :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sana öğüt veriyorum ama benim halim daha kötü. I20, focus ve golf arasinda kaldım :)

İyi sabahlar hocam kolay gelsin sizede

• quote:

Orijinalden alıntı: evren8

yazmayacaktım ama aborman bahsedince yazayım dedim.

arkadaşlar 0 araç alıyorum diye bayilere kesinlikle güvenmeyin!

yılbaşından önce nissan bostancıoğlunu aradım ellerinde istediğim araç var mı diye. telefondaki satış temsilcisi var dedi ve son aracını benim için ayırdığını söyledi. ben de sonraki gün uğrayacağımı söyledim. ertesi gün o karda kışta, yağmurda avrupa yakasından maltepeye gittim. ıslandım, üşüdüm, yoruldum..

neyse oturdum satış temsilcisinin karşısında öğle vakti. arkadaş dedi ki "araç indirilirken hasar oluştu. elimizde de bundan başka araç yok"
    dedim ne hasarı var görelim. yok kesinlikle satılacak gibi değil dedi.
    telefonda araç elimizde var demişti ama şimdi depodan geldiğinde indirilirken hasar oluştu diyor ve aracı göstermeye de yanaşmıyordu.
    olabilir dedim içimden. en azından telefonla arayıp haber verebilirdin dedim. tık yok.

neyse sonra arkadaş başka bir teklifle geldi. "kasım ayında ötv zammı beklediğimiz için plaka takıp ayırdığımız bir araç var onu ister misiniz? araç kesinlikle 0. size ufak bir güzellik de yaparız" dedi.
    arkadaşlar ötv zammı bekledikleri için 0 araca plaka takmışlar. aynştayn. afferim çok güzel düşünmüşsünüz. plaka takınca o aracın düşen değeri kadar kar edebiliyorlar mı acaba?

tam arkamı dönmüş gidiyordum. "aracın rengini beğenmediyseniz farklı bir rengi de var. o da aynı durumda. kesinlikle sıfır. sadece plaka taktık." dedi.
    baktım araca. araç adamların ikinci el sitesinde 800 km de satışta olan araç. daha önce araştırırken görmüştüm. tabi adam benim bunu bildiğimi bilmiyor. muhtemelen kmyi sıfırlayıp bana iteleme derdinde. tekrar sordum emin olmak için; "trafiğe hiç çıkmadı yani? plaka takıp bıraktınız?" evet dedi...

burada kızdığım noktalar şunlar;
    1-telefonda var dediği aracın hiç ellerinde olduğunu sanmıyorum. sırf beni oraya getirtip belki başka bir araç(0 görünümlü 2.el) satarım derdinde olmaları. bizim işimiz gücümüz yok çünkü.
    2-ellerinde olsa bile araca bir şey olduysa haber ver de ona göre ayarlayalım kendimizi. (bir galericinin böyle düşünceli bir harekette bulunmasını düşünmek hata ya neyse)
    3-ikinci el aracı "sıfır abi, sadece plaka taktık" diye satmaya çalışmaları.

otomobil(galeri/yetkili bayi/servis/ikinci el satıcı vs.) sektöründe işgüzar, yalancı ve düzenbaz olmayan birileri var mı merak ediyorum gerçekten.
    dürüst birilerini bulmak bu kadar zor mu?

velhasılıkelam, araç alacaksanız kimseye güvenmeyin.

bende herzaman şunu diyorum ve öyle yapıyorum sıfır b sınıf araba fiyatına eli ayağı daha düzgün d sınıf araba alıp sıfır araçta yaşayacağım değer kaybına d segment aracın en az 5-6 yıl yürütme maliyetlerini karşılarım.

• Takip

• Merhaba arkadaşlar
    10 gün kadar önce BMW X1 1.18i konfor paket sunroof ve 18 inç jant için 151 bin teklif aldım,
    Dün de Ford Focus titanyum navigasyon ve sunroof için 91 bin,
    Quashqai platinum premium pack için 121 bin teklif aldım

• Tiguan teklif alan var mı ? Yeni kasa gelecek diye indirim var mıdır acep

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Hocam yapmayın civic 90dan başlarsa insanların akılları artık d sınıfı araçlara kayar. Hondanın böyle bir politika yapıp hem kendi pazar payını düşürüp hemde tercih edilme oranını azaltarak kendi ayağına kurşun sıkacağını düşünmüyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam golf ve focusun yaninda i20 ne alaka yanlis anlamayin ama . Hani hem degment farkı var hem fiyat.

• Arkadaslar 2015 golf tungsten gri manuel comfortline aracimi satiyorum.sürüs konfor paketi ve isik görüş paketi mevcut.arac 8 binde..ilgilenen olursa pm atabilir

• Arkadaşlar jetta 1.2 comfortline dsg için teklif alan var mı?
    Adana aykan beyaz renk için 70.500 tl fiyat verdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jr09

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam golf ve focusun yaninda i20 ne alaka yanlis anlamayin ama . Hani hem degment farkı var hem fiyat.

İşte ucuz olduğu için listede :)

• Bugun ankara konya yolundaki galerilerden aldigim fiyatlar

Leon 1.6 dizel otomatik 73000
    i30 style dizel otomatik 74000, design pack 77000
    Corolla advance 1.6 otomatik 71900

• Beyaz renk Hyundai i10 1.2 Elite Otomatik vites için Maslak plaza 43.500 dedi. Kirmizi rengini 43.000e biraksaydi alacaktim. Aralik ayinda fiyatlarin daha da dusecegine inaniyorum, o fiyatlarla bu stoklar kolay kolay erimez. Pazar gunu oglen vakti koca plaza bombostu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Type R -- 22 Kasım 2015; 16:35:57 >
  • aliatabak_ kullanıcısına yanıt
    %6 dost drive indirimi var liste fiyatı üzerinden. 1000 TL civarında da bayi yapıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

Arkadaşlar golf aracımı aldım. doğuş'tan ayarlayacak olan arkadaşım bana sunroof'lu araç bulamadı o yüzden;

golf 1.4 tsi 125 bg highline pasifik mavi 72.000tl alındı.

sunroof'lu araç türkiye'de yok dediler, fiyatta biraz pazarlık yaptım bu fiyatta en son anlaştık. sunroof'lu fiyatı 72.500 demişti ama onu arkadaşım ayarlasaydı olacaktı ve ocak başı aracı alıyordum (hatta ptesi iş başı yapacağından belki bu aracı almasam o bile satılabilirdi). bakırkoy tamaş'tan aracı ayırttım. tek olumsuz tarafı aracın içi siyah renkli. ben bej istiyordum ama yokmuş. hazırda olan bir araç için yapacak bişi kalmadı. aralık 1 teslim alacağım.

astra ve golf arasında kalmıştım, önce altur'a gidip golf'ü inceledim sonra yandaki opel'e geçtim (basın express yolu) hatta opel ile test sürüşü yaptım ama beni opel hayal kırıklığına uğrattı. forumdan birisi daha yazmıştı iç mekan kalitesiz diye, hakikaten iç mekan resmen yerlerde.

Arabanız hayırlı olsun, güle güle kullanın. Dediğiniz gibi arkadaşınız Doğuş'tan camtavanlı modeli ayarlayabilseydi Şam'da kayısı olacaktı, süper fiyatmış. Golf 7 1.4 tsi manuel comfortline kullanıyorum ben de... Öncelikle C segmentinde hemen hemen her modeli kullanmış ve test etmiş biri olarak şunu belirteyim; kullanım keyfi, tarzı, ekonomisi, performansı ve tabi ikinci eli açısından en iyi üç modelden birini seçtiniz. (şahsi fikrim olmakla birlikte satış rakamları da hem Türkiye'de hem Avrupa'da bu yönde) Diger yandan detay belki ama herkesin malumu; alcantara koltuk kumaşı, kapattıkça kapatasın gelen torpido, kapılar, sürücüye dönük ön konsol vs begeniyi artıran şeyler Astra k'yı ben de inceledim ve dizel otomatik modeli test ettim. Performans gercekten iyi, malzeme kalitesi olarak belli yerlerde Golf'ten geride, ancak nacizane fikrim, yerlerde olduğunu düşünmüyorum. Diger yandan dıştan gerçekten çok şık, bence halihazırda mazda 3 ile birlikte tipi en güzel iki arabadan biri. Dün de focus 1.5 tdci powershift test ettim, oldukça iyi bir başka makine. Forumdaki herkesin fikrine tek tek saygı duymakla ve aşagı yukarı aynı fiyat aralığındaki araçlar olmakla birlikte, Auris-corolla, şuanki civic, i30, megane-fluence vs aracların genel degerlemede bunların rakibi olmadığını düşünüyorum. (Corolla iç konsol, vites konumu ve boyu, markaya hic yakışmayan dizayna sahip. Civic konsol adeta tahta, umarım bir sonraki kasada FD30 ayarına geri gelir, ileri gitmese de olur ) Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler... Tekrar hayırlı olsun...

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.