Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cenkay02

Bugün golf 1.2 TSİ comfortline manuel Sürüş konfor paketli 55.600₺ fiyat aldım sizce nasıl??

Çok ıyı almıştınız güzel fıyat. Daha önce mı sipariş vermiştiniz yoksa bayıde mı buldunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatum -- 11 Aralık 2014; 17:11:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatum

quote:

Orijinalden alıntı: cenkay02

Bugün golf 1.2 TSİ comfortline manuel Sürüş konfor paketli 55.600₺ fiyat aldım sizce nasıl??

Çok ıyı almıştınız güzel fıyat. Daha önce mı sipariş vermiştiniz yoksa bayıde mı buldunuz?

Valla direk bayiye girdim ve ellerinde gelecek olan varmış ocağın 3. Haftası gelecek dedi. 2014 model olacağı için zam da gelmez dedi ya bakalım Yarin kaparo verebilirim. Renk de opak gri olan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 Civic Premium LPG dolu hasarlı
    62.500 tl fiyat aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: masmas1514

Valla hocam bize tam tersini söylemişlerdi 1 ay önce filan. Bir sürü araba ellerinde kaldığını söylemişti bir tanıdık. Ne kadar doğru bilemiyorum artık tabi . Renault kampanyasından yararlanamıyor musunuz ? Bir ara yanlış hatırlamıyorsam indirimli fiyatlardan veriyorlardı. Bugün babamla konuştum haftaya sanırım Corolla 1.33 life alabiliriz. En azından araba dışdan bakınca daha güzel duruyor Bahsettiğimiz Araçlara göre. Bence i20 eski kasaya 30.000 tl den fazla verilmez. Hayırlısı sizin için de bizim için de

Valla buralarda (Kayseri civarı) galerilerin elinde araç yok. Diğer büyük şehirleri bilemiyorum tabi.

Son aldığım fiyatlar;

Hyundai i20 (2014 kasa) 1.2 Jump - 33.500 TL

Renault Clio 1.2 Joy (yedek lastik + sis farı)- 36.500 TL

Bu araçlarda fiyat teklifi alanınız var mı?

• 2011 civic elegance otamatik liste fiyatı 48.050 tl aldıgım fiyat 45.500tl + 300 tl berner cam filmi hediyeler park sensorü navigasyon geri gorus kamera deri döseme.
    2014 ekim ayinda yeni insignia 1.6t cosmo+sunrouf 89bin tl fiyat aldim liste fiyati 94 bin tl
    2014 kasim ayinda yeni ford kuga 1.6 benzin otamatik en ful selective donanim + navigasyon ve konfor paket 94 bin tl fiyat aldim liste fiyati 100 tl filandi onu tam hatirlamiyorum
    2014 passat yeni kasa 1.4tsi 125 bg manuel + sunruf 82500 tl 1 kurus indirim yok gelcegi gun zamli gelirse zamli fiyattan alcagim soylendi 2015 subat mart gbi gelcegi soylendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2n2

1.6 Civic Premium LPG dolu hasarlı
    62.500 tl fiyat aldım

62955 liste fiyatı.
    Dolu hasarı için ve yıl sonu için 500 lira mı indirim yapıyorlar.
    Bu hondayı da anlamak zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugo

quote:

Orijinalden alıntı: 2n2

1.6 Civic Premium LPG dolu hasarlı
    62.500 tl fiyat aldım

62955 liste fiyatı.
    Dolu hasarı için ve yıl sonu için 500 lira mı indirim yapıyorlar.
    Bu hondayı da anlamak zor.

lpg kiti dahil
  • astra sport HB 1.4T manuel için 55.600
  • Megane hb touch plus manuel için 58bin otomatiği için 65bin i30 manuel elite dizel içinde 67bin teklif aldım ankara akbaktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mars4891 -- 12 Aralık 2014; 7:24:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaLLim

Hocam araçlar hasarsız olanlardı. Ben yanlış ifade etmişim. 500 tl bu kadarlık araç için problem değil ama çok dok satıcılar sanki müşteri onlar anlam veremedim.

Hocam gerçekten değmez ben Ocak 2013 te elegance otomatik lpgsizi 49 bin tlye almıştım ki buda premium ne olduda 47 binlik arabayaa 65 çekiyolar inanılır gibi değil iyikide Zamanında son 2012 arabayı almışım yoksa bir daha hayatta alamazmışım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rsm56701

1.5 dCi , 110BG ve Torku 260

Liste fiyati 88 bin olan araci 78 bine mi aldiniz. Ben de 5 bin indirim alinca sevinmistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Closer

Arkadaşlar audi q3 1.4 otm. Panoramik tavan , xenon farlar , off road paket , ön arka park sensörlü araç için 124 bintl teklif aldım bu araç gri. Birde bu aracın aynısının beyaz ve navigasyonlusu var birde 3 kollu direksiyon ama o direksiyonu pek beğenmiyorum o araş 128 bin tl. Sizce hangisi alınası? Audi navigasyonları türkiyede çalışmıyo diye biliyorum tam olarak bilgim olmasada varmı bilgilendiricek bi arkadaş.

Navigasyonun çalışması için 3.000 TL' lik türkiye haritasını yükletmek gerekiyor malesef. Biz de A4 'ü teslim aldığımıda öğrendik, şaka gibi.
    Ancak yine de navigasyonlu olan modeli almanızı tavsiye ederim. Navigasyon yanında bir çok özellik ekleniyor ve ekranın büyüyor olması lazım. 3 kollu direksiyonu açıkçası daha güzel buluyorum. Tabi size kalmış.

• Bu teklifteki aracı 2 hafta önce teslim aldık. 143.000 TL ödendi. (AUDI A4 - 2.0 TDI Multitronic)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 15 Kasım 2015; 0:10:18 >

• Ben seat leon St icin fiyat teklifi aldim
    Kadina son fiyatiniz ne dedim ?
    2 dk düşündü düşündü düşündü 250 tTL indirim yapti
    Size 250 ben vvereyim de dusunmeyin dedim?

• quote:

Orijinalden alıntı: can bora

quote:

Orijinalden alıntı: Closer

Arkadaşlar audi q3 1.4 otm. Panoramik tavan , xenon farlar , off road paket , ön arka park sensörlü araç için 124 bintl teklif aldım bu araç gri. Birde bu aracın aynısının beyaz ve navigasyonlusu var birde 3 kollu direksiyon ama o direksiyonu pek beğenmiyorum o araş 128 bin tl. Sizce hangisi alınası? Audi navigasyonları türkiyede çalışmıyo diye biliyorum tam olarak bilgim olmasada varmı bilgilendiricek bi arkadaş.

Navigasyonun çalışması için 3.000 TL' lik türkiye haritasını yükletmek gerekiyor malesef. Biz de A4 'ü teslim aldığımıda öğrendik, şaka gibi.
    Ancak yine de navigasyonlu olan modeli almanızı tavsiye ederim. Navigasyon yanında bir çok özellik ekleniyor ve ekranın büyüyor olması lazım. 3 kollu direksiyonu açıkçası daha güzel buluyorum. Tabi size kalmış.

Hocam 1 tane de siyah araç vardı 3 kollu direksiyonluydu oda fiyat farkı olarak 1000tl istediler ona geçiş yaptık. Navigasyon olayına gelirsek şuan aldığım araç 125 bin tl. Navigasyonlu araç 128-129 civarına geliyo yani arada 4 bin tl fark var. 3 bin tl de navigasyon paketine para verirsek 7 bin tl için değecek birşey takıcaklarmı peki ?

• Opel Corsa 1.2 Twinport (sis farı) - 35.500 TL

Daha iyi teklif alan var mı?
  • Toyota Auris dizel otomatik active skypack 67.300 TL fiyat aldık. 45-50 bin paramız var ilk arabam olacak iyisi olsun dedik kredi kampanyası, indirim derken kendimizi bu fiyatlarda bulduk.

Araba almak zor işmiş hakikaten. Asıl kafamdaki model jazz cvt fun ama 50 den aşağı temizini bulamıyoruz maalesef, biz de ona benzer aurise yöneldik ama fiyatlar çok uçuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HonournGlory

Opel Corsa 1.2 Twinport (sis farı) - 35.500 TL

Corsa 1.2 Essentia güvenlik paketi+park sensörü 35bintl. muğladan aldım fiyatı.
    izmirden !!!Chinogolog!!! daha iyi fiyat verdi.
    şahsi görüşüm Corsa 1.2 Essentia için bu para bile çok. 2007 nin teknolojisini kullanıyor. güvenlik paketini saymazsak, teknoloji bakımından çok geri kalmış corsa.
  • BaLLim kullanıcısına yanıt
    Honda Ciftkurtlar Elegance (otomatik LPG dahil) icin 68000 verdi. (Bagaj Havuzu, Paspaslar, Trafik seti, Yangin tupu, Boya koruma)) Bunu da bi gorusun derim.

Hayirli gunler
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

quote:

Orijinalden alıntı: HonournGlory

Opel Corsa 1.2 Twinport (sis farı) - 35.500 TL

Corsa 1.2 Essentia güvenlik paketi+park sensörü 35bintl. muğladan aldım fiyatı.
    izmirden !!!Chinogolog!!! daha iyi fiyat verdi.
    şahsi görüşüm Corsa 1.2 Essentia için bu para bile çok. 2007 nin teknolojisini kullanıyor. güvenlik paketini saymazsak, teknoloji bakımından çok geri kalmış corsa.

Aşağı yukarı aynı fiyatı almışız o zaman, bana sis farı verdiler, size park sensörü teklif etmişler.

Donanım olarak çok hafif kaldığı için güvenemiyorum işte Corsa'ya ama arabadan anlamayınca işte böyle forumlarda fikir alışverişi yapıp anlamaya çalışıyorum.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.